Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 21. 14:15

Az vicces, hogy Hüblookohelimedion-t leszóltad, pedig ugyanazt mondta, mint VoorstedelijkeViking, csak még kevesebb mindenbe is kötött bele...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 21. 14:24

Hohó, kavarod a szót... :)
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 21. 15:19

Milyen szót kavarok? Azt hiszem, a "szó" itt egy másik sz betűvel induló szót takar :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 21. 16:05

@Stan98: Milyen weboldalakat?
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 21. 16:45

Exactly, my friend! :D
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 21. 16:50

Rockstar69 írta:@Stan98: Milyen weboldalakat?
Szerintem, ha rákattintasz a nevére, ott az adatok közt megtalálod a "Honlap:" fület.

Szerk.: Nem fület, hanem olyan bigyuszt... érted.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 21. 17:54

De az csak egy. Tudom ez most kötekedésnek hangzik, pedig nem az! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 21. 18:05

Stan: Volt igazság Viking mondanivalójában, szerintem fogadd meg a tanácsait!
Ha kell segítség; szólj és segítek :).
Én mindig fogom olvasni a történetedet, sőt mindenkiét fogom... Eddig nem volt olyan, hogy valakinek kihagytam volna a történetét, bár az ennyimét senki sem olvasta, ennek dacára; nem adtam fel, és nem is fogom!
Én azt tanácsolom neked, hogy ne add fel! Jó lesz ez, legalábbis nekem nagyon tetszik. :) Emellett, nem igazán zavartak ezek a furcsaságok, az enyémbe is van egy csomó :D. Igazából, az nem tetszett, hogy megöletted a karaktereimet, akikkel még dolgom lett volna!
Nem akartam, hogy Jack meghaljon, mert fontos szerepe lett volna.
Rodrigót meg pláne nem, mert neki az IRBK III-ban kell meghalnia! Mindegy, ő visszakerül a történetembe, nem írhatom ki, mert akkor megkeveredik az idővonal...
Az utolsó pedig Liza lenne. Neki nem szabadhatott megjelennie Vice Cityben, ő már évekig nem látta a karakteremet; mindegy, ez már marad így, max. hamarabb fog megszületni az utolsó gyerek.

Na, de vissza a témára! A csúnya beszédeket tudod orvosolni a párbeszédekben, sőt nem kell mindig lövöldözés, legyen valami egyszerű verseny. És úgy ütős lesz!
Egyébként, az utolsó pályához küldtem ötleteket, tedd bele őket, mert jó lesz! ;)

Mindegy, ha szükséged van valamire, keress fel! :D

Szerk: Én sem vagyok jó író! Régen rosszabb voltam, nézd csak meg a GTA Chicagót. Kint van a fórumon, nem töröltem ki, olvasd el; borzasztóan rossz lett! Anno, én is kaptam egy tömérdek kritikát, és megfogadtam őket. (Nem igaz, csak Viking kritikáját fogadtam meg, mert az volt az egyetlen normális kritika, ami segítségből jött, nem pedig bántásból...)
Emellett, igen; elég kellemetlen érzés, mikor kritikát kapsz, de el kell fogadni! :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 21. 19:02

TheGTAKING= Amúgy attól, hogy itt így van, addig máshol lehet máshogy. Tudom, hülyén hangzik. De nem mindenki olvas el mindent. Így lehet néhány dolgot figyelmen kívül hagyni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 21. 19:26

Hiába, kritizálok; ezért szeretnek :D
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 21. 20:06

Kiscserko: nem szóltam le (nagyon) Cseszneki-t! Meg is köszöntem,hogy végre normálisan leírta...
Az a különbség ő és Noxius közt,hogy ő kicsit durvábban írta le,míg Noxius próbált finoman fogalmazni...de hagyjuk már ezt a témát légyszíves. Ez megint egy felesleges offolás. Elfogadtam a kritikákat,örülök is,hogy végre valaki "felnyitotta a szemem",de hagyjuk már abba. Úgy se leszek sokat már itt,legalább ebben a pár hétben legyen békesség.....

Rockstar69: több weboldalam is van,de csak egyet tettem ki asszem...
GTAKING: Hol írtál nekem? Mert én nem találom xD köszi a kedves szavakat:)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 30. 13:13

Na itt az új rész! Köszönöm a rengeteg segítséget TheGTAKING-nek!! Segített nagyon sokat a rész kidolgozásában! :) Reméljük tetszik!

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 36.rész: A vezető
By: Stan98 & TheGTAKING


Sweet és Cesar megérkezését követően, a Ballas és a Vagos banda támadást indított a csapat ellen. Tommy és a bajtársai fedezékbe álltak, majd megvárták, az ellenségek érkezését. Nem sokkal ezután, a hőseink Patriot járművekre lettek figyelmesek, amelyekből a célpontjaik szálltak ki. Tommy már az AK-47-es gépkarabélyán tartotta a kezét; s azon gondolkodott, hogy lőjön-e vagy sem, mindazonáltal Kent Paulra kellett figyelnie, mivel bármikor megléphetett. Ebben a pillanatban, Trevor már nem bírt az indulataival, mérgesen előrántott egy M16-ot és lőtt. Ennek eredményeképpen, sikerült kirobbantaniuk egy háborút. Kicsit később, mindenki támadásba lendült. Niko kivetődött az egyik kuka mögül és sikerült megölnie sok-sok gengsztert. Franklin óvatosan közelebb ment az egyik támadóhoz, akire ráuszította Chopot. Michael mérgében meglőtt egy robbanóhordót, amely felrobbant; megölve ezzel az ellenfelek nagy részét. Emellett, Phil Molotov-koktélokat dobált a felé közeledő Vagosokra, akik tűzhalállal végezték a küzdelmet.

Ezután, CJ, Sweet és Cesar erősítést hívtak; így a csatatérén hamar megjelent a Grove Street tagjai. A „zöldek” pár perc alatt bevették a rendbontókat; s ezzel megnyerték a csatát. Az összecsapás után, elfogták a „lilákat” és a „sárgákat”, ám Trevor annyira felmérgesedett, hogy egy láncfűrésszel kivégezte a túlélők felét, szerencsére Niko lecsillapította, mondván, hogy még hasznukra válhatnak az elfogottak. Ettől a ponttól kezdve, Tommy megzavarta a társalgást, mivel Kent felszívódott.

Tommy: Srácok, nem akarom megzavarni a beszélgetést, de Kent hová lett?
Trevor: Mivan?! Az előbb még itt volt!
Sweet: A fenébe, meglógott az a görény!
CJ: Nézzétek, ott fut!
A beszélgetés befejezésével, CJ észrevette a menekülő Pault, noha Tommy utánaeredt. Az öregedő gengszter teljes erejéből futott az áruló után, azonban Paul benyitott egy házba, Tommy követte őt, majd mindketten felmentek az emeletre; sajnálatos módon, Kent végső elkeseredésében kiugrott az egyik ablakon, és ráesett egy szemétszállítóra. Tommy arcát teljesen elborította az indulat; így ő is követte a régi társa példáját. Gondolkodás nélkül utána ugrott. Kent erre a reakcióra beszállt egy Banshee-be és menekülőre fogta a dolgot, szerencsére Tommy folytatta az üldözést egy fehér Infernussal. Az eseményeket követően, Kentnek már majdnem sikerült elmenekülnie; ennek dacára, Tommy kilőtte a férfi járművének a kerekét, ami nekicsapódott az északi hídnak. Ezt követően, hősünk kiszállt a járgányából és kidobta Kentet a Banshee-jéből. Nem sokkal ezután, Kent könyörgött neki, hogy ne bántsa, azonban Tommy meg sem hallotta a könyörgését, brutális módon agyonverte.
Kent legnagyobb örömére, Tommy társai megnyugtatták az idősödő bűnözőt, aki megkímélte az állhatatlannak az életét; így Paul behódolt a csapatnak, és ígéretet tett, hogy többé nem fogja elárulni őket. A későbbiekben, a főhősök visszatértek a szeméttelepre, és elengedték a bandatagokat, akik ígéretüknek híven elhagyták Vice Cityt és San Andreas államát.

Kent: Hé’ srácok, hálás vagyok, hogy megkíméltétek az életemet.
Niko: Ne nekünk köszönd, hanem Tommynak.
Kent: Egyébként, mivel csatlakoztam hozzátok, így elárulhatom, hogy rajtam kívül van még egy Ballas vezető…
Phil: Ki az?!
Kent: Nem tudom, nem ismerem; de tudom, hogy hol tartózkodik.
Tommy: Vezess oda minket!
Kent: Rendben!

A beszélgetés után, mindannyian elindultak a Ducum Inn hotelbe, ahol találkoztak az ismeretlen vezetővel. Az idegen elegáns, szürke öltönyt viselt fehér inggel; és fekete nadrággal, illetve cipővel. Az őszülő haján látszódott, hogy eléggé öreg volt, ámde Tommy hamar megismerte őt. Teljesen sokkolta a találkozásuk.

Tommy: Apa?

TO BE CONTINUED....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 07. 30. 23:16-kor.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 30. 21:33

Stan, ez egy nagyon jó rész lett! :)
Emellett, örülök, hogy bekerült Tommy Vercetti apja, illetve annak is, hogy tudtam segíteni :).
Várom már a következő részt, sőt; már most sokat fejlődtél! ;).

Amúgy, ennek a résznek miért nem színezted be a címét? :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 30. 23:16

Köszi szépen:D most már beszíneztem, jó hogy szóltál:P

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 03. 22:02

Ez egész jó, várom a folytatást.
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Válasz küldése