OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 00:23

Jó lett a kép, a videót meg nagyon várom. Sok jó munkát kívánok!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 22. 19:33

Köszönöm Kiscserko. Már el is készült! 2 óra munkám volt benne + még megírtam a Tommy,CJ és Niko kalandjai 17.részét..... A videót a saját videó topikon belül a GTA All Trailers-ben találhatjátok :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 22. 19:50

Hogy van ennyi időd, Stan? :D Ugye nem hanyagolod el a sulit? Az is fontos!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 22. 21:04

Luszie: Az nem jutott eszedbe, hogy úgy van ennyi ideje, hogy olyan helyen lakik, ahol hószünet van? Sajnos ez Magyarország, ahelyett, hogy tisztítanák az utakat, inkább hószünetet rendelnek elő! Végül is miért ne?? Had romoljon az ország iskolai hírneve is csak azért, mert nem jut eszükbe küldeni egy-két területre hókotrót. Persze a hószünet az egyszerűbb megoldás, két Parlamenti alvás között el lehet intézni... -.-

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 22. 21:08

Szerintem most már Magyarországon sehol nincs hószünet. Múlthéten volt pár napot , vagy majdnem az egész hétig.
Most viszont szerintem majd megint újrakezdődik , mert megint esnek majd a havak.

És nem, nem jutott eszembe, főleg azért sem, mert már minden út járható, asszem tegnap hallottam a hírekben :)
tudom hogy voltak hószünetek, mert van ismerősöm Vas megyében, aki múlt héten több napot nem ment. Ott volt a legkritikusabb a helyzet.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 22. 21:21

dani.szentgali írta:Luszie: Az nem jutott eszedbe, hogy úgy van ennyi ideje, hogy olyan helyen lakik, ahol hószünet van? Sajnos ez Magyarország, ahelyett, hogy tisztítanák az utakat, inkább hószünetet rendelnek elő! Végül is miért ne?? Had romoljon az ország iskolai hírneve is csak azért, mert nem jut eszükbe küldeni egy-két területre hókotrót. Persze a hószünet az egyszerűbb megoldás, két Parlamenti alvás között el lehet intézni... -.-
Te direkt építed bele minden kommentedbe Magyarország ocsárlását. Egyébként ha néznél híradót (nem a TV2-ös meg RTL-es szart!!) akkor tudhátnád, hogy minden országban gondot okozott a hó. De ha majd nagy leszel el költözhetsz külföldre, ahol kolbászból fonják a kerítést, az utak mindíg jól járhatók, kevés munkával gennyesre keresheted magad!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 22. 21:56

Nem ócsárlom Magyarországot, és tanulj meg írni, ha megkérhetnélek. Tudom, hogy minden országban gondot okoz a hó, de ott legalább igyekeznek eltakarítani. Amúgy meg nem TV2ős meg RTL-s "szarokat" hallgatva mondom ezt. A külföldre költözésről pedig csak annyit, hogy ne egy szakács mondja meg nekem, hogy hova költözzek és hol keressem kevés munkával gennyesre magamat, hisz pont, hogy a séfek mennek ki külföldre dolgozni és mindenféle luxushajón utazgatnak. Amúgy meg egy mozgássérültnek, aki két bottal jár, milyen munkát akarsz, amitől megizzadok?? Menjek el esetleg kőművesnek?? A koromról meg csak annyit, hogy most sem vagyok kisbaba, akinek a seggén tojáshéj van, szóval fölösleges jönnöd "majd ha nagy leszel" szöveggel! Amúgy meg nem tudom, miért bűn az, ha valaki, aki 10 év alatt többet szenvedett, mint más egész életében, az kicsit könnyebb életre vágyik?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 22:29

Ez már kezd eléggé személyeskedéssé fajulni, álljatok le!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 22. 22:38

Srácok, ne legyetek ilyenek, daninak nagyon rossz sorsot szánt isten...de dani séfként is nehéz ám a munka.
Sztem kérjetek egymástól elnézést, meg lehet mind a 2-töket érteni, de egy kis hó miatt ne legyünk már ilyenek.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 22. 22:50

dani.szentgali írta:Nem ócsárlom Magyarországot, és tanulj meg írni, ha megkérhetnélek. Tudom, hogy minden országban gondot okoz a hó, de ott legalább igyekeznek eltakarítani. Amúgy meg nem TV2ős meg RTL-s "szarokat" hallgatva mondom ezt. A külföldre költözésről pedig csak annyit, hogy ne egy szakács mondja meg nekem, hogy hova költözzek és hol keressem kevés munkával gennyesre magamat, hisz pont, hogy a séfek mennek ki külföldre dolgozni és mindenféle luxushajón utazgatnak. Amúgy meg egy mozgássérültnek, aki két bottal jár, milyen munkát akarsz, amitől megizzadok?? Menjek el esetleg kőművesnek?? A koromról meg csak annyit, hogy most sem vagyok kisbaba, akinek a seggén tojáshéj van, szóval fölösleges jönnöd "majd ha nagy leszel" szöveggel! Amúgy meg nem tudom, miért bűn az, ha valaki, aki 10 év alatt többet szenvedett, mint más egész életében, az kicsit könnyebb életre vágyik?
Tudok Én írni csak telefonon voltam!!! Nem bűn az, ha könnyebb életre vágysz, félre értettél! Csak mindenki azt hiszi, hogy kimegy külföldre, egész nap veri a palávert és dől a lé. Amúgy itt is igyekeztek eltakarítani a havat, nem tudom miért kell vergődni. A kákán is csomót keresel! Na mindegy, nem fogtad meg a dolog lényegét...

Dave: Én a betegsége miatt nem bántottam, együtt érzek vele, csak már kicsit az agyamra megy, hogy minden szövegébe azt kell hallgatni, hogy mekkora szar itt az élet.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 22:54

Oké, oké, mindenki kifejtette a gondolatait, most már nyugodjunk le. Mellesleg szerintem a cenzúrázatlan káromkodások sértik az úgynevezett íratlan fórum szabályokat, úgy, ahogy a másik személyes sértegetése. Ez, hogy a semmin felhúzzátok magatokat, aztán ezen összevesztek egy olyan dolog, amit innen ki kellene írtani, szóval nyugodjatok le.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 23. 14:45

Hát... Más országokhoz képest Mo-n egyáltalán nem volt hótakarítás. Itt kb az ország nyugati részén alig lehetett közlekedni, máshol meg már tudták előre hogy nagy havak lesznek, és még a havazás előtt leszórták sóval az utakat, hogy még a frissen leesett olvadjon meg, ne pedig a már megfagyott és betonkemény havat próbálják meg felszedni, mert azt sokkal nehezebb.
Ha valaki autóval közlekedett, akkor nehezen, téli gumival még Mo-n kívül tudott volna, de Mo-n sok helyen elég járhatatlanok voltak az utak.


Ui: Szerintem a személyes bajainkat ne nagyon tegyük közzé, mert hát valljuk be... a kutya nem kíváncsi rá, és amilyen rosszindulatú egy ember, még magában ki is röhög! (Ezt nem csak Danira vonatkozik, másra is. A sajnáltatással amúgy sem megy semmire az ember. Bár tudom ez nem akart acélú lenni.) Mo gazdasági helyzetéről meg megint nem érdemes beszélgetni.. Hiszen egy kb olyan mint a politika, lényegében össze is függ vele, amiről meg nem lehet dűlőre jutni, mert ahány ember, annyi féleképp gondolkodnak erről.
Viszont R*-nak annyiból igazat adok, hogy azért külföldön sem annyi az élet, hogy ülsz otthon egész nap és milliomos leszel. Csak mondjuk a minimálbér nem 60.000 ft, de a pénzért ott is meg kell dolgozni.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 23. 15:05

Luszie írta: Ui: Szerintem a személyes bajainkat ne nagyon tegyük közzé, mert hát valljuk be... a kutya nem kíváncsi rá, és amilyen rosszindulatú egy ember, még magában ki is röhög! (Ezt nem csak Danira vonatkozik, másra is. A sajnáltatással amúgy sem megy semmire az ember. Bár tudom ez nem akart acélú lenni.) Mo gazdasági helyzetéről meg megint nem érdemes beszélgetni.. Hiszen egy kb olyan mint a politika, lényegében össze is függ vele, amiről meg nem lehet dűlőre jutni, mert ahány ember, annyi féleképp gondolkodnak erről.
Viszont R*-nak annyiból igazat adok, hogy azért külföldön sem annyi az élet, hogy ülsz otthon egész nap és milliomos leszel. Csak mondjuk a minimálbér nem 60.000 ft, de a pénzért ott is meg kell dolgozni.
Egyetértek Luszival, semmi értelme ilyen hülyeségeken összeveszni, szerintem béküljetek ki.

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2013. 01. 23. 15:15

Isten áldja Amerikát!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 23. 15:16

A többieknek igaza van, elnézést kérek mindenkitől és Rockstar69-től külön is a személyeskedésért! Igazatok van, elég hülye vagyok, hogy a havas időjárás miatt máris összeugrottam mással! :)

Válasz küldése