GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 06. 19. 17:21

Hydra megéri 3.000.000$? Vagy inkább kocsi? :roll:
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 19. 17:58

Vegyél inkább Armored Kurumát. Jobban megéri.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 19. 17:58

Attól függ, hogy hány és milyen kocsid van. Nekem a totál kocsik száma 16 volt, és ebből pontosan csak Kekesi autóját használtam.
Guess who's back!

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 06. 19. 21:11

Franklin írta:Hydra megéri 3.000.000$? Vagy inkább kocsi? :roll:
A Savage helikopter szerintem szórakoztatóbb darab: kicsit lomhább, nagyobb figyelmet igényel, ellenben a sortüzelô fegyvere szerintem jobban irányítható a kisebb sebessége végett, és nem mindennapi meglepetéseket is tartogat:farok letörése egy mikro-ütközéstôl; fejjel lefelé fordulás rendôrhelikopteres segédlettel.
Plusz én továbbra is szeretem vele feldobni a már jól ismert (és helikopteres segítséggel érdemben megtámogatható) küldetéseket, munició spórolással egybekötött gyors pénzszerzés végett.
Ma pedig felfedeztem, hogy a játékosokat most már bármilyen helyzetben célba veszi a masina. :cool:
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 06. 20. 09:18

Arminho írta:Vegyél inkább Armored Kurumát. Jobban megéri.
Már megvan. ;) köszi mindenkinek a segítséget, csak azért kérdeztem mert nem akarok ökörséget venni. :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 20. 14:07

Tegnap találkoztam egy nagyon rendes angol lánnyal és fiúval, akik segítettek nekem a 4. rablás előkészületeiben. :-D k**va jó volt játszani velük! Elsőre megcsináltuk az összes setupot, és most már csak a finálé maradt vissza! ;-) :-D Soha életemben nem élveztem ennyire az Online-t, mint tegnap!!!!!!! :-D :P
Szeretne valaki segíteni nekem a fináléban 17:00-kor?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 20. 15:05

Még pont időben olvastam. Szívesen jövök. :)
Well look who's back

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 06. 21. 16:07

Végre megkaptam a Heist lehetőséget és az elsőt meg is csináltuk egy emberkével. Gondolom mindenkinek a bankrablásos az első. Kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom újrajátszani úgy, hogy megint én legyek a csapat irányítója? Elsőre sofőr voltam, most a másik poziciót szeretném kipróbálni. Illetve mikor fogok új Heist-okat kapni? Nincs valahol egy magyar leírás, hogy milyen sorrendben jönnek, hány darab van belőlük és hogy aktuálisan mit kell csinálni bennük? Kicsit felkészülnék.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 21. 17:08

Várj, leírom neked üzenetben.
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 06. 21. 18:33

VoorstedelijkeViking írta:Várj, leírom neked üzenetben.
Köszönöm a privátot, bár az általad leírtak csak részben válaszolják meg a kérdéseimet. Közben az új Heist-ot megkaptam, csak még nem próbáltam ki. De még mindig kíváncsi vagyok, hogy miként tudom úgy újrakezdeni bármelyiket, hogy én legyek a főnök. Lehet triviális kérdés, de nem találom a lehetőséget rá. Illetve egy komplett, mind az 5 heist-ra szóló részletes leírás is jöhet, ha van, mert te csak az elsőt írtad le.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 06. 21. 19:53

Újra kezdeni egy heistet csak úgy tudsz, hogy felhívod Lestert. Ott lesz a 3. vagy 4.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 21. 21:04

totyak írta:Végre megkaptam a Heist lehetőséget és az elsőt meg is csináltuk egy emberkével. Gondolom mindenkinek a bankrablásos az első. Kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom újrajátszani úgy, hogy megint én legyek a csapat irányítója? Elsőre sofőr voltam, most a másik poziciót szeretném kipróbálni. Illetve mikor fogok új Heist-okat kapni? Nincs valahol egy magyar leírás, hogy milyen sorrendben jönnek, hány darab van belőlük és hogy aktuálisan mit kell csinálni bennük? Kicsit felkészülnék.
Ahhoz, hogy újra tudj játszani egy heistet, ahhoz teljesítened kell crew tagként vagy leaderként azt. Utána Lester-t felhívva, a Replay Heist opcióban tudod kiválasztani az újrajátszani kívánt heistet.

Heistek és setupok feladatai:
The Fleeca Job
Scope Out: menj a Fleeca Bank-hoz. Lester elmagyarázza, mit hogy kellene csinálni. Ezután Lester gyárához mentek, ahol találkoztok Paige Harris-szel. Menj vissza a házadhoz.

Kuruma: menj a kijelölt helyre. Lődd le a bandatagokat, lopd el a páncélozott Kurumát, és menekülj el vele. Ezután szállítsd le Lester gyárához.

Heist Finale: menj Lester gyárához, vedd fel a Kurumát, majd menj a Fleeca Bankhoz. A Driller-nek meg kell hackelnie a széfajtót. Ha a hack kész, törjetek be. A Driver-nek ki kell iktatnia a kamerákat és vigyázni a túszokra, a Driller-nek pedig meg kell fúrnia a széfet és ellopni a pénzt. A Kurumával Fort Zancudo-ig kell menekülnötök, ahol Eddie Toh felvesz titeket egy Cargobobbal.

The Prison Break
Plane: menj a repülőtérre. Iktassátok ki a Vagos tagokat, majd a pilóta szálljon fel a Velummal és vigye el azt a Los Santos-i reptérre.

Bus: menjetek a börtönhöz. Lopjátok el a buszt, rázzátok le a rendőröket és vigyétek el egy sivatagi garázsba.

Station: két csapatra oszlotok. Az egyik csapatnak kell kerítenie egy rendőrautót és el kell lopnia egy börtönbusz menetrendet, míg a másiknak Rashkovsky Casco-ját kell a kikötőből visszaszereznie.

Wet Work: ismét két csoportra oszlotok. Az egyik csoport Vinewood Hills-ben iktat ki egy tagot, míg a másik East Vinewood-ban kettőt. Miután leráztátok a rendőröket, találkozzatok a leader házában.

Heist Finale:
Prisoner, Guard: menjetek a lopott börtönbusszal a börtönhöz, majd menjetek be. Ha felfedeznek titeket (hamar felfognak), kezdjetek el lőni. Harcoljátok túl magatokat a börtönön, találjátok meg Rashkovsky-t, lőjétek le a NOOSE egységeket, majd menjetek a reptérre. Szálljatok be a Velumba, majd miután a pilóta elvitt titeket a kijelölt helyre, ejtőernyőzzetek és találkozzatok a parton.
Demolition: lopd el a valódi börtönbuszt, és vidd el a reptérre. Ott robbantsd fel azt. Menj a közeli Buzzard-hoz és lopd el. Lődd le a pilótát üldöző vadászgépeket. Ha Rashkovsky már a Velumban van, rázd le a zsarukat, és találkozz a csapattal a parton.
Pilot: menj a Los Santos-i reptérre. Szállj fel a Velummal, majd menj a Sandy Shores-i reptérre. Próbáld meg kikerülni a vadászgépek rakétáit. Ha Rashkovsky-t kiszabadították, szállj le a reptéren. Ha mindenki a Velumban van, akkor menj a kijelölt helyre. Ejtőernyőzz, és találkozz a csapattal a parton.

Humane Raid
Key Codes: találkozz Karen-nel Pillbox Hill-ben. Az üzletkötés közepén az FIB rajtatok üt. Fogjátok a kódokat, és meneküljetek el.

Insurgents: menjetek a bányába. Öljétek meg a Merryweather őröket és lopjátok el a két Insurgent-et. Rázzátok le a Merryweather-t.

EMP: menjetek a Merryweather anyahajójára. Öljetek meg mindenkit, lopjátok el a Hydrát, lőjétek ki az üldöző vadászgépeket, majd szálljatok le a kijelölt helyen.

Valkyrie: menjetek a Merryweather bázisára, Lőjetek le mindenkit és lopjátok el a Valkyrie-t. Lőjétek le az üldöző heliket, majd menjetek a kijelölt pontra.

Deliver EMP: vegyétek fel az Insurgent-et. Menjetek a Humane Labs-hoz. Lopakodva lőjétek le az őröket, úgy, hogy senki se fogjon gyanút. Hackeljétek meg a garázst, majd parkoljátok be az Insurgent-et. Hagyjátok el a területet.

Heist Finale:
Ground Team: szálljatok be a Valkyrie-ba. Ejtőernyőzzetek a Humane Labs épületéhez. Robbantsátok be a garázst, lőjétek le az őröket, lopjátok el a pendrive-ot, és a csatornán keresztül ússzatok ki a partra. Szálljatok be a Valkyrie-ba, lőjétek le az üldöző heliket, menjetek a kijelölt pontra és robbantsátok fel a Valkyrie-t.

Series A Funding
Coke: menjetek a yacht-hoz. Lőjetek le mindenkit, és lopjátok el a kokain csomagokat. Visszaúton rázzátok le a rendőröket.

Trash Truck: lopjátok el a szemetes kocsit. Vegyétek fel a szemetes zsákokat, amiben a drog van. Közben ügyeljetek a támadó Vagos bandatagokra. Ha mindenhol összeszedtétek a drogot, vigyétek el Ron-nak.

Bikers: menjetek a Lost táborához. Iktassátok ki a tagokat, majd lopjátok el a két teherautót. Rázzátok le az üldöző Lost tagokat.

Weed: menjetek a fűrészmalomhoz. Lőjétek le a Ballas tagokat, lopjátok el a teherautót és az Insurgent Pick-Up-ot. Rázzátok le az üldözőket.

Steal Meth: menjetek az O'Neil házhoz. Lőjetek le mindenkit, lopjátok el a tartálykocsit és rázzátok le az üldözőket. Vigyázzatok, hogy ne robbanjon föl a tartálykocsi.

Heist Finale: menjetek a raktárhoz. Védjétek meg a teherautókat, majd vigyétek el azokat a kijelölt helyre. Vigyázzatok az üldözőkkel.

The Pacific Standard Job
Post Op: találjátok meg a teherautót a Traficky applikáció segítségével. Vigyétek el azt Paige-hez.

Signal: menjetek el a kijelölt szigetre. Szabadítsátok ki Avi-t, majd rázzátok le a rendőröket. Vigyétek őt a kijelölt helyre.

Hack: menjetek a kijelölt helyre. Lőjetek le mindenkit. Az egyik játékos elviszi a fehér teherautót Lester gyárához, a többiek pedig a feketével menekülnek az üldözők elől.

Convoy: menjetek a kijelölt hídhoz. Állítsátok meg a konvojt, lőjetek le mindenkit, vigyétek el a Barracks-ot, rázzátok le a Merryweather-t, majd vigyétek el a járművet Paige-hez.

Bikes: menjetek East Vinewood-ba. Lőjétek le a Lost tagokat és lopjátok el a Lectro-kat. Rázzátok re az üldözőiteket.

Heist Finale: menjetek a bankhoz. A csapat egyik része figyeli a túszokat, másik része viszi a pénzt. Megérkezik a rendőrség. Egymáson kívül mindenkire lőjetek. Figyeljetek, mert hátba is támadhatnak. Ha elértetek a Lectro-khoz, üljetek föl rájuk, és meneküljetek ki a városból, egészen föl a hegyekbe, ahonnan leejtőernyőztök egy Dinghy hajóhoz, amivel kimenekültök az óceánra.


Segítség, ha elakadtál: https://www.youtube.com/watch?v=29cBayKIgnk
Remélem, segítettem. :)
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 22. 07:46

totyak írta:Köszönöm a privátot, bár az általad leírtak csak részben válaszolják meg a kérdéseimet. Közben az új Heist-ot megkaptam, csak még nem próbáltam ki. De még mindig kíváncsi vagyok, hogy miként tudom úgy újrakezdeni bármelyiket, hogy én legyek a főnök. Lehet triviális kérdés, de nem találom a lehetőséget rá. Illetve egy komplett, mind az 5 heist-ra szóló részletes leírás is jöhet, ha van, mert te csak az elsőt írtad le.
Ja, elhívtak közben egy Heisthoz :) Bocsi.
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 06. 22. 15:55

Köszönöm Arminho-nak, ez tökéletes válasz volt. És persze VoorstedelijkeViking-nek, valamint Franklin-nek is köszönöm.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 06. 22. 20:59

Ha valakinek szüksége van még emberre heistokhoz PC-n, állok rendelkezésre a következő napokban :)

Válasz küldése