Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 12. 15. 12:58

dani.szentgali írta:Vice Cityt meg szerintem nem csak a "lerágottsága" miatt nem akarják most új grafikában feldolgozni,hanem azért is,mert ez a legkisebb helyszín az összes 3D-s GTA-rész közül.És Miami sajnos nem is olyan nagy város,mint mondjuk NY,tehát nem tudják "eredeti méretéhez hasonlóbban" megalkotni,mint ahogy LC-t megtudták.De kitudja.Én részemről a befejező epizódig azért nem örülnék egy VC-nek,mert számomra túl kicsi lenne a területe.
Ha a GTA 6 már az új vice city lenne,az is max 4-5 év múlva jönne,és az már akkor biztosan next.gen konzolokra jön,nyilván lényegesen jobb grafikával,szóval szerintem a GTA 6-ban nem is akarnak nagy területet csinálni majd,inkább kissebb,de kidolgozott területet,mint a GTA 4-nél a mostani konzolok esetében.
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 15. 13:05

bodom26:Igen,ez a lényeg,barátom! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 15. 13:20

GTA vice city return :) milyen jól hangzana egy 6.epizódnak nem? :lol:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 15. 13:28

Mr.Vercetti:Én a kis kidolgozott területnek nem örülnék annyira.Ez a mai gamervilág egyik rossz tulajdonsága,hogy most már a legtöbb fejlesztő csak a grafikára meg a részletekre megy rá,a játékélményre meg nem,és ebből keletkeznek a szar játékok(pl.: Def Jam,Fifa Street). Persze jó,ha egy játék részletes és ki van dolgozva,de a játékélmény az elsődleges,az a fontosabb a kettő közül,és az a baj,hogy manapság ezt nagyon kevés fejlesztő látja így,tisztelet persze a kivételnek.Bocs az OFF-ért.
Én azt vettem ki a fentebb írt szövegedből Mr.Vercetti,hogy tőled akár 10 küldetésből is állhat a GTAVI,csak VC legyen kidolgozva.Ha esetleg téged is félreértettelek,akkor elnézésedet kérem,ma valahogy nem vagyok formában.xD
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 12. 15. 13:56

dani.szentgali: nem így értettem,hogy a grafikára menjenek rá,sőt nekem az is jó lenne,ha a mostani generáció grafikájával jönne ki. Csak azt mondom,hogy egy új konzolgeneráció első GTA epizódja kisebb területű lesz,mint most a GTA V,mert nyilván egy új konzolgeneráción már sokkal jobb lesz a grafika,-talán új grafikai motort is kell csinálni- de ha 4-5 év alatt meg akarják csinálni a játékot,akkor nem tudnak 3* akkora területet csinálni,mint San Andreasban,mivel mindent sokkal jobban ki kéne dolgozniuk,mint a PS2-es San Andreas-nál,isten őrizz,hogy a játékélmény rovására menjen a grafika,de azért nyilván PS4-en meg XBOX 720-on már nem azt a grafikát fogják megcsinálni,mint most PS3-on,ezért is gondolom azt,hogy nem lesz hatalmas terület a GTA 6-ban,és ezért pont jó is lenne vice city-t megcsinálni,ami nem olyan hatalmas város mint a többi (de azért nem is kicsi Miami,főleg ha még a környékét is megcsinálnák)
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 15. 14:00

Mr.Vercetti:Ja,bocs,akkor tényleg félreértettelek,elnézést.Így már világos,hogy mire gondolsz.Hát igen,a GTAVInak talán tényleg Vice City kéne. :) Bár engem annyira nem érintenek a nextgenes epizódok,mert én főleg anyagi okokból biztos örökre X360as maradok.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 15. 14:52

Szerintem nem lesz töltőképernyő, mert elég gagyi lenne már. A VC-nél még elment 2002-ben, de 10-15 évvel később ilyet már okkal nem raknak bele. Meg fogják majd tudni oldani, efelől nincs kétség.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 15. 15:03

Azért Miami nem annyira kicsike 150km2, vízzel együtt. Ha az életben nem is, de a játékban elég nagynak számítana ez a terület. És akkor hol van még a környéke, mert az is bisztos lenne benne. Miami elég keskeny város, de jó hosszú. Ha csak mondjuk 6-7 km széles, de vagy 15km hosszan húzódik az óceán part mellett. A GTAIV teülete ennél lényegesen kisebb.

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 12. 15. 15:09

Igen.Miami illetve vice city a vizeiben,hoteljeiben és egy városrészen függőlegesen oldalt lévő óriási tengerpartban is híres.Ezért várom el én is hogy ha netán lenne GTA VI akkor a helyszín maga vice city legyen!
Meséltem már neked Trevorról?

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 16. 16:11

lackoka: "a helyszín maga vice city legyen" Vagyis úgy érted maga Miami?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 16. 16:15

Szerintem úgy érti. Miami azért sem jó helyszín már, mert mint felettem írták, elég pici város.
csak úgy lehetne elképzelni ha orbitálisan nagy külterületet kapunk mellé + még becsempésznek mellé más városokat is, mert mondjuk akkora térképpel ami az V-nek lesz..egy akkorára rádobni csak a VC-t, és a többi meg lesz ami lesz...akkor város kb alig lenne.
Jó persze kisebb falvakat még lehetne mint SA-ban volt, de akkor is kellene legalább egy meghatározó méretű város, és a VC nem az.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 12. 16. 16:19

Igen.DE lehetne úgy vice city mint maga san andreas,vagyis erdők,több szigetek stb
Meséltem már neked Trevorról?

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 16. 17:17

Ha lemásolják egy az egybe, akkor már nem olyan kicsi. A GTAIV-nél jóval nagyobb lenne.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 16. 17:26

a gta vice city területe szerintem érthető is hogy miért kicsi.....2002-ben még nem volt lehetőség annyira fejlett technikára mint ma,illetve ez még csak hosszú játéksorozat 2. 3D-s játéka volt,szóval nem is lehetett volna nagyobb területre számítani.... :lol:

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 16. 17:37

De, ami a VC-ben volt terület, meg sem közelíti Miami területét. Los Angeles-től jóval kisebb, de nem is egy tanyaközpont! :D

Válasz küldése