[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 04. 14:06

4-en? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 04. 14:35

NikitaDragovich írta:Szerintem te Xbox One-t vegyél, feltéve, ha folytatni akarod a GTA Online-t. Ha te Xbox 360-on játszottál a GTA V-tel, akkor neked Xbox One-t kell venned, különben egyes szintről kezdheted a GTA Online-t. Én PS3-on játszottam a GTA V-tel, és egy PS4-et vettünk, csak hát még nem szereztem be rá a GTA-t.
Átlehet vinni Xboxos mentést PS-re.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 04. 14:48

Át? Hogyan? :o Tudtommal, a PS3-as mentést PS4-re és PC-re viheted át, az Xbox 360-asat pedig csak Xbox One-ra és PC-re.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 04. 15:03

Úgy, hogy CSAK EGY SOCIALCLUB ACCOUNT KELL AZ ÁTVITELHEZ :D :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 04. 16:40

Épp a GTA V sztoriját játszottam újra, a Vinewood Souveniers mellékküldetés-sorozat utolsó részét csináltam (The Last Act), amiben Al Di Napoli-val, egy híres filmsztárral kell valamit kezdeni. Én úgy döntöttem, hogy vonat általi halálra ítélem őt. Az utolsó másodpercben ki is ugrottam a kocsiból, s mint aki jól végezte dolgát, elkezdtem visszasétálni a síneken az útra. Telefonálok Nigel-nek, hogy végeztem Al-lal, miközben azt látom, hogy hirtelen a kamera közeledik Trevor felé, és egyszer csak elüt egy vonat.
Karma'd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2015. 10. 04. 21:30-kor.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 04. 16:59

Nem, ez Karma. :D :lol:

De amugy hallotattok arról az "összeesküvés elméletről", hogy a játékokat mindig előbb next genre csinálják meg, és hogy jöjjön hamarabb is a pénz, lebutitják és kiadják prev-gen konzolokra. Nos szerintem a Gta-val is ez a helyzet. Nézzük csak meg a Trailert.. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 10. 04. 21:05

Amikor megjelent a trailer még nem jelentették be a nextgen konzolokat. :D De valószínűleg számítottak rá, csak a pontos hardver bejelentéséig "jegelve" volt.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 04. 21:44

Nem csak Gta-ról lehet szó mondjuk.. :D De Pl: a Gameplay trailer végén amikor egy Jet elrepül az egyik ház ablaka előtt, na az a ház olyasmi mind a High Life Update-tal jött új lakóhely, de ha jobban megnézzük kicsikét különbözik. A 2# trailer végén pedig egy HYDRA repül el. Mondjuk ez az updatekre vonatkozik, de van itt jobb is. Ugyancsak a Gameplay trailerben, amikor a Three Company c. Küldit mutassa. Nos amikor Michael betöri az ablakot látszik a térkép. Khmm, kicsit nem olyan mint a Next Gen-es térkép? :P :lol: ( habár lehet csak a szemem. De ezt az elméletet is csak ugy hallottam.)
Mondjuk az egész egy nagy hülyeség de azért vannak érdekeségek :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 05. 08:09

http://gtaplace.hu/hir/1620/pc-es-ps4-v ... askodjaban
http://gtaplace.hu/hir/1595/11-uj-kep-e ... jovoltabol
A képek alatti első bekezdés, utolsó pontja: "A szerkesztőnek meggyőződése, hogy hiába csak novemberben érkezik a PlayStation 4 és az Xbox One, a következő generáció valójában a GTA V-tel kezdődik."

Meg anó 240 zenéről volt szó, de aztán ez lecsökkent. Viszont current genen, meg már "bővítették" a lecsökkentett zenei listát. http://gtaplace.hu/hir/1590/infok-a-gta ... -stone-tol
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 05. 14:55

Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 05. 17:34

Szerintem butaság, hogy a prevgenes GTAV-öt a currentgenesről portolták vissza, ergo én úgy gondolom, hogy ebben az esetben valóban a prevgenes verzió készült el előbb és azt fejlesztették tovább, nem pedig a currentgeneset fejlesztették vissza. Persze tudom, hogy a legtöbb játéknál - ami megjelent mindkét konzolgenerációra - ez fordítva van, ergo előbb elkészítik és kiadják a currentgent, aztán ha nagyon le akarják húzni a prevgeneseket, utána készítenek egy minőségileg sokkal rosszabb prevgen portot, de a GTAV-nél szerintem ez nem így történt. Természetesen az igazságot senki sem tudja, csak a Rockstar. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 05. 17:48

Trevor-ral bemegyek Floyd szobájába, és látom, hogy van egy olyan interakció, hogy Play with Mr. Rashberry Jam. Nem viccesek a bejátszások (annyira), viszont érdekes, főleg, hogy ezt még észre sem vettem.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 05. 17:51

Nah, ezzel a jelenséggel még én sem találkoztam. Kár, hogy már ott tartok a sztoriban, hogy nem tudok bemenni Floyd házába, mert szívesen kipróbálnám én is a dolgot. Na nem baj, legkésőbb az őszi szünetben úgyis újra akarom kezdeni a játékot, szóval remélhetőleg ez is ki lesz próbálva - ha addig nem felejtem el. :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 05. 17:54

Én próbáltam már. Gondoltam valami elmebeteg dolgot fog tenni vele... Például együtt teázgatnak
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 10. 07. 19:24

Most kellemesen csalódtam a Rockstarban. Visszaraktam a Windows 7-et, mert elég bugosan fut a játék Win 10 alatt (nem tudja elég gyorsan olvasni a merevlemezről). Betettem a lemezt, kiválasztottam, hogy oda telepítse, ahová előzőleg telepítettem, és felismerte, hogy ott van. A sáv azonnal felfutott, nem kellett újrainstallálni sem a játékot, sem a frissítéseket, csak hozzáadta a registryhez, és kész. :roll:

Válasz küldése