Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 28. 20:56

Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 28. 20:58

F-F-F-FAKE!!!
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 10. 28. 21:10

Arminho írta:F-F-F-FAKE!!!
Még jó, hogy az! :D

Egyébként szerintem mielőtt beraknak egy új várost, szinte biztos, hogy csinálnak egy Vice Citys epizódot is, akár fő, akár mellékepizódként (bár amióta beköszöntött a DLC-k kora, valljuk be, hogy a Rockstar sem erőltette meg magát mellékepizódok terén, a jóval könnyebb utat választották a DLC-k személyében). Elég furcsa lenne, ha a GTA3 éra 3D-s városai közül VC kimaradna a ráncfelvarrásból. Havas helyszín pedig szinte biztosan lesz, hamarosan, a GTAV egyik (valószínűsíthetően) sztori DLC-jében, ez a helyszín pedig North Yankton lesz. Tudom, elég merész dolog tényként kezelni ezt, de minden korábbi jel (a sztoriban félig-meddig kidolgozott North Yankton, a GTA Online-ban rövid ideig elérhető, szintén félig kidolgozott North Yankton) arra utal, hogy (valószínűleg azután, hogy kiadták minden platformra a játékot) North Yankton bejárható terület lesz egy DLC-ben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
MiCHAEL985
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014. 10. 27. 12:08

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MiCHAEL985 » 2014. 10. 28. 21:26

az tényleg jó volna ha North Yankton elérhető lenne.. ellehetne oda repülni és ott is lennének boltok vagy valami aktivitás.. az szerintem hatalmas ütne..

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 10. 29. 10:25

MiCHAEL985 írta:az tényleg jó volna ha North Yankton elérhető lenne.. ellehetne oda repülni és ott is lennének boltok vagy valami aktivitás.. az szerintem hatalmas ütne..
Én a nyakamat is rátenném, hogy lesz North Yankton DLC. Túl sok mellette az ésszerű, nyilvánvaló bizonyíték ahhoz, hogy ne történjen meg.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 10. 29. 10:26

Egyetértek. Kell a hó!!! :lol:

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 29. 11:29

dani.szentgali írta:
MiCHAEL985 írta:az tényleg jó volna ha North Yankton elérhető lenne.. ellehetne oda repülni és ott is lennének boltok vagy valami aktivitás.. az szerintem hatalmas ütne..
Én a nyakamat is rátenném, hogy lesz North Yankton DLC. Túl sok mellette az ésszerű, nyilvánvaló bizonyíték ahhoz, hogy ne történjen meg.
Én nem hinném, hogy a Rockstar ilyennel készülne. Mégis mi van ott? Semmi egy bankon meg pár épületen kívül. Esetleg még azt tudnám elképzelni, hogy egy hétvégére elérhetővé teszik és rendeznek egy event-öt NY-s cuccokkal.
Well look who's back

Avatar
MiCHAEL985
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014. 10. 27. 12:08

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MiCHAEL985 » 2014. 10. 29. 11:43

Arminho írta:
dani.szentgali írta:
MiCHAEL985 írta:az tényleg jó volna ha North Yankton elérhető lenne.. ellehetne oda repülni és ott is lennének boltok vagy valami aktivitás.. az szerintem hatalmas ütne..
Én a nyakamat is rátenném, hogy lesz North Yankton DLC. Túl sok mellette az ésszerű, nyilvánvaló bizonyíték ahhoz, hogy ne történjen meg.
Én nem hinném, hogy a Rockstar ilyennel készülne. Mégis mi van ott? Semmi egy bankon meg pár épületen kívül. Esetleg még azt tudnám elképzelni, hogy egy hétvégére elérhetővé teszik és rendeznek egy event-öt NY-s cuccokkal.
Az se volna éppen rossz ötlet szerintem.. én tuti kihasználnám.. de azért DLC-ként jobban örülnék neki :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 29. 14:26

Stan98 írta:Egyetértek. Kell a hó!!! :lol:
MiKULÁS :D :lol: :D
Amugy vagány volna ha DLC lenne belőle, mármint North Yankton-ból :D
Én ugy képzelném el, hogy lesz egy előtte-utána DLC, az előtte DLC-ben volna a Gta v előtti történet, szintén Michael, Trevor, Franklin páros, Franklin élné életét LS-ben, Michael meg Trevor ott North Yanktonban, és igy lenne egy szép kis történet... (De persze Franklint semmilyen módszerrel nem lehet összehozni Michaelékkel) Aztán jön a rendes történet.. És a történet utáni rész, amiben belátást tekinthetünk Franklin, Michael, Trevor ''jövőbeli'' életébe+ elérhető lehetne San Fierro és Las Venturas is :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 10. 29. 15:01

Michael és Trevor jövőbeli életébe, hogy tekinthetnénk bele?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 29. 15:33

Gonzales írta:Én ugy képzelném el, hogy lesz egy előtte-utána DLC, az előtte DLC-ben volna a Gta v előtti történet, szintén Michael, Trevor, Franklin páros, Franklin élné életét LS-ben, Michael meg Trevor ott North Yanktonban, és igy lenne egy szép kis történet... (De persze Franklint semmilyen módszerrel nem lehet összehozni Michaelékkel) Aztán jön a rendes történet.. És a történet utáni rész, amiben belátást tekinthetünk Franklin, Michael, Trevor ''jövőbeli'' életébe+ elérhető lehetne San Fierro és Las Venturas is :P
Ez így szerintem nagyon zavaros lenne, Speedy Gonzales, kétlem, hogy a R* ilyet csinálna.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 10. 29. 17:21

Remélem, hogy csinálnak valami olyat, ahol rendes sivatag is van, vörös homokkal, ugyanilyen hegyekkel, régi olajfúrókkal, bányákkal, kaktuszerdőkkel, kis patakokkal, fahidakkal, egy meteorológiai központtal, kisvárosokkal (olyan igazi modern-western hangulatú kisvárosokkal) stb, stb.
A város is lehetne igazán vadnyugati hangulatú, nem lenne nagy metropolisz felhőkarcolókkal, se hatalmas autópályák, de lehetne egy nagy kertesházakkal, sorházakkal teli hely. Na, most ilyenre vágynék.
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 29. 20:29

VoorstedelijkeViking írta:Remélem, hogy csinálnak valami olyat, ahol rendes sivatag is van, vörös homokkal, ugyanilyen hegyekkel...
Van a játékban egy reklám a Grand Senora Desert-ről, abban bezzeg végeláthatatlan homokdűnék, óriási sivár területek és homok. Homok és homok mindenhol. Aztán mi van a játékban? Alig lehet menni 100 métert, már belebotlunk egy-egy épületbe vagy betonozott útba. -.-
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 29. 20:48

Rockstar69 írta:Michael és Trevor jövőbeli életébe, hogy tekinthetnénk bele?
Na jó.. El felejtettem a játék végét :D
Speedy Gonzales...
Arminho hozod a formád :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 10. 29. 20:51

Jövőbeli epizódnak! :D

It's all down south now.

Válasz küldése