GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 04. 05. 18:56

Franklin írta:
VoorstedelijkeViking írta:Ne csináljátok már ezt, van ennek is egy határa. Hülye vadászat...
Valamit megkérdeztem, azért van a fórum. Nem igaz már it sem lehet kérdezni. :|
Nem ez a baj, olvasd a kérdésed utáni válaszokat és keresd az értelmüket. :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 04. 05. 19:38

WTF? Most ezért offoltatok tele két oldalt? o.O Szerintem meg csak vicces volt, ennyi.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 05. 20:10

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de vagány volna, hogyha kapnák még 1-2 heistet
Pl: Martin-tól, hogy raboljuk ki a Vangelico-t
Vagy Lestertől, hogy a Paleto Bay-i bankot pakoljuk ki.
De persze cseppett se ugy mint sztoriban.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 04. 05. 20:34

Ezekre nem sok esély van. Egyrészt nem lenne logikus kétszer egymás után kirámolni egy helyet, másrészt az Online épp a sztori előtt játszódik. Ha kirabolhatnánk ezeket a helyeket, mi maradna a Story Mode-ban? :)

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 04. 05. 21:04

Davekoma írta:
Franklin írta:
VoorstedelijkeViking írta:Ne csináljátok már ezt, van ennek is egy határa. Hülye vadászat...
Valamit megkérdeztem, azért van a fórum. Nem igaz már it sem lehet kérdezni. :|
Nem ez a baj, olvasd a kérdésed utáni válaszokat és keresd az értelmüket. :D
Ja már látom, bocsi. :D
Jó lenne ha több Heist lenne, mert ez az 5db nem sok minden. Persze élvezetes nem azzal van a baj. :$
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 06. 07:08

Visali írta:Ezekre nem sok esély van. Egyrészt nem lenne logikus kétszer egymás után kirámolni egy helyet, másrészt az Online épp a sztori előtt játszódik. Ha kirabolhatnánk ezeket a helyeket, mi maradna a Story Mode-ban? :)
Jólvan, de én azért elfogadnák egy olyat, hogy Martin beront a házamba, s aztán elkezd nagy idegességel magyarázni, s felvázolni a tervet a táblámra :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
vunit12
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. 07. 09. 19:59

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: vunit12 » 2015. 04. 06. 14:40

Srácok!
Ha egy házamat(6 jármű-férőhelyes) egy sima garázsra(10 férőhelyes) akarom cserélni,akkor a benne lévő autók is áttevődnek, vagy azok eltűnnek?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 04. 06. 14:52

Megmaradnak.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 04. 06. 17:30

Tegnap sajnos nem tudtam játszani a többiekkel, mert a tesóim nézték a TV-t, viszont este 10-kor bekapcsoltam a PS-t, és gyorsan megcsináltam a Daily Objectiveseket. Eddig megcsináltam három napot. 28-ig kell megcsinálni, mert akkor sok lóvét fogok kapni. Ezt követően egy gyerek küldött nekem invitet a Fleeca Jobra. Elfogadtam. Most kivételesen nem én voltam a fúró, hanem nekem kellett figyelni a túszokat, utána pedig elmenekültünk. Végül megkaptam azt a trófeát, hogy nem szereztem semmiféle sérülést a rablás alatt és pénzt is kaptam. :D Most van 160000 dollárom. Ha a napokban megcsinálom a Humane Raidet, akkor több pénzem lesz. Szerintetek mire költsem majd a pénzemet? Új autókra, tuningra vagy fegyverfejlesztésekre, esetleg gyűjtsek tovább? Fegyverfejlesztésekből már csak a színezékek maradtak.

Ui: Ma reggel újra megpróbáltam egyedi rendszámtáblát csinálni. Hál' Istennek most működött! :D Mivel újrakezdtem a GTA V-öt harmadszorra, újra be kellett jelentkeznem az SC-mre, és a rendszer felajánlotta, hogy csináljak egy rendszámtáblát. ROBERT98 felirattal készítettem egyet, és most fogom feltenni a járgányaimra. A kérdésem viszont az lenne, hogy ezeket az egyedi rendszámtáblákat a sztoriban is tudom-e használni, vagy csak az Online-ban?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 06. 18:24

Gyűjts tovább! 160 ezer dollárból nem nagyon lehet nagyszabásúan költekezni.
Well look who's back

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 04. 06. 19:09

Arminho írta:Gyűjts tovább! 160 ezer dollárból nem nagyon lehet nagyszabásúan költekezni.
Minden rohadt drága.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 06. 20:18

Én 1 millió 300 ezer dollárral rendelkezek, gyüjtők a Savage-re.
Szerintem Nikita teis gyűjts valamilyen heistes járműre mert nagyon királyak!
Amugy ma nagyon élveztem az online-t mert két player életét is megkesereitettem, mivel egyiköjűk se tudta leszedni a bounty-mat :D
Szerk: Bocsánat Nikita, hogy mennem kellett, de tudod.. Anyum még szépen mondta :D
Ui: csinálhatnád könnyebre is azt a pályát, mert szinte lehetetlen ellopni onnan egy motrot. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 04. 07. 08:01

Hogyan működnek a rablások? Itt arra gondolok, hogy hogyan lehet elindítani őket, hogyan tudsz belépni egy rabolni készülő csapatba (hülyén hangzik a kérdés, persze). Úgy, ahogyan egy jobba is belépsz az Online -ban?
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 07. 08:28

Legalább 12-es szintűnek kell lenned. Lester felhív, hogy találkozzatok a raktáránál. Ott elmondja, hogy lesznek rablások. Kis idő elteltével megint felhív, hogy elkezdheted az első rablást. Ha van egy high-end apartmanod (luxusapartman), akkor egy kis külön tervező szobában el tudod kezdeni a rablást. Innentől tök ugyanolyan, mint a küldetés. Meghívhatsz embereket, nehézséget állíthatsz be, stb. Egy új funkció: eldöntheted, hogy milyen ruhában akarod megcsinálni a küldetést, pl. öltöny, bőrdzseki, gettós vagy csak sima egyszerű mindennapi. Minden rablásnak vannak előkészületei, mint pl. a menekülő verda megszerzése vagy valami fontos kellék ellopása. Ezeket nem fontos egyszerre megcsinálni, hagyhatod nyugodtan pihenni a rablást, a játék elmenti a haladásaidat. Ha megcsináltál minden előkészületet, akkor jöhet a finálé. Itt beállíthatod, hogy kinek milyen szerepe legyen, vagyis ki legyen a sofőr, a fegyveres, a hacker, stb, valamint azt is, hogy ki mennyi %-ot kapjon a nyert összegből. Fontos, hogy ha te vagy a leader, a rablás előtt be kell fizetned a kapható összeg 10%-át, mint előkészületi költség. Ha nem te vagy a leader, akkor semmi teendőd nincs, csak várni a vezető hívását a rablásra. Egy rabláson belül persze nem muszáj ugyanazokkal végigcsinálni mindent, lehet cserélgetni az embereket. Körülbelül ennyi lenne dióhéjban egy rablás menete.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 04. 07. 08:30

Oké, köszi :)
Guess who's back!

Válasz küldése