GTA V - The Revenge of Maxwell

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 15. 15:51

Ja, a rész :D Bocs, azt el is felejtettem :)
Szóval, a rész... Hát, nekem kicsit tőmondathalmozó lett a megfogalmazási módszer, meg rövid is volt, de egyébként jó történet volt. Csak meghalt Ariel. Neeeee! :) De nagyon király volt a két helyen történő szimultán lövöldözés.
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 27. 13:58

A héten=

21. küldetés – Nincs menekvés (No Escape)

Szavazni még mindig lehet a logókra, aki még nem tette meg.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 14. 13:50

Remélem feltűnt nektek, hogy régóta nem volt rész, és egy újabb ígéretemet nem tartottam be. Jöhetnék én a sajnálkozásommal, a kifogásaimmal, vagy az ígéreteimmel megint. De az nem érne semmit, nem fogok. Az igazság az, hogy volt egy "fogadásom" apámmal 3 éve, hogyha valamikor is 4.0 vagy annál nagyobb átlagom van év végén, akkor kapok egy gépet. Mint gondolom már kiderítettétek, eddig nem jött össze. Ebben az évben viszont összejönni látszott, de akkor jött az Április hónap, és mindent elrontott. Azóta megint gőzerővel tanulok, főleg az utóbbi pár hétben. Nem akartam kiírni ezt a kis történetemet (mint kifogást) egészen addig, míg biztosat nem tudok. És ma megkaptam a bizonyítványomat (azelőtti izgalmam miatt alig aludtam), és mint kiderült a jegyeim átlaga kereken 4. Így pár dolog meg fog változni, már nem a közös gépet fogom használni. Gyakrabban lesz rész a The Revenge of Maxwell-ből. Ám jövőhét kedden megyek Tunéziába (Port el Kantaoui) és csak 7. hónap 2. napján jövök. Addig amennyire telefonom és az internetkapcsolat bírja, azért meglátogatom 1-2-szer a honlapot (ha nem a tengerben leszek :) ) de részt nem tudok írni. Még indulás előtt megírok egyet, ám azt nem tervezem kiadni, mert akkor rögtön mikor visszajövök kiadhatok többet, és nektek nem kell megint félbeszakítanom a folytatásos történetemet két hétre.

Szóval ami nektek fontos= 7. hónap 3-4. napján lesz egy rész, és ha megkapom a gépet, akkor kissé gyakrabban lesz.

Köszönöm a figyelmet! :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 14. 13:54

Kiscserko: Gratulálok az átlagodhoz és a bizonyítványhoz, csak így tovább! ;) Amúgy akkor nemcsak nálam az április a lerontóhónap? :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 14. 14:15

Lehet, hogy történt valami hír a GTAV-el kapcsolatban, ami megrezgette az energiafonalakat, aztán a tanulmányi átlagok rovására ment :D Amúgy köszönöm, már megpróbálom ezt az átlagot tartani. Amúgy majd mindjárt csinálok valamit az OFF-ban, mert nem értek a gépekhez, és nem szeretnék rosszat választani(mint pl régen a telefonokból, drágát és sz*rat vettem)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 06. 14. 21:15

Már éppen akartam kérdezni, hogy mikor lesz a következő rész :D.
Semmi baj! Az új részt pedig már várom, jó nyaralást. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 14. 21:19

Köszönöm! És mindenkinek én meg boldog nyarat kívánok, pihenjetek a lehető legtöbbet! Aki dolgozik, az is!

Akkor az új részre még két és fél hetet várni kell, de ez van :( :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 15. 09:01

Ez van.
Nem, nem ez van, az nincs. :D
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 03. 00:30

Amúgy, folytatás mikor várható? Mert már alig várom a következő részt! Bár, van olyan érzésem, hogy csak a nyaralásod után fogod megírni :(.

Mindegy, majd türelmesen várakozok :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 03. 00:40

Már hazaérkeztem. Mára, vagy holnapra írtam ki, de valószínűleg holnaputánra már kinn lesz. Aztán vissza próbálok majd rázódni a heti minimum egy részre. Örülök, hogy várod :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 06. 15:00

21. küldetés – Egyikünk ma meghal! (One of us will die today!)

Howard és Harley végigszaladtak a mólón az útig. Messziről szirénákat hallottak közeledni. Sikátorokon keresztül rohantak, míg kiértek egy vékonyabb útra. Ekkorra a rendőrök már megérkezhettek a mólóra.
- Hogy tovább? Csak nem fogunk hazáig rohanni! – kérdezte Howard.
- Nem az a terv. Látod ott azt a fehér Buffalót? Érjük el! – ezzel már indult is.
A Buffalo elé vettették magukat, így annak meg kellett állnia. Harley kirántotta az ajtót.
- Mi folyik itt?! Hogy meri…? – értetlenkedett a sofőr, mire Maxwell lefejeltette vele a kormányt.
- Kifele, kölcsönveszem a járgányt egy percre! – ordította Harley, majd a kiszedte a sofőrt és a földre hajította.
- Be a kocsiba! – parancsolta Harley Howardnak, majd indított.
- Ezt még nagyon megbánják! – futott utánuk a sofőr. Mire ezt kimondta, szirénák szava tört a levegőbe.
A Buffalo előtti kereszteződésnél befordult egy rendőrautó, Harley alig bírta kikerülni.
- Ez így nem lesz jó! Ez így nagyon nem lesz jó! – nyavalygott Howard!
- Csak kuss legyen! – hordta le Maxwell.
A Buffalóval gyorsan kerülgették az autókat, de a rendőr sem adta fel. Felkanyarodtak az autópályára.
- Kapaszkodj! – ordította Harley, majd sávot váltott.
Szembe ment a forgalommal. Dudaszó kísérte a szirénát.
- Ez a mocskos zsaru sose fogja feladni! – ordította az idegtől Howard.
Harleyról már patakokban folyt az izzadtság. Az előttük félrehúzódó autók néhol karambolokat okoztak. A következő kanyarban Maxwell meglátott egy hiányosságot a betonkorlátban.
- Véget vetek ennek! Kapaszkodj! – ordította.
Kezét még jobban rászorította a kormányra, és beletaposott a gázba. Alig bírt elkerülni egy családi autót, aztán hirtelen elfogyott alatta az út. Egy pillanatra a levegőben voltak, aztán keményen földet értek. Az autó eleje szikrázott. Harley belenézett a visszapillantó tükörbe.
- Francba! Ez csak nem adja fel!
- Még mikor megjöttél mondtam, hogy az itteni rendőrök kemények! – ordította sipítozva Howard.
Az üldöző rendőrautó már a levegőben volt. Hatalmas csattanással a földnek csapódott, de ment is tovább. Harley lekanyarodott jobbra egy sikátoron. Hirtelen durranás hallatszott. Belenézett a visszapillantó tükörbe. A rendőrautó szélvédője bepókhálósodott, és vér fröccsent rá. Az autó letért egyenes pályájáról és a sikátor falának csapódott.
- Mi volt ez?! – kérdezte Howard.
- Nem tudom, de mindjárt utánanézek! – ezzel Harley kiszállt az autóból.
Lépett kettőt, mire valaki előtte termett.
- Amint mondtam, mindig ott leszek, ahol szükséged lesz rám! – nevetett Ernest.
- Üdvözlünk ismét köztünk! Gyere, szállj be!
Besegítették a sérült lábú Ernestet, majd indítottak. Út közben Harley körbetelefonált a csapatban, majd összehívta őket csapatmegbeszélésre. Nemsokára megérkeztek Howard házához. Beléptek az ajtón, a többiek már bent várták őket.
- Kazimot elvesztettük, Samuel megszökött. – kezdte egy helyzetjelentéssel Harley – Valljuk be, nem áll túl jól a szénánk. Fogalmunk sincs, merre lehet Samuel Moore, George Slymon, se Owen Henry Winchester hollétét, és Marvin Robbinsról se tudunk semmit. És még fogalmunk sincs, hányan vadászhatnak ránk, akiket nem is ismerünk. Az ellenség olyan, mintha mindig egy lépéssel előttünk járna. És egyre fogyunk! Már csak hatan vagyunk. És ahhoz képest, ahányan kezdtük, ez eléggé kicsi szám. Mivel nem túl rózsás a helyzetünk, akárki, aki akar, most még elhagyhatja a bandát, nem lesznek következményei. Ki szeretne kilépni?
- Nem gondolnád, hogy akárki is itt feladja? Azok után, amin keresztülmentünk? – szólt Ernest egy perc csönd után. Harley elmosolyodott.
- Rendben hát, folytatjuk!
- Erre inni kell! – nevetett fel a Tábornok, majd elővett egy karton Pißwasser-t.
- Rendben skacok, nekem mennem kell haza! Holnap találkozunk! – köszönt el Ralph.
- Jól van, holnap megbeszéljük, hogyan tovább! – szólt utána Harley.
Ralph után becsukódott az ajtó, majd a kis csapat koccintott. Hirtelen durranás hallatszott.
- Mi ez?! – Harley felpattant a fotelből, majd kirontott az ajtón.
Előtte feküdt holtan elterülve Ralph, arca tiszta vér volt. Harley felnézett. A szemközti ház tetején meglátta egy sniper csövét. Előkapta pisztolyát, és berontott az épületbe. A lépcsőházban rohant fel az emeleteken. Hirtelen valaki szembekerült vele, aki lefele futott, és félrelökte. Maxwellnek nem volt kétséges, hogy ő a gyilkos, ezért rögtön irányt változtatott, és üldözni kezdte. Sajnos az arcát nem látta. Rohant lefele a lépcsőkön. A gyilkos a hátsó kijáraton rohant ki. Harley utána. Átugortak egy kerítést, jobbkanyar, balkanyar, majd zsákutca.
- Magadat terelted a halálba semmirekellő! – ordította Harley, amint utolérte. A gyilkos megfordult. Maxwell meghökkent – Te! De hát miért?!
- Ahogy már mondtam, bérgyilkos vagyok. Fizetnek, és ölök. Ez az, amiért. – válaszolta Wayne Mason.
- Innen nincs kiút! Vége van. Egyikőnk ma meghal! És te is tudod, hogy az nem én leszek Wayne! – szólt Harley, majd a gyilkos fejéhez szegezte a pisztolyt – Megadtam neked az esélyt! Lehettünk volna barátok is! Társak a csatában! De te elárultál! Ezt nem hagyom annyiban! Megölted egy barátomat! Vediamo all’inferno! – ezzel lelőtte.
Harley nem bírta tovább, összeesett, és minden elsötétedett előtte.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 06. 15:04

Megérkezett a 21. rész! Sok idő eltelt, mióta nem írtam rész, de remélem azért tetszik!
A következő rész jövőhéten érkezik.
Ebben a részben is megpróbáltam valamit összehozni :) Már nem volt új karakter megjelenés. Megint azok a fránya üldözések voltak, amiket szerény véleményem szerint csak sz*rul tudok leírni, de részei a történetnek, és videóban tuti jól fog kinézni.

Szerk.: Akkor ezek közül fogom én kiválasztani=

1. Kép

6. Kép

7. Kép

A nyertes borítót a 28. résszel együtt fogom bejelenteni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 07. 00:51

Na, végre! Már mennyire vártam :D. Szuper volt, tetszett! De a végét nem értettem :S. Most kit lőttek le?
Harleyt vagy Waynét? Mert eleinte Harley szegezte rá a fegyvert, és lelőtte; s mégis Harley terült el a földön, ezt sajnos nem értem :/.

Amúgy, én a 7-esre szavaznék!

Ja és, Kitako halálát még mindig nem tudtam feldolgozni! :insecure:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 07. 00:56

Wayne meghalt, mert Harley lelőtte. De az egész stresszt, meg a többit nem bírta tovább, és elájult.
Eleve is a hetesre szavaztál, úgy került be ebbe a háromba :D
Örülök, hogy tetszett a végén kívül!
A végére Kitako-t én is eléggé megkedveltem, főleg a leszámolásán a testvérével. De meg kellett halnia, mint eddig is sok embernek.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 07. 10:36

Hát, a három kép közül egyik sem olvasható olyan jól a zöld V előtt. Az utolsó pedig kifejezetten olvashatatlan ezzel a betűtípussal, szóval szerintem: 1.
Guess who's back!

Válasz küldése