OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 03. 21:02

Az Otherworld-ös srácok eléggé lehúzták a Suicide Squad-ot. Valaki látta már? Valaki meg fogja nézni? Én igyekszem minél hamarabb, bár most jó ideig nyaralni fogok. Majd amikor lesz rá lehetőség
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 08. 04. 07:03

Én biztos, hogy meg fogom nézni valamikor a nyár folyamán.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 04. 14:20

Én fogok Augusztus vége felé fogok Pestre utazni. Vagy ott, vagy útközben Temesváron nézem meg. De valahogy én sem értek egyet az Otherworld-al.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 08. 04. 20:56

Mondjuk még nem láttad, szóval ki tudja...lehet nem lenne jó ötlet magas elvárásokkal beülni. Én személyszerint nem vagyok nagy képregénybuzi, de tetszik a film alapötlete, szval lehet megnézem énis. :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 05. 13:08

Attól függetlenül, hogy az Otherworld kétséget kizárólag sokszor húz le jogtalanul olyan játékokat, filmeket, hardvereszközöket, telefonokat, egyéb általuk bemutatott dolgokat, amik alapjában véve korántsem érdemlik meg a túlzott negatív hozzáállásukat, szerintem érdemes fenntartásokkal kezelni ezt a filmet, mert bár én nem láttam, az Otherworld-ön kílül sok más, kizárólag filmekkel foglalkozó oldalak, lapok és videó tesztelők szintén rossz szájízzel írtak a filmről. Persze lehet, hogy a film ennek ellenére jó - hangsúlyoznám még egyszer, hogy én nem láttam -, de mivel nem csak az OW meg a gyökér Szirmai húzta le, hanem gyakorlatilag mindenki más, akiknek amúgy nem a negatív hozzáállás a kenyerük az imént említett kritikusokkal ellentétben, így erősen fontolóra venném mindenki helyében, aki azon gondolkozik, hogy a rossz vélemények ellenére megnézi. Ha csak az OW meg Szirmai mondaná, hogy szar, akkor szinte biztos, hogy valójában egy nagyon jó vagy teljesen nézhető film lenne, de mivel mások is kiakadtak rajta és csalódtak benne, sajnos így van rá esély, hogy tényleg nem lett jó. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 08. 05. 13:42

A Warcraft filmet is lehúzták pár dolog miatt, ennek ellenére mindig telt ház volt a mozikban és az emberek nagy részének tetszett a film (köztük nekem és a haverjaimnak is). Én azért nem nézek ilyesféle filmkritikákat, mert "majd én eldöntöm hogy nekem tetszik-e a film, vagy nem" :D
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 08. 05. 15:13

A Batman V Superman-t is lehúzta mindenki, mégis teljesen korrekt film.
A Martha-s jelenet valóban szarul van megírva, de ha ettől eltekintünk nem olyan rossz. Azt sem mondanám, hogy zek sznájder a legnagyobb császár, és a BvS egy remekmű, de nekem így is jobban tetszett, mint bármelyik bosszúállók film. Mondjuk a suicide squad a trailerei alapján sem tetszett. Erőltetettnek tűnt, ráadásul amikor láttam, hogy pg13, akkor már sejtettem, hogy itt valami nem lesz rendben, viszont biztosan meg fogom nézni, és csak azután döntöm el, hogy jó-e. Ne dőljetek be ennek az internetkritikus meme-nek. Ne ők döntsék már el, hogy mi tetszen neked.
je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 05. 16:55

Én különbséget teszek, hogy mi a rossz és jò film, illetve mi tetszik s mi nem tetszik. Egy film lehet rossz màsok szerint ha nekem bejön, és forditva is. Ott van pèldàul a Triple 9.
Kritikàkat nem olvastam ròla, de a maga lènyege nem lett a legjobb. Könnyen elveszted benne szerintem a szàlat, de ettől függetlenül nagyon jó filmnek talàltam.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 05. 21:48

Én is úgy vagyok vele, hogy bár megnézem a kritikákat, ha jónak találom a videók alapján az adott játékot vagy filmet, akkor teszek vele egy próbát és majd ezután eldöntöm én, hogy tetszett-e vagy sem. Ezért sem szeretem, ha valamilyen kritikus túlhypeol vagy épp nagyon lehúz valamilyen játékot vagy filmet.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 06. 07:27

Engem a kritikák nagyon nem befolyásolnak, sőt ha egy általam várt filmet valamilyen kritikus lehúzza, akkor azt csak jobban várom, mert kíváncsi vagyok, hogy tényleg rossz-e a film vagy csak a vélemény író emberek szerint. Mellesleg nagyon nem szoktam beszámolókat olvasni filmekről, játékokról, mert azok más véleményét írják le, nem az enyémet. Most csak azért néztem bele egy kritikába, mert szembe jött a fejléc "Elszarták a Suicide Squad-ot.", és kíváncsi lettem.
Mellesleg az igaz, hogy a PoodleCorp meghekkelte a Rockstar szervereit? Vagy csak egy hoaxot olvastam?
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 06. 08:46

Hàt pàr óràig egy Gta online szerver sem üzemelt.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 08. 11:05

Csak, hogy egyem az idegeiteket. :D
Romànul a Suicide Squad-ot, Brigada Sinucigasilor-kènt regèlik. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 08. 08. 14:45

:D :D :D Dute um piza mata
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 08. 16:38

Dute în pizda mãti* :D :D
Î- ü/ű
Ã- ő/ö
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 08. 17:08

Biztos... :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése