Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 07. 27. 00:12

Srácok, és mi van North Yanktonnal? :D Az pedig egy ÚJ helyszín! Habár szerintem kapunk egy GTA V-ös DLC-t (hasonlóan a TLAD-hoz és a TBoGT-hez), s abban bejárható lesz North Yankton városai és falvai. Biztos vagyok benne, hogy lesz egy ilyen DLC! :D

Hmmm... Én San Fierróra vagy Vice Cityre tippelnék a GTA VI helyszíneként. Ámde találtam valamit, lessétek csak meg:
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb2010 ... Cities.jpg

Eme képen látható, hogy feltüntették LC-t, VC-t, LS-t, LV-t és SF-t. Ebből ugyebár LC és LS kilőve, s már csak VC, SF és LV maradt. Valószínűleg ez a kép azt akarja szimbolizálni, hogy ezek a helyszínek fognak még szerepelni a HD Univerzumban. :)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 27. 04:57

Vagy csak annyit, hogy feltüntették a nagyvárosaikat és London meg Anywhere city már nem fog új részben megjelenni. Szerintem inkább ezt jelentheti. Mondjuk Liberty City nagyon ki van emelve, el van választva a többitől, mintha az lenne a városok királya. Lehet, hogy a VI is ott fog játszódni. :( Mondjuk én nem rögtön a VI-t várom el, hanem kezdődhet egy új mellékepizódos sorozat. A III után elég népszerű ,,másodlagos" GTA-k születtek, ezt elvárnám az V után is. A IV után nem lett nagy választék, csak két kiegészítő epizód és a Chinatown Wars. Én megnézném, hogy milyen lenne az V utáni játékarzenál.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 07. 27. 07:51

Kriss írta:Akár lehetne az új játékban egy olyan lehetőség is, hogy veszünk egy raktárat, vagy valami kis épületet és oda nyithatunk egy boltot, vagy akármilyen üzletet, vagy egy olyan épületet, ahol tárolhatjuk, később átalakíthatjuk a lopott járműveket és akár el is lehetne adni az így felújított kocsikat, motorokat, stb.
Nem akarok sértő lenni, de ezek hülye ötletek... Ez még mindig nem egy Sims, és nem is lesz az, nem kell ide házépítés, bolt nyitás, meg hasonló felesleges dolgok, legalábbis szerintem.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 27. 08:41

egyetértek Davekoma-val, ez nem sims! nem kell házat épiteni, családot alapitani ( álá Michael, mondjuk ott még vagány volt, hogy családunk is van)
És egy másik dolog: nem kell mindent röviditeni :D nagyon hülyén néz ki az hogy:
Hmm, most SF-ben vagyok át melyek LS-be aztán még LC-t meg LV-t is meglátogatom, összevéve voltam: SF, LS, LC, LV, VC, LS, LC, SF, AC,
öszintén, hogy nézz ez már ki? :D

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 27. 10:15

Nem is úgy értem, mint a Sims, hanem mint a Vice City Stories-ban is lehetett birodalmat építeni, ugyan azt meg lehetne csinálni. Nem is ilyenre gondoltam, hogy el kell menni árut szerezni, meg minden egyes padlóközt miliméter pontosan meg kéne adni, hanem úgy mint az említett GTA-ban.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 04. 13:52

Valamelyik nap játszottam SA-val és beugrott az, hogy mi lenne, ha a következő GTA Angel Pine nevű kis faluban és a fölötte lévő vidéken játszódna, tennének bele több épületet és egy pár luxusvillát is meg lenne sufnituning, plusz még kapna egy kisebb repülőteret akkor szerintem lenne egy jó epizód. Mindenhol tanyasi járművek, teherautók, traktorok, permetező repülők, a luxusvilláknál meg megtalálható lenne pár sportkocsi és helikopter. A fegyverarzenál is elég színes lehetne, többféle vadászpuskával, meg ott van a faluban az Ammu-Nation. Persze nem lenne ilyen, hogy saját földünk van és termelünk, mert az már sok lenne. Egy villa mellől lopott sportautót fel lehetne tuningolni a szomszéd pajtájában, de viszont San Fierro nem lenne hozzácsatolva (de mondjuk úgy is el lehet képzelni, hogy igen).

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 04. 14:09

Kétlem, hogy a Rockstar csinálna HD-ban egy falut... :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 08. 04. 15:09

Kriss és Franklin465: Ott van Blaine County ;).

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 04. 15:17

Nikita: jó... :D egy külön játékra értettem :D

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 04. 16:10

Én azért el lennék így vidéken, ha mást nem, akkor demoban.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 04. 17:58

Az semmiképpen nem lenne jó, hogy csak vidék van. Gondolj csak bele, mi lenne akkor a történet? Ki kell írtani a rivális farmokat? Egy GTA-ba mindig kell egy nagyváros.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 04. 19:16

Akkor San Fierro-val együtt.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 08. 04. 20:43

Kriss írta:Akkor San Fierro-val együtt.
Ez már mindjárt jobban hangzik így.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 16. 12:09

Elég, még számomra is furcsa ötletem támadt. Mi lenne ha a következő epizód úgy kezdődne (3-4 küldetés erejéig), hogy egy hajón utazik a főhős, de egy terrorista szervezet megtámadja a hajót (mondjuk az 5. küldetésben) és el kell menekülnünk egy mentőcsónakkal a városba (mondjuk San Fierro, vagy Vice City). Onnantól mondjuk keresne a főhős egy elhagyatott házat, vagy sikerül annyi pénzt megmenteni, hogy vesz egy egyszobás lakást, vagy valami hasonló. Innentől pedig azon kell dolgoznia, hogy legalább annyi pénzt gyűjtsön, hogy meg tudjon élni. Ekkor találkozna pár emberrel akik ''kisegítenek'' minket. Mondjuk az első feladatadónkkal úgy találkoznánk, hogy bemegyünk egy újságban olvasott céghez, de ott alkalmatlanok vagyunk. Aztán egy bent ülő férfi kirohanna utánunk, hogy van melója a számunkra és innen már mindenki tudja, hogy mi történne.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 16. 15:53

Nekem tetszene az ötlet. A sztori beindulását (miután beérnénk a városba) kicsit máshogy képzelném el, de szívesen látnám eme történetet a következő GTA-ban.

Válasz küldése