GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 05. 21:06

Most szombat? Mert akkor én ráérek. Szívesen jövök. 15%-ot kérek, és a fináléban inkább a földön lennék.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 06. 07:38

VoorstedelijkeViking: Ja, PS3-on meg szeretném csinálni az összes rablást. :D

Arminho: Igen, most szombat lenne. Oké, megbeszéltük. De ha gondolod, akkor megkaphatod a 20%-át is.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 06. 07:54

Énis jövök! :) Habár lehetséges, hogy mégse de ez majd megválik. Nem lehetne egy órával hamarabb?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 06. 10:45

Megválik helyett elválik. :) Nekem is jobb lenne egy órával előbb.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 06. 10:52

Hát, majd meglátjuk. :D Megpróbálok egy órával előbb fellépni, de nem ígérek semmit.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 06. 11:03

A csodálatos Online -nal kapcsolatban lenne pár észrevételem. Régiek megint, és újak is.
Először is a free roam még mindig eszméletlenül jó. Kekesivel poénkodtunk (ő kurumával üldözött és zúzta szét az egyik random felkapott kocsimat) és eljutottunk egy kikötőbe, ahol a hajsza tényleg ijesztővé vált. Sajnos megláttam egy játékmódot ott, és beléptünk. Az eredmény:
Egy hajón vannak ostromlók és ostromlottak, én ostromló lettem, ő az ostromlott. Eredmény: 10-0 neki. Miért? Hát azért, mert őt felrakta a legmagasabb pontjára egy special carbine -nal (vagy a saját fegyvereivel), engem pedig le egy lefűrészelt csövű sörétessel, de semmi mással. Az egy dolog, hogy a fejlesztők nem egy-egy felállásban tervezték ezt meg, de akkor könyörgöm, ne engedjék meg, hogy két ember elindítsa... A közelbe sem tudtam jutni, mert ő már föntről tudott engem lőni, míg én hat méternél távolabbról eleve esélytelen vagyok (mert ugye a játék alaposan elbaszta a söréteseket). Két halálomat leszámítva el sem értem az eggyel alatta levő fedélzetet. És legalább háromszor-négyszer ölt meg úgy, hogy még legalul voltam. Legalább egy pisztolyt adott volna a játék, azzal lett volna esélyem lentről kilőni. Úgyis kevés az esély: karabély pisztoly ellen, de azért mégis valami.
Nem azzal van a bajom, hogy megsemmisítettek, hanem azzal, hogy a játék gyakorlatilag csal. Egy sörétessel esélyed sincs. Mi van akkor, hogyha az ellenfél százhúszas? Te a tücsökpöccsel rohangászol lent, ő meg minigunnal soroz téged...
Mellesleg (ezt Kekesinek már kifejtettem) én nem engedném a minigun használatát az Online egészében, csak bizonyos helyeken (saját fegyveres VS misszióknál semmiképp).
És persze ott van a többi bajom: fegyvert nem lehet eldobni, ha valaki megöl hatszor kurumával nem robbanthatom fel mert még én járok rosszul, a járműrobbantásért bad sport leszek... Hát pár szóval angolul: This is not the point of the game. Egyrészt a bad sport rendszer hülyeség. Ha jó vagy, akkor hetente kapsz kétezer dollárt meg RP -t (ami szart sem ér) de a játék kidob téged mindenféle versenyből mert a SC túlterhelt, és ezért bad sportnak könyvel el. Hát ez oltári...
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 06. 11:46

Nikta,Arminho,Gonzika ( xD :P ) esetleg még este 8-9 körül ráértek akkor a Humane Raid-et megcsináljátok velem végig? Legalább az legyen már meg. (Vagy holnap délelőtt is jó ha ma este nem)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 07. 09:59

A tegnapi nap folyamán nagyon sokat haladtam a Heistekkel! :D Random játékosokkal megcsináltuk a Humane Raid - EMP-t, aztán Arminhóval és néhány ismeretlennel a Humane Raid - Valkyrie-t, végül pedig este 21:00-kor az utolsó előkészületet (Humane Raid - Deliver EMP) is teljesítettem random emberkékkel. A Humane Raid - Deliver EMP nagyon nehéz volt, mert a sok barom nem tudott lopakodni! Arminhóval és Gonzalessel sokszor elrontottuk, és mégis utoljára megpróbáltam random emberekkel. Gondoltam, hogy teszek még egy próbát, és hál' Istennek ezek az ismeretlenek nem voltak hülyék, mert ők tudták, hogy mit kell csinálni. :D Párszor elrontottuk ugyan, viszont legalább kipróbáltunk minden lehetőséget, és a végén sikerült is megcsinálnunk! :D Azért köszönöm Arminhónak és Gonzalesnek, hogy segítettek.

Egyébként ma délután 16-17 körül ki akar nekem segíteni a harmadik rablásban? Ha akarjátok, akkor megadom az összeg 15%-át vagy a 20%-át. (Lehet, hogy mégis megadom a 20%-ot, mert ma van a névnapom, és szeretnék minden résztvevőnek boldog perceket okozni jó sok moneyval! ;))

Stan: Ha gondolod, segítek neked, de előbb szeretném, ha készen lenne nekem a Humane Raid, mert már csak a finálé van vissza. Ha végeztünk vele, én segítek neked. Legalább több pénzem lesz! :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 07. 11:12

Talán tudok jönni. Majd addigra kiderül. Stan-nek is szívesen segítek.
Well look who's back

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 06. 07. 12:38

VoorstedelijkeViking írta:A csodálatos Online -nal kapcsolatban lenne pár észrevételem. Régiek megint, és újak is.
Először is a free roam még mindig eszméletlenül jó. Kekesivel poénkodtunk (ő kurumával üldözött és zúzta szét az egyik random felkapott kocsimat) és eljutottunk egy kikötőbe, ahol a hajsza tényleg ijesztővé vált. Sajnos megláttam egy játékmódot ott, és beléptünk. Az eredmény:
Egy hajón vannak ostromlók és ostromlottak, én ostromló lettem, ő az ostromlott. Eredmény: 10-0 neki. Miért? Hát azért, mert őt felrakta a legmagasabb pontjára egy special carbine -nal (vagy a saját fegyvereivel), engem pedig le egy lefűrészelt csövű sörétessel, de semmi mással. Az egy dolog, hogy a fejlesztők nem egy-egy felállásban tervezték ezt meg, de akkor könyörgöm, ne engedjék meg, hogy két ember elindítsa... A közelbe sem tudtam jutni, mert ő már föntről tudott engem lőni, míg én hat méternél távolabbról eleve esélytelen vagyok (mert ugye a játék alaposan elbaszta a söréteseket). Két halálomat leszámítva el sem értem az eggyel alatta levő fedélzetet. És legalább háromszor-négyszer ölt meg úgy, hogy még legalul voltam. Legalább egy pisztolyt adott volna a játék, azzal lett volna esélyem lentről kilőni. Úgyis kevés az esély: karabély pisztoly ellen, de azért mégis valami.
Nem azzal van a bajom, hogy megsemmisítettek, hanem azzal, hogy a játék gyakorlatilag csal. Egy sörétessel esélyed sincs. Mi van akkor, hogyha az ellenfél százhúszas? Te a tücsökpöccsel rohangászol lent, ő meg minigunnal soroz téged...
Mellesleg (ezt Kekesinek már kifejtettem) én nem engedném a minigun használatát az Online egészében, csak bizonyos helyeken (saját fegyveres VS misszióknál semmiképp).
És persze ott van a többi bajom: fegyvert nem lehet eldobni, ha valaki megöl hatszor kurumával nem robbanthatom fel mert még én járok rosszul, a járműrobbantásért bad sport leszek... Hát pár szóval angolul: This is not the point of the game. Egyrészt a bad sport rendszer hülyeség. Ha jó vagy, akkor hetente kapsz kétezer dollárt meg RP -t (ami szart sem ér) de a játék kidob téged mindenféle versenyből mert a SC túlterhelt, és ezért bad sportnak könyvel el. Hát ez oltári...


Hát igen, elég szánalom, hogy a Rockstar mindenért a játékosokat bünteti. Mondjuk, ha befagy a játék és kilépek, tényleg mi a f*szért ad bad sport-ot? Nem én tehetek róla, hanem a a játék, de nem baj, büntessen csak. A másik az, hogy egy csmó játékmód kiegyensúlyozatlan, ahogy Viking is írta, mert 10: 0,ra győzni nem valami élvezetes, pláne, hogy ő a jobb lövész... De ezen kívül sok játékmód van amit nem engednék 6 fő alatt elindítani, mert élvezhetetlen.... A mental state rendszer is hülyeség, mert ha megtámad, egy játékos, és lelövöm az én mental statem is felmegy hiába ő támadott meg, plusz ez egy GTA, az a jó ha izgalmas, nem az ha mindenki csak autókázik össze vissza... Meg kib*szott idegesítő az is, hogy minden nevetségesen drága... de mindegy mert még élvezetes a játék így is, csak ha ezeket javítanák sokkal jobb is lehetne....
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 08. 08:30

Humane Raid - Completed! :D Tegnap nagy nehezen megcsináltam a Humane Raid nevezetű rablást! :D
Huu... nagyon sokáig tartott, mert random emberekkel csináltam. Arminho nem tudott segíteni, mert el kellett mennie, ezért random embereket invitáltam. Sajnos sok volt a hülye. Például feherakossal voltunk egy repülőben. Én voltam a pilóta, ő meg a lövész. Az egyik fegyveres mindig meghalt az ejtőernyőzésnél, mondván, hogy nem működik az ejtőernyője... -.- Ilyen egy barmot! Mi az, hogy nem működik az ejtőernyője? Őmiatta basztuk el sokszor a rablást.
Aztán mégis megcsináltam egy csapattal nagy nehezen, noha másodjára sikerült, mert az első próbálkozásnál véletlenül beleesett a vízbe a helikopter. :( Kicsit ideges lettem. Már a végénél voltunk, erre beleestek a vízbe. Mindegy. Másodjára már sokkal könnyebb volt. 400000 dollárral gazdagodtam. :D Szerintetek gyűjtsek még autóra?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 08. 09:36

Már több emberen is - értsd: videóban - láttam amerikai zászlós pólót. Hol lehet azt megszerezni, mert eddig még nem találtam.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 08. 11:55

VoorstedelijkeViking: Az amerikai zászlós pólók még az Independence Day Specia DLC-hez jártak az előző generációs konzolokon. Ezek az amerikai ruhák vissza lettek vonva, csak azoknak maradt meg, akik hamar megvették őket.

Egyébként tegnap vettem egy rózsaszín Enduro motort 48000 dollárért. Eddig két Heist DLC-s járművem van: egy sima piros Kuruma és egy rózsaszín Enduro. Most jelenleg 400000 dollárom van. Szerintetek mire gyűjtsek? Egy Insurgentre, egy Guardianra, egy páncélozott Kurumára vagy egy Cascóra? Melyik érné meg jobban?

Mellesleg tegnap vettem ingyen egy Elegyet, mert azt hittem, hogy el tudom majd adni a tuningolnál jó pénzért, erre nem tudtam eladni. :( Én korábban vettem már egy Elegyet, amit fel is tuningoltam, azonban asszem', hogy azt el tudom adni, de ezt az újat nem. Most mit csináljak vele? Hogyan tudnék megszabadulni ettől a fölösleges Elegytől?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 08. 12:21

Majd ha teljesen megtelik a garázs és veszel egy új autót, vagy egy lopottra akarsz rakni trackert a garázsban, kiválaszthatod, hogy melyiket akarod lecserélni. Szerintem Insurgentet vegyél.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 08. 12:52

NikitaDragovich írta:VoorstedelijkeViking: Az amerikai zászlós pólók még az Independence Day Specia DLC-hez jártak az előző generációs konzolokon. Ezek az amerikai ruhák vissza lettek vonva, csak azoknak maradt meg, akik hamar megvették őket.
Elég nagy szemétség. Egy csomó fegyver és ruha nem érhető el. És amúgy is tele vagyok szar cuccokkal. Komolyan mondom, hogy ha nem találok módot, akkor felrakom a trainert, kitörlöm az összes fegyveremet és leszedem a programot.
Guess who's back!

Válasz küldése