Segítség

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 28. 16:25

Igen megadja. Én elsőnek mindig csak Clay-el csináltam mindent, hogy jobban nyomon tudjam követni kivel hol voltam, aztán mikor megcsináltam az utolsó tevékenységet is velük megadta a %-ot, pedig Terry-vel semmit se csináltam csak jött velünk. Meg TBOGT-ban majd úgy csináld, hogy egyszerre több helyre menj el velük.(PL elhívod őket "Hang Out"-ra és elmész velük Bowlingozni, ők mondják, hogy vidd haza őket, de attól még el mehetsz velük pl kajálni meg piálni is) Van egy bizonyos limit, de így gyorsabban meg lehet csinálni és így is megadja a %-ot!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 28. 16:55

Rockstar69 írta:Igen megadja. Én elsőnek mindig csak Clay-el csináltam mindent, hogy jobban nyomon tudjam követni kivel hol voltam, aztán mikor megcsináltam az utolsó tevékenységet is velük megadta a %-ot, pedig Terry-vel semmit se csináltam csak jött velünk. Meg TBOGT-ban majd úgy csináld, hogy egyszerre több helyre menj el velük.(PL elhívod őket "Hang Out"-ra és elmész velük Bowlingozni, ők mondják, hogy vidd haza őket, de attól még el mehetsz velük pl kajálni meg piálni is) Van egy bizonyos limit, de így gyorsabban meg lehet csinálni és így is megadja a %-ot!
Már mindegy, mert megcsináltam. Ráértem. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 29. 16:56

Oké Amúgy TBOGT-ban a ketrecharcot megcsináltad már?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 29. 17:04

Rockstar69 írta:Oké Amúgy TBOGT-ban a ketrecharcot megcsináltad már?
6 még nincs meg, de 5-t már megnyertem.

Vagy most arra gondolsz hogy annak a bajnokságát nyertem-e már meg?
"Whatever." (Ryder)

Kowi17
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 03. 06. 20:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kowi17 » 2012. 06. 29. 17:39

Olyat kérdeznék, hogy TLaD-ben, mikor Stubbs telós küldetéseit megkapom, akkor utána miért nem tudom felhívni az általa megadott embert, bizonyos Bryce Bug-ot? Van valami jelentősége neki a küldetések során, befolyásol, vagy csak mellékszál, később érem majd el? Előre is köszönöm a választ! :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 29. 18:23

Kowi17 írta:Olyat kérdeznék, hogy TLaD-ben, mikor Stubbs telós küldetéseit megkapom, akkor utána miért nem tudom felhívni az általa megadott embert, bizonyos Bryce Bug-ot? Van valami jelentősége neki a küldetések során, befolyásol, vagy csak mellékszál, később érem majd el? Előre is köszönöm a választ! :)
Egyszer tudod felhívni majd, amiben énekel egy fazon. Előtte felhív Stubbs, és közli hogy itt az "ajándék" a munkádért. (mert akkor kapod meg ezt a számot, ha mind az 5 küldetését végrehajtottad)

Maga Stubbs telefonos megbízásainak sincs már köze a story-hoz, szóval az éneklő alaknak sincs, csak 100%-hoz kell. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 29. 20:10

Luszie írta:
Rockstar69 írta:Oké Amúgy TBOGT-ban a ketrecharcot megcsináltad már?
6 még nincs meg, de 5-t már megnyertem.

Vagy most arra gondolsz hogy annak a bajnokságát nyertem-e már meg?
Igen arra gondoltam. Annyi tanácsom van hozzá, hogy mikor ilyen késes vagy baseball ütős csávó jön, csak rugdosd, mert mindig mikor belé rúgsz megáll egy pillanatra és nem tud meg szúrni, mikor meg magához tér megy a következő. Ne is morogj csak rúgj! Így simán megvolt nekem. Amúgy te milyen platformon játszol?
Gyenge napok vannak...

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 06. 29. 21:46

Kowi17 írta:Olyat kérdeznék, hogy TLaD-ben, mikor Stubbs telós küldetéseit megkapom, akkor utána miért nem tudom felhívni az általa megadott embert, bizonyos Bryce Bug-ot? Van valami jelentősége neki a küldetések során, befolyásol, vagy csak mellékszál, később érem majd el? Előre is köszönöm a választ! :)
Bryce Bug nem egy ember, hanem a Bryce Dawkins (a polgármester-helyettes) kocsijába rakott lehallgató. (bug=bogár, "poloska") Ha felhívod "belehallgathatsz" az autóban zajló jelenetekre. Mivel Bryce szeretője Bernie Crane, az ő hangját lehet hallani, majd mivel a történet egy pontján Bernie a narancssárga Infernust Nikónak adja, az ő hangját lehet hallani, ahogy éppen a rend éber őreivel van összetűzésben.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 29. 21:49

mátéka írta:
Kowi17 írta:Olyat kérdeznék, hogy TLaD-ben, mikor Stubbs telós küldetéseit megkapom, akkor utána miért nem tudom felhívni az általa megadott embert, bizonyos Bryce Bug-ot? Van valami jelentősége neki a küldetések során, befolyásol, vagy csak mellékszál, később érem majd el? Előre is köszönöm a választ! :)
Bryce Bug nem egy ember, hanem a Bryce Dawkins (a polgármester-helyettes) kocsijába rakott lehallgató. (bug=bogár, "poloska") Ha felhívod "belehallgathatsz" az autóban zajló jelenetekre. Mivel Bryce szeretője Bernie Crane, az ő hangját lehet hallani, majd mivel a történet egy pontján Bernie a narancssárga Infernust Nikónak adja, az ő hangját lehet hallani, ahogy éppen a rend éber őreivel van összetűzésben.
Hehe..ezt nem is tudtam, szerintem tök poén! Kösz az infót! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 30. 06:57

Rockstar69 írta:
Luszie írta:
Rockstar69 írta:Oké Amúgy TBOGT-ban a ketrecharcot megcsináltad már?
6 még nincs meg, de 5-t már megnyertem.

Vagy most arra gondolsz hogy annak a bajnokságát nyertem-e már meg?
Igen arra gondoltam. Annyi tanácsom van hozzá, hogy mikor ilyen késes vagy baseball ütős csávó jön, csak rugdosd, mert mindig mikor belé rúgsz megáll egy pillanatra és nem tud meg szúrni, mikor meg magához tér megy a következő. Ne is morogj csak rúgj! Így simán megvolt nekem. Amúgy te milyen platformon játszol?

Rendben :) PS3-n

Mátéka: Én is poloskára értettem :)

Szerk: Rockstar, egyébként hány menetből áll egy bajnokság?
Kipróbáltam a módszered, működik :) csak uncsi, mert a rúgás kicsit sebez, de jó az..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 06. 30. 12:02

Le is lehet fegyverezni a késeseket/ütőseket. Amikor üt, elhajolsz, és visszatámadásnál elveszi tőle a fegyvert. Baseball ütővel 3 ütés egy ember, és a menet végéig nálad marad.

Egyébként úgy tudom csak 5 menetet (5×3 ellenfél) kell megcsinálni.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 30. 20:17

6-ot kell megnyerni. 6x3 embert kell megverni, mint a lovat és te leszel a bajnok.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 01. 18:19

Rendben, köszi az infókat.

Egyébként, ezt a pezsgőivó versenyt hogy a csudába kell megnyerni? Valamikor gyorsan iszok, akkor lassítok, van amikor tul lassan, akkor gyorsitok..Ha túl gyorsan iszok, berúgok...de ha csak "normális" sebességel iszok, akkor kikapok. Hogy kell ezt?
Am nem értem, mert ha meg birom csinálni, akkor még hiányozni fog 4% a 100%-hoz, de max a barátokkal való tevényekség hiányzik még,de az meg 5%-ot ad. Ez most hogy van? Nem értem:D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 01. 19:29

Baloldalt megy körbe-körbe az a rózsaszín csík. Azzal kell felvenni a ritmust.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 02. 07:04

Rockstar69 írta:Baloldalt megy körbe-körbe az a rózsaszín csík. Azzal kell felvenni a ritmust.
Az nem azt mutatja, hogy mennyire vagyok berúgva?
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése