Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 18. 06:11

Stan98 írta:Cseszneki mondhatom te vagy az eddigi legnagyobb bunkó akit csak ismerek (legalábbis az Interneten)..leszarom,hogy nem jön be a sztori,ez mindenkinek a magánvéleménye.
Ja persze egy bunkó vagyok, mert nem jópofizok, mint a több és bevallom az igazat, hogy ez egy értékelhetetlen munka. Nem arról van szó, hogy nem jön be. Ez egyszerűen egy értelmetlen vacak. Értelmetlen szar történet, béna párbeszédek, 0 író stílus
A nevem pedig Hüblookohelimedion
Stan98 írta:De jobban tennéd ha csak akkor pofáznál,ha ennél akár 1 fokkal jobb sztorit tudnál írni te majom
Ezzel a csinál jobbat szöveggel miért kell jönni? Nem kell ahhoz írónak lennem, hogy megállapítsam egy mű jó vagy nem...és ez nem jó
Ennyi erővel akkor például minden filmet jónak kell tartaniuk az embereknek, mert még nem csináltak filmet

Ideje volt már, hogy valaki megmondja az igazat, nincs tehetséged az íráshoz...és ezt nem azért mondom, mert rosszindulatú vagyok

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 18. 11:30

Nincs tehetségem mi? :D tudod nem is tartom magam tehetségesnek,de ezt a sztorit eddig rajtad kívül mindenki jónak találta és ezért folytattam...ha mindenki ilyen földbetipró majom lenne mint te,akkor ez a sztori nem lenne ott ahol. Itt a kommentelők többsége adta a tanácsokat ami miatt,jobb és jobb lett. És akkor szar a sztori ugye? Gondolkodj már el magadon. Nem is kell jópofizni,de azért az már eléggé kretén dolog,hogy neked az égadta világon NINCS SEMMI amit tudnál pozitívan értékelni...na aztán én itt pontot teszek az ügy végére. Ha továbbra is pofázol le vagy szarva.

TheGTAKING: Már elfelejtettem xD bocsi..majd leírod amikor eljutunk oda...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 18. 11:34

MONDD MEG NEKI! XD
Teljesen igazad van amúgy.:)

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 07. 18. 11:46

Hüblo..adslkéjhasdkl vagy mi a f*szom: Ha nem tetszik nem kell itt lenni. Kritizálni könnyű,írni már egyáltalán nem. Inkább tartsd magadban rosszindulatú megjegyzéseket. :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 18. 13:17

Stan98 írta:Nincs tehetségem mi? :D tudod nem is tartom magam tehetségesnek,de ezt a sztorit eddig rajtad kívül mindenki jónak találta és ezért folytattam...ha mindenki ilyen földbetipró majom lenne mint te,akkor ez a sztori nem lenne ott ahol. Itt a kommentelők többsége adta a tanácsokat ami miatt,jobb és jobb lett. És akkor szar a sztori ugye? Gondolkodj már el magadon. Nem is kell jópofizni,de azért az már eléggé kretén dolog,hogy neked az égadta világon NINCS SEMMI amit tudnál pozitívan értékelni...na aztán én itt pontot teszek az ügy végére. Ha továbbra is pofázol le vagy szarva.
blablablablablabla Minek mentegeted magad egyáltalán? Jobban tennéd, ha elviselnéd a kritikát. A személyeskedésről pedig le kellene szokni. Én nem személyeskedtem, ezért ezt tőled is elvárom

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 18. 23:17

Most kajak ennyire élvezed hogy teleb*szhatod a topikomat ennyi idióta, leépítő, és szánalmas kritikákkal? Fogd már fel,hogy van elég bajom nélküled is. Tömd be a pofádat és menj máshova trollkodni,mert most már tényleg kezd elfogyni a türelmem.. egyébként nem tom miről beszélsz,hisz te kezdted el ezt az egész személyeskedést,te kezdted el kritizálni a sztorit,még jó,hogy nem fogom hagyni hogy még ezt is leminősítsed...én tiszteletben tartom a véleményedet,de nem kell 100szor leírni...te nem szereted,hát ez van,magasról tojok rá ;) a hozzádhasonlók véleményére sose adtam és nem is fogok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 07. 19. 09:32-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 19. 01:11

Na, dolgozott az álmatlanság, úgyhogy bepótoltam a történetet. Először Hüblookuhelimedionhoz szólok. (Remélem jól írom az ördögi nevet :D ) Azért tiszteld, hogy ebbe valaki/k rengeteg munkát fektettek. Majd vagy mond meg, hogy mi nem tetszik benne, vagy valami, de annak, amit te csinálsz, annak nincs értelme. Természetesen, ha nem tetszik, ne olvasd, nem bonyolult. De ha van építő jellegű kritikád, akkor hajrá.

Nekem lenne is egy. Egyszerűen túl sok a karakter ahhoz, hogy az ember le tudja követni. Látom, hogy dolgozol a ritkításon, de ugyanakkor szaporodnak is a karakterek, így egyre többen vannak. Tudom, hogy mint készítő, te sokkal jobban tudod lekövetni az egészet, mert te ezzel sok időt töltöttél, hogy az egészet végiggondold+leírd, de egy átlag olvasó nem tud ennyi karaktert lekövetni. Én tudok ajánlani valami robbanást, vagy valami, amibe sokan belehalhatnak :D Amúgy a történet jó, csak a karakterekből van sok. Ja, és egy kis hiba, az előző részben Jimmy-t telefonálás közben megzavarja Tracey, a következő részben meg elvileg rég meghalt Amandával.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 19. 09:17

Kiscserko írta:Természetesen, ha nem tetszik, ne olvasd, nem bonyolult. De ha van építő jellegű kritikád, akkor hajrá.
Erre nem lehet építő tanácsokat adni. Ezzel a művel egy dolgot kellene csinálni: abbahagyni

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 19. 09:35

Kiscserko igen,lassan már engem is megzavar ez a sok karakter xD Ööö Tracey nem halt meg...

Hüblookohelimedion azt lesheted... ;)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 19. 09:42

Itt valami nagyon nincs rendben. én értem, hogy nehéz elviselni, ha valaki ugye rosszat mond, de ennyi ellentmondásos frázissal visszapufogtatni... Tehát itt tényleg kellene csinálni valamit, mert ez így egyszerűen nem működőképes. Akkor mondom is, hogy mire gondolok.
"Most kajak ennyire élvezed hogy telebaszhatod a topikomat ennyi idióta, leépítő, és szánalmas kritikákkal?" Szánalmas kritikák? Én nem mondom, hogy lehet egy kritika sértő, talán az is, építőnek nem mondanám, bár elég tisztán kimondta a véleményének a lényegét... De azért megint jön a személyeskedés. És attól még, hogy leszólta a történetedet, nem kell így kezelni rögtön a helyzetet.
"egyébként nem tom miről beszélsz,hisz te kezdted el ezt az egész személyeskedést,te kezdted el kritizálni a sztorit,még jó,hogy nem fogom hagyni hogy még ezt is leminősítsed..." Stan, ha valamit Hübloblabla nem csinált, akkor az a személyeskedés. Minősítette a történetet, de személyeskedésig nem ment el. A kettő között a különbség, hogy az egyikben a műről, a másikban az íróról nyilvánítasz véleményt.
"én tiszteletben tartom a véleményedet..." és "magasról tojok rá" illetve még "a hozzádhasonlók véleményére sose adtam és nem is fogok..." Ugye itt látható az ellentmondás. Azért nem értem, hogy most tulajdonképp mit is akarsz vele. Megsérteni őt, bagatellizálni a mondanivalóját, vagy pedig mit?
Figyelj, a kritikát el kell tudni viselni, és adni is tudni kell. Mert lássuk be, ha nem is építő jellegű kritikát mondott, de mindenképp kritikát mondott, ami pedig véleménynyilvánítás. Ha nem tudsz rá érdemben válaszolni, akkor inkább hagyd figyelmen kívül, de azzal, hogy "szarozol" nem érsz el semmit. Tehát azt akartam mondani, hogy a nehezebbik végén fogtad meg a kalapácsot.
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 19. 09:58

Ebben most tökéletesen igazad van...elviselném ha tényleg értelmesen írná le...Ez ízlés kérdése,ha neki nem tetszik ne olvassa. Tiszteletben tartom,ha neki nem jön be,de itt az a legnagyobb gond,hogy ő ezt élvezettel csinálja.Nem tetszik neki,de ezt ő leírja még 5-ször más szavakkal és akkor csodálkozik ha a felkapom a vizet. Ha egyszer leírná úgy a mondanivalóját,amit alá is támaszt,és nem csak így hogy "béna és kész" meg hasonlók,akkor az nekem is talán hasznomra válhatna. Elmondaná,hogy mik benne a legnagyobb hibák,esetleg min kéne javítani és akkor máris megfogadnám talán a tanácsait. De ő nem ezt csinálja,hanem élvezi,hogy leminősíti a történetet mindenféle alátámasztások nélkül...

Na de szerintem itt most fejezzük be ezt az egészet,mielőtt tényleg elfajulna a dolog...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 19. 10:37

Hübloblaf*sz: Egy baj van, ennek a történetnek MÉG nincs vége és még egy jó ideig nem is lesz vége, ha nem tetszik akkor nem kell olvasni, el kell menni a p*csába!!!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 19. 11:06

Ez már nyílt utálkozás.
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 19. 11:57

Írtál egy olyat, hogy Amandát a lányával együtt megölték. És tudtommal a lánya Tracey. Én ezért írtam, de bocs, ha tévedek.

Hüblookohelimedion= Ahogy akarod.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 19. 13:06

Kiscserko: igen a történet elején volt,hogy a kubaiak megölték őket. De a 33.részben azt hiszem leírtam,hogy az egész csak kamu volt... :)

Tessék,itt az új rész! Most nincs párbeszéd,viszont a rész se lett igen hosszú...

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 35.rész: A Vagos-ügy...

By: Stan98

Mióta Tommyék leszámoltak a Vagossal és Amandával,a napjaik egyre csak eseménymentesen,unalmas teltek. Már hosszú ideje nem is ragadtak fegyvert,csak sima hétköznapi emberek módjára élik mindennapjaikat. A csapat egy része feloszlott: Mallorie és Roman visszautaztak Liberty City-be és családalapításra készülnek,így egy jó hosszú időre eltávolodtak a bandától. A Sharks visszatért a régi,lepukkant területükre.
Mercedes az édesapjához elutazott látogatóba 1 hónapig. Jimmy hazautazott és nem kíván többé részt venni ilyen akciókban.
Ken Rosenberg Tokio-ba költözött és egy marihuána-üzletet nyitott (legálisan). Ernie bácsi egy régi barátja hotelében lett az igazgató Tahiti-n. Így hát a csapat megmaradt tagjai,vagyis Tommy,CJ,Niko,Michael,Franklin,Trevor és Phil próbálják élvezni a fegyvermentes életet...

Viszont mi is történt Sweet-el,Cesarral,Bruce-al,Little Jacobbal,Mickey-vel és Patrick-al?
Az egész még Tommyék elrablása előtt történt..
Mickey valójában benne volt a Vagos-os ügyben. A dolog Niko eltűnésével kezdődött. Mickey nem bírta már,hogy nem találja sehol sem régi cimboráját,így hát drogfüggő lett. Először cigarettázni kezdett,később alkoholba próbálta fojtani bánatát. Időközben összeismerkedett Amandával,aki kérte,hogy csatlakozzon a csapatába. Mickey rengeteg pénzt kapott ezért,amiből drogot vásárolt. Mikor Niko visszatért Mickey nem mondta el,hogy valójában drogfüggő. Kis időre abba is hagyta a fogyasztását. Amikor már Vice városába értek,Mickey,Bruce,Patrick és Little Jacob nem mentek tovább Nikoékkal,hanem egyenest a kikötőbe indultak Mickey parancsára. Bruce,Patrick és Jacob nem tudták,hogy mire készül Mickey. A kikötőben volt egy csapat Vagos és Amanda,illetve az elaltatott Tommy és a barátai. Mickey drogért és sok pénzért cserébe segített Amandának feltenni a hajóra Tommyékat. Bruce-ék nem akartak ebben részt venni,de Mickey fegyvert szegezett a fejükhöz és megfenyegette őket azzal,hogyha elárulják mi történt Tommyékkal,akkor azonnal kinyírja őket. Patrick-ék megígérték,hogy csöndben maradnak,némi fizetség fejébe. Amanda mindhármukat 2000 dollárral kifizette. Ezt követően Patrick-ék visszamentek Liberty Citybe. Mickey miután segített az alvó csapatot feltenni a hajóra,visszament Nikoékhoz.
Niko érdeklődött a többiek iránt. Mickey elmondta,hogy hazautaztak. Niko természetesen azt is megkérdezte Mickey-től,hogy mit keresett a kikötőben,ám ő erre csak annyit felelt: "Nem a te dolgod.."
Niko kissé kételkedni kezdett Mickey megbízhatóságában. Nem sokkal ezeket után Mickey hazatért Liberty-be és megölette egy Vagos taggal Little Jacobot,minden ok nélkül. Patrick és Bruce nem mertek visszavágni Mickey-nek ,így hát engedelmeskedtek a parancsainak....Amanda halálát követően Mickey is távozott az élők sorából,ugyanis a drog végzett vele. Bruce és Patrick saját bandát alapítottak. Na de mi van Sweet-el és Cesar-al?

Sweet és Cesar már egy ideje eltűntek a képből. Ez azzal magyarázható,hogy CJ (még az elrablás előtt pár nappal) összeveszett Sweet-el. Cesar Sweet párját fogta,így hát hazautaztak Los Santosba. A város kissé romba volt döntve. Cesar-ék nem értették a helyzetet,így hát a bandatagoktól kérdezősködtek. A Groove Street egyik legerősebb és legtiszteletreméltóbb tagja, "Big Wolf" elmagyarázta,hogy a Ballas nem elégedett meg Las Venturassal és visszajöttek,hogy a elfoglalják egykori területeiket. Sweet és Cesar ezt meg akarták akadályozni,de próbálkozásuk kudarcba fulladt. Legalábbis félig...ugyanis a Ballas Los Santos északi részét szerezte meg. Közben kiderült,hogy Woozie és Madd Dogg a Ballas fogságába esett. Sweet-ék 1 héttel később kiszabadították őket. Woozie elmondta,hogy az embereit levadászták a "lilák". Cesar CJ-t próbálta felhívni,de CJ ekkor már a hajón volt,így Cesar nem érhette el.
Így hát csak 4-en illetve a Groove Street maradt,hogy megbosszulják Woozie ügynökeit. Las Venturasban órási bandaháború tört ki,amit végül a "zöldek" nyertek. A Ballas megmaradt tagja visszahúzódtak Las Venturas legnyugatibb részére.
A csata lezajlása után Madd Dogg hazament,hogy egy újabb lemezzel rukkoljon elő. Woozie Ázsiába repült,hogy majd ott alapít egy újabb csapatot. Sweet és Cesar ketten maradtak Los Santosban. Néhány hét múlva (ekkor már CJ és a többiek hétköznapi életüket élik) felhívták CJ-t,hogy jöjjön haza,ám a néger visszautasította. Nem akart többé a Groove Street vezére lenni. Sweet és Cesar úgy döntöttek,hogy hagyják CJ-t a maga sorsára és megpróbálnak új életet kezdeni. Mielőtt ebbe belevágtak, meg akarták találni Kendl-t,hogy beszéljenek vele,hisz már rég nem találkoztak. Kendl a Varios Los Aztecas törzshelyén volt pár bandataggal. Kendl elmondta a fiúknak,hogy mi változott meg a környéken. A lány azt is elmondta,hogy Kent Paul volt egy ideig az új Ballas bandavezér. Sweet és Cesar arcán hatalmas nagy döbbentség látszott. Kendl elmondta,hogy Kent Paul valójában a Vagos-nál volt egy nagykutya,de mikor Amanda is a képbekerült, úgy döntött,hogy kiszáll és elintézi a Ballas vezetőjét és átveszi az irányítást felettük. A Groove St. és a Varios Los Aztecas-nak hála elhagyta a Vagos Los Santost és Vice Citybe mentek Amikor Paul fülébe jutott ez a hír, visszakönyörögte magát a Vagos-hoz. Amanda visszavette,mert tudta,hogy Kent szinte minden zugát ismeri a városnak.

Kendl állítása szerint próbálta hívni CJ-t és Sweet-et,hogy elmondja nekik ezeket a dolgokat,ám nem vették fel a telefont. Ebben a percben Sweet telefonja megcsörrent. CJ volt a vonal túlsó végén. Carl ingerülten beszélt bátyjával,mégpedig Kent Paul miatt. Nem értette,hogy Kent mit keres Vagos-os bandatagokkal. Sweet próbálta elmagyarázni,hogy ő erről semmit nem tudott,de CJ nem hitt neki. Így hát Sweet átnyújtotta a telefont húgának,aki elmagyarázott mindent Carl-nak. Ezután Carl szólt Tommynak és a többieknek. Mindannyian Kent keresésére indultak,s úgy döntöttek,hogy aki meglátja,végezzen vele.

Cesar és Sweet nem akartak kimaradni a balhéból,ezért visszautaztak Vice Citybe.
Tommy sok keresés után ráakadt Kent-re. A szeméttelepen volt Little Haitiban. Kent megijedt régi ismerősétől. Tommy megkérdzte Kent,hogy mit keres a Vagos bandájában. Kent hazugságot mondott Tommynak,persze ő tudta,hogy nem mond igazat,ezért leterítette Kent-et a földre és megrúgdosta,majd belelőtt a vállába. Kent ezután elmondott mindent Tommynak,sőt még többet,mint amit Kendl is tudott...

Mikor megérkeztek CJ-ék,a Vagos maradék tagja és a Vice City közelében lévő Ballas-ok jöttek Kent segítségére...
Rövid időn belül érkezett a helyszínre Cesar és Sweet...
Sweet: -A bulinak vége....

TO BE CONTINUED...

Válasz küldése