Kedvenc Sorozat

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 28. 09:25

Nézd csak meg, tetszeni fog. :D azaz eleinte biztos beparázol, de amiután megnézed a részt csak nevetni fogsz rajta. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 28. 09:43

Ez annyira nem jó hír.. kevés részen nevettem eddig. Amelyeken nevettem, azokon éppen azért tettem, mert röhejesek voltak... (a 7. évadban erre volt példa)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 28. 12:30

Mármint mosolyogni fogsz a fekete, semmiségbe tekintő téglalap alatti hozzászolásomon :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 28. 13:47

őőőőő. nem értem a hsz-t. :( vagy azért mondod ezt, mert behódolt Dany-nek? mondjuk lehet, emiatt leszúrják északon. :lol: :lol:

Egyébként volt néhány kiszámítható fordulat, meg néhány zseniális is. Sajnos 2-3-t tudtam előre, de azért így sem volt vészes rész.

Sajnos még mindig voltak olyan jelenetek, melyek sokkal hosszabbak lettek, mint amennyire kellett volna lenniük. (pl Theon és Jon beszélgetése)

Amúgy szerinted Cersei valóban terhes? Mert szerintem a jóslat miatt nem lehet az.. ez csak egy újabb eszköz számára, hogy manipulálja a körülötte levőket.
Bár most lehet rádöbbent, hogy a két testvére átlát rajta. -Jaime-t és Tyrion-t is "megfenyegette" a Heggyel...de mindketten átlátták rajta.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 28. 21:40

Szóval, Jon igazából nem is Jon többé, hanem Aegon (asszem harmadik vagy negyedik -szerk: sixth of his name.-) Targaryen. ezzel ijesztgettem pár barátomat :D
Egyébként a Arya-Sansa, nővér nővér közti konfliktuson átláttam, mikor Arya eljátszotta szeretett kis játékát Sansa-val, mivel igazán "mérges" volt rá a levél miatt. Szóval, említette, hogy emlékszik hogyan állt a Lannister-ek közt amikor apjuk lefejezésre került. -Sansa síkitozott és sírt- említette, hogy ő maga soha nem szolgálna a Lannister-eknek -Arya, Tywin felszolgálólánya volt- ; majd legutolsó sorban közölte, hogy mennyire jó érzés lehetne Sansa arcát hordani, az aranyos ruháival és gyönyörű hajával. És igen, Arya mindig is utált ilyen nőies lenni ! :D Kisujj halála nagyon szuper volt, imádtam. És nem, nem hiszem, hogy Cersei tényleg terhes lenne. She is just playing the game of thrones. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gonzales 2017. 08. 29. 08:12-kor.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 28. 23:37

Megnéztem én is az utolsó részt, és tényleg durva volt! :o Már alig várom az utolsó évadot. Nagy kár, hogy arra még 1 évet kell várni. :(
Amúgy szerintem Cersei valóban terhes, de el fog vetélni ez a gyerek, mert a jóslat szerint Cerseinek csak három gyereke lehet, és mind a három meghalt már azóta. Valószínűleg Jaime hasba szúrja Cerseit, ezzel pedig a babát is megöli. Szerintem ez majd így lesz a 8. évadban.
Ja, és ami a finálé végén történt, hát az egyszerűen kegyetlen volt! Bár gondoltam, hogy ez fog történni. Úgy tűnik, a 8. évad már tényleg az élők és a holtak csatájáról fog szólni!!! :cool: :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 29. 07:09

Elviekben kettőt. :)

Nekem csalódás a 7. évad... nem méltó az első 6-hoz.
Nem tudom, a 8. évad végül mennyire lesz jó/rossz... Az a 6 rész túl kevés.


Megjegyzem: A Breaking Bad 1. évadja is 7 részesnek indult.. de abba pont annyi dolog is történik. :D De egy Trónok harcára 6-7 részeket megrendelni.... szinte egyenlő a röhejjel.

Breaking Bad-re visszatérve: most hogy vége a Trónok harca őrületnek, visszatérek a sorozathoz, és befejezem. Az utolsó évad elejénél tartok.
Egyszer megéri megnézni....de másodjára már csak a legizgalmasabb részeket nézném újra.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 29. 08:18

Ohohoho, a Breaking bad zseniális ! Apropó, itt az én sorozatos listám, rangsorolva, és kibővitve. :D
1. Game of thrones
2. Sons of Anarchy
3. Breaking Bad/Westworld
4. Banshee/Mr. ROBOT
5. Supernatural
6. Black Sails/The Walking Dead
Honorable mentions: Narcos, Better Call Saul, The 100, The Path, American Gods, American Horror story és Vikings.
A felsoroltak közül hármat befejeztem, négynek várom a folytatását, négyet még elszeretnék kezdeni, és ötöt még nézek. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 29. 08:44

Az a bajom vele, hogy nehezen indult be. Az első évad szerintem elég jó lett az epizódszámhoz képest. A 2. is korrekt....de a 3-4. évadnak a felében nem történik semmi.
A 4. évad első fele kb. Jesse idegállapotát mutatja be -és azon kívül más érdemleges nem történik

Nekem nincs külön "toplistám" , de azért leírom, miket nézek/néztem -szeretek/szerettem. :D

Megnéztem:
Jóbarátok -hát... újra kellene nézni még egyszer.
Lovely complex (oké, ez anime.. de kifejezetten szórakoztató)
Game of Thrones -of course
Zöld íjász (kövezettek meg, de nekem tetszik) -várom a folytatást

Belekezdtem:
Sherlock
Rick and Morty (lassan kezdem a 2. évadot)
Breaking Bad (hát igen, ezt lassan befejezem)
House of Cards (ezt viszont nem fogom befejezni... sajna kifordult a gyomrom a fószer egyes gerinctelen tettétől.)


Tervben van:
Walking dead -félve gondolkodom rajta, hogy belekezdek, mert a képregényt nehéz felülmúéni (konkrétan nem lehet, + hallottam már a sorozatról hogy igen lapos lett, és nem hűek a képregényhez sem.)
vikingek -Ezt is sokan ajánlották már, de nehezen visz rá a lélek hogy belekezdjek.
A drót -ez csak IMDB-s értékelése alapján tetszett meg. :D
Better Call Saul -hát igen. Breaking bad után kötelező darab lenne.
Taboo -ez már le van töltve, fel is van rakva a telómra. Idén még tuti megnézem az első évadot
Last Week Tonight with John Oliver -nem tudom mikor kezdem el..de szobatársam szokta nézni, és nekem is megtetszett, szóval majd belekezdek valamikor.
Hannah Montana -(nemröhög :D ), én jókat röhögtem rajta...de angolul akarnám újranézni, viszont sehol nem találom meg. (Letölteni akarom.)
Elvesztett ereklyék fosztogatói. - :D Rá is keresek, fent van-e angolul valahol, és le tudom-e tölteni... Gyerekkorom meghatározó sorozata volt.


Ami tervben van, de nem esélyes, hogy megnézem:
Westworld- megnéztem a trailer-t, de engem nem fogott meg. Valahogy ez a sci-fi nem az én műfajom.
Naruto + Naruto Shippuuden (Felnőttként ezt az animét szivesen megnézném.. De hát kb. 700 részes, szóval eléggé esélytelen, hogy erre sor fog kerülni.)
Doctor Who -sokan ajánlották, de nem tudom pontosan, miről szól.. Ha nem lesz mit néznem, belekezdek.

De.. most bejön a suli, szóval sorozatozni most már csak buszon lesz időm. Az hetente 2x 70 perc. Nem túl sok.
Egyébként mint látod, ez nem túl sok sorozat. Nem szoktam sokat sorozatot nézni, az utóbbi 1-2 évben kaptam rá.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 29. 17:56

Egyébként azt tudtátok, hogy már 2016 októberében kiszivárgott a Trónok harca 7. évad történései? Tessék, itt van ez a cikk. Pont tegnap mutatta az egyik barátom, és nagyon meglepődtem rajta, mert minden igaz volt, amit leírtak. Még szerencse, hogy most találtam meg ezt a cikket, nem pedig 2016 októberében. :D

https://www.gamestar.hu/masvilag/tronok ... 19158.html

Ebből csakis az egyik jelenet nem történt meg, de lehet, hogy a 8. évadban majd megtörténik. Erre gondolok:
"Cersei véresen ébred fel ágyában. Valószínűleg elvetélt."

Durva, nem? :P :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 29. 18:09

Tudtam róla. Egyik szaktársam például elárulta a Littlefinger-ös jelenetet, szinte ugyanígy.. Ledöbbentem, hogy igaza lett.

Viszont annak nem örültem, hogy elolvastam ezt a cikket, és a te spoileredet.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 29. 18:12

Bocsi a spoiler miatt, Luszie. Ne haragudj! :$ :insecure:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 29. 18:13

Nem baj. :) (Viszont inkább írd át a kommentet, hogy mást ne amortizálj le. :D )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 29. 18:14

Áh, nem szükséges, mert úgyis csak mi hárman beszélgetünk a Trónok harcáról. Gonzalest valószínűleg nem fogja zavarni ez a kis spoiler. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 29. 18:37

ugyan, engem soha... *idegállapotban ülve az asztalnál, alkohollal és rengeteg nyugtatószerrel*
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése