OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 15. 19:03

:D Jó lenne!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 15. 19:20

Konfliktusok? XD XD Így sem hívták még a Nox által olyan jól megfogalmazott "18+"-os dumcsijaink... :P Utoljára márciusban váltottam vele levelet. Akkor azt írta, hogy nagy gondjai vannak a mobiljával, és ugye ő azon olvasta a fórumot. :S :( Hiányoznak a beszélgetéseink... XD Meg ő is... :S

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 15. 19:21

Hát igen nekem is feltűnt hogy bodom nagyon eltűnt. Nekem múltkor mesélte hogy nem nagyon tud az oldalra feljönni mivel gép elé ülni nem tud,csak telefonon szokott netezni és ott is kevés ideje van....vagy valami ilyesmi :S Hát én is hiányolom,talán a Tommy,CJ és Niko kalandjait is ő olvasta legaktívabban,nagyon jó kritikákat is mondott....
Persze megértem ha kevés ideje van,a suli miatt nekem is kevesebb időm van sajna :S legalább május végén már nem lesz ilyen gondom :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 15. 19:54

Jó, hát de Bodom már nem jár suliba... :P Azért nem kicsit hiányolom őt. :S Remélem tényleg csak a telefon problémái miatt nincs... :S

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 04. 15. 20:06

Dave írta:Pontosan az időjárás kiszámíthatatlan!
Egy kicsit más téma, valaki nem tud valamit bodom26-ról, kezdenek hiányozni a konfliktusai Hessával! :D
"Hello. Már vagy ötödjére próbálok meg írni neked, csak a telefon baszakodik. Egyszer csak gondol egyet és elmegy a térerő. Még a térerő jelző is eltűnik. Meg fogja magát aztán kikapcsol magától. Egy nap többször is. Az a szar, hogy mint most írok, de bármikor kikapcsolhat, vagy elmegy a térerő, és mindkét esetben kezdhetem az írást előről. Ha végleg beszarik ne lepődj meg ha eltűnök egy időre..."

bodom26

Meg amúgy is most elég sok elfoglaltsága van. Remélem a közel jövőben vissza tér!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 04. 15. 20:09-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 15. 20:09

Stan98: Te júniusban már nem jársz iskolába?! Vagy te sulidban nincs év végi számonkérés? Mert én bizony sajna csak június közepétől, azaz a nyári szünet kezdetétől leszek szabad, mert az utcsó fél hónap az a vizsgákról fog szólni, ráadásul míg más iskolákban az érettségik miatt az alsóbb évfolyamoknak nem kell bemenni a vizsgaidőszak ideje alatt (kb. 1-2 hétig) addig nekünk délután kell bemenni azalatt az idő alatt és vizsgázni. -.- És ez még csak a nyelvi előkészítő volt. :S Mi lesz még itt jövőre?!! :S :S :S :S Na de mindegy, ez az én bajom.
Hessa írta:Jó, hát de Bodom már nem jár suliba... :P Azért nem kicsit hiányolom őt. :S Remélem tényleg csak a telefon problémái miatt nincs... :S
Bodom nekem is hiányzik, remélem nem esett baja, és mint mondta, ő már kicsit kinőtt a sulis korszakból és munkája is van. ;) Mindegy, remélem nemsokára jelentkezik, még csak az hiányozna, hogy inaktivitás miatt kitöröljék az oldalról! Hatalmas forma az a srác! :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 15. 20:12

Kösz Rockstar!!! :D
Kicsit megnyugodtam...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 16. 09:30

dani.szentgali írta:Stan98: Te júniusban már nem jársz iskolába?! Vagy te sulidban nincs év végi számonkérés? Mert én bizony sajna csak június közepétől, azaz a nyári szünet kezdetétől leszek szabad, mert az utcsó fél hónap az a vizsgákról fog szólni, ráadásul míg más iskolákban az érettségik miatt az alsóbb évfolyamoknak nem kell bemenni a vizsgaidőszak ideje alatt (kb. 1-2 hétig) addig nekünk délután kell bemenni azalatt az idő alatt és vizsgázni. -.- És ez még csak a nyelvi előkészítő volt. :S Mi lesz még itt jövőre?!! :S :S :S :S Na de mindegy, ez az én bajom.
Valahol örülnöd kellene ennek, erős suliba jársz ezek szerint, ha már a 0. évfolyam is kemény. Ez még a későbbiekben csak a hasznodra fog válni. Én nem járok egy fú de nehéz iskolába, nem is a legalja, de nem is egy "Piár" (ha lehet ezt mondani, bár nem tudom hogy ki mennyire ismeri a Piaristákat, de azok elég jól tolják..) Szóval mi katolikus iskolához képest hozzuk az átlagot. Lennénk képesek többre is, de hát az már a mi bajunk tényleg, hogy ezt egyesek nem használják ki.
Amúgy a június nekem is laza lesz, sőt nekem már ápr. végétől kisebb lazítás van már, mert április vége/május eleje körül már magyarból meg szoktuk írni az évvégiket, és akkor kapásból két tantárgy amire nem kell tanulni . (Még mielőtt valaki félreértené: Nem viccből írjuk meg ekkor, csak hamarabb megírjuk hogy aki kétesre áll annak még legyen ideje felelni, és akkor elkezdjük venni a következő év anyagát, vagy érettségi feladatokat csinálunk. Be szoktuk mindig fejezni hamarabb. Pl most vesszük majd nemsokára Jókai- Az arany ember-t, ami általában ebben a suliban át szokott csúszni a 11. évfolyamba, de mi 1 hét múlva venni fogjuk majd.)
A többi tantárgyból meg persze még ugyanúgy kell tanulni, de azért teljesen más az, ha már -2 tantárgyból kell tanulnod. Oké, azután is írunk dogát, de már csak max 1-2-t. Szóval alig várom :)

Bodom felől pedig egy percig sem aggódtam, tudtam hogy valami ilyesmi lehet a dologban és semmi komolyabb. Én is várom vissza, vele jobb lenne a légkör. (Nyugi, nincs bajom veletek, csak azért jobb lenne +1 dumagép :D )

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 16. 13:52

Dani! Az a helyzet hogy én most fogok ballagni (8.-as vagyok) és nálunk már tavaly is úgy volt,hogy május végén nem tanultunk sokat,max 1-2 tanárnál,de a többivel elbeszélgettük az órát meg készültünk a 8.-asok ballagására. Idén is 100% hogy ez lesz. Most még az utolsó TZ-eket,meg kisebb dolgozatokat megírjuk,de május végén már lazítás lesz. Plusz lehet hogy még 1 osztálykirándulás is belefér június elején....így már szerintem érted hogy miért mondtam. A te helyedben most biztos nem lennék,de a középsuliban már tuti hogy még május végén is hajtás lesz.:S Azért sok sikert neked!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 16. 14:07

Dave írta:Pontosan az időjárás kiszámíthatatlan!
Egy kicsit más téma, valaki nem tud valamit bodom26-ról, kezdenek hiányozni a konfliktusai Hessával! :D
Bodom nekem is nagyon hiányzik, ő szinte mindig elolvasta az Under Controlt, és ez nekem sokat jelent. :) Remélem, hamarosan visszatér hozzánk, már hiányoznak a kommentjei.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 16. 14:07

Stan98 írta:Dani! Az a helyzet hogy én most fogok ballagni (8.-as vagyok) és nálunk már tavaly is úgy volt,hogy május végén nem tanultunk sokat,max 1-2 tanárnál,de a többivel elbeszélgettük az órát meg készültünk a 8.-asok ballagására. Idén is 100% hogy ez lesz. Most még az utolsó TZ-eket,meg kisebb dolgozatokat megírjuk,de május végén már lazítás lesz. Plusz lehet hogy még 1 osztálykirándulás is belefér június elején....így már szerintem érted hogy miért mondtam. A te helyedben most biztos nem lennék,de a középsuliban már tuti hogy még május végén is hajtás lesz.:S Azért sok sikert neked!
Köszi, neked is sok sikert! ;)
Így már értem, mit mondasz! :)

Luszie: Hát igen, erős suliba járok, de gyakorlatilag rajtam kívül a friss 9. évfolyamban szinte senki sem tanul. Azt mondják, "hú, itt a nulladik, csak az angol ami, számít, a többit meg le lehet szarni, de még az angolt is". És őszintén szólva már nagyon unom, hogy én vagyok egyedül, akinek 4 egész fölött van az átlaga vagy egyáltalán eléri a 4-est, a többiek meg jót csajoznak/pasiznak/hülyülnek/mulatnak, miközben én kínlódok. :@ Bár ne aggódj, az egész banda bukásra áll művészettöriből meg matekból, a főtantárgyból, amiből minimum 4-es 5-ösnek kéne lenni, abból meg 3masok. :lol: Már várom, hogy lássam a kis "lazák" képét, amikor előröl kell kezdeniük az egész nyelvi előkészítőt, én meg 4-es átlaggal integetek majd nekik az évzárón! :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 17. 15:50

Tönkrement a régi Nokiám, és úgy döntöttem, helyette veszek egy Android mobilt, lehetőleg, amin fut a GTA Vice city. Örülnék, ha tudnátok egy-egy telefont ajánlani, lehetőleg olyat, ami viszonylag sokáig bírja. Főleg internetezéshez és játékhoz használnám. Persze a telefonálás és SMS mellett :)

Összefoglalva: Tudnátok olyan telefont mondani, ami= android, GTA VC fut, sokáig bírja.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 17. 16:10

Ára kb?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 17. 16:43

100 000 alatt. Igazából az alatt majd döntök, hogy melyik éri meg jobban, szóval egy 90 000-esre valószínűleg rögtön nemet mondok. Kb. legyen 70000 alatt.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 17. 17:48

Be kell, hogy valljam én a legjobban a Sony telefonokat szeretem, hogyha 100.000Ft alatt keresel jó telefont, akkor ezt a 2-t ajánlanám!
SONY XPERIA P(T-Mobile)
SONY XPERIA P(Telenor)
SONY XPERIA J(T-Mobile)
SONY XPERIA J(Telenor)
XPERIA P drágább, de szerintem megéri! :D

Válasz küldése