Érdekességek-Legendák

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 16. 22:01

Hú, az orvosi ruhás cuccra én is nagyon sokára jöttem rá. Asszem konkrétan én ki sem próbáltam, csak videón láttam, hogy meg lehet úgy is ölni az öreg csávót a kórházban, hogy közben orvosnak öltözöl és így nem kapsz körözést. Azt meg egyszer sem figyeltem meg, hogy a sztriptízbárokban egyedi zene van, de most már ezt is tudom. :D Ezért is mondom, hogy hiába hiszi azt az ember, hogy kiismert teljesen egy Rockstar-játékot, pont ekkor jön valami apróság, amit még nem látott/hallott az ember az évek alatt és máris megváltozik a véleménye.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 16. 22:35

Az orvosi ruhásat nem tudtam, a sztip10-eset viszont igen.

Azt végképp nem mertem soha kijelenteni, hogy "kiismertem egy R* játékot".. :D 100% kijátszással is rengeteg easter egg és érdekesség a játékban "marad" -amit én bamba valószínűleg nem is vettem/vennék észre.
Utánaolvasva viszont meg tudják mosolyogtatni az embert. Ezért szeretek inkább olvasgatni ilyesmikről, akkor tuti nem marad ki semmi. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 16. 23:36

Egyébként az orvosi ruhás dologra nem magamtól jöttem rá. Mikor csináltam a videóvégigjátszást, akkor olvastam itt a Visali által írt cikkben.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 17. 00:12

Amúgy hogyhogy ilyen kevés pénzed van a játékban, Luszie? Mire költötted el, hogy az utolsó pályára ilyen szegény lettél? :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 17. 09:10

Sose volt sok. :D Mivel nem kaszinóztam, meg nem is mentem fogadóirodába, így kb semmi "trükköt" nem használtam, hogy sok pénzem legyen. Igazából nem fontos, mert minden, ami pénzbe került, már megvan. (Kivéve az autókereskedést, de arra úgyis lesz pénzem.)
A mellékfeladatokkal viszont pont elértem azt, hogy mindig legyen annyi pénzem (és fegyverem), amennyi kell. Csak SF-ban voltak problémák, mert ott a fényképezgetést nem csináltam meg a story móddal párhuzamosan, (ami hiba volt, de úgy voltam vele, erre visszatérek később) így ott egy idő után elfogyott a normális fegyverem... tehát vagy "kukázni kellett" valahonnan, vagy pedig vettem minimális mennyiséget.

Nagyját egyébként LV-ben vertem el ingatlanokra. Másra nem költöttem egyáltalán. (Anno csak azt a 10-15 ezret fegyverekre még SF-ban, de az nem jelentős összeg általánosságba nézve.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
STEVEN SMG
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. 10. 19. 15:47
Tartózkodási hely: Győr

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: STEVEN SMG » 2017. 03. 13. 21:14

Nekem volt olyan érdekeség hogy voltam az 51 -es körzetben és meghaltam vagyis WASTED az után tuningoltam egy autot elvittem a flight school ahol van egy hangár bementem autoval és tele volt az életem és meghaltam az autoban ez valami hiba glicht vagy mi érdekkes
:insecure:

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 03. 14. 15:18

Ez csak egy glitch. Vannak olyan pontok a játékban, ahol tandom meghalsz. Cuki dolog.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 04. 16. 16:14

Velem csak annyi történt, hogy belémcsapódott egy random repülőgép miközben San Fierro utcáit járkáltam. :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gonzales 2017. 04. 16. 18:12-kor.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 16. 17:07

Az laza. :D Én nem is tudom konkrétan már milyen random dolgok történtek velem SA-ba. Volt egy pár, annyi bizonyos. :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 04. 17. 10:56

Nekem a kedvencem az volt mindig, hogy amikor a Johnson háztól jobbra lévő házra másztam fel fegyverért (mert ott volt valami gépfegyver), gyakran a semmitől meghaltam. :D Nem volt kiakasztó, hogy csak háromszor töltöttem újra a mentésemet, hogy szerezzek egy kicsit nagyobb horderejű fegyvert. :lol:
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 05. 20. 16:46

Mivel most megint le van árazva a Trilógia, így a 3D-s játékok thread-jei megint fel fognak virágozni, miattam.

Ha vagytok olyan elvetemültek, mint én -tehát az első adandó alkalomkor a küldi alatt lefújjátok az összes graffitit, de mondjuk az első kettőt megcsináljátok a "nagy móka" előtt, a küldi második felében lefújandó hármat viszont a végére hagyjátok, akkor bár a papírforma szerint lefújtátok mind a 100-at, és ezt ki is írja a játék, a játék azonban a küldi azon pontjára érve "semmissé teszi", ezért neked azokat még egyszer le kell fújni. Érdekes. Én azt hittem, hogy nem kell majd lefújni azt a hármat, hanem egyből vezethetek vissza..de nem. Még azt is láttam, ahogy a játék "levette" a zöld Groove Steet festést az eredetiről.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése