Általános társalgó

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 05. 23:19

Abszolút egyetértek, jó kis diskurzusok vannak itt kilátásban, kérem szégyen! :cool: :D

Értem. Ha ez megnyugtat, én is igen sok időt töltök a virtuális világban. Nincs mit tenni, némely játék története és menete annyira magába szippant, hogy szinte képtelenség leállni vele.
A Red Dead első részénél is ugyanez a helyzet állt elő. Tehát a kérdésedre válaszolva: igen, játszottam már vele, bár nem maxoltam ki teljesen. Kétszer ugrottam neki, és vittem végig a történetet a mellékküldetések nagy részét is teljesítve. :) Örök kedvenc lesz, nem véletlenül várjuk, várják annyian a folytatást. ;)

Nálad a konzolváltás bekövetkezte miatt került hanyagolásra a játék, én viszont annak idején főleg amiatt vásároltam egy használt PS3-at, hogy végre kipróbálhassam a Red Dead Redemptiont. Hosszú évekkel a megjelenését követően tudtam először játszani vele. :S De abszolút helytáll egyébként a mai programok között is, semmiféle olyan érzetem nem volt, hogy esetleg elavult lenne, sőt... Még mindig állítom, hogy kenterbe ver sok mai játékot akár látvány szempontjából is.

Nehezen tudom felfogni, hogy kénytelen voltál mellőzni a játékot ilyen hosszú időre. :D

Amúgy láttad a Rockstar posztját Instagramon? Néhány perce tettek közzé egy körözési plakátot, amely Dutchról nyújt némi információt. Következő gameplay videó a láthatáron?... :roll: ;)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 05. 23:37

Mindjárt gondoltam, hogy nem hagytad ki az első részt, csak a biztonság kedvéért rákérdeztem, így illik. ;)

Valóban, van pár olyan játék, ami a képernyők elé rángatja az embert nap mint nap, és nem ereszti onnan addig, amíg meg nem kaptuk belőle a napi adagunkat. Kicsit olyan, mint a drog vagy a gyógyszerek, nem igaz? :D

Én is csak egyszer játszottam végig a játékot, viszont egy kenuban evezünk, mivel nekem sem volt türelmem meg időm 100%-ra kimaxolni az egész programot. Ellenben rengeteget barangoltam és hülyültem benne haverommal (nem multiban, hanem átjött, és egymásnak adogattuk a kontrollert), szóval számomra is hatalmas élmény volt a játék. Éppen emiatt jómagam is tűkön ülve várom már október 26-át, amely most, hogy a RedDeadPlace vezetői kiraktak egy visszaszámlálót az oldalra, még messzebbnek tűnik, mint eddig bármikor. :D Kicsit kínoz is, még szerencse, hogy holnapután jön a Marvel Spider Man PS4-re, azzal remélhetőleg kihúzom valahogy a házak között pókhálón ingázva addig, amíg a hálóvetőt és a maskarát le nem cserélem cowboy kalapra és revolverre. :cool:

Tökéletesen egyetértek, a Red Dead Redemption még mindig egy fantasztikus játék, amelyet elég sok, nála jóval frissebb játék mellé be lehet rakni, mi több, szerintem a nagyrészüket veri is az első igazán jelentős és híres vadnyugati alkotás. ;)

Na látod, megmondtam én anno a hírek alatt, hogy fantasztikus informátora leszel ennek az oldalnak, mert szokásomhoz híven ezt a plakát dolgot is tőled tudom meg. :D Nagyon valószínű, hogy a megérzésed ismét helyesnek bizonyul, ugyanis épp itt az ideje az előzőleg beígért, következő gameplay videónak, szóval én is úgy sejtem, hamarosan megkapjuk a második gameplay trailerünket is. :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 06. 10:12

Az udvariasság megtestesítői vagyunk! :D :D

Tényleg ugyanazt a hatást érik el, azzal a különbséggel, hogy a valamirevaló játékokról még évekig tudunk kellemes élményeket idézve beszélgetni, a drogok meg jogosan közellenségnek számítanak. :)

Uhh, most megnyugtattál. Ezek alapján úgy is nevezhetjük magunkat rajongóknak, hogy nem maxoljuk ki a játékot. :) Kissé egyébként túlzásnak érzem az achievement-vadászatot, szerintem nem feltétlenül erről kell szólnia például egy Red Dead Redemptionnek. Sokkal inkább barangolok John Marstont irányítva, gyönyörködöm a tájban, vagy ha a helyzet úgy hozzá, fenyítek meg ártatlan járókelőket. :D :D De természetesen mint minden, ez is nézőpont kérdése.

A Spider Man igazán várós, és már a megjelenés küszöbén állunk. Őszintén szólva én most beruháztam a PES 2019-re, magába is szippantott. :D A FIFA-ban nagyot csalódtam idén, ezért átpártoltam a konkurenciához, és nem bántam meg. Egyébként a Spider Mant mindenképpen tervezem én is beszerezni valamikor. ;) Jó szórakozást hozzá neked!

Ott a pont, mert hiába voltak korábban próbálkozások a western témában, igazán kiemelkedőt csak a Red Dead tudott alkotni. Sanda gyanúm, hogy mostanság nemigen fogja senki megugrani a lécet, amit a Rockstar a magasba rakott, egyértelműen ők a vadnyugati játékok koronázatlan királyai. :D

Már nagyon ideje van annak a második trailernek! :roll: Remélem, ma nyilvánosságra hozzák. Feldobnák vele a napunkat, az biztos! :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 07. 15:17

Az már biztos, komám! :D :D

Hát, sajnos lassan kezdünk olyan világot élni, amiben már a videojátékok is legalább akkora közellenségnek számítanak, mint a kábítószerek. Sok olyan hibbant emberke van, aki a világ összes gondját-baját a játékokra keni. Például most is itt volt pár napja ez a Madden NFL bajnokságon történt lövöldözés. Természetesen a sok idióta azt a következtetést vonta le, hogy ez csak és kizárólag a videojátékok agresszivitása miatt történt meg... abba persze bele sem gondolnak, hogy amerikai foci játékon kívül és létezik, és ott is sokszor előfordulnak galibák, mert az is erőszakos sport, a nézőtéren lehetnek nézeteltérések, satöbbi. Szóval szerintem ha marad ez a tendencia, hamarosan a videojátékokat is már csak dílerektől szerezhetjük be, illegálisan. -.-

Én már lassacskán 15 éve vagyok gamer, de ezalatt a 15 év alatt egy-két játék kivételével egyet sem maxoltam ki soha - most konkrétan nem is ugrik be, hogy az idei God Of War-on kívül van-e még olyan játék, amit kimaxoltam - , szóval szerintem megnyugodhatsz, attól mert nem maxolsz ki játékokat, még bőven magadénak tudhatod a rajongó titulust. ;) Én legalábbis jómagamat rajongónak tartom annak ellenére, hogy a rengeteg játék közül tényleg csak nagyon keveset maxoltam ki. :D

Tökéletesen osztom az achievementekről meg trófeákról szóló nézeted, én is soknak tartom picit, hogy néhányan annyira verik a fa... vagyis a nyálukat erre az előző konzolgeneráció által behozott trendre. Persze megértem, hogy jópofa, meg minden, de a megszerzett trófeákkal/feloldott achikkal nem mész semmire - eltekintve persze a haverokkal tartott online virtuális farokméregetéstől. :D Szóval abszolút egyetértek, hozzád hasonlóan sosem érdekeltem az achik/trófeák, és sosem a 100%-ért meg az összes trófea feloldásáért játszottam/játszom, hanem az élményért, a hangulatért. :cool:

Szerencsére én ma már kezembe vehettem és ki is próbálhattam a vadiúj pókember játékot, és bár nem volt sok időm vele játszani, ez alapján a nagyjából másfél óra alapján kijelenthetem, hogy a Sony és a PS4 ismét egy kihagyhatatlan játékot rakott le az asztalra. A grafika kiváló, az egész játék és az átvezetővideók mozifilm minősegűek, pazar a harcrendszer, a szinkronhangok, a hálón való közlekedés pedig valami olyan látványos és akkora szabadságérzetet ad, hogy arra kevés a példa. Szóval csak annyit tudok mondani, hogy megéri megvenni. ;)
Én világéletemben fifás voltam, nem szerettem soha a pes-t, bár ahány ember, annyiféle ízlés és pofon létezik, ahogy mondani szokás. Mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy én nem szoktam évről évre megvenni az új epizódot, már 2014 karácsonya óta a 15-tel tolom, de nekem bőven elég az is a focis élményhez. :P Köszi szépen, már most nagyon jól szórakoztam a Pókemberrel, pedig még elég keveset toltam. ;)

Igen, a Red Dead sorozat a vadnyugati játékok királya, jöhet itt Call of Juarez meg ehhez hasonló próbálkozások, a Rockstar uralmát egyáltalán nem veszélyeztetik ebben a műfajban. ;)

Hát, a trailer sajnos várat magára, de reméljük, hamarosan megérkezik. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 07. 20:46

Egyébként mondanom sem kell, mennyire konzervatív tud lenni a társadalom a videojátékokkal szemben... Sztereotípia, hogy mennyire káros hatásúak. Persze lehetnek azok, ha nem ismerjük fel, hol a határ. Na de mi a helyzet például a gondolkodtató játékokkal? Elég csak a pasziánszt megemlíteni, hogy az alapoknál maradjunk. Nem szeretem az efféle játékokat, de el kell ismerni, (grafikai) egyszerűségük ellenére rendkívül megtornáztatják az agyat. És mászhatjuk a lépcsőt egészen a The Walking Dead /Telltale, hatalmas kedvenc szintén/, Horizon: Zero Dawn, Red Dead Redemption volumenű gémekig, csak hogy említésre kerüljön néhány... Szóval sohasem fogok egyetérteni az értelmetlen véleményekkel, amik lehúzzák az amúgy mestermű játékokat.

Nagyszerű, most tényleg megnyugtattál. ;) :)

A farokméregetős bekezdésedért ezúton is külön pacsival jutalmazlak, óriási volt. :D Miért is lenne több valaki, aki 100%-ra kivisz egy játékot, ám a történet felére eközben oda sem figyel? ... Hmm. ;)

Köszönöm az ajánlást. Mint szóltam vala, mindenképpen a polcra fog kerülni előbb vagy utóbb. A Sony által közzétett videók is igen-igen meggyőzőek voltak. :)

Említetted a Call of Juarezt. A Bound in Bloodot nagyon élveztem, tetszett a története, és akkoriban magával ragadónak tartottam a játékmenetet is. Mai szemmel viszont kissé sajnos gagyinak hat, főleg a Rockstar elsőosztályú sorozata ismeretében. Labdába sem rúghat a Red Dead mellett. :) De azért kiemelkedő alkotásnak mondanám mindenképpen!

Valóban, ám semmi gond! A skacok kitettek magukért a rengeteg artworkkel. :shock:
Többféle verzióban is letölthető mindegyik. Imádom ezt a brigádot. :D :cool:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 08. 23:17

Na, itt vagyok ám, bocsika a megkésett válaszért, csak a Spider-Man annyira behálózott, hogy eddig nem volt alkalmam két misszió között feljönni a fórumra és válaszolni. :D

Az embereknek mindig kell valami, amire ráfoghatják a saját faszságukat, mindig találnak bűnbakot, emiatt csesztetik folyton a videojátékokat. Ahogy mondtad, rengeteg az olyan jellegű játék, ami fejleszti a memóriát és a problémamegoldó képességeket, vagy megemlíthetnénk a sportjátékokat, versenyjátékokat, amelyekben nem találkozunk erőszakkal, mégis mindig előkerülnek, ha történik valamiféle őrült eset a valóéletben. Például, ha történik egy gyorshajtásos incidens, mindenki máris a Need For Speed-et veszi elő, holott jóval a videojátékok megjelenése előtt is volt már példa gyorshajtásra/autós üldözésre. Az általad említett mestermű játékokat pedig többnyire féltékenységből és anyagi okokból húzzák le, mert manapság már lassan ott tartunk, hogy egy nagyon jól eltalált videojáték több pénzt hoz, mint egy mozifilm, vagy bármely egyéb szórakoztatóipari termék.

Örülök, hogy megnyugtattalak, és így megkönnyebbültél, hogy te is igazi gamer vagy a magad módján, mint bárki más. :D

Ott a pont, én is így gondolom. Nem a 100% függvénye, hogy ki mekkora gamer. ;)

Nagyon helyes, ez a játék - a legtöbb Sony exkluzív címhez hasonlóan - bőven megéri az árát, és minden rajongó polcán ott a helye. ;) Ez az a pókemberes/szuperhősös játék, amire minden téma iránt érdeklődő egyén már nagyon régóta várt. :cool:

A Call of Juarez-t nem azért említettem, mert szar játéknak tartom. Azért hoztam fel példaként, hogy még egy olyan játék, mint a CoJ sem tudta megverni az RDR-t, ami nem kis teljesítmény, mert a CoJ is egy igencsak ígéretes és élvezetes vadnyugatos játék. ;) A Rockstar viszont még ezt az akadályt is könnyen vette 2010-ben, és a jövő hónap végén ismét megmutatják, miért ők a vadnyugat királyai. :cool:

Nekem is bejönnek az új artworkök, remélem, hamarosan érkezik a trailer is. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 09. 12:10

Sejtettem, hogy Pókpofa állhat a dolgok mögött! :D :D Semmi gond, teljes mértékben megértem, ha leköt a játék. Nem biztos, hogy ki fogom bírni a megvétele nélkül, rendkívül tetszetősnek tűnik. Biztosan engem is lekötne az ajánlásod alapján. ;)

Kár, hogy itt tartunk már. De belemehetnénk több témát is érintve, amiken változtatnia kellene a társadalomnak, ha nem akarunk még tovább süllyedni... A filmekkel kapcsolatban, csak úgy, mint a játékok esetében, sokszor hasonlóképpen felháborodást váltanak ki, holott személyes példából adódóan én kedvelem, amikor naturalista egy mozi, és élethűen ábrázol. Amennyiben olyan jellegű a film vagy játék, nem kell eltakarnia a valóságot, sőt jobb, ha bevállalósak a készítők, és teljes valójában tárják szemünk elé a látványt (persze a túlzások sem segítenek).

Így már értem az álláspontod! :) Van egy olyan megérzésem, hogy a Red Dead Redemption hosszú-hosszú időkre a western címek élén fog tanyázni, és eszméletlenül örülök, hogy részese lehetek ennek a kalandnak. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 10. 11:20

Egészen biztosan lekötne, hidd el, én is tolnám most legszívesebben, ha nem kéne a sulira készülnöm pár apróbb dologgal. :D De este fele remélhetőleg lesz alkalmam, hogy befejezzem a fő sztorit és legyőzzem az utolsó két bosst is. :cool:

Igen, ez a rossz hozzáállás már a filmeket is érinti sajnos. Ahelyett, hogy az emberek változtatnának magukon meg megtanulnának helyén kezelni bizonyos dolgokat, inkább a filmeket, játékokat, meg gyakorlatilag minden mást szidnak gőzerővel, csak hogy hárítsanak.

A számból vetted ki a szót! Én is nagyon örülök annak, hogy van PS4-em, és ki fogom tudni játszani ezt a játékot is, mint ahogy anno az Xboxon az előző részt. :cool:
Szerintem sem valószínű, hogy bárki beéri a Rockstar-t, jelenleg úgy látom, hogy legyőzhetetlenek ebben a műfajban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 10. 12:42

Nem olyan nagy baj az, legalább addig ülepszik az élmény. :D :)
Képzeld, időközben beruháztam rá én is. Sanszos, hogy csak holnap este tudok belemerülni, de nagyon várom már. :shock:
A Spider Man és a PES le fog kötni addig, amíg várakozunk a Red Deadre, ebben biztos vagyok! :)

Amúgy az az érzésem, hogy kissé elkezdtük offolni a topikot a többi játékra kanyarodás miatt. Van esetleg olyan dolog, játékelem, amit szerinted nem érintettünk még a Red Dead Redemption 2-vel kapcsolatban? Szívesen témáznék róla a továbbiakban is. :D
Mit tippelsz a következő gameplay trailerről?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 16. 11:35

Az most nem ugrik be, hogy milyen témát hagyhattunk ki eddigi társalgásaink alatt a játékkal kapcsolatban, de a következő gameplay videóval kapcsolatban vannak tippjeim. :)
Mint azt már tudjuk az előző videónak köszönhetően, a következő videó - ami most már kezd egyre aktuálisabbá válni, szóval szerintem a jövő héten mindenképp meg kell, hogy kapjuk végre - a harcrendszerről és a Van Der Linde bandán kívül működő bűnszervezetekről fog majd szólni. A harcrendszeren belül nyilván a Dead Eye fog majd megkülönböztetett figyelmet kapni, illetve a két fegyverrel (revolverrel) való egyszerre történő harc, hiszen utóbbi most először tűnik fel a Red Dead sorozat történetében. A Dead Eye-tól túl nagy újításra nem kell számítani, ahogy azt az előző videón is láthattuk, inkább csak finomhangolásokat végeztek rajta, ami persze egyáltalán nem probléma, mert az elődben is kiválóan működött ez a mechanizmus, szóval tényleg nem szükséges komolyabban belenyúlni, ahogy láthatóan nem is tették. Szerintem a működése is ugyanaz lesz, mint az előző részben, és akárcsak az elődben, itt is fokozatosan fog fejlődni, tehát ahogy régen, először itt is csak automatikusan tudunk vele célozni, majd ahogy előre haladunk a történetben, lehetőségünk lesz a manuális célpontkijelölésre is. Illetve ahogy fejlődik, az időtartama is növekedni fog szerintem.

A bandáknak valószínűleg még nagyobb szerep jut majd, mint a korábbi részben. Mivel most már mi is egy nagy és híres bűnbanda tagjai leszünk, így komoly esélyt látok rá, hogy a GTA San Andreas óta először itt is nagy hangsúly lesz a bandázáson - természetesen valamennyire eltérő formában, hisz itt nem a gettós fekete meg latin gengszterek világát éljük át, hanem a vadnyugati párbajhősök rivalizálásának leszünk szemtanúi. Ennek ellenére valamilyen szinten lesznek hasonlóságok, például nem lepődnék meg azon, ha lennének bandaháborúk, meg területekért folyó harcok. Talán itt majd a Gang Hideout-ok úgy lesznek megoldva, hogy nem egyedül, hanem a bandánkkal közösen megyünk egy rivális banda területére, hogy aztán egy látványos tűzharcot követően elfoglaljuk a rejtekhelyüket, ahová majd beköltözhet a saját bandánk. Persze ez csak spekuláció a részemről, de szerintem bőven benne lehet valami ilyesmi is a játékban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 09. 16. 13:09

Danchos írta:
2018. 09. 10. 12:42
Mit tippelsz a következő gameplay trailerről?
Én nem teljesen vagyok benne biztos, hogy egyáltalán fog érkezni még egy gameplay trailer. Már nagyon a fináléban vagyunk. Szerintem jelenleg is tudunk eleget a játékról. Kisebb infómorzsákat tudok -személy szerint- elképzelni inkább.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 16. 13:48

Luszie írta:
2018. 09. 16. 13:09
Danchos írta:
2018. 09. 10. 12:42
Mit tippelsz a következő gameplay trailerről?
Én nem teljesen vagyok benne biztos, hogy egyáltalán fog érkezni még egy gameplay trailer. Már nagyon a fináléban vagyunk. Szerintem jelenleg is tudunk eleget a játékról. Kisebb infómorzsákat tudok -személy szerint- elképzelni inkább.
Biztosan fog még jönni gameplay videó. Ha visszaemlékszel, az előző gameplay trailer végén a narrátor is mondta, hogy lesz egy következő része a videósorozatnak, amiben a bandákat és a harcrendszert mutatják majd be részletesebben. Szóval ők maguk mondták, hogy lesz még videó, ami elég ahhoz, hogy biztosra vegyük, hogy így is lesz. Annyira azért még nem vagyunk a megjelenés fináléjában, még hátra van közel negyven nap, ennyi idő alatt meg bőven ki fogják adni a beígért második trailert, illetve az általad emlegetett kisebb infómorzsákból is biztosan fog érkezni még jó pár a megjelenésig. Szerintem a jövő héten már szinte biztos, hogy érkezik valami infó ezeknek a reklámtartalmaknak a megjelenési dátumáról.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 09. 16. 13:59

Ja, hogy mondták... :D Az más. Akkor visszaszívtam azt az a baromságot, amit fentebb írtam. :) Láttam pedig a videót, de nekem ez teljesen kiesett.

Az a 40 nap mondjuk Rockstaréknál semmi. xD De akkor egy gameplay vidi még ezek szerint lesz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 16. 14:14

Semmi gond, bárkivel megeshet, hogy benéz valamit. :D Amúgy a videó legvégén mondja a nő, ha megnézed még egyszer és odafigyelsz, tuti meghallod te is. ;)

Hát ja, az is igaz, hogy náluk nem olyan sok idő ez a 40 nap. Ettől függetlenül ahogy te is mondtad, jön még egy gameplay videó, ez biztos, viszont szerintem képek és infók, egyéb magazin előzetesek is érkeznek még a megjelenésig. De minden kiderül az előttünk álló 40 napban. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 18. 07:41

Sziasztok, visszatértem! :D
Áh, számomra egy új arc. Üdvözöllek, Luszie! ;)

Dani, nagyon jó meglátás a rivalizálással kapcsolatban. Bár említették a gameplay videó végén, hogy ellenséges bandákról is szó fog esni a következő részben, nekem még csak véletlenül sem fordult meg a fejemben, hogy akár egy San Andreas-szintű háborúzás is kialakulhat. Az nagyon tetszene. :D És így nem csupán rablásokra vihetnénk magunkkal a társainkat, hanem akár ellenséges tagok likvidálásának céljából. El tudom képzelni, hogy minden banda rendelkezik bizonyos mértékű befolyással. A jelentéktelenebbeket nem veszik olyan komolyan, viszont az impozánsabb, méretesebb területtel rendelkező bűnszervezetek például különböző előnyökhöz is juthatnának. Nagyobb befolyás, nagyobb hatalom. Ötcsillagos meglátás és öt csillag a Rockstarnak is, ha ezt jól megoldják! :D

Srácok, már nagyon közel van a megjelenés. Csakis a magam nevében beszélhetek, de rendkívül gyorsan el fog telni ez a fennmaradó 38 nap, főleg, ha sűrűn a tegnapihoz hasonló cikkekkel és képekkel örvendeztetnek meg bennünket.

Válasz küldése