GTA V - The Revenge of Maxwell

Kitalált GTA sztorik.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 27. 16:45

Kiscserko írta:- Az egész csapatra szükségünk van, így róla tudjuk, hogy nem fog késni.
Ezen akkorát nevettem! XD XD És tényleg! XD Milyen igaz! :D
Basszus, nem semmi mészárlás volt. :S Néhol alig tudtam követni az eseményeket... És sajnálattal láttam, hogy July és testvére nem lehetnek a csapat tagjai. :S De remek rész volt! Fordulatos! :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 05. 12:03

Úgy érzem, mintha már régóta nem olvastam volna egy részt sem. és nem az én hibámból, csak nem írja valaki! Mark "Noxious" Enterprise nem lesz elégedett...
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 05. 12:16

Mondtam, hogy ezen a héten valószínűleg nem lesz rész, de jövőhéten lesz. Addig Mark "Noxius" Enterprise menjen fegyverboltba, hátha szüksége lesz rá :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 05. 12:33

Elolvastam, nagyon jó lett! Ne haragudj, hogy csak most olvastam el. :)
Egyébként, Kitakót nagyon sajnálom, nem gondoltam, hogy meghal. Szegény, csak 39 éves volt ;(.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 09. 20:32

TheGTAKING írta:Elolvastam, nagyon jó lett! Ne haragudj, hogy csak most olvastam el. :)
Egyébként, Kitakót nagyon sajnálom, nem gondoltam, hogy meghal. Szegény, csak 39 éves volt ;(.
Az élet kegyetlen, főleg egyesekkel...

Viszont egy kis jó hír, hogy még a héten jön az új rész. Elkészültem (kb) a "meglepetéssel", amit a résszel együtt adok ki, és már maga a rész is meg van tervezve, már csak le kell írnom, ami a fejemben van. És jön a kerek huszadik rész! (Amúgy a fő változások, mikor mi történik, már rég meg van tervezve az utolsó(30.) küldetésig, csak a helyszínek, meg a részletek sokszor nincsenek még kidolgozva, de most könnyebb dolgom van helyszínekben, ameddig hírszünet volt, már épp kezdtem kifogyni az ötletekből :D )
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 11. 18:49

Következő epizód=

20. küldetés – Valaki követ minket (Somebody is follows us)

+

Meglepetés!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 13. 20:47

20. küldetés – Valaki követ minket (Somebody is follows us)

Nem kellett sokat várniuk, mire Samuel kilépett a raktár hátsó ajtaján, öccsét kísérve. Beültek egy fekete Oracle-be, majd indítottak. Itt volt az ideje, hogy Harley-ék is induljanak. Tisztes távolból követték a zsidó banda tagjait. Az út akkor már több, mint fél óráig tartott, mikor Harley elvesztette az időérzékét. A városi közlekedés hátrányait élvezték, míg az egyre növekvő hőségben megpróbálták nem szem elől téveszteni az Oracle-t. A céljármű jól láthatóan Észak felé tartott. Hatalmas távot tettek meg. Mindig ügyeltek arra, hogy két-három autó legyen köztük. De mégse ügyeltek eléggé.
Út közben Ariel felébredt. Kissé kómásan, de megérdeklődte, hogy mi történt. Hamarosan felfigyelt a mindig mögöttük pöfögő Emperorra.
- Kaptunk testőröket? – kérdezte Ariel.
- Mi?! Ezt meg hogy érted?
- Azok ott mögöttünk! – mutatott hátra.
- Úr Isten! Valaki követ minket! Mit tegyünk? – tanácstalankodott Samuel.
- Hívjuk a főnököt!
- Mi? Hívjuk a főnököt?! Tudod, milyen rossz ötlet ez?... Rendben, hívjuk a főnököt. – határozott Samuel, majd vezetés közben jobb kezével már tárcsázott is. Rövid kicsöngés után felvette George.
- Mit akartok megint, szerencsétlenek?
- Nem minden megy a terv szerint…
- Már megint mit szúrtatok el?!
- Marvin elárult minket. Ariel megsérült, nem súlyosan.
- A célpontok?
- Megszöktek. Mikor legutoljára láttuk őket, kettő kivételével mind életben voltak.
- Képesek voltatok egy tökéletes tervet így szétcseszni?! Csak két embert intéztetek el?! Ez a terv tíz főre lett készítve!
- Még lenne itt valami… Valaki követ minket.
- Micsoda?!
- Egy ideje egy öreg Emperor jön utánunk, és nem tudjuk, mit tegyünk.
- Rendben. Ne vezessétek a központba őket! Menjetek a Déli partra. Parkoljatok félre, és közelítsétek meg őket, aztán csináljátok ki az Emperorban lévőket. El ne merjétek rontani! És, ha esetleg sajnálatos módon túlélnétek, ne számítsatok vállveregetésre!
Ezzel George kinyomta. A következő sarkon elfordultak Dél felé.
- Ezek meg mit csinálnak? – kérdezte Howard.
- Fogalmam sincs, de nem lóghatnak meg. – válaszolta határozottan Harley.
- Szerintem le akarnak minket rázni. – szólt Kazim, majd lehúzta a kocsi ablakát. Sűrűn tört ki a füst az Emperorból. Kidobta cigarettáját a nyitott ablakon, majd amint felhúzta az ablakot, rágyújtott egy újabbra.
Az Oracle végigvezette a városon az Emperort. A fekete kocsi kicsit sem feltűnésmentesen leparkolt a Santa Maria Beach mólójának kellős közepén. Az Emperor követte a példáját, így felfedve magát. Ariel és Samuel Moore kiszálltak az autóikból. Harley és csapata is.
- Vedd el! Lehet, hogy nem tudod használni, de jól jöhet, csak húzd meg a ravaszt célzás közben! – nyújtott át egy pisztolyt Harley Howardnak.
- Milyen kicsi a világ! Mit kerestek itt? – köszöntötte őket gúnnyal Samuel.
- George Slymont kerestem, de ti is jók lesztek – mosolygott Harley, majd hihetetlen gyorsasággal előkapta pisztolyát, majd lőtt. A golyó súrolta Samuel vállát. A sebesült a vállához kapott, majd az Oracle mögé vetette magát, fedezékként használva azt. Ariel egy hot-dogos standot fellökve rohant a vidámparkba. A civilek mindenfelé rohantak sikoltozva.
- Kazim! Maradj, tartsd itt Samuelt, míg mi megkeressük Arielt! – határozott Ernest.
Kazim bólintással válaszolt. A vidámparkban háromfelé váltak. Harley az óriáskerék környékét vizsgálta, Howard a hullámvasút környékét, míg Ernest a különböző bódékat. Eközben Kazim és Samuel egymást váltogatva hajoltak ki autóik mögül, s lőttek egymásra. Ernest mellett az egyik bódén az áru összetört egy hatalmas durranás kíséretében. Frost a hang irányába kapta a fejét, s még éppen látta, ahogy Ariel visszabújik az egyik bódé oldalának fedezékébe.
- Megtaláltam! Gyertek! – ordította Ernest, majd elkezdett Ariel felé sétálni, jobb kezében a pisztolyt maga előtt tartva.
Harley és Howard félúton találkoztak.
- Te segíts Kazimnak, én megoldom Arielt Ernesttel. – parancsolta Harley. Maxwell tovább indult Frost irányába, míg Howard az Emperor felé vette az irányt.
Samuelnek üresen kattant a fegyvere. Egy gyors káromkodás után határozott. Bepattant az Oracle-be, és beindította a motort. Gyorsan átvágott az Emperor mellett, és már menekülőre is fogta.
Eközben Ernest tovább várta, míg Ariel el nem követi a hibát, hogy kinéz. Hirtelen Ariel kinézett, de túl gyors volt. Már lőtt is. Ernestet a lábán találta el a golyó. Fél térdre esett, közben célzott. Meghúzta a ravaszt. Ariel a földre esett. Homlokából sűrűn szivárgott a vér. Harley ekkorra ért oda. A móló felől hatalmas robbanás hangja jött.
Howard épp, hogy odaért, Kazim beindította az Emperor motorját, hogy üldözőbe vegye Samuelt. Ám ekkor a kocsi váratlanul felrobbant. A lökéshullám egy méterre elrepítette Howardot, aki keményen érkezett a földre. Fejéből vér serkent.
Harley a mólóra futott. A sétány közepén égett az elfeketedett autóroncs. Felsegítette Howardot.
- Mi történt? – kérdezte lihegve Harley.
- Fogalmam sincs. Kazim indított, és felrobbant!
- Autós bomba… Biztonságos helyre kell mennünk!
- De mivel jutunk olyan területre? Nincs autónk!
- Majd szerzünk.
Harley körbenézett. Nem találta Ernestet sehol. Howard felé fordult.
- Rohadt életbe! Kazim halott, Ernest megsérült, és felszívódott! Úgy tűnik, ketten maradtunk…
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 13. 20:50

Megérkezett a 20.rész! Már csak 10, és vége ( :( ) a sorozatnak!
Fogggalmam sincs, mikor lesz új rész, most is egy napot csúsztattam a Pénteki "ezen a héten" bejelentésemhez képest. A lényeg, hogy nem hagyom abba a sorozatot, míg nem végeztem a 30. résszel.Vagy, ameddig nem jön el újra Április 1 :D
Ebben a részben is történt pár dolog, remélem tetszett, és érthetően írtam.
A meglepetés pedig pár perc, és ennek a hírnek a frissítéseként fog jönni!

Szerk:

Meglepetés!

"Elkészültem" a GTA V - The Revenge of Maxwell logójával! Hét darabra szűkítettem le a kört. Arra kérnélek titeket, hogy írjátok le, hogy nektek melyik tetszik a legjobban, és amelyikre a legtöbb szavazat érkezik, az lesz a logó. Valahogy így=

"Szerintem a 7. számú a legjobb!" <- csak mondtam egy számot.

Kattints a nagyobb méretért! És azon belül is a nagyobb méretért!


1. Kép

2. Kép

3. Kép

4. Kép

5. Kép

6. Kép

7. Kép

Köszönöm, hogy segítetek a szavazatotokkal!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 13. 23:21

Nagyon jó rész lett + a borítók is :D.
Nyugodj békében Kazim :(.
Amúgy, szerintem a 7-es a legjobb ;-).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 13. 23:39

Francba... Épp Kazim? :S :( De legalább szép halála volt... Elfüstölt. XD Jaj, de morbid, főképp, hogy nemsokkal előtte még füstölgött a cigi a szájában. XD Ez üt! :D Vagy csak én vettem észre ezt az érdekes összefüggést és az alkotó maga sem látta ezt előre? :D Ami meg még nagyobbat üt, hogy ő az én karakterem volt és tökéletesen illik az irónia hozzá és hozzám is. XD XD XD

Hatodik, ha már lehet választani. :P

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 14. 19:05

Hessa= Vicces lett volna, ha te a hetest választod, annak a betűtípusa "Phoenix" :D Elfüstölt :lol: Nem gondoltam rá, de jó :D Az egyfolytában füstölés az a karaktere része, ezért írtam bele, a többi már csak a sors iróniája :) És, ha mondhatom, halála okkal való volt... legalábbis a történetnek nem tesz rosszat :D

Hát, a borítókkal megszenvedtem, mert megvolt a fejemben ez a kép, könnyen nyomtam is a PrintScreent is a Trailer 1-ben a megfelelő helyeken, ám a képszerkesztésben kezdő vagyok, így már Michael alakjának kivágásával eltöltöttem vagy egy órát... Azóta szerencsére jobban belejöttem.
Igazából a logó maga a GTA V logó lesz, alatta a TRoM felirattal. A betűtípust örülök, hogy segítetek, legalább tudok újra szelektálni. Lehet, hogy a TRoM felirat mérete a GTA V logóéhoz képest változtatva lesz, de körülbelül így fog kinézni.

TheGTAKING= Örülök, hogy tetszik a rész. Megpróbálom a suli vége előtt még befejezni, de ez egyre jobban úgy néz ki, hogy nem fog sikerülni. Az eredeti terv szerint valamikor mostanában lett volna a 30. rész, de egy kicsit eltolódott...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 14. 19:09

Kiscserko írta:Hessa= Vicces lett volna, ha te a hetest választod, annak a betűtípusa "Phoenix" :D Elfüstölt :lol: Nem gondoltam rá, de jó :D Az egyfolytában füstölés az a karaktere része, ezért írtam bele, a többi már csak a sors iróniája :) És, ha mondhatom, halála okkal való volt... legalábbis a történetnek nem tesz rosszat :D
Direkt nem azt választottam. :P Ismerem azt a betűtípust, de bevallom, nem tetszik annyira. :P XD
Sors iróniája. XD Hát akár véletlen, akár nem, nagyon tetszett! XD Le a kalappal! XD

Ha kell segítség, én viszonylagosan jól kezem a képbabrálót. :P Csak túl szabad szellem vagyok ahhoz, hogy pontos munkát adjak le. De tisztán GTA dolgot szívesen alkotok. :P

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 14. 19:17

Szerintem szerencsére már egy ideig nem kell képszerkesztőhöz nyúlnom. :D Max a Paint, azt még tudom kezelni :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 15. 15:40

Az első a legjobb.
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 15. 15:48

És a rész?

Majd a borítókról mivel úgy néz ki, mind másra szavaztok, úgy fog kinézni, hogy a döntetlenek közül kiválasztom a legjobbat, amire meg nem volt szavazat, azt kiszórom. És még egyszer köszönöm, ha valaki szavazott/még szavazni fog!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése