OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 08. 08. 17:18

Szucspule Dácsia Csausesszku...ezt csak a menő gyerekek értik. :P :D :D :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 08. 20:01

Megnèztem a Suicide Squadot.. és hát tènyleg kicsit elrontottàk. :P nèzhető film, de sok nézeteltèrèsem volt vele kapcsolatban
Innentől Spoiler Alert!



Szòval, szerintem ez a démonos cucc egy b*szott nagy hülyesèg volt. Nem olvastam a kèpregènyt, de tènyleg nagy badarsàg volt. Lehet csak èn gondolom ìgy, de akkor is. Lehetett volna akciòdùsabb, igzalmasabb is. Na meg több badass jelenetre vàrtam. A vègèről nem is beszèlve. JOKER SZEREPELHETETT VOLNA TÖBBET. Sokkal többet. Az ő meg Harley Quinn szerepère voltam a legkivàncsibb. Jared jòl csinàlta csak nem elég ideig, viszont
Harley Quinn nagyon tetszett! (Meg Deadshot is)
Margot Robbie csodàs jàtèkot hozott össze. több szexi jelenetet vàrtam volna..hehe
Deeee.. hogy mondjam ùgy, lapos véget èrt. Persze, hogy Joker túlèlte a helikopter zuhanàst. És èpp itt jön be, hogyha túlèlte mièrt nem szerepelhetett többet ennèl? A vègèn jòhogy fel tud tünni, egy 'We're going home" mondattal. Ennél sokkal őrültebb Jokerre vàgytam!

Egy pròbàt megèr, nèzzètek csak meg, èrdekel majd a vélemènyetek.
U.i.: Bummeràng Kapitàny is bejött, pedig ő volt az akitől semmit nem vàrtam :P ennek ellenère szimpatikus volt.
Na mindegy, azèrt beöltöztetem az online karakterem Zsered Lító Joker-be és terrorizàlok pàr jàtèkost.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 08. 09. 16:29

Ja xd Nagyónnn bomba nőú ez a herli kvin tes. Igazán megdöngetném. D::::::::::::::::::DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Retkes dzsoke, irigy is vagyok rá. De ha már a herli nem lehet az enyim, akkor legaláb lene pénzem a no man's sky-ra, de bazdmeg nincsen. Retkes életbe............... Szerintem meg kéne magam ölnöm.
je

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 11. 18:46

Sokadszorra már nem vicces ez az eltúlzott kifigurázás, Feri.
Gonzales: legalább románul nézted meg? :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 11. 21:28

HÁLA ISTENNEK nincs romàn szinkron filmeken.. Eredeti szinkron román felirattal Dragul meu.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 08. 12. 20:11

Én csak tanítani próbállak titeket azzal, hogy ilyen módon írok, de úgy látom nem értitek. :(
je

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 22. 19:46

Boldog születésnapot, Stan98! :D :D :D (Bár nem valószínű, hogy látni fogja ezt a bejegyzést, de azért kiírtam ide. Kép Kép Kép)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2016. 08. 22. 19:50-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 08. 22. 19:47

Boldogat boldogat :D :D ;)
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 23. 10:21

Isten éltesse Stan kollégát, bár már láthatólag nem egy gyakori fórumozó, de ha esetleg feljön még valaha az oldalra, akkor Isten éltesse sokáig! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

warcraft4beta
Hírfigyelő
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2016. 08. 31. 12:50
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: warcraft4beta » 2016. 08. 31. 12:55

Boldogat :)

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 09. 03. 09:51

Szóval...
Szeretnék csinálni egy szósöl ekszperimentet. Létre fogok hozni egy kamu facebook profilt, amivel bejelölök olyan embereket, akiken a profiljuk alapján látszik a túltengő intelligencia. Az üzenőfalra fel fogok tölteni ilyen idióta képeket, mint amit pl megosztottam a "micsoda kedved van fijú" topikban. Ehhez kellenének az ötleteitek. Miféle képek legyenek? Ilyen nézzük meg hány lájkot érdemel ez az aranyos kiscica, Steve Jobs osztogatja a vagyonát, osszad és küld neked is féle dolgok jutottak eszembe elsőre, és persze a menő matek feladatok.
Ha felépítettem a profilt megosztom itt, és aki először meglátja, hogy valamelyik ismerőse megosztotta a tőlem származó képet, az nyert. Várom az ötleteieket.

Ja igen. Ha Stan olvassa ezt, akkor boldog születésnapot neki. Ha nem olvassa, akkor nem.
je

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 03. 10:11

"Steve Jobs osztogatja a vagyonát" XDDDDD
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 09. 03. 14:48

Szerintem még jöhetnek a "megjött a postás, ha ezt a videót megnèzed soha nem fogsz vízbe, bla bla bla stb.-be menni, ha ezt elolvasod megváltozik az életed, kiiderült, hogy Obama és Osama testvérek" posztok is.
Hmmm az ilyen gyöngyszemek miatt nem facebookozok.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 09. 04. 12:48

Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 09. 06. 18:43

Az eleje még egész jól ment. :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Válasz küldése