Segítség

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 02. 09:44

Nem! Azt mutatja, hogy mennyit ittál már. Ami meg megy körbe-körbe, azzal kell felvenni a ritmust.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 02. 14:34

No, sikerült!

Am nekem csak most esik le, hogy az a 6 menet, az nem 6x1 menet véletlenszerűen, hanem a bajnokságot kell megnyerni..:O gyors a felfogásom :D
"Whatever." (Ryder)

Kowi17
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 03. 06. 20:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kowi17 » 2012. 07. 02. 15:08

Ismét kérdéssel fordulnék hozzátok. TBOGT-ban a Blog This! küldetés ugye két részes, én a két rész között megcsináltam a Frosting On The Cake c. küldetést, akkor Tony már nem is fog hívni, hogy menjek és szórakozzak kicsit el a blogger komával? Mert már jó ideje várok, de nem hívott, csak az ügyben, hogy Evan (?) meghalt.. Lehet, hogy elszúrtam és kezdhetem elölről? :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 02. 15:18

Kowi17 írta:Ismét kérdéssel fordulnék hozzátok. TBOGT-ban a Blog This! küldetés ugye két részes, én a két rész között megcsináltam a Frosting On The Cake c. küldetést, akkor Tony már nem is fog hívni, hogy menjek és szórakozzak kicsit el a blogger komával? Mert már jó ideje várok, de nem hívott, csak az ügyben, hogy Evan (?) meghalt.. Lehet, hogy elszúrtam és kezdhetem elölről? :D

Biztos hívni fog, ilyen nincs, hogy azért mert csináltál közben más küldetést, ezért újra kell kezdened a játékot..

Vagy van?:D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 02. 15:27

Kowi17 írta:Ismét kérdéssel fordulnék hozzátok. TBOGT-ban a Blog This! küldetés ugye két részes, én a két rész között megcsináltam a Frosting On The Cake c. küldetést, akkor Tony már nem is fog hívni, hogy menjek és szórakozzak kicsit el a blogger komával? Mert már jó ideje várok, de nem hívott, csak az ügyben, hogy Evan (?) meghalt.. Lehet, hogy elszúrtam és kezdhetem elölről? :D
Hivatalosan a "High Dive" után van az a küldetés. Úgyhogy ne aggódj meg lesz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 03. 08:48

Egy hülye kérdés fog következni... *dobpergés* :D

olvasgattam, hogy ugyebár a ketrecharcoknál le is lehet fegyverezni a baseball ütővel, ill. késsel rendelkező ellenfeleket, hogy elhajolok a támadás elől, majd pedig megcsapkodom. De én ezt PS3-m milyen "kombóval" tehetem meg?:D Sose voltam valami nagy verekedős, inkább fegyverrel meg kocsival aprítom az embereket...

Mert csak "ököllel" nem merek nekiállni a bajnokságnak, mert nem birnám ki a 6 menetet, még a rugdosós módszerrel sem. Egyszer eltalál az ütővel/késsel, és aztán már végem, nem birom ki a maradék pár menetre. :D

Szerk: másik kérdés: hogy megadja a Triatlon versenyekből bejövő %-ot, mind a 3 fajtát meg kell nyernem, vagy elég 3x valamelyiket?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 03. 09:31

Luszie írta:Egy hülye kérdés fog következni... *dobpergés* :D

olvasgattam, hogy ugyebár a ketrecharcoknál le is lehet fegyverezni a baseball ütővel, ill. késsel rendelkező ellenfeleket, hogy elhajolok a támadás elől, majd pedig megcsapkodom. De én ezt PS3-m milyen "kombóval" tehetem meg?:D Sose voltam valami nagy verekedős, inkább fegyverrel meg kocsival aprítom az embereket...

Mert csak "ököllel" nem merek nekiállni a bajnokságnak, mert nem birnám ki a 6 menetet, még a rugdosós módszerrel sem. Egyszer eltalál az ütővel/késsel, és aztán már végem, nem birom ki a maradék pár menetre. :D

Szerk: másik kérdés: hogy megadja a Triatlon versenyekből bejövő %-ot, mind a 3 fajtát meg kell nyernem, vagy elég 3x valamelyiket?
Mikor meg akar ütni a csávó nyomsz egy x-et. Aztán valamelyik támadás gombot. És akkor kombóval letámadja és ki is végzi. FONTOS, hogy nem nyomd folyamatosan az x-et, csak pont akkor mikor megütne.

Triatlonból meg mind a hármat meg kell nyerni!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 03. 09:42

Rockstar69 írta:
Luszie írta:Egy hülye kérdés fog következni... *dobpergés* :D

olvasgattam, hogy ugyebár a ketrecharcoknál le is lehet fegyverezni a baseball ütővel, ill. késsel rendelkező ellenfeleket, hogy elhajolok a támadás elől, majd pedig megcsapkodom. De én ezt PS3-m milyen "kombóval" tehetem meg?:D Sose voltam valami nagy verekedős, inkább fegyverrel meg kocsival aprítom az embereket...

Mert csak "ököllel" nem merek nekiállni a bajnokságnak, mert nem birnám ki a 6 menetet, még a rugdosós módszerrel sem. Egyszer eltalál az ütővel/késsel, és aztán már végem, nem birom ki a maradék pár menetre. :D

Szerk: másik kérdés: hogy megadja a Triatlon versenyekből bejövő %-ot, mind a 3 fajtát meg kell nyernem, vagy elég 3x valamelyiket?
Mikor meg akar ütni a csávó nyomsz egy x-et. Aztán valamelyik támadás gombot. És akkor kombóval letámadja és ki is végzi. FONTOS, hogy nem nyomd folyamatosan az x-et, csak pont akkor mikor megütne.

Triatlonból meg mind a hármat meg kell nyerni!

Okés, köszi! Közben szépen leaprítottam őket! :P

Szerk: Közben triatlon is meglett, és lenne még 1 kérdésem:
A tánc a klubokban..Akkor adja meg a %-ot, ha a csaj megadja a számát, akivel táncoltam, vagy ha perfekt táncot tolok?

Hiányzik 1,43% és nem tudom miből:S:D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 03. 10:00

Luszie írta:
Rockstar69 írta:
Luszie írta:Egy hülye kérdés fog következni... *dobpergés* :D

olvasgattam, hogy ugyebár a ketrecharcoknál le is lehet fegyverezni a baseball ütővel, ill. késsel rendelkező ellenfeleket, hogy elhajolok a támadás elől, majd pedig megcsapkodom. De én ezt PS3-m milyen "kombóval" tehetem meg?:D Sose voltam valami nagy verekedős, inkább fegyverrel meg kocsival aprítom az embereket...

Mert csak "ököllel" nem merek nekiállni a bajnokságnak, mert nem birnám ki a 6 menetet, még a rugdosós módszerrel sem. Egyszer eltalál az ütővel/késsel, és aztán már végem, nem birom ki a maradék pár menetre. :D

Szerk: másik kérdés: hogy megadja a Triatlon versenyekből bejövő %-ot, mind a 3 fajtát meg kell nyernem, vagy elég 3x valamelyiket?
Mikor meg akar ütni a csávó nyomsz egy x-et. Aztán valamelyik támadás gombot. És akkor kombóval letámadja és ki is végzi. FONTOS, hogy nem nyomd folyamatosan az x-et, csak pont akkor mikor megütne.

Triatlonból meg mind a hármat meg kell nyerni!

Okés, köszi! Közben szépen leaprítottam őket! :P

Szerk: Közben triatlon is meglett, és lenne még 1 kérdésem:
A tánc a klubokban..Akkor adja meg a %-ot, ha a csaj megadja a számát, akivel táncoltam, vagy ha perfekt táncot tolok?

Hiányzik 1,43% és nem tudom miből:S:D
Az a lényeg, hogy úgy kell táncolni, hogy az a finnyás repedtsarkú ne kezdje el húzgálni a száját. Ha minden jól megy lesz egy közös tánc, ahol mindenki egyszerre mozog a tánc parketten. Az már nem lesz nehéz, néha meg kell húzni egyik irányba a kart vagy meg kell nyomni az x, háromszöget, négyzetet vagy a kört. Mikor végeztél kiírja, hogy The Bus Stop completed vagy valami ilyesmit.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 03. 10:02

Rockstar69 írta:
Az a lényeg, hogy úgy kell táncolni, hogy az a finnyás repedtsarkú ne kezdje el húzgálni a száját. Ha minden jól megy lesz egy közös tánc, ahol mindenki egyszerre mozog a tánc parketten. Az már nem lesz nehéz, néha meg kell húzni egyik irányba a kart vagy meg kell nyomni az x, háromszöget, négyzetet vagy a kört. Mikor végeztél kiírja, hogy The Bus Stop completed vagy valami ilyesmit.

Ja okés, akkor azok hiányoznak... :D Nekem ilyen "X"-es táncos történet még nem jött be a képbe..:D Na akkor majd szerencsétlenkedek egyet, köszi!
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 03. 10:05

Az már tényleg könnyű. Ha nem nyomsz rosszat semmi gáz nem lesz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 03. 10:32

Rockstar69 írta:Az már tényleg könnyű. Ha nem nyomsz rosszat semmi gáz nem lesz.
De azt majd honnan tudjam, hogy mit nyomjak?

Szerk: Azóta megcsináltam, szóval a kérdés tárgytalan. :D
"Whatever." (Ryder)

Kowi17
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 03. 06. 20:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kowi17 » 2012. 07. 13. 10:00

Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok. Tbogt-ban a Drug Wars sosem fogy el? Mert akkor megcsinálok vagy 100-at.. :D

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 07. 13. 10:55

Csak 50 van belőle, szerintem ezekkel is elleszel egy darabig :)

Ha érdekel részletesebben: http://gtaplace.hu/cikkek/the-ballad-of ... /drug-wars

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 13. 11:02

Kowi17 írta:Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok. Tbogt-ban a Drug Wars sosem fogy el? Mert akkor megcsinálok vagy 100-at.. :D

Sosem fogy el. Nekem már készen van az 50, de ugyanúgy jelzi őket. Izgalmasak, és jó pénzforrás, szóval nyugodtan csinálgasd csak őket.:)
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése