Általános társalgó

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 15. 14:55

Köszi a segítséget,de már megcsináltam egy jó kis szivatással :D Bementem a házba,aztán villámgyorsan kifutottam a Sanchezemhez,mivel azzal mentem a hegyre. Aztán amikor beszállt a csávó,próbáltam kilökni a motorral és végülis nem esett le,hanema korlát és egy szikla közé beszorítottam,aztán ököllel püföltem a kocsiját míg kigyulladt xD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 15. 19:57

XD Carl Norris.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 15. 20:00

Nem volt ez kissé hosszú folyamat? Fegyót végül nem vettél?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 16. 13:10

ááá nem volt rá keresetem :lol: mármint volt 12.000 $ körüli összegem de azt mentőházakra gyűjtöm,nem fegyverekre. Inkább ribancoktól vagy gengszterektől elszedem xD Amúgy megcsináltam azt a küldit is amiben Catalinanak kell egy küldetést megcsinálnunk. De utána kész. Hogy kell megcsinálni az utána levőt,tehát amiben a farmra kell menni egy kombájnhoz? El kell kobozni a járművet vagy mi? Folyton kinyírnak a falusi parasztok és ezért nem tudom mi a feladat :|

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 16. 14:07

Nem tudom, de szerintem daráld le a parasztokat a kombájnnal.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 16. 14:42

Van ott egy traktor a bejáratnál. Azzal kell menni. Elől, még a kanyar előtt az úton ölj meg mindenkit, utána már túl sok ember lesz ahhoz, hogy meg tudd őket ölni, + a kombájn is simán elütne. A traktorral kell menned oda is (mármint közvetlenül a kombájnhoz) mert akkor azt hiszik hogy ottani dolgozó vagy. Odamész a kombájnhoz, és szépen kirángatod belőle az ürgét. Csak légy résen, és utána óvatosan vezess vele. Embereken nyugodtan átmehetsz, de lövéseket nem nagyon bírja, szóval vezess ügyesen, de nem kell sokat menned, csak Truth farmjára kell leszállítani, addig viszont a nyomodba lesznek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 16. 14:43

Stan98 írta:ááá nem volt rá keresetem :lol: mármint volt 12.000 $ körüli összegem de azt mentőházakra gyűjtöm,nem fegyverekre. Inkább ribancoktól vagy gengszterektől elszedem xD Amúgy megcsináltam azt a küldit is amiben Catalinanak kell egy küldetést megcsinálnunk. De utána kész. Hogy kell megcsinálni az utána levőt,tehát amiben a farmra kell menni egy kombájnhoz? El kell kobozni a járművet vagy mi? Folyton kinyírnak a falusi parasztok és ezért nem tudom mi a feladat :|
El kell lopni a kombájnt és el kell vinni Truth-nak!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 02. 16. 15:52

Én úgy csináltam, hogy megérkezel, de nem egyenesen a farmra mész, hanem megkerülöd és amikor odaér a domb (?) mellé, akkor lehajtasz róla (Sanchezzel mentem, azzal könnyű), megölöd a sofőrjét és a bejáraton keresztül kimész a kombájnnal, mert ha közel érsz az emberekhez, akkor majdnem mind elmenekül. Utána gyorsíts fel és ugrass le úgy, hogy a vasúton túlra érj és utána már könnyű dolgod van. Nekem így sikerült. :)
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 16. 15:55

Úh ez nekem kicsit bonyolultnak tűnik, de így is meg lehet csinálni :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 02. 16. 16:01

Így sokkal könnyebb volt, mint egyenesen berontani a farmra.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 02. 16. 16:46

"Body Harvest

Na még így sem láttuk Tenpenny-t. Mikor elindul a bejátszás, épp a "békepipát" szívja. Teljesen a szer hatása alatt áll, még a szokásos ócsárolás is elmarad, de azért még így sem adja alább, ugyanis Carllal fizetteti ki a cuccot. Persze nem pénzben, végülis ez egy GTA játék, sokkal inkább azzal, hogy hoz egy kis zöldet a szobábalépő hippinek. Mielőtt még Carl "fizetne", egy másik dologra kér meg Mr. Truth. A farmja szomszédságában szélsőségesek, fasiszták vannak, akik nem tolerálják az ő békéjét. Van egy kombájnjuk, ami Truth-nak is kell. Egy sárga radar jelzi a farm bejáratát. Kicsit bonyolultnak és hosszúnak tűnik eljutni oda, de San Andreas tele van földutakkal, természetesen lehet rövidíteni. Hajts a Chiliad hegy alatti úton Whetstone felé egy jobb járművel, esetleg egy Sanchez motorral, ami mindig van az Angel Pine-i mentőhelynél. Menj át a hídon, majd a kereszteződésen túl lesz balra egy barna folt a térképen. Ez egy homokos rész, melynek északi szélén áthajthatsz egy farmon - egész véletlenül Truth farmján. Szintén a radaron látsz majd egy földutat, ami elvisz a másik farm bejáratához. Ha odaértél, vigyázz, már a bejáratnál lesz egy talpraesett menyecske - puskával a kezében. Azért jó a gyors jármű - főleg a motor -, mert akkor nem kell bíbelődnöd a fegyveresekkel. Rinocérosz módjára ronts be a farmra, egyenesen a búzamezőre, és eredj a Kombájn nyomába. Nem kell lőnöd rá, ha közel érsz hozzá, kiszáll a sofőrje, de azért vigyázz, mert táblákon is vannak fegyveresek. Egyszerűen szállj be, és amilyen gyorsan bejöttél, ugyanolyan gyorsan távozz is. Közben lesznek rádlövő fegyveresek úton útfélen, de ne foglalkozz velük, a gép bedarálja őket. A kijáratnál lesz egy Walton, azt lehetőség szerint próbáld meg kikerülni, mert ha a kombájn elé kerül, lelassítja azt, és ha kiérsz egy másik Walton vesz üdözőbe egy fegyveressel. Hajts a földútra, amin keresztül jöttél, majd meglátod, hová vezet a sárga jelzés. Ha elérsz a lejtős részhez, egyszerűen csak zúgj le egyenesen a fészerbe. A szívességért egyelőre csak tisztelet jár. Még a záró bejátszás után Cesar felhívja Carl-t. Súlyosbodik a helyzet Los Santos-ban, vérdíjat fűztek Cesar és kendl fejére is, a haverok már halottak vagy elrejtőztek. Bár még Cesar elintézne ezt-azt, CJ ráparancsol, hogy azonnal vigye biztonságba Kendl-t, béreljenek egy lakókocsit Angel Pine-ban, és majd ott találkoznak."


De ezt most nem láttátok. :insecure: Úgyhogy pszt. :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 16. 19:09

Megint "ügyködtem egy kicsit", mivel jövőre megérkezik(reméljük) a Grand Theft Auto: San Andreas 10th Anniversary, gondoltam készítek nektek egy logót és egy borítót, aszerint, hogy én milyennek álmodom meg ezeket.
Grand Theft Auto: San Andreas 10th Anniversary
Grand Theft Auto: San Andreas 10th Anniversary Box Art
Remélem tetszenek! :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 16. 19:18

Számomra picit túl egyszerűek, mármint a második mindenképp. Meg szerintem az a zöld szín nem kell oda, akkor sem ha a CJ-ék bandaszíne a zöld volt. A 10 éves kiadás gondolom egy "10th" felirattal a cím mellett/mögött fog megjelenni. A többinél sem volt nagy változás.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 16. 19:22

Luszie írta:Számomra picit túl egyszerűek, mármint a második mindenképp. Meg szerintem az a zöld szín nem kell oda, akkor sem ha a CJ-ék bandaszíne a zöld volt. A 10 éves kiadás gondolom egy "10th" felirattal a cím mellett/mögött fog megjelenni. A többinél sem volt nagy változás.
GTA Vice City alapjaira csináltam és az se mellett/mögött van.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 16. 19:25

hmm, akkor megnézem még egyszer a logót. Direkt megnéztem pedig előre, hogy ne mondjak hülyeséget, de akkor ezek szerint csak sikerült :D pedig a képeken nem az a logó van akkor..
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése