Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Zsubi
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. 11. 07. 10:03

Facility

Hozzászólás Szerző: Zsubi » 2018. 11. 07. 11:53

Sziasztok!

Szeretnék több információt összeszedni a Facility-egységgel kapcsolatban.

Ha valakinek van bármilyen leírása hogy mit tudok csinálni ha megveszem, alapokat sem ismerem.

Megköszönném ha valaki leírná A-Z ig előnyöket hátrányokat.

Üdv!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Facility

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 11. 07. 12:05

Leírnád pontosabban, hogy miről beszélsz? Nekem a IV-gyel kapcsolatban nem dereng semmiféle facility (bár nem tagadom, régen volt). Esetleg nem a GTA V online módjában található facilitykre gondolsz? Ott vannak ilyenek..


Szerk by Luszie: áthelyezett kommentek a megfelelő témába
"Whatever." (Ryder)

Zsubi
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. 11. 07. 10:03

Re: Facility

Hozzászólás Szerző: Zsubi » 2018. 11. 07. 13:30

Szia!

Igen, GTA V ről van szó azon belül pedig az ONLINE felület.

Bocsánat ez lemaradt.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 11. 09. 19:36

Kijött pár hónapja egy új, 3 felvonásos heist sorozat Doomsday Heist néven. Ahhoz, hogy azt el tudd indítani hostként, venned kell egy Facility-t. Mindegyik Facility ugyanazt tudja, nincs köztük különbség, csak a jobb elhelyezkedés miatt vannak drágábbak. Amellett, hogy a Doomsday Heist-ot el tudod indítani a Facility-ből, tárolhatod ott az Avenger-t (a nagy autopilótás helit), néhány járművet, illetve bővítheted az épületet egy Orbital Cannon-nal (ezzel bármelyik játékost meg tudod ölni, egy kis pénzért), egy biztonsági szobával (innen zsoldosokat küldhetsz ki pénzért, hogy megöljenek egy adott játékost), valamint szállással és egyéb dekorációkkal. Ennél többet nem nagyon tud. Ha pénzed, akkor szerintem azért érdemes megvenni és egyszer végigjátszani a Doomsday Heist-ot, mert szerintem elég izgalmas és szórakoztató.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 03. 02. 13:40

Sziasztok!

Lenne egy PC-s ismerősöm, aki szeretne maga mellé társakat találni, akikkel együtt tudnának hébe-hóba játszani Online-on. (Mert ő nem tud jól angolul, de mivel az Online csapatjátékra épít, így szeretne másokkal játszani.)

Esetleg valaki játszana vele? :) Ha igen, az adott illeti ID-jét továbbítanám neki. Köszi a segítséget!
"Whatever." (Ryder)

Csirkemaj
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. 04. 21. 14:08

Segítség kérése GTA V LSPDFR

Hozzászólás Szerző: Csirkemaj » 2019. 04. 21. 14:16

Sziasztok!
Segítsetek, légyszi, GTA V LSPDFR-al kapcsolatban. Szeretnék letölteni hozzá pack-eket, járműveket, de nem tudom bemásolni az alapjátékba, mert nincs se Mods, se ELS mappám. Valamit telepítéskor rontottam el? Vagy hogyan lehet ezeket a mappákat létrehozni?
A játék maga egyébként kiválóan működik.
Előre is köszi a segítséget!

Avatar
symon2000
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. 09. 27. 09:18

gta 5 online belépési hibauzenetek

Hozzászólás Szerző: symon2000 » 2019. 11. 21. 21:40

megvettem a jatekot meg nem magyarositottam mukodott,azota hibauzenetet dob,meg,hogy nem vagyok bejelentkezve

kovacsz1
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. 12. 03. 12:48

GTA Online

Hozzászólás Szerző: kovacsz1 » 2019. 12. 03. 13:08

Sziasztok

PS 4 en játszok a GTA V-tel.Felmerült egy olyan gondom,hogy akár story módban vagyok,akár online-ban nem tudok netezni,sem telón sem gépen.Csak azokat tudom megnyitni amik telóra jönnek (Diamond,Warstock).Ha megpróbálok rányomni a netre akkor eltünik a kis térkép/nem tudok kimenni a házból ,garázsból/interrraction menü nem jelenik meg stb...Mi lehet a gond

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 12. 03. 20:39

Szia!

Lehet az egyik frissítés cseszte el. Egy újratelepítés talán segíthet az ügyön. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 12. 03. 20:59

Olvasgattam ezzel kapcsolatban.
Az 1.21-es update-tel van a probléma, de a játék újratelepítése vagy a mentés törlése nem feltétlen vezet célra. Megpróbálhatod, de azt olvasom, hogy az nem vált be.

Állítólag azért van, mert több olyan Strangers and Freaks feladat is aktiválva van neked Mike-kal. (Megj: Am nem tudom, ez mennyire valid, mert azért elég könnyű egyszerre több strangers küldetést vinni a játékban. ) Jelen esetben pl. arról van szó, hogy elvállaltad Michael-el az űrhajó darabkák kigyűjtését a mólón, de közben pl. Epsilon küldetéseket is csinálsz, vagy valami mást... Ha ez a probléma valóban emiatt van, akkor csináld meg az egyiket, hogy csak egy maradjon. Vagy pedig tölts be egy korábbi mentést, hogy ne legyen több.
(Ha vízbe mész, akkor elméletileg megoldódik a probléma egy időre.)

Remélem hasznos volt, amiket írtam.

Kellemes játékot.

Luszie
"Whatever." (Ryder)

kovacsz1
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. 12. 03. 12:48

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: kovacsz1 » 2019. 12. 09. 13:54

Megoldódott.
Töröltem egy pár mentést.
Igy utólag belegondolva,mikor Michael-el futottam a sivatagba akkor egyszer csak elraboltak .Így az Epsilon missziót nem is tudtam folytatni....lehet az kavart be,mert utána mindig csak valami zarándok területet írkált na mindegy.
Köszönöm a segítséget.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 12. 10. 19:47

Igen, akkor valóban az Epsilon zavart be.

Örülök, hogy megoldódott. Kellemes játékot.

Luszie
"Whatever." (Ryder)

Danivagyok5
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. 03. 31. 19:26

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Danivagyok5 » 2020. 03. 31. 19:32

Sziasztok. Egy kis segítségre lenne szükségem. Mikor próbálok updatelni az utolsó mb-nál megakad, és kíirja, hogy error, try again, retry stb. Már 2 órája kínlódunk egy haverommal, de nem akar menni. SOS pls. :$

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2020. 03. 31. 21:01

Danivagyok5 írta:
2020. 03. 31. 19:32
Sziasztok. Egy kis segítségre lenne szükségem. Mikor próbálok updatelni az utolsó mb-nál megakad, és kíirja, hogy error, try again, retry stb. Már 2 órája kínlódunk egy haverommal, de nem akar menni. SOS pls. :$
Szia! Ha a PC-re gondolsz, én ugyanebbe szaladtam ma bele. Nekem az segített, hogy nem a GTA V ikonra kattintva indítottam el a játékot, hanem külön nyitottam meg először a Rockstar Games Launcher alklmazást, ami egy rövid idő után feldobta az üzenetet, hogy befejeződött a frissítés, indítható a játék. ;)

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 03. 26. 15:02

Sziasztok!

Valaki tapasztalta már esetleg amivel én két napja szerencsétlenkedem? Beszereztem újra egy ps3 gépet és bár elég lassú de azért más baja nincsen (A többi játéknál) úgytűnik. Viszont a gta 5 egyszerűen nem akar feltelepülni, ha csak simán elindítom megáll az install 504/ valahánynál,a netes megoldás pedig annyit segít ,hogy kb 1200-ig felmegy a 8600 valamennyiből. Eszerint töröljem a gépen fennlévő összes fájlt és rakjam újra, de hát az se tölti fel rendesen. Az összes updatet leszedtem de így meg megint megáll 504-nél. :D Szóval szerintetek meglehet ezt oldani valahogy? (Amúgy gondolom néztek ,hogy mi a retket akarok 2021-ben ps3-on ezzel, csak 1-2 trófea hiányozna és gondoltam akkor már itt is megcsinálom a platinát de a drága R* / Sony erősen gátol ebben egyelőre.)

Válasz küldése