Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 07. 03. 09:45

Azt is beletehetnék hogy ha meglök egy rendőrt,swat-ost akkor át lehetne kutatni a hullát és mondjuk az igazolványát elvenni és azzal behatolni bizonyos helykre ijen volt a VC-ben is de csak egyszer és csak a cella ajtaját lehetett kinyitni vele.Meg az is jó lenne ha mondjuk ha lenne olyan mint a SA-ban hogy tudsz lopni a házakból oszt eladni de ha mondjuk találsz egy házban egy számitógépet,tévét vagy mást akkor be tudod tenni a saját házadba és használni :roll: .Meg még az is jó lenne ha el lehetne húzni a függönyt/sötétítőt reggel pedig a házad ablakából ki lehetne nézni és besütne reggel az ablakon a nap.Ilyen kis apróságok is jobbá tennék a játékot :D .
Michael fején ugrálok!

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 07. 03. 09:57

Ezek a rablások a gettóhoz kötődik szóval Franklin-nel kapcsolatban lehet lesznek ilyen tevékenységek. :)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 07. 03. 11:44

AC-ban van ilyen hullakutatás. :D Tényleg jó lenne GTA-ban. Meg ezek az apróságok is feldobják a játékot. Vegyük például a Last of US-t. Ott is vannak hasonló dolgok és milyen nagyszerű játék lett! Kár, hogy PC-s vagyok :D

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 03. 13:10

Nem csak az AC-ban van hullakutatás, elég sok játék használja fel, elég régóta. Ugyebár ezt hívják lootolásnak, zsákmányolásnak... :) De tényleg nem is lenne rossz ha benne lenne a GTA-ban is.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 03. 13:18

Pl a Red Dead Redemption-be is van ilyen!
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 03. 14:58

Bezony, és általában az RPG-k védjegye volt, de rájöttek, hogy ez máshol is jól működik.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 03. 15:41

Igazából nekem nem hiányzik, sokkal egyszerűbb és gyorsabb, ha úgy, mint eddig a halottak lehullajtják mindenüket, te odaszaladsz, és már nálad is van, nem kell a kutatással szarakodni. Mind a Redemptionben, mind az AC-kben halálra untam magam, hogy egyfolytában egyhangúan fosztogatok. A MP3 multiban meg veszélyes volt(lelőhetnek könnyen) és igazából nagy haszna nem volt. Így aztán a fosztogatás témában szerintem maradjunk a rég beváltnál, amit a GTAIII óta az összes használ. (meg gondolom előtte is lehullatták a dolgaikat a halottak, a korábbi GTA-knál, csak nem mondhatom biztosra, nem játszottam sokat azokkal a részekkel)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 03. 15:43

Az oké, hogy a fegyverét és pénzét lehullajtja egyszerűen, de más tárgyak is lehetnének náluk végre, és azokat kikutatni.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 03. 15:48

Más tárgyakra nem gondoltam, ez jó ötlet! De mi lenne más tárgy? Annyira pénzen és fegyveren kívül még nem volt másra szükségem GTA-ban. (Persze járművön kívül, de azt nem szokta az ember a zsebében rejtegetni. Esetleg egy kocsikulcsot...)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 03. 16:02

A kocsikulcs jó ötlet lenne, akkor ha tudnánk hogy milyen kocsi tartozik hozzá..de mivel valószínű úgysem lesz a közelben, főleg ha gyalog van, így tök felesleges lenne beépíteni.
Mondjuk küldetés keretében az személyes igazolványait el lehetne venni az adott illetőnek meg a kocsikulcsát, mert akkor valószínűleg meg lenne figyelve és akkor akár a verdájára is le lehetne csapni.
Hát ezenkivül meg már tényleg nem lehetne elvenni tőlük mást, mert telefonon, pénzem és kulcson kívül nem nagyon tartanak maguknál mást az emberek. A kutatásnak nem örülnék. Jó ez így, hogy csak minden felbukkan és csak bele kell menni, más típusú fegyvernél meg megnyomni egy gombot. Elég időigényes, és mondjuk egy tűzharcban nem előnyös, hogy tüzelnek rád nagyban, te meg nagyban kutakodsz, mert addigra 50x lelőnek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 03. 16:32

Persze, hogy nem volt szüksége az embernek másra az npc-ktől csak pénzre meg fegyverre, mivel nem volt olyan funkció, amit kilehetett volna használni ilyen kis tárgyakkal. Ha raknának bele pár dolgot, akkor máris több értelmet kapna a lootolás.
Na meg persze, hogy nem a tűzharc közben kezd el az ember zsákmányolni, hanem csak amikor akar. opcionális lenne. Ha nincs kedved nem kezdesz el minden halottat átkutatni, csak ha van türelmed hozzá. Nem kell felbecsülhetetlen értékekre gondolni itt. Maximum egy-egy speckó küldetésben lenne úgy igazán fontos dolog az embereknél.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 07. 03. 18:40

Nem pont ezekre gondoltam hogy itt vok. egy titkos bázisban ahova betörtem és le kell lőni a katonákat osz egyenként átkutatni -.- nem.Én arra gondoltam hogy ha pl:van egy rendőr aztán lelövöd el tudod csórni az igazolványát és ha bemész a rendőrőrsbe ott lehetne fegyverraktár és az igazolványával bemenni lehetne ez küldin belül vagy kívül :) .Az apróságok alatt azt értem hogy ha mondjuk vidéken vagy távol a várostól a rádió néha zümmögne kicsit mint a valóságban amikor rossz frekvenciára állítod de csak néha kb 2-3 mp-ig,vagy ha ráfogod a fegyódat egy niggára akkor dumálna neked pl:min húztad fel magad enyire tesó aztán pufffff!!!Ilyen apróságok
Michael fején ugrálok!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 03. 18:53

Hát azért nem úgy megy az hogy csak simán más igazolványával bemész.. Azért kicsit érdekesen nézne ki. Azért az ilyen igazolványokon direkt vannak képek is, szóval egy igazolvány ellopása ez esetben több bonyodalommal kellene hogy járjon (már ha jól megoldja R* , ha lesz ilyen lehetőség). Ha be kéne jutni valahova akkor egyszerűbb lenne valami profi hamisítóval csináltatni vagy ilyesmi, más képével azért egy 2013-as GTA-ban már csúnya lenne bejutni ilyen szigorúan őrzött helyre.. :D
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 14. 14:19

Azért jó volt látni az előzetesben, hogy újabb dolog teljesül amit szeretnék, lesznek roncsok a tengerben. Ráadásul elég komolyan meg volt csinálva az a roncs

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 14. 14:21

Azta, egy pozitív vélemény!! :o :o :o :o :o Hova írjam fel??!! -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése