Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2024. 03. 02. 20:31

Bence (Visali) írta:
2024. 03. 02. 13:32
totyak, sajnos csak az egyik helyről kaptam választ, és ott csak spanyol dobozos van. :/
Szia!
Köszönöm, hogy utánanéztél, hálás vagyok. Sajnos makacs módon ragaszkodom az angol kiadáshoz, csak az van a gyűjteményemben. Ha EU verziót nem találok, jobb híján USA lesz, azt azért látni eBayen, de még nem adom fel.

Ha van bármi ötleted, hogy merre tovább, szívesen fogadok bármi segítséget.

Hihetetlen, hogy mindenféle nyelveken kiadták és még kapható is, csak angolul nem.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » Ma, 13:59

Sziasztok! 
Van egy elég sokrétű problémám a ps5 mentésirendszerével. Gondoltam itt valaki talán kisegít, mert agybajt kapok a szitutól. Az első probléma magával a gta 5 ps5 verziójával van. Cirka fél év után feltűnt ,hogy én a ps5 konzolon a gta 5 ps4 verzióját használtam, gondoltam letöltöm a ps5 verziót, ártani nem árthat. Na de.....azóta a story mód mentéseket nem hozza át, hiába próbálom a menüben kiválasztani ,hogy felhőből érzékelje azt írja nem található mentés. Mondhatnátok ,hogy mit érdekel engem, ugyanolyan a ps4 verzió mint az ps5, ami kb igaz is lenne de azért idegesít miért nem működik. Szerintetek mi lehet ez? A jóval idegesítőbb, probléma viszont a következő ,ami több játéknál is fennáll , pl red dead 2-nél aminek ugyebár nincsen next gen verziója de letölthető ps5re. Le is szedtem még mikor a ps5 gépet ősszel vettem. Na az istennek nem érzékelte ott se a mentést. Pedig az elvileg felhőben volt szintén. Ezután, tök nyakatekerten rájöttem ,hogy konkrétan a ps5 beállításai között a ps4 mentési fájlokat le kell menteni a konzolra ,hogy működjenek, na de itt külön érdekes, és itt kaptam agyf#szt ,hogy két probléma is felszokott lépni, az egyik az ,hogy nem értem azt ,hogyha kiírta a rendszer ,hogy a gépretöltéssel ugyanazokat a mentési fájlokat írom felül (minden játéknál) amik már a jelzés szerint ott voltak addig is, akkor miért kellett ezt a felülírást mégis megcsinálni? (Mert így, végül érzékelte a azokat a mentéseket legalább a red dead pl) A másik ami csodálatos ,hogy ezeknek a fájloknak a felhőből lementését (tehát a felülírást) a vége felé mindig megakasztotta az ,hogy ki írt vmi nethibát a rendszer. Több nap fórumbújás után látom ,hogy valaki tanácsolta ,hogy a vodafone-t felhívva állíttassam át IPV4-re, úgy több ilyen nem lesz. Azóta ez nagy nehezen megvolt de a fentebb említett sok probléma miatt nem volt idegrendszerem újra megpróbálni. Valaki tudja esetleg ,hogy ilyen modern viszonylag új konzolnál miért kellett ez? Miért nem működött alapból normálisan? Bocsi a kisregényért, meghogy ennyi mindent egybe leírtam, de kb idegbajt kaptam a szitutól, kösz ha segítetek ezeket megfejteni.

Köszi!

Válasz küldése