Bandita élet- San Aztecasban

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 16. 21:16

Nem lett rossz, de ha nem bírsz írni, mert kificamodott az ujjad, akkor inkább ne írj! ;)

Ui.: Tehát Johnny szokott fingani...
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 06. 19. 23:47

Na, bepótoltam lemaradásaimat, s tetszett a hibák ellenére :D. Kicsit gyors a cselekményszál, de ez van :P.

"Ezek után hőseink beletörődve abba, hogy Johnny egy Csöves killer." Ezen mosolyogtam egy jót. :)

Emellett köszi, hogy leírtad a múltkori Online-os beszélgetést. Nem nagyon hallottam, mivel nem jó a mikrofonom, s jó volt látni, hogy mit beszéltetek rólam :P.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 21. 18:08

"kár, hogy Arminho nem tudja ismételni magát" mert akkor nagyokat tudnánk röhögni :D (legalábbis én) :D
Holnapra várható az új rész (ha nem jön közbe semmi) :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 22. 20:42

elfog csúszni a folytatás, bocs srácok..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 22. 20:44

Banánhéjat raktál a lába alá, hogy elcsúszott? :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 22. 20:46

Franklin465 írta:elfog csúszni a folytatás, bocs srácok..
Nincs bocsánat, most rögtön írd meg! :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 22. 22:02

dani.szentgali írta:Banánhéjat raktál a lába alá, hogy elcsúszott? :lol:
eltaláltad, amugy Dani nem gondoltam volna, hgy teis olvasod a storyt :) (márha olvasod :D )
Arminho: majd holnapra meglesz!

Amugy kinek a sorsa érdekel titeket?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 23. 06:27

Leginkább a sajátom, de írd le mindkettő főhős sorsát!
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 23. 08:10

Én leirom mindkettőnek, csak azt kérdem, hogy először Thomasnak.. vagy Johnnynak vagy mindkettőnek
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 23. 19:20

Ez attól függ, hogy mennyire hosszú lenne egybe az egész. Ha több, mint 3 oldal Word-ben 14-es betűmérettel, akkor külön írd, de mindenképpen úgy, hogy egyszer egy Thomas-os, egyszer egy Johnny-s részt írsz le! ;)
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 23. 19:42

Itt a következő rész, ugy döntöttem, hogy ezt igy egy DLC formájában irom le, hogy mi történik hőseinkel külön-külön aztán meg amikor ősszetalálkoznak. Előbb Johnny, aztán meg Thomas fog sorra kerülni

Jó szórakozást :) ENJOY :D


In the family DLC -Johnny-
1.rész: Király zsákmány


Johnny meg Steve, a bandával Los Sotnasba tartott, a város legkeletibb részébe ahol a törzshely volt. Kemény két óra kocsikázás után meg is érkeztek, Steve, Johnnyval leült egy bárba ahol vizipipa és sör mellet beszélgettek:
-Hé Johnny?-szólalt meg Steve a narancssárga pólójában
-Hmm?- hangzott Johnnytól a válasz
-Meg kell tegyél egy-pár dolgot a bandának..- jelentette ki Steve miközben egy jó nagyot szivot a pipából
-És mik lennének azok?- kérdezte Johnny és kortyólt egyet a sörből
-Azt neked kell tudni, valami olyat amit igazán csak egy nigga tehet...- szólt beszivva Steve. -Tessék, ezek itt egy Savanna kulcsai, találsz bennük fegyvert, pénzt.. És most menj!!- kiáltott Steve
Johnny utnak indult, beszált a banda szineit viselve a Savannába és elhajtott. Kicsit körbe járta a várost minden gettóját összejárta, elment a belvárosba, a gazdagnegyedekbe, és egyszer megállt, kiszált a kocsiból, leült a földre és az eget bámulta. Pár perccel később leűlt mellé egy csőves:
-Mi a hézag?-kérdezte a szakadt ruháiban
-Az van, hogy tennem kell valami olyat amit csak egy gengszter tehet..- mondta Johnny bizonytalankodva
-Adok neked kicsi infót... Az van, hogy van itt egy drog üzlet... De a többi infó nincs ingyen- szólt a csőves magabiztosan
-Jólvan.. Tessék ötven dollár, mostmár mondod?- kérdezte Johnny idegesen
-Lent, a kiszáradt folyóban, kokain üzletet tartanak, ha ügyes vagy akkor szép sumát zsebelhetsz be.- mondta a csőves és tovább állt.
Johnny ennek megőrült, beült a kocsiba, elhajtott a helyszinre, meglapúlt valahol és gondolkozni kezdett:
-Hmm... hogy törjem meg az üzletet? Talán elé kéne vegyek egy snipert, meg egy AP automata pisztolyt és ugy szétcsapni köztük...-gondolta magában
A terv bevált, előkapta a mesterlővész puskát a csomagtartóból, kilocsantotta pár ember fejét, aztán meg fogta a pisztolyt és közelebb hatolt a drogokhoz, rámentek elég sokan, Johnny nem habozott, kilődte az ősszeset, aztán meg fogta a kését és az utólsokat is leszúrta. Felnyitotta a 3 drogos ládát és meglátta a csodák, csodályát, minden nigga álmát, 3 tonna kokaint zsebelt be. Johnny egyből fogta a telefonját, tárcsázta Steve-t evvel a szöveggel:
-Steve!! Gyertek gyorsan! Hozzatok furgonokat, nagy zsákmányt találtam, őrülni fogsz, itt vagyok a Rodeo dr.-ban levő kiszáradt folyó mederben, siessetek!!!!- értesitette Steve-t, és egy jót még szivott is a friss drogból
Steve nem habozott, fogott 4 furgont, 10 bandatagot, és útnak indult, amint megérkeztek látták a csodát:
-Húú, basszus!! Johnny ez valami állati jó!! -kiáltott Steve miközben szivott egy nagyot a kokóból
Bepakolták a drogot, visszamentek a bázisra és kurvára bebasztak, mindenki, kivéve Johnny ő meg volt elégedve a dicsőséggel teli 3 tonna droggal...


Ennyi is lenne, remélem tetszett :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 23. 19:52

Elolvastam, mindössze két percbe telt. Hogy miért? Mert kínosan rövid! Le lehetne részletesebben írni a fegyveres harcot, a bandatagokkal való beszélgetést, stb. A fogalmazás viszonylag kielégítő, de még mindig vannak szóismétlések. A legnagyobb probléma a helyesírás és az elrendezés, ugyanis ez csúfítja el az egészet. Ronda lesz az összkép, sőt visszataszító, én már csak ezért nem olvasnám el. Ezekre nagyon figyelj oda! Azt hiszem, most ennyi, de biztos lesz még...
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 25. 11:29

köszönöm ezt a megjegyzést, de én szóltam, hogy "ujj próblémák" vannak :D szóval ne szidjatok ennyire :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 25. 11:53

Én meg szóltam, ha "ujj problémáid" vannak, akkor inkább ne írj (bár ez kevésbé befolyásolja a helyesírást). Aztán téged nem szidott senki, csak tanácsokat adtam.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bandita élet- San Aztecasban

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 30. 21:50

Újabb rész, Jó szórakozást! Amugy ezek a DLC-k 3 részesek lesznek, megpróbálom jó részletesen leirni

In the Family DLC -Johnny-

2. rész: Nagy verseny part 1

Reggel van, nyolc óra körül, Johnny épp kocsikázni ment a városi autópályán. Pár óra motordűbőrőgtetés után, Johnnynak a pocakja korogni kezdett:
-Ejj enni kéne.- gondolta a hasára csapva
Johnny vett egy kanyart és lemenve az autópályáról, betért egy Mc' Donaldsba. Odaért a púlthoz és szólt a Mekis csajnak:
-Jónapot, egy Big Mac-et szeretnék!- szólt Johnny egy narancssárga pólóban, fekete nadrággal
-Rendben, itt eszed?- kérdezte a mekiscsaj a vörös egyeruhájában, egy rágot majszolva
-Nem, egy asztalnál.-mondta Johnny humorosan
-De ugy értem, hogy elviszed-e?- szólt vissza az alkalmazott
-Igen, ahhoz az asztalhoz.- mutatott Johnny egy asztalra
-Ohh, mindegy tessék itt a Big Mac.- mondta a púltos, miközben átnyújtotta Johnnynak az ételt
Johnny elment, leült egy asztalhoz, ami az épület jobb alsó sarkában volt az ablak mellett. Tiz perc múlva, Johnny befejezte az evést, elégedetten távozott, beült a kocsiba és a bázis fele vette az utat. Kemény fél óra autózás során, elért a hadiszálláshoz. Leparkolt és betért a társaihoz a főbejáraton keresztül. Steve ment egyből szembe vele:
-Cső Johnny!- nyújtotta a kezét. -Mi járatban vagy erre?- kérdezte Steve a maga narancssárga kapisonos felsőjében feszitve
-Csáó Steve!- szólt Johnny visszonozva a kézfogást. -Csak benéztem egy kicsit.- mondta miközben vakargatta a jobb karját
-Gyere mutattok valamit.- utasitótta Steve, miközben hátrakisérte Johnnyt
-Jólvan.- mondta, és Steve után ment
Átmentek egy ajtón, és erre Steve:
-Nézd! Eladtam a drogot, kicsit felujitottuk a helyet, vettünk pár hifitornyot, nagyképernyős tévét, pár új banda autót. Ott van a megmaradt drog, azt majd még idővel elszivjuk, arra van egy raktár, ott van még pár kiló drog, és vagy 2 millió dolcsi.- mondta Steve, miközben körbe vezette Johnnyt
-Ez király! Szép az élet! Jó kis hangulatta lett a helynek.- jelentette ki Johnny, és leült egyet vizipipázni
-Aztán azt hallottam, hogy lesz egy utcai verseny innen nem messze, a belvárosban. 10 milliót fog kaszálni az első.- magyarázta Steve, miközben ő is rágyújtott
-Értem.. És mit akarsz, mit csináljak?- kérdezte Johnny, és letette a vizipipát
-Meg kéne nyerni... Kövess! Megmutattom milyen autóval fogunk menni.- bevezette Johnnyt a garázsba
A garázsban volt öt szép autó, két izom, egy super-sport, és még kettő sport autó:
-Válasz egyet.- mondta Steve határozott kézmutatással
-Azta... Nem tudom.. Talán ezt a Dogde Chrarger-t.- jelentette ki Johnny, és közben végighúzta a kezét azon a csodálatos gépen
-Hmmm... 1969-es Dogde Chrarger... Jó választás. Na gyere inditsuk be, vigyük el egy körre, tuningoljunk rajta.- mondta Steve, miközben átnyújtotta a kocsi kulcsait
Beleültek, elinditották, mentek egy szép nagy kört a város körül, voltak a belvárosban, a tengerpart mentén, egyenesen a Hollywood tábláig, és onnan vissza. Ezt a szép kört megtéve, betértek egy tuning garázsba, hogy feltuningolják az autót a nagy versenyre, először a motrát, teljesitményét dobták fel, raktak rá turbot, és 3 foku nitrót is, a garázs szerelője elmagyarázta, hogy azt ugy kell használni, hogy egyszerűen lenyomod a zöld, sárga, piros gombokat. A zöld az eggyes fokozat, a sárga a kettes, a vörös meg hármas nitró fokozat. Ezután, kicsit a kocsi strapabiróságát dobták fel, a kasztni és a váz megerősitésével. Most jön a kinézet, narancssárgára festeték az autót, a függesztéseket lennebb rakták, és a lőkháritókat megerősiteték, ezután raktak egy gyári spoilert és készen is lettek. A kocsituningolás közben rájuk esteledett, Johnny meg Steve visszatért a bázisba, ahol letették az autót a garázsba, és nyugovóra tértek.


Ennyi is lenne, remélem tetszett! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gonzales 2014. 07. 29. 19:48-kor.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése