Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 11. 28. 16:28

Kiscserko írta:Egy az, hogyha kérhetem, ne kezdjétek előről ezt az utolsó részes dolgot. Egyértelmű, hogy lesz még, ezt maga a Rockstar mondta az egyik interjúban, elég erős utalásokkal. A következőkben Dave kérdését is megválaszolom.
Szóval, egyszer arra a kérdésre, hogy visszahozzák-e az egy szereplőt, azt válaszolták, hogy valószínűleg a közeljövőben nem, hiszen szerintük most olyan jó dolgot csináltak, hogy ezt érdemes lesz fojtatni. Megjegyzem, hogy ha nagyon bukás lesz ez a megoldás (amit nem hiszek), akkor valószínű visszahozzák a régi sémát. Emellett a randizás későbbi visszahozására azt mondták, hogy biztos visszarakják még, de az nem ez a rész lesz. Így bizton kijelenthetjük, hogy terveznek még részeket.
Még hozzáadom a saját véleményemet annyival, hogy ameddig a toplistákat vezeti, meg Guiness rekordokat dönt eladásban (GTA IV-ről tudok), és ekkora a rajongótábora még Magyarországon is, nemhogy Amerikában, addig igenis folytatni fogják.
Számból vetted ki a szót.
És szerintem nincs erre a petícióra szükség, hogy megjelenjen a GTA V PCre, megfog jelenni, ezt biztosra mondom.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 28. 16:31

"Mikor afelől érdekődtünk, hogy a randizás visszatér-e a GTA V-ben, Houser ezt mondta: “Nem tartom valószínűnek, egyszerűen a karakterek természetéből adódóan. Nem voltunk biztosak benne, hogy működne, és rengeteg más új apróságon dolgozunk. Mindenképpen visszahozzuk majd a jövőben, de nem ebben a játékban. Egyszerűen túlságosan komplex feladatnak tűnt három karakterrel.”"

ez viszont arra utal,hogy a jövőben visszatérnek az egy karakteres sémára,legalábbis nagyon remélem,hogy azt jelenti. Amúgy elgondolkodtam,hogy talán majd a beígért dlc-(k)ben fogják visszahozni az egy főszereplőt a GTA 5-ben.
It's all down south now.

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 28. 16:38

A jövőbeli epizódokat úgy kell érteni szerintem, hogy nem Luc Skywalker-rel kell majd számolnunk, mint főhőssel. Úgyértem, hogy nem 3450-ben leszünk majd egyszer, hanem hogy milyen lesz, és hol játszódik majd a 6. vagy a 7. rész. De mindenki úgy érti ahogy akarja.

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

epizódok

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 11. 28. 16:39

Luszie írta:Bocs hogy ezt mondom, de ez valami über hülye ötlet. :| Ez neked honnan jött? Hamarabb halok meg, minthogy ilyen lesz a GTA-kban. Legalábbis szerintem.
Mint mondtam ez igen, hülyeség, én csak feltételeztem hogy "talán" lehetséges, nem pedig hogy ezt akarom hogy legyen.
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 28. 16:45

dani.szentgali írta: ha a R* ténylegesen leakar zárni egy nagyon régi és jó franchise-ot,akkor azt egy GTAV kaliberű játékkal tenné(ha nem vele fogja megtenni).
De nem fogja! Nem ez lesz az utolsó rész. Ez megint valami tévhír lehet amit csomóan bevesznek, vagy így hisznek.
Mr.Vercetti írta:"Mikor afelől érdekődtünk, hogy a randizás visszatér-e a GTA V-ben, Houser ezt mondta: “Nem tartom valószínűnek, egyszerűen a karakterek természetéből adódóan. Nem voltunk biztosak benne, hogy működne, és rengeteg más új apróságon dolgozunk. Mindenképpen visszahozzuk majd a jövőben, de nem ebben a játékban. Egyszerűen túlságosan komplex feladatnak tűnt három karakterrel.”"

ez viszont arra utal,hogy a jövőben visszatérnek az egy karakteres sémára,legalábbis nagyon remélem,hogy azt jelenti. Amúgy elgondolkodtam,hogy talán majd a beígért dlc-(k)ben fogják visszahozni az egy főszereplőt a GTA 5-ben.
Nem feltétlenül ezt jelenti. Bár szerintem is lesz olyan rész még, ahol maradnak az 1 főszereplőnél, de szerintem Dan Houser itt arra is akart utalni, hogy jelenleg 3 karakterre komplex feladat lett volna kialakítani a csajozást, DE talán majd KÉSŐBB..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 28. 20:00

lackoka írta:
Luszie írta:Bocs hogy ezt mondom, de ez valami über hülye ötlet. :| Ez neked honnan jött? Hamarabb halok meg, minthogy ilyen lesz a GTA-kban. Legalábbis szerintem.
Mint mondtam ez igen, hülyeség, én csak feltételeztem hogy "talán" lehetséges, nem pedig hogy ezt akarom hogy legyen.
Pont az a baj, hogy feltételezed!!!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 28. 20:27

Az viszont tényleg kíváncsivá tett, hogy egy R*-s űr hogy nézne ki.
De nem számítok, és nem is akarok ilyet, és persze nem is lesz...

Csak most olyan kiváncsivá tett ez a dolog. :lol:
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 28. 23:47

Ha GTA, és ha már nem jelen, akkor inkább múlt, mint jövő. Hogy mennyire múlt azt a R*-ra bíznám. De a jövőben járunk játékok amúgy sem tetszenek. Plazma fegyver meg részecske izé meg ilyenek. A future stratégiai játékoktól meg egyenesen.. szóval nem csípem őket.
A Mass Effect széria, mint jövőben játszódó game, az mondjuk okés, de kifújt.
Mindegy. Ha a R* mégis arra vetemedne, hogy megalkot majd valamikor egy welcome to Mars részt, az én pénzemre várhatna.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 29. 13:10

Én számomra szó sem volt arról, hogy a jövőben kellene játszódnia. Most is létezik NASA.. és már ezelőtt is létezett.
Egy Marson vagyitt-ott-amott játszódó GTA amúgy is gagyi lenne :) Pusztán felmerült az űrben való lét lehetősége, ami egyáltalán nem jövőszerű gondolat, de tény hogy még így is gagyi, hogy nem beszélünk jövőszerűségről, márpedig nekem nem fordult meg ilyesmi a fejemben, bár te gondolom ezt máshogy értelmezted, sőt lehet hogy lackoka is másra gondolt.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 29. 14:51

Én jól értelmeztem a topicot, úgy értelmeztem ahogyan te. A jövőbeli epizódok, vagyis mondjuk az GTAV utáni részek. (6-7-8 stb) Nem pedig, hogy a játék milyen időben játszódik.(jövő) A Marsos példa csak poén volt. :)
De ezt leírtam lackoka-nak néhány hsz.-sal ezelőtt.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 29. 23:14

lackoka írta:Hülyén hangzik de mi lenne ha a közel jövőben már olyan lesz a GTA hogy az űrbe is mehetünk szkafanderben a holdra.viccesen hangszik de szerintem ez is meglehet.
Ez GTA-ban nem valószínű, de pletykák szerint a Valve készít egy űrben játszódó open-world játékot Stars of Barathrum címmel. Keress rá a neten, talán az lesz a te játékod. :)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 12. 02. 12:57

Luszie írta:
DereX írta:Hát szerintem nem jó az, ha egy 80-as évekbeli Miami-t alkotnak majd. Nekem is rendben lenne Vice City, de azzal mindenki egyetért, hogyha lesz is valamikor új Vice City, az kb ugyanakkora vagy nagyobb változásokon fog átmenni, mint LC, vagy majd LS. Szerintem a jelenidővel sincs gond. Egy kicsit haladjunk a korral. Az is előfordulhat, hogy egyszer jövőbeli GTAkkal is találkozhatunk.
Én nem tudom te miről beszélsz. Változásokon menne át, ez tény, de attól még én igenis játszanék újra egy 80-as évekbeli VC-ben, mert igenis jó hangulata volt az egész játéknak! És ezzel nem csak én vagyok így, hidd el, mert SA után merek fogadni, hogy az lett a legjobb epizód. Nem kell, hogy jelen időben játszódjon. Vannak dolgok, amik régen jobbak voltak, mint most.
én meg gondoltam már egy olyan vice city 2-re is,ahol lenne mondjuk a GTA VI jelen időbeli vice city,és kaphatnánk egy 80-as évek dlc-t (vagy fordítva),milyen jó lenne bejárni ugyanazt a várost 25-30 év különbséggel :D bár ezt nem valószínű,hogy megcsinálják,egy múltban játszódó GTA meg már nagyon jó lenne a IV-V éra után,már rég volt múltban játszódó rész.
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 02. 13:55

Én mostanában SA-val játszom.. és mindig az van eszembe, hogy ezt a részt (legfőképp) úgy megnézném egy GTA IV-es GTA V-ös grafikával, fizikával megfűszerezve... Hát asszem taknyom-nyálam egybefolyna.. :lol:
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 12. 02. 13:57

Luszie írta:Én mostanában SA-val játszom.. és mindig az van eszembe, hogy ezt a részt (legfőképp) úgy megnézném egy GTA IV-es GTA V-ös grafikával, fizikával megfűszerezve... Hát asszem taknyom-nyálam egybefolyna.. :lol:
http://www.gamestar.hu/gta-iv-san-andre ... sejen.html
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 02. 14:01

Öcsém de rohadt jól néz ki!
Én nem PC-n játszottam a IV-el, meg jelen pillanatban SA-val sem, szóval nincs lehetőségem modolni őket, de egyébként is az eredeti játék híve vagyok.. Viszont nagyon jól ki van találva. :)
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése