[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 01. 29. 20:20

ja
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 29. 20:25

Most vettem észre, hogy egy kicsit tele-OFFoltuk a GTAV topikját (köztük én is!), szóval szerintem ezeket a jövőbeli epizódokat a GTA-sorozat általános társalgójában tárgyaljuk meg. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 01. 29. 20:26

szerintem Trevor lesz a kedvencem
nektek?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 29. 20:37

Niko Bellic1300 írta:szerintem Trevor lesz a kedvencem
nektek?
Nekem a favorit, még mindig Michael, nem tudom mér de nagyon hozzám illik a karaktere, Trevor meg csak Trevor.:)
Franklin-ről nem tudunk sokat, de nagyon tetszik a kutyája(Chop).:)
Jó játék lesz a GTAV, bízom a R*, hogy még nagyon sok mindent titkolnak előlünk, mindenkinek bejelentem, hogy már csak, max. 2 nap és jön a hivatalos borító! :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 29. 20:40

Niko Bellic1300: Ezen az oldalon két igazán nagy kedvencük van a fórumozóknak a GTAVből, Trevor és Michael, mivel őróluk tudunk viszonylag sokat ahhoz, hogy szimpatizáljunk velük. Franklinnel ugyebár még azért nem tudunk gondolatban annyira egyesülni, mert róla sokkal kevesebbet tudunk, mint a másik két gazfickóról. Nekem személy szerint viszont akárhogy is keveset tudunk róla, nekem pont emiatt a "titokzatosság" miatt jön be Franklin, persze csak másodiknak Trevor mögött! :D Nekem így elsőre azért ő a kedvencem, mert hiába voltak kemény karakterek eddig is, Trevor az eddigiek alapján keményebbnek és őrültebbnek tűnik mindnél. Michaellel eddig még nem igazán szimpatizálok. Inkább képzelném bele egy Mafia játék főszereplőjeként, vagy egy munkaadó maffiafőnökként, aki megbíz minket néhány komolyabb rablással. Persze ez valószínűleg vagy megjelenésig, vagy utána, de változni fog, hisz akármilyen furcsa, elsőre bizony Niko sem volt szimpi nekem, szóval Michaellel is lehetünk még puszipajtások. :D
Dave: ÁÁÁ, lebuktál! Már tudom, hogy te vagy Dan Houser, csak titokban megtanultál magyarul és ezidáig a hivatalos bejelentésedig félrevezettél minket!!! XXXDDDDDDD :D :D :D :D
Viccet félre téve, remélem igazad lesz! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 29. 20:46

Nekem eddig Michael a kedvencem, eddig a legszimpatikusabb GTA karakter nekem. Nekem is az a véleményem, hogy nem tudom miért, de hozzám illik.
Én is ismerek olyat, aki szerint a Gta sz@r, de a kedvenc játéka a CoD, így értem az állaspontját.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 29. 20:49

dani.szentgali írta:Niko Bellic1300: Ezen az oldalon két igazán nagy kedvencük van a fórumozóknak a GTAVből, Trevor és Michael, mivel őróluk tudunk viszonylag sokat ahhoz, hogy szimpatizáljunk velük. Franklinnel ugyebár még azért nem tudunk gondolatban annyira egyesülni, mert róla sokkal kevesebbet tudunk, mint a másik két gazfickóról. Nekem személy szerint viszont akárhogy is keveset tudunk róla, nekem pont emiatt a "titokzatosság" miatt jön be Franklin, persze csak másodiknak Trevor mögött! :D Nekem így elsőre azért ő a kedvencem, mert hiába voltak kemény karakterek eddig is, Trevor az eddigiek alapján keményebbnek és őrültebbnek tűnik mindnél. Michaellel eddig még nem igazán szimpatizálok. Inkább képzelném bele egy Mafia játék főszereplőjeként, vagy egy munkaadó maffiafőnökként, aki megbíz minket néhány komolyabb rablással. Persze ez valószínűleg vagy megjelenésig, vagy utána, de változni fog, hisz akármilyen furcsa, elsőre bizony Niko sem volt szimpi nekem, szóval Michaellel is lehetünk még puszipajtások. :D
Dave: ÁÁÁ, lebuktál! Már tudom, hogy te vagy Dan Houser, csak titokban megtanultál magyarul és ezidáig a hivatalos bejelentésedig félrevezettél minket!!! XXXDDDDDDD :D :D :D :D
Viccet félre téve, remélem igazad lesz! :)
Na jó bevallom én vagyok Dan Houser, a játék megjelenési dátuma pedig: 2013......(megszakadt a kapcsolat)XDDDD

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 01. 29. 20:54

na srácok mit szólok a pc guru online-on megjelent jövőbeli gta ötlethez? el se olvastam a cikket csak a címét mert egyszerűen hallani se akarok ilyen badarságokról. na már csak az kéne nekünk egy jövőbeli gta...életem legnagyobb csalódása lenne és sajnálnám ha a R* lenne az
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 29. 20:55

Dave: XXXDDDDDDDDDDDD Megszakadt a kapcsolat!!XXXDDDD :D :D
insanity06: Teljes mértékben egyetértek veled, és most is sokat tárgyaltunk ebben a topicban már erről, de szerintem most már ne a GTAV általános társalgójában beszéljük ezt a jövőbeli GTA dolgot, hisz ennek a témának is van külön topicja, ha jól emlékszem, és ha mégsem, akkor a GTA-sorozat általános társalgójában szerintem mégiscsak jobb helye lenne. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 01. 29. 20:57-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 29. 20:56

dani.szentgali írta:Dave: XXXDDDDDDDDDDDD Megszakadt a kapcsolat!!XXXDDDD :D :D
:D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 29. 20:58

insanity06 írta:na srácok mit szólok a pc guru online-on megjelent jövőbeli gta ötlethez? el se olvastam a cikket csak a címét mert egyszerűen hallani se akarok ilyen badarságokról. na már csak az kéne nekünk egy jövőbeli gta...életem legnagyobb csalódása lenne és sajnálnám ha a R* lenne az
Ezt már kitárgyaltuk, tekerd kicsit feljebb az oldalt ;)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 01. 29. 21:02

Fiuk ,, van egy olyan kép amint Trevor egy ATV-vel repeszt !! ezt balószinűleg a világ leggyorsabb ATV-jéről mintázták !! Egy Quadzillá-rol !! csak a Quad zillán van sárvédő+ienek ,, de a sárvédők nélkűl !! Pontosan meg eggyezik a 2 ATV !! nézzetek csak utána !! http://www.offroadtoys.com/quad.jpg ,, a Rugogat nézzétek ! !!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 29. 21:06

A Quadzilla nem egy új gyártású quad a tudomásom szerint, persze biztos vannak újabb típusai is, de úgy tudom, ez a fajta ATV biztonsági okokból csak régen volt nagymenő.
Hát, azt nem tudom, hogy Trevor is egy ilyet vezet-e, de a lényeg ami lényeg, a quadok hál'Istennek tiszteletüket teszik a HD-s GTA-érában is. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 29. 21:08

Jó lenne, ha a képet linkelnéd, amin Trevor van ;)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 01. 30. 15:04

NoxiusEnterprise írta:Mondasz valamit, Cseszneki...
De szerintem értelmetlen lenne egy ultramodern játék. Pont az a jó ezekben a játékokban, (Bár bizonyos szemszögből negatívum is) hogy az ember beleéli magát, mert most játszódik. Legalábbis szerintem így van, ez lehet tévedés.
Ettől függetlenül jó lenne egy jövőben játszódó új sandbox játék a Rockstartól

Lezárt