Mit hallgatsz most?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 04. 14:34

Nagy játék... Bár, innen-onnan azt olvasom néha, hogy a színvonala ennek is csökkent. Mindig adnak ki egy új részt, de már igazából nem tudják miről szóljon.... :D

Na, am most ugyanazt hallgatom, mint te. :P
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 05. 13:13

Bizony nagy játék. :) Örülök, hogy nemcsak én ismerem az oldalról. :) Amúgy meglep, hogy itt van az oldalon egy csomó PS párti felhasználó, és már majdnem minden igazán említésre méltó PS exkluzív címnek van saját topicja, egyedül a God Of War-nak nincs, illetve egyedül erről nem beszél szinte soha senki. :D Na mindegy, ez csak észrevétel. :P
Amúgy igen, sajnos van igazság bőségesen abban, amit mondasz. Az első három rész igazi mestermű volt. Most vettem meg két napja a 3 felújított PS4-es változatát és bár nem erőltették meg magukat a felújítással, a játék már alapból is olyan jól nézett ki, hogy még a minimális javítások ellenére is kerestem az államat a földön, amikor elkezdtem a játékot. Szóval visszatérve, az első három rész totál rendben volt, a 3 tökéletes záróepizód lett szerintem. A két PSP-s rész közül a Chains Of Olympus-t toltam végig, a másikból csak videókat láttam, de azok is rendben vannak, azt leszámítva persze, hogy elég rövidek lettek a nagykonzolos részekhez képest. A Sonynyak azonban később sajnos nagyon kellett a pénz, így arra jutottak, hogy le kell húzni még egy bőrt a GOW-ról és Kratos-ról, így elkészítették az Ascension-t, ami előzménysztori lett. Én csak videókat láttam róla, nem játszottam vele, de azok alapján nekem kissé erőltetettnek tűnt. Haverom, aki nem mellesleg az egyik legnagyobb GOW rajongó, végigtolta a játékot és azt mondta, hogy az a rész kimondottan gyenge lett. Máshonnan viszont elég sok pozitív kritikát kapott az Ascension, úgyhogy nem igazán merném biztosra mondani, hogy szar, de szerintem akkor is erőltetett. Aztán a tavalyi E3-mon szépen bejelentették a 4-et. Új számozott rész, de maradt Kratos, csak megöregedett, lett egy fia és délről északra költözött, hogy mindenféle skandináv/germán mitológiai szörnnyel harcoljon. Megnéztem az első 10 perces egyetlen gameplay videót. Háááát.... elég érdekesnek tűnt. Nem akarom leírni, ráadásul szinte biztos, hogy akármilyen lesz, előbb-utóbb akkor is megveszem, de így első ránézésre a grafikát leszámítva még mindig a trilógia, azon belül pedig a 3 a király. :)

Neked is bejön a GOW főcímdala, igaz? :D Én főleg a játék alatt szeretem hallgatni. Tökéletesen passzol a brutálisabbnál brutálisabb összecsapásokhoz. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
STEVEN SMG
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. 10. 19. 15:47
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: STEVEN SMG » 2017. 03. 13. 21:59

Fugees - Ready Or Not (Bougenvilla Rework) ♫ ♫ :cool:

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 04. 17. 20:31


Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 04. 18. 08:17

Én is szeretem A Black Viel Brides-t.

Én mostanában ezt hallgatom:

"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 04. 18. 10:10

Nee, nem gondoltam, hogy ismersz ilyeneket! :D :D Imádom az ilyen feldolgozásokat. Nekem az eredeti nyitózene a csengőhangom (az angol verzió). :lol: Egyébként magát az animét is nézed vagy csak a zene/előadó jön be?
Well look who's back

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: MateL » 2017. 04. 19. 08:08

...az érzés, amikor a tavaszi szünet közepén hóviharra ébredsz :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 05. 22. 19:49

Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 07. 30. 09:33

"Whatever." (Ryder)

Avatar
Zsul
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. 12. 04. 19:17
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: Zsul » 2017. 08. 28. 03:26

Sziasztok! Én is azt kérdezném, hogy "mit hallgatok most". Nem tudom ennek a számnak a címét, előadóját, ezért kérném a segítségeteket:
https://www.youtube.com/watch?v=DTw1K8l5Sn4
Előre is köszi.:)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 29. 11:11

Szia!

Hangulatos kis zene, de sajnos én is most hallom először az általad belinkelt videó alatt, szóval sajnos nem tudom megmondani neked se a szám címét, sem pedig az előadóját. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2017. 08. 29. 20:37

Zsul írta:Sziasztok! Én is azt kérdezném, hogy "mit hallgatok most". Nem tudom ennek a számnak a címét, előadóját, ezért kérném a segítségeteket:
https://www.youtube.com/watch?v=DTw1K8l5Sn4
Előre is köszi.:)
https://youtu.be/jZRbMFHwBcQ :)

Avatar
Zsul
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. 12. 04. 19:17
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: Zsul » 2017. 08. 30. 17:20

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Már másodszor segített ki a GTA fórum zenei téren. :) A Gamestar-os srácoknak sikerült egy ének nélküli változatot valahonnan levadászni. Az énekes változat borzalmas. Olyan, mintha egy karaoki bárban énekelne valaki.:) Szerintem lerontja a zane élvezetét. De a lényeg, hogy köszönöm a címet, nagy segítség volt!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 30. 20:49

Ha már itt tartunk, én most ezt hallgatom:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit hallgatsz most?

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2017. 08. 30. 21:13

Zsul írta:Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Már másodszor segített ki a GTA fórum zenei téren. :) A Gamestar-os srácoknak sikerült egy ének nélküli változatot valahonnan levadászni. Az énekes változat borzalmas. Olyan, mintha egy karaoki bárban énekelne valaki.:) Szerintem lerontja a zane élvezetét. De a lényeg, hogy köszönöm a címet, nagy segítség volt!
Igen, nekem is bántotta a fülemet az énekes. Sajnos nem találtam ének nélküli változatot, így jobb híján ezt linkeltem be. :)

Válasz küldése