Bandita élet- San Aztecasban

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 12. 18:43

rendben van többet nem rakok :D és köszönöm :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 27. 14:23

Na bocsánat, a várakoztatásért, most jön az új rész mert végre túlléptünk a dogákon viszont most jön egy vizsga is a jövőhéten...
De mindegy majd azután rendszeresen irok részeket, addig is ittvan ez: :)


8. rész: Vissza oda ahonnan indultunk...

Este van, Este van ki-ki nyugalomban, feketén megy a két hős a száguldó autóban. Hőseink a megszökés után rögtön indultak vissza városukba Los Sotnas-ba.
Az autópályán haladva Thomas a volán mögött megszólal:
-Héé te Johnny? Ébren vagy??- kérdezte egy nagyot ásitva
-Mi? Én?- nyitogatva szemeit Johnny, mert persze eddig aludt... Én... Még jóhogy igen!-mondta magabiztosan Johnny
Amire ezt Johnny kimondta addigra Thomas befejelte a kormányt mert b*szottul álmos volt, erre Johnny gyorsan felköltötte és orditotta rá:
-Úristen! Thomas?! Mi a f*szt csinálsz?!!! Meg akarsz halni!!!!!- idegesen kiáltotta Johnny
-Mivan???! Mi történt?? Uhh...- mondta Thomas nyitogatva kék szemeit
-Mi történt?!! Az, hogy majdnem meghaltunk! Azt történt!!- Ezt Johnny ugy orditotta, hogy az ablak majd kitőrt erős hangjától
-Nyugi van! Még élünk! Ami jó- nyugtázta le Thomas, Johnnyt
-Jó igazad van..- mondta beletőrődve Johnny
Eközben már kiviradt és pont megérkeztek a régi házukhoz,ahol látták, hogy a csövesek uralják azt a kis lakhelyet, ami nem is olyan kicsi...
Thomas ezt látva, leparkolt nem túl messze, de nemis olyan közel, szólt Johnnynak aki a hátsó ülésen volt elterülve:
-Johnny! Nézd már! A csövesek ellopták a házunkat.- mondta Thomas haragosan, egy fehér rövidujjúban
-Látom... És akkor mit csináljunk?- kérdezte Johnny a napszemüveget levéve szeméről
-Hááttt.. Lássuk, legyen ugy, hogy én melyek az főbejáraton, te meg a hátsón- magyarázta Thomas, mutogatva ujjával
-Jólvan de mikkel? Fegyver nélkül csak nem mehetünk.- Jelentette ki Johnny, miközben előreült az anyós ülésre
-Nézd csak. Az ajtó zsebében van két kés, a kesztyű tartóban meg ott vannak a pisztolyok.- mondta Thomas elővéve őket
-Oké, na menjünk!- kiáltott fel Johnny
-De várjál! Ne öld meg őket csak ha ők is megakarnak téged- szólott Thomas
-Rendben van, akkor indulás.- mondta Johnny miközben kiszált a kocsiból
Minden terv szerint ment, Johnny hátul, Thomas elől ment be lopakodva. Thomas épp leütőtt párat amikor látta, hogy Johnny az utolsót is lekéselte, erre Thomas kiáltotta:
-Mit csinálsz?! Mondtam ne öljük meg!
-Jaa tényleg... Upsz...- szólt vissza Johnny körültekintve
-Nem hiszem el... hányat öltél meg?- kérdezte Thomas magabiztos nézéssel
-Ömmm.... 5? 6?- mondta Johnny gondolkodoan
-Mi?? B*zdmeg mivagy te?! Csőves killer??- kőltőien szólalt meg Thomas
Ezek után hőseink beletőrődve abba, hogy Johnny egy Csőves killer, felmentek a hálószóbába, hogy aludjanak, legalábbis Thomas mert Johnny keresett valami harapni valót.

Ennyi is lenne, majd, hogy mi fog történni ezután azt majd a kővetkező részben megtudhatjuk :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 27. 19:25

Hum... jó a sztori meg minden, de a megfogalmazással és a rendezéssel annál nagyobb bajok vannak.
Lássuk csak:

1)
- Sok helyen helyesírási hibák, szóközhiányok - és feleslegek és vesszőhiányok vannak. De tényleg rengeteg. Ezekre figyelj oda, mert így nem lesz szép az írás! Ja, és a "melyek" az általában "megyek" szokott lenni. :D

2)
- Valahogy nekem az elrendezés eléggé szúrja a szemem...

3)
- "A csövesek ellopták a házunkat!" De jól megy nekik! :D


Tudom, én mindig ilyen bunkó köcsög vagyok, de ezekre érdemes odafigyelni, mert ha ezeket a hibákat kijavítod, tényleg egy egész szép írás jön ki a kezed közül! ;)
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 27. 19:31

Nem vagy te bunkó köcsög igy véleményel csak amikor onlineban bevágsz egy: "Beep, Beep"-et és elütsz az nem túl kellemes :D De viszont a legjobban azon röhögtem amikor Geri vagyis NIKITA :D bekerült velünk egy sessionba, köszöntünk neki: "Szia Geri" stb..
Aztán Arminho: Várj ő nem szereti, hogyha Gerinek szólitják..
Én: Akkor?
Arminho: NIKITA :D
De olyan viccesen mondta :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 27. 19:48

Ezt az élményt talán nem kellett volna megosztani itt... :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 07. 07:06

Bejelentés!!!:

Nos túlléptünk a nehéz időszakokon (vizsga stb...) szóval ezentúl minden hétvégén és hétközben irok 1-2 új részt
A következő rész holnap várható: 2014.06.08 :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 07. 07:13

Milyen vizsga? Ha jól tudom ilyen korban még ált. isk.-ba jártok, vagy nem?
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 07. 07:18

ne is kérdezd... vizsgát irunk mi ilyenkor is...
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 08. 20:48

9.rész: Meggyúlt a seggünk

Johnny ébredezik. A nappali padlójáról felkelve látja, hogy megvan gyúlva az egész ház. Fut a sarokban levő vörös póroltóhoz, felkapja azt. Szalad Thomashoz az emeletre amiközben hevesen oltja a pofájába kerülő tűzet, elér a halószoba bejáratához ahol a tűz olyan mintha valaki egy egész tál bab megevése után fingik egy gyújtóra, Johnny ezt eloltva rohan oda Thomashoz:
-A Rohadt élet, Thomas kelj fel!!!- kiáltotta idegesen egy fehér izompolóban
-Mivann?? Ahh.. Mi történik?- kérdezte Thomas csipás szemeit törölgette
-ÉG A HÁZ!!!- torok szakadtából orditotta Johnny
-Basszus...Hogy a francba????!!- szólt Thomas miközben felállt az ágyból
-Az most mindegy, fogj egy póroltot!!- utasitótta Johnny, Thomast
Thomas felkapott, egy póroltot, odasiettet Johnny mellé aki oltótta a tűzet a kijárat felé. Sikerűlt kijutni a házból, a garázshoz szaladtak, bepattantak a kocsiba és bevéve az első kanyart, látták hogy a ház felrobbant. Elindultak vidékre az erdőn keresztül. Pár perc kocsikázás után Johnny:
-De?? Mi?? Hogy?? Ki???- kapkodta a szavakat
-Háátt szerintem ez Steve volt....- határozottan mondta Thomas
-De, hogy talált ránk??- kérdezte Johnny betekintve a kesztyűtartóba.-Basszus!! A fegyverek!!!!- dühösen szólt
-Mocskos Paraszt..Steve biztos ellopta, hogy ne tudjunk védekezni ha ránk támadnak...-mondta Thomas megpillantva két buzit a bokorban...
Evvel Thomas inkább hallgatott és megtaposta a gázt, erre Johnny:
-Mit láttál?- kérdezte
-Semmit...- válaszolt Thomas elhallgatva
Kiértek az erdőből, elérve egy falut. Be értek a falu közepébe, Johnny kérdezte:
-És akkor most?
-Háátt kéne pár fegyver, egy ház de az a baj, hogy alig van pénzünk szóval csak egyiket vehetjük meg....- mondta Thomas leparkolva egy bolt elé.
-Szerintem fegyvert vegyünk, mert ha Steve megtalál akkor baj lesz, háznak viszont itt a kocsi.- jelentette ki Johnny, határozott nézéssel
Elmentek a legközelebbi fegyver bolthoz, vettek két Uzi-t, és két gépkarabelyt. Közben beesteledett, beparkoltak egy sikátorba és hátatőrve, kényelmetlenűl, de végül elaludtak....


Mi történik ezután? Steve megtalálja-e őket? Johnny szokott fingani? ( :D )
Majd kiderül a következő részben!! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 15. 19:20

Hmm, még mindig kicsit igénytelen az írás, de a fogalmazás egyértelműen javul. Tetszik az is, hogy nem egy regényt írsz, hanem egy kis unaloműzőt, ami feldobja a napot. Ui.: Johnny szokott fingani? :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 15. 19:39

Köszönöm :) :D
Majd holnapra várható az új rész :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 06. 15. 23:18

Elolvastam végre-valahára a 8. és a 9. rész kivételével mindegyiket (bocs a késésért), amúgy nem volt olyan rossz. Vannak még hibák, de azért tűrhető. Valószínűleg holnap elolvasom majd a többit is meg Arminho történetét is, csak a tegnapi/mai nap folyamán eléggé sokat olvastam (IRBK, Trónok harca és most a sztorid is :P ).

Emellett, Franklin465, nem is tudtam, hogy általános iskolában nektek is van vizsga. Hál' Istennek nekem nincsen, mivel én gimnáziumba járok, viszont öcsémnek volt és neki jövőre is lesz, de ez az ostobaság csakis a mi falunkban van, mert itten nem tanulnak a gyerekek, s ezért vezették ezt be... Elhiszem, hogy szar lehetett... Öcsémnek is az volt... :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 16. 12:44

Azért olyan rossz nem volt.. nagyon könnyű volt :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 16. 13:18

Ádám, vagy izé, Franklin465 a kompetenciafelmérésre gondolsz, nem?
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 16. 21:07

Igen ;)
Itt az újabb rész, lehet kicsit rövidebb lesz, vagy valamivel eltér az eddigiektől (nem biztos) de csak mert megrándúlt egyik ujjam igy csak egy kézzel tudok irni :P :D (ennek kővetkeztében lehet több helyesirási hiba is lesz..)

10.rész Szétválás: part 1 (valószinűleg 3 partból fog álni)

Reggel hat óra felé, hőseink felébredtek. A kocsiban, valami orbitális fing szag volt, mert Johnny nem birta már visszatartani.... Egyből hangzott rá Thomas válasza:
-Basszus...Johnny?!- mondta, miközben a heves fing szagot hesegette ki az ablakon.
-Bocs tesó, bocs!-szólt vissza Thomasnak, Johnny és ő is lehúzta a közelében levő ablakokat.
-Mindegy, inkább beszéljük meg mit csinálunk ezek után.- mondta Thomas egy kék rövidujjúban, fekete tenisz csukában.
-Szerintem te menj el munkát szerezni, én meg addig csinálok valamit, amivel elütőm az időt.- válaszolt Johnny a fekete napszemüvegében
-Rendben van, tessék itt egy százas, ez minden pénzünk inkább legyen nálad..- szólt Thomas és útnak indult


10.rész Szétválás: part 2: Johnny

Thomas kirakta Johnnyt egy ruhaüzlet előtt. Johnny sétálgatott, ment, nem tudta merre de gyalogolt valamerre. Elért a folyópartra, ahol megpillantotta Steve-et és az embereit, éppen drogüzletett kötötek a Triádokkal. Johnny megpróbált közbe lépni, óriási tüzharc keveredet, hősünk sok Triádott lelőtt, de Steve embereiből is jónéhányat. Végül amikor már Johnny majdnem nyert, de Steve beszólt:
-Állj!!- kiáltotta egy zöld hosszúujjuban
-Most mivan?!- kérdezte Johnny, miközben eltette fegyverét
-Figyelj, Johnny... Nem akarok rosszat, nagyon igéretes ember vagy te, azt szeretném, hogy csatlakozz hozzám, a bandába, hogy majd mi úraljuk egész San Aztecast.- próbálta elcsábitani Steve, Johnnyt
-Steve... Nem tudom mit mondjak.. unom már Thomas mellet, nagyobb hatalmat szeretnék, szóval talán igen..- válaszolt Johnny, eszébe jutatva, hogy most árulta el legjobb barátját.
-Oké homie! Üdv itt tesó!- nyújtótta barátiasan a kezét, Steve


10.rész Szétválás: part 3: Thomas

Thomas munkát keresett, épp feladta a reményt amikor egy falon megpillantott egy munkalapot amin ez állt:

"Képesitetlen személyt keresünk
N.O.O.S.E tagnak.
Érdeklődni a: sultan st.-n levő rendőrakadémián lehet"

Thomas ennek megőrült, el is ment a helyszinre, beért, a recepciósnak szólt:
-Jónapot, a munkára jelentkeznék.-jelentette ki magabiztosan
-Rendben... Menjen hátra, ott megtalálja Mr. Smith-et, ő lesz a maga kiképző mesterre.- válaszolt vissza a recepciós
Thomas megfogadta az utasitást, hátrament, kijutott egy ajtón ott látta, hogy van egy férfi, odament hozzá:
-Jónapot! Maga Mr.Smith?-kérdezte Thomas
-Attól függ ki kérdezi!- mély hangon szólt vissza a férfi
-Thomas Jeff vagyok! N.O.O.S.E-nek jelentkeznék.-100% magabiztosságal válaszólt Thomas
-Rendben van, rátermetnek látom, hát tessék, itt a felszerelése öltözzön át, egy óra és kezdődik a kiképzés!- kiáltotta Mr. Smith
Eltelt egy óra, Thomas őssze került még két férfivel, egyiket James-nek, másikat Carl-nak hivták... El is kezdődőtt a kiképzés, Mr. Smith előszőr a vezetési technikájukat tesztelte le a fiúknak. Utasitótta őket, hogy menjenek végig a pályán. Mindenki sikeresen végig ment rajta, most a kitartásukat tette próbára Mr. Smith. Egy igazi, profi katonai akadálypályán akarta végig vittetni őket. Sikeresen átmentek. Most a lővész technika kerűlt próbára, kimentek a lőtérre, mindenki kapott egy MP5-őt és kezdődőtt a lővészet, ez is pite könnyű volt, mindenki átment. Mr. Smith a próbák után ejtőernyőzni vitte a fiúkat, simán megcsinálták ezt is. A kiképzés után Mr. Smith ősszehivta a fiúkat:
-Na lányok! Ahhoz képest, hogy zöldfülüek vagytok, nagyon szépen végigmentetek a kiképzésen, főleg te Thomas!- jelentette ki Mr. Smith
-Köszönöm uram!- válaszolt Thomas
-De egy valaki ma haza megy az anyukájához, mert az a valaki nem teljesitett elég jól.- mondta Mr. Smith, félelmetes nézéssel. És az a valaki.... James lesz! Sajnálom.. Nemis.. Nyomás pakolni!!- kiáltotta le James fejét, Mr. Smith
-Rendben uram.- elszomorodva ment el James
-Ti ketten! Majd holnap még beszélünk! Addig is jó éjszakát..Holnap korán fogtok kelni!-orditott Mr.Smith


Hogy mi tőrténik ezután hőseinkel? Milesz Johnnyval? És Thomassal? Majd a következő részben kiderül! :)
Remélem tetszett!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gonzales 2014. 06. 16. 21:16-kor.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése