[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 03. 11. 22:33

Szerintem a több főszereplős megoldás nem volt jó ötlet, persze az ember megszereti a főhősöket, de szerintem mégis jobb volt egy főhőst irányítani. Persze nem akarok előre ítélkezni, lehet hogy jó lesz, de így megjelenés előtt azt mondom hogy nagyon remélem hogy a GTA VI-ban ezt elfelejtik (vagy vegyünk közelebbi dolgok, a GTA V-nek lesz(nek) kiegészítőepizódja(i), abba már csak nem raknak 3 főhőst hogy aztán egy focicsapatnyi főhős legyen az V érában :D)
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 12. 06:28

Hát igen ezzel én is maximálisan egyetértek. :) 1 főhőssel szerintem ugyanúgy bombasztikus lett volna a játék.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 03. 12. 10:45

Nem tudom, mit vagytok úgy elájulva a 3 főhőstől. Én egy másodpercig nem kételkedem a R*-ban ezen a téren sőt, biztos vagyok benne, hogy nagyon jól megcsinálják majd a 3 főhős játékmenetét. Legalábbis küldetéseken kívül tuti nagyon feldobhatja majd a játékmenetet.
Azt is eltudom képzelni, hogy felhívod valamelyik épp nem játszott főhőst, és azon túl, hogy kocsmázni vagy bowlingozni hívod el, lehet majd terrorizálni a népet. Pl.: vezeti majd az autót egy megadott destination felé és mi meg majd lőhetünk mindenkit aki csak tetszik...:D Halad az AI a GTA sorozatban.. tuti, hogy nem hagyják majd kiaknázatlanul ezt a 3 karaktert.

Röviden szólva én nagyon várom, hogy mit hoznak ki belőle, szerintem nem okoznak majd csalódást.:) Azt eltudom képzelni, hogy küldetésekben egyeseknek nem fog tetszeni a 3 karakter, de szerintem, ha dobni nem is fog a küldiken, mindenesetre negatív irányba sem fogja eltolni azokat.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 12. 13:53

ELŐRE IS EZ AZ ÉN SAJÁT VÉLEMÉNYEM!
realostew: Teljes mértékben egyet értek veled...:)
Egy kicsit térjünk vissza a múltba, megjelenik a GTAIII és korszak alkotó lett, a sajátos hangulatával, a sajátos történetével, a sajátos fílingjével és most sorolhatnám még.
Akkor térjünk vissza 2012 Novemberébe, megtudjuk, hogy a GTAV-nek 3 főhőse lesz, szerintem ezzel csak jobb lesz a játék és több lehetőséget nyújt nekünk játékosoknak, emlékszem régen mennyit töltöttem "csak" a küldetésekkel, hogy végre felnyíljon az összes városrész, lehet, hogy most ettől megfoszt minket a R*, de ennek oka van, hogy sokkal könnyebben, gyorsabban feltudjuk fedezni a várost és körül vevő dombságokat, tengerpartokat.
Akkor csöppenjünk egy kicsit jövőbe, megjelent a GTAV és nagyot aratott...
Szerintem a 3 főhősös megoldás után egyre több kiadó a játékaikba 3 vagy több főhőst fog tervezni.
Ezzel is azt tükrözve, hogy a GTAV KORSZAK ALKOTÓ lesz!!!!!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 12. 14:15

Dave én teljes mértékben egyetértek veled. Szerintem a Rockstartól ez egy hatalmas nagy lépés volt pozitív irányba. Amikor már jobban megismertem a GTA világát,sokszor töprengtem azon,hogy miért nincs olyan epizód amiben 2 vagy több karakter közül válogathatnék. És tessék,itt is van! Ez a játék nem fog csalódást okozni,azt tutira vehetjük. :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 12. 14:18

http://i.imgur.com/fCMUso4.jpg
Igaza van a készítőnek! :)
De szerintem a Szeptember 17. már 100000000000%, hogy a végleges dátum.
Szerk: http://www.kephost.com/images4/2013/3/1 ... lgbuqs.png
Ez feldobta a napomat! - Magyarok mindenhol ott vannak! :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 12. 15:34

Dave írta:Szerintem a 3 főhősös megoldás után egyre több kiadó a játékaikba 3 vagy több főhőst fog tervezni.
Az hiányozna még :@
realostew írta: Azt is eltudom képzelni, hogy felhívod valamelyik épp nem játszott főhőst, és azon túl, hogy kocsmázni vagy bowlingozni hívod el, lehet majd terrorizálni a népet. Pl.: vezeti majd az autót egy megadott destination felé és mi meg majd lőhetünk mindenkit aki csak tetszik...:D Halad az AI a GTA sorozatban.. tuti, hogy nem hagyják majd kiaknázatlanul ezt a 3 karaktert.
Ilyen nem lesz a játékban

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 12. 15:37

Honnan veszed, hogy nem lesz?

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 03. 12. 15:55

Na jó azért ne értsétek félre. Én a borítóról csak akkor ítélkezem, ha éppen pl. Media Markt-ban vagyok és akarok venni egyet, ugye ezer forint általában és akkor egyértelműen a borító alapján döntöm el, hogy milyen. Nagyobb játékoknál nyilván nem a borítót fogom lesegetni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 12. 16:06

Dave írta: Szerintem a 3 főhősös megoldás után egyre több kiadó a játékaikba 3 vagy több főhőst fog tervezni.
Tuti hogy nem. Ha annyira sok pozitív kilátás lenne ebben a több főszereplős dologban, akkor már eddig is rengeteg játékban találkozhattunk volna vele..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 12. 16:50

Dave: Egyetértek, és szerintem ez a dolog, hogy nem osztják most fel az egyes városrészeket, ennek tényleg van oka, ami szerintem nem más, mint hogy most akkora lesz a terület, hogy hiába nem lesz xy küldetésig lezárva, így is legalább annyi, ha nem több idő fog elmenni az egész terület felfedezésére. És ha még azt is figyelembe vesszük, hogy most még a víz alá is lemerülhetünk, lesznek állatok meg minden... akkor ez lesz a leghosszabb GTA még akkor is, ha a küldetéseket nem azért csináljuk, hogy megnyíljon egy új terület.
Saját őszinte véleményem ezzel kapcsolatban az, hogy én tőlem ezzel a húzással semmit nem vett el a R*, ugyanis a GTAIV-ben már bocsánat, hogy ezt mondom, az őszinte, száraz véleményem jön, szóval a GTAIV-ben a legtöbbször monoton küldetéseknek hála már a tököm is tele volt, hogy nem fedezhetem fel az xy lezárt városrészt, hanem még 5x meg kell csinálnom azt, hogy felhív valaki, elmegyek egy járgánnyal a-ból b-be, bemegyek egy raktárba vagy egy koszos patkányrágta házba, szétlövöm mindenkinek az agyát, majd a zsaruktól meglógva értesítem a mukit, hogy sikerült a küldetés. UI. remélem, hogy a GTAVben a küldetések is változatosabbak lesznek.
Ja és Dave, annyiban mégis egyetértek Luszie-val, hogy szerintem ettől még nem fognak a cégek minden játékukba hármasával karaktereket rakni. Maximum a nagyobb GTA-klónok (Mafia, Saints Row) veszik majd át, de más stílusú játékoknál szerintem nem fogunk találkozni ezzel a jelenséggel, vagy ha igen, akkor csak ritkán.

Szerk.: Mintha én is azt olvastam volna a GameInformerben, amit Cseszneki mond, hogy olyan, hogy felhívsz xy barátot és elmentek vele bowlingozni, ilyenek már nem lesznek a játékban, de lehet, hogy tévedek, régen olvastam azt a cikket.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 03. 12. 16:53

Dave írta:Honnan veszed, hogy nem lesz?
Belsős;) Ő titokban már ki is tolta:P

Na jó nehogy még a végén megsértődjön valaki, csak hülyéskedek.
Egyébként ha ez nem is lesz (egyébként is csak az én találgatásom volt..), simán ki lehet találni ezer másik dolgot amit belerakhatnak és biztosan fognak is mert tuti látja a R*, hogy nem csak küldetésekben lehet felhasználni a 3 nagyszerű karakterét egyidejűleg.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 12. 17:30

Lesznek közös dolgok küldetéseken kívül. Példának írták, hogy Michael felhívhatja Franklint, hogy menjenek teniszezni.
Szerintem jópár játék átveszi majd a több karakteres dolgot, mert a sok hülye játékgyártó csak copyzni tud.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 12. 18:02

Luszie írta:...1 főhőssel szerintem ugyanúgy bombasztikus lett volna a játék.
Én ezzel vitába szállnék. :) A történet egy rablóbandáról szól. Szerintem üresebb lenne, ha csak az egyikőjüket irányítanánk. Nem éreznénk át annyira az akciókat, az ízét a dolognak. :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 12. 19:15

Egy főhőssel jobb lett volna? És mégis melyikkel? Ha Franklin lenne, mindenki anyázna, mert CJ 2.0 lenne. Hányan hallatták hangjukat, hogy meg sem veszik, ha fekete srácot kapunk megint?! Ha Trevor, akkor többen lázadnának, hogy egy gumiszobából szabadult lerobbant csövest kapnánk. Ha meg Michael lenne, akkor mindenki morogna, mert miért ilyen öreg és egyéb hülyeségek miatt. A kutya se szarik jó helyre effektus. Így legalább érdekes és mindenki megtalálja azt, amit elvár egy jó GTA karaktertől.

Lezárt