[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 09:29

Dani: Azért szerintem ha valaki önelölt fegyverszakértő és fegyverrajongó, az nem lesz rögtön valami játékguru, már bocs a gondolatért. Tehát például van egy brátom, aki még ma is lövészetre jár, fegyverbuzi, meg minden egyéb, és pont azt szerette a GTA Iv -ben, hogy nem volt benne sok, vagy épp fölösleges fegyver De ez az ő véleménye, guyanúgy, ahogy a te véleményed is a sajátod, tiszteletben tartom. nekem is az tetszett a IV -ben, hogy nem voolt sok fegyver, és nem is volt szerintem unalmas a sok lövöldözős küldetés. A SA is unalmas volt ilyen alapon, hiszen a fegyverek egy jelentős része nem volt tűzharcoknál alkalmazható (Ütőfegyverek, nehézfegyverek közül a lángszóró, gránátok, stb.)! De mint mondtam, tiszteletben tartom a véleményedet. Egen...
De aztán át kell, hogy térjek megint a Cseszneki témára! NEm teljesen érteke gyet azzl, hogy kidolgozatlanok a képek, viszont az tny, hogy minőségileg nem annyira jók. Tehát a nagy részük elmosódott a központi alak miatt. Vegyük a villámos képet, a móló és a támasztóoszlopok elég rondán vannak kidolgozva, persze ebbe beletartozik a távolság, az, hogy nem az kapta a nagy szerepet, stb.
De azért mond valamit. A Franklin mögötti ház is elmosódott, bár ez valószínűleg azért van így, mert a kamera éppen mozgásban volt a kép pillanatában.
A tájas képeknél a sziklák közül van, ami kidolgozottnak tűnik, van, ami nem. Erről ennyit, de azért az igaz, hogy nagyon magasra teszi a mércét, azt viszont, hogy telhetetlen nem állítanám.
Cseszneki: Michae pózában mi nem tetszik? A groteszksége, vagy a teátrálissága? Esetleg az, hogy kicsit olyan természetellenesen művi az eddigi karakterhez képest? vagy csak az, hogy Michaelről van szó?
Guess who's back!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 28. 11:59

PC-n meg PS4-n biztos élesebbek lesznek a textúrák.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 12:12

Már ha lesz PC :D Ha nem, akkor maradok a GTA IV -nél. Már ha működik... -.-
Guess who's back!

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 03. 28. 12:13

Nem tudom ti hogy vagytok vele de dúrván ez a 180 nap elég kevésnek tűnik , Szerintetek ?

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 28. 12:25

Kevés?
Örülj neki, hogy csak ennyi, egyre közelebb kerülünk a GTAV-höz.:)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 13:20

Pont ezt mondta ő is, nem?
Azt mondta kevés, tehát örült, hogy csak ennyi :D
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 28. 13:22

Akkor félre értettem.:)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 13:27

Dave Megesik mindenkivel :)
Amúgy a képelemzéshez és javításokhoz hozzászólva: Az a Rancher/Cavalcade/Landstalker egy rendőrautó, a tetején az tényleg sziréna, pont olyan, mint a GTA IV-ben a N.O.O.S.E. rendőrautókon. A kocsi is fekete-fehér, ami ismét a rendőrautóságra utal. És bár ez hülyén hangzik, a rajta lógó pasasnak is rendőrhangulata van, a ruhája is olyasminek tűnik innen nézve...
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 28. 14:18

Ez volt nekem is a gondolatom arról a kocsiról, hogy rendőrautó. De mikor láttál ennyi rendőrt így lógni a kocsik oldaláról? Én inkább bírom elképzelni, hogy valami banda ellopott egy halom rendőrautót, és le akarják szedni Trevort. De akármi megtörténhet.

Az, hogy a lényeg az éles a képeken, a többi homályos, az eddig az összes képpel így volt. Ez direkt van így. Egyszer a mozgás illúzióját tartja fenn, másodszor a lényegen kívül nem árul el sokat, például egy feliratot se lehet elolvasni. És végül, a játékban egyfolytában a kamerának az effektjeivel szórakoznak, például, ahogy a nap belesüt, látjuk azokat a gyönyörű köröket, amiknek most nem jut eszembe a hivatalos neve. És a kamera bizony nem tud mindenhova mindig tökéletesen fókuszálni, és ezt teszik itt a fotókkal.

PC-n (ha lesz) valóban egy árnyalattal élesebbek lesznek a textúrák. Amikor kijön pár év múlva PS4-re, azon viszont egy az egyben a PS3-as verziót fogjuk viszontlátni. Nem fognak rajta javítgatni, ahogy nem tették ezt a III-al, a VC-vel és a SA-val sem.

Igen, már korábban írtam, hogy ott Michaelen szemüveg van, de az is lehet, hogy napszemüveg, mert kissé narancssárgás a lencséje. Vagy dioptriás napszemüveg, olyan is létezik.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 14:27

Tudom, hogy miért ilyenek, ő is tudja, csak erre gondolhatott amikor azt monda, amit mondott, ezt próbáltam magyarázni. Csesznekiről beszélek, félreértés elkerülése végett.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 28. 16:26

NoxiusEnterprise írta:Cseszneki: Michae pózában mi nem tetszik? A groteszksége, vagy a teátrálissága? Esetleg az, hogy kicsit olyan természetellenesen művi az eddigi karakterhez képest? vagy csak az, hogy Michaelről van szó?
Nem írtam, hogy bajom lenne azzal a képpel. Leírtam, hogy még a szokásosnál is trottyosabb. Megint még öregebbnek néz, tisztára össze van szakadva

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 16:55

Szóval Michael... Szerintem ebben nincs igazad, hiszen az arca nem is látszik igazán, de te tudod :)
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 28. 17:00

NoxiusEnterprise írta:Szóval Michael... Szerintem ebben nincs igazad, hiszen az arca nem is látszik igazán, de te tudod :)
Mondtam én, hogy arcra van összeszakadva?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 17:06

Akkor mi? Az öltöny elég praktikusan takarja az alakot. Tudom, hisz minden nap van rajtam a hétvégét leszámítva.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 28. 18:37

NoxiusEnterprise írta:Akkor mi? Az öltöny elég praktikusan takarja az alakot. Tudom, hisz minden nap van rajtam a hétvégét leszámítva.
Egész testre össze van szakadva

Lezárt