[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 27. 15:38

Kiscserko: A fejedbe látok.:)
Engem nem zavarna, ha ugyanaz lenne a profilképünk...max téged.:D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 27. 15:41

Dave -et ismerve nem lenne sokáig ugyanaz ;) :D
Na, viccet félretéve, Kiscserko: Én viszont uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutálom a minigunt! Elb**************************a a játékélményemet. Azon kívül, hogy egy multiplayerben a sok nyomoronc megint csak ilyen szarokkal fog nyomulni. Már a IV multijában is, ha egyszer megölünk egy "ilyet" eldurran az agya, és jön rakétavetővel! Milyen játék ez így?
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 27. 15:50

Rockstar69 írta:Ja tényleg...k**va nagy az élvezeti faktor, hogy később elolvasod neten.
Nem arról volt szó, hogy így élvezetes-e hanem hogy van-e. Persze hogy nem annyira az... de ettől függetlenül még a teljes dialógusok fellelhetőek az interneten.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

De szép képek! *-* Engem leginkább a búváros fogott meg. Arra vagyok a legkíváncsibb, és szerintem az a legszebb kép.
A minigunnak én sem örülök, sosem szerettem használni. Őrjöngeni jó vele, de mondjuk sok értelme számomra nincsen. Akik nem tudnak játszani, azok szoktak ezzel nyomulni minden küldinél, mert egy "halálosztó", és ezzel nem kell ügyesnek lenni...
Bár jó hogy visszatér, mert +1 fegyver, de nem nagyon fogom használni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 27. 15:51

Nekem se tetszik annyira a Minigun, de ebből is látszik, hogy nagy lesz a fegyverarzenál, de ahogy előttem is írták, legalább benne van és jókat lehet vele hülyülni.:)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 03. 27. 15:54

Mennyire állat hogy a viharos képen a víznek vannak hullámjai...tuti megpróbálok szörfölni valamelyik tengeri állaton ha lehetséges...tuti nagy élmény lehet ilyen időben ekkora hullámokkal hajókázni *-*
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 27. 16:12

Hát azért a hullám nem új dolog, csak max eddig nem volt ilyen szép és élethű.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 03. 27. 16:16

insanity06 írta:Mennyire állat hogy a viharos képen a víznek vannak hullámjai...tuti megpróbálok szörfölni valamelyik tengeri állaton ha lehetséges...tuti nagy élmény lehet ilyen időben ekkora hullámokkal hajókázni *-*
Főleg ha vannak nagy hajók ami nem borúl fel de összevissza dölöngél ,egy élmény lehet welük hajókázni :D de hát meg lássuk mi sűl ki ebből is :D
Luszie írta:Hát azért a hullám nem új dolog, csak max eddig nem volt ilyen szép és élethű.
Ki tudja lehet lesznek 5-6 méteres hullámok is ! :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 27. 16:22

Szerintem lesznek. Már a képen is látszódik, hogy ekkora hullámok eddig nem voltak. Ezek nagyobbak jóval. Voltak azért mondjuk kb 1m-esek, amiben a hajó ugrált fel-alá, de azért több m-esek nem. Ezekből meg rögtön kinézek több m-t. Érdekes lesz... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 27. 16:25

Amúgy, ha jól vettem észre, akkor rengeteg féle repülési alkalmatosság lesz. Itt az új képeken a nagy utasszállító, és, ha jól látom, ez egy újabb rendőrségi helikopter (hány fajta helikoptere lesz már a helikopternek? Vagy csak egyfolytában változtatnak rajta?).
Az esti víz lenyűgöző, a villám pedig egyenesen rémisztő. Ahogy látom az a Santa Monica Pier.
A következő képen egy tökéletes képet látunk a napfelkeltéről/napnyugtáról a Mile High Club Building ( :D ) és a LS legmagasabb épületére rálátással. Látni a felhők kidolgozottságát, és a kamera gyönyörű effektjeit.
Bár a szikla kissé kidolgozatlannak tűnik a víz alatti képen, de a víz alatti állatok, és a fényjáték gyönyörű.
Lesz saját ejtőernyőzéshez megfelelő ruhánk(?), látszik a következő képből, és ismét gyönyörűek a felhők, úgy látszik ebben a részben nagy figyelmet szenteltek rájuk.
A következő képen Franklint látjuk őrjöngeni egy Minigunnal, mely visszatér a régebbi részekből. Megfigyelhető, ahogy minden töltényhüvely alaposan ki van dolgozva, és esés közben szép látványt nyújtanak. Franklin mögött látható egy Vapid rendőrautó, ami talán ég, talán valami mögötte, én nem hiszem, hogy a fa égne, mindenesetre a lángok is álleesősen kidolgozottak. A rendszámon még mindig a narancssárga jelzés van, amilyen 2013-ban Californiában a jelzés, valamint valószínűleg még mindig Októberi lejárati dátummal. A háttérben az talán a rendőrség épülete, de igazából akármi lehet. Első ránézésre bejárhatatlan épület.
A következő képen egy új rendőrhelikoptert látunk, amint figyel egy Infernust, és egy másik sportautót. Lehet, hogy autós üldözés, de az is lehet, hogy egy küldetésben el kell rabolni két főszereplővel egy jó járgányt, aztán lehet választani, hogy melyikkel vezetsz haza. Épp egy furcsa, színpadszerű rész mellett mennek el, ahol a nézőteret lehet látni, a színpadot nem. A csillagos ég, és a felhők ismét nagyon szépek, úgy, ahogy a háttérben az épületek is. A jelenet valószínűleg a fotózás szemszögéből balra helyezkedik el a Griffith Observatory-hoz képest. A háttérben jól látható az a lila oszlop az egyik épület tetején, ami már nem először megfigyelhető. Valószínűleg LS tájképét a körülvevő hegységek, a legmagasabb épület, az épülő Mile High Club és ez a lila oszlop fogja alkotni. Furcsa, hogy egyik úton sincs egyetlen autó sem, a fentebb említett kettőn kívül. A fények ismét gyönyörűek.
A következőn nincs sok mindent magyarázni. Egyszerűen lélegzetelállító. Állatokat nem véltem felfedezni az erdőben. Hihetetlen, hogy mennyire messzire ellátni. A fényefektek, a növények, a víz, az ég, a felhők, a köd, a nap, a hegyek, mind gyönyörűek. Egyetlen részén se látok egymáson átmenő dolgokat, természetellenesen kinéző részeket, vagy kidolgozatlanságokat.
A következőn Trevor valószínűleg egy Freeway motoron ül, és üldözik. Észrevehető a gyönyörűen kidolgozottság ezen a képen is, valamint a bukósisak visszatérte. Bal oldalon van egy kaktusz. Üldözői rendőr Rancherekkel(nem biztos, lehet, hogy normál Patriot) vannak, amelyek gyönyörű port kavarnak. Az üldözői korántsem tűnnek rendőröknek, lógnak a kocsik oldalán, valószínűleg egy kézzel kapaszkodva próbálják leszedni Trevort egy pisztollyal/egykezes könnyű fegyverrel. Trevoron ismét rajta van az órája.
Ezen ismét nincs sok mindent mondani. Egy SuperGT száguldozik az országúton. Ez egy feljavított képnek tűnik, lehet, hogy bevágásból van. Minden ismét lenyűgözően szép. Az autó vezetőjére leginkább Michaelt mondanék.
Az utolsó, arra azt tudom mondani= WOW! Művészien szép. Itt nem a tájon van a lényeg, hanem a karakter, az autó és a közeli környezet kidolgozottságán. Bár kissé úgy tűnik, hogy Michael fejével összenőtt a szemüveg, ez valószínűleg más szögből nem így van. Jobb oldalt, a felüljáró mellett egy Ron(ha jól emlékszem a nevére a IV-ből) benzinkút táblája látható, valószínűleg alatta van a kút. Az árnyékok lenyűgözőek, és kiderül belőle, hogy van egy villanyoszlop, amit a képen nem látunk, de árnyékban kicsit arrébb ott van. Nem tetszik, hogy visszahozták ezeket a guruló rácsos-dobozos izéket, egy az egyben a IV-ből. Jobb oldalt látni egy stílusos utcalámpát, amilyet korábban már láttunk, legalábbis ilyen stílusút. A háttérben a táblán ez áll= ".R.S. Wari...". Többet nem látunk, ez szinte akármit jelenthet. Látunk egy CCTV kamerát az épület sarkán, lehet, hogy csak dísz, de lehet, hogy ezekkel hőseinknek még baja lesz. Michael láthatóan valakit vár (hacsak nem egy autóreklámhoz pózol), talán Trevort, talán Franklint, ők a legvalószínűbbek, de akárki lehet. Egy reklámtábla van a kép tetején, nem látjuk, hogy mit reklámoz, de a Rockstart ismerve valami agyafúrt poén van rajta.

Én ennyit láttam, ha valamit még észrevettetek/ötletetek van róla, hogy mikor mi történhetett, írjátok meg.

Most olvasom, a hullámokat. Az a miatt nem nagy újdonság, mert az első Trailer legelső képkockájában(nem az ESRB, hanem utána) rögtön látunk gyönyörűen kidolgozott hullámokat. Meg is lepődtem, amikor itt a GTAPlace Trailer#1 elemzésében azt olvastam, hogy a víz nem fejlődött szinte semmit. Azért ilyen hullámzás eddig nem volt, a part mentén is úgy hullámzott a víz a IV-ben, mint a tenger közepén. Jó lenne viszont viharban nagyobb, szélcsendben kisebb hullám, főleg, mikor hajókázol a viharban, méter magas hullámok közt, ilyen lenyűgöző villámlással kísérve.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 27. 16:33

A minigun szerintem tökéletesen jó. Nekem a kedvenc fegyverem. MUltiplayerben viszont más a helyzet. Ott csak olyan szerveren érdemes nyomatni,amiből kivették a "nagyászokat" mert különben véged. Úgy tényleg egyenlő a játék a szarral. De az eredeti GTA-kban szerintem előnyös. Sok idegesítő,nehéz küldetésben hasznomra válik.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 27. 16:37

Kiscserko írta: 1.Bár a szikla kissé kidolgozatlannak tűnik a víz alatti képen,
2.A következő képen egy új rendőrhelikoptert látunk
3.Épp egy furcsa, színpadszerű rész mellett mennek el, ahol a nézőteret lehet látni, a színpadot nem.
4.Észrevehető a bukósisak visszatérte.
5.Üldözői rendőr Rancherekkel(nem biztos, lehet, hogy normál Patriot)
Nagyon szép elemzés!! néhány dologra reagálnék:
1. Szerintem egész kidolgozott. Legalábbis nekem tetszik. Eddigi sziklákhoz képest nagy fejlődés.
2. Szerintem ez a megszokott helikopter, csak kicsit változtattak rajta.
3. Nekem erről az ókori görög színházak ugrottak be, azok néztek ki ilyen félkörívesen :lol:
4. A IV-ben is volt már. Szóval ezt csak szimplán nem vették ki, de jó ötletnek is tartom, hogy bennthagyták.
5. Szerintem inkább a Racher. A Patriot az magasabb és nem ilyen hosszú.
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 27. 16:43

Nem valami szépek Elég kidolgozatlan mind

Michael meg a szokásosnál is trottyosabb

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 27. 16:46

Szerintem annyira nem vészesek. Nekem a sziklákról egyből az SA-s szikák ugranak be, amik borzasztóak voltak, egy rakás "csiszolt test" volt az összes. Már ami a tengeralatti sziklákat illeti, azért normálisabb sziklák már a IV-ben is voltak, de szerintem ezek a sziklák a IV-hez képest is fejlődést produkálnak, ha nem is fú de nagyot. Főleg, hogy itt már egyáltalán víz alatt beszélhetünk "kidolgozott" sziklákról.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 27. 16:49

Ez nem szép??? Nem akarok veszekedni megint,de azért mert nem jön be neked az új játék,ne mondd hogy ratyik a képek. Ilyen grafikájú játékot én még életemben nem láttam....
Na mind1 max te nem tudod értékelni a profi munkát. Van ilyen,nem szólhatok bele a véleményedbe...

ÉN VISZONT AZT MONDOM HOGY A ROCKSTAR POKOLIAN JÓ MUNKÁT VÉGZETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 27. 16:52

Stan98 írta:Ez nem szép??? Nem akarok veszekedni megint,de azért mert nem jön be neked az új játék,ne mondd hogy ratyik a képek. Ilyen grafikájú játékot én még életemben nem láttam....
Na mind1 max te nem tudod értékelni a profi munkát.
Én sem akarok beléd kötni, de mindenkinek megvan a maga véleménye, és természetesen mindenkinek másak az elvárásai. Valakinek több, valakinek kevesebb. Ezt illendő tiszteletben tartani, nem pedig beszólogatni.
"Whatever." (Ryder)

Lezárt