GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 09. 18:55

Hol tudok a GTA Online-ban Imponte Dukes-t venni? Mert egyszer találtam már, de akkor azt, nem engedte tuningolni, mert high-end jármű és ugye vegyem meg, a baj csak az, hogy sehol nem találom, egyik oldalon sem, vagy ez is valami exkluzív jármű???
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 10. 01:18

Ma durva dolgok történtek velem Online-ban. :D Elmesélem.
Ugyebár nagyon meggazdagodtam, ezért vettem egy Insurgentet. Nagyon jó érzés volt kipróbálni, azonban miközben vezettem a járművemet, magától egy hacker teleportált be az anyósülésre, aki folyton átváltogatta az Insurgent színét, sőt robbanólőszereket tudtam lőni azzal a gépfegyverrel, ami az Insurgentre van szerelve. Félelmetes volt! :D Hatalmas robbanásokat csináltam, míg ő vezette a járművemet. Érdekesség, hogy láthatatlanná vált, és sok játékos azt hihette így, hogy én vagyok a hacker, pedig nem. Két játékos be is szállt az Insurgentbe, így a levegőbe repítette a hacker az Insurgentet, és a Mount Chiliad tetejére teleportált minket. Ott kiszálltunk az Insurgentből, és a hacker az egyik játékosból rengeteg NPC-t csinált, akiket meg is ölt az a játékos, akiről lemintázták ezeket az NPC-ket. Furcsa, hogy ennek a játékosnak az egyik kezére egy piros bokszkesztyű került rá. Valószínűleg a hacker tehette rá.
Ezek után a hacker a földre rengeteg pénzt tett le. (Most nem volt pénzeszsák, csak sima pénzköteg.) Gyorsan felszedtem őket. Összesen ötszázezer dollárt szereztem. :D Nagyon örültem neki! És most megjegyzem, hogy nem én kértem tőle pénzt, hanem egy másik játékos, aki elsőnek azt hitte, hogy én vagyok a hacker, mert megkérdezte, hogy tudnék-e neki adni pénzt.
Végül a hackerrel együtt visszaszálltunk az Insurgentembe, azonban a hacker kilépett a másik két játékossal együtt, én pedig felborultam az Insurgenttel, mert nem a kormánynál ültem, és egy dombról estünk le. Csináltam erről két képet:
http://vignette4.wikia.nocookie.net/gta ... -prefix=hu
http://vignette2.wikia.nocookie.net/gta ... -prefix=hu

Az első képen ott vagyok a másik két játékossal. A jobb oldali gázmaszkos játékosból csinált sok NPC-t az a hacker. Az NPC-k ott vannak a háttérben, a földön feküdve.
A második képen a felborult Insurgent van. Látható rajta, hogy át van színezve sötétkékre néhány helyen.

Nem sokkal ezután vettem egy Savage repülőt, utána pedig külföldi játékosok beinvitáltak engem a The Pacific Standard Job setupjaira. Mind az öt setupban segítettem nekik, mert nagyon jó csapat volt. Sok pénzt szereztem, azonban a finálénál nagyon lemaradtam, mert ők előrerohantak, így a zsaruk lelőttek engem, és elrontottuk a finálét. Sajnos az egyik játékos ideges lett, és lelépett. A rablás vezetője küldött nekem invitet, de sajnos amint elfogadtam, már tele voltak, így nem tudtam megcsinálni velük, és nem kaptam sok pénzt. :( Francba! :@

Mondjuk jó hír, hogy a maradék pénzből vettem egy fehér Cascót. :D Alig maradt már pénzem. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 10. 06:59

Párnapja én is találkoztam egy "hekkerrel", de nekem eszembe se jutott, hogy felvegyem a pénzt, amit dobál... https://youtu.be/2s6_KSsrvB4
Gyenge napok vannak...

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 08. 10. 07:04

Pedig egy kis illegális fizetéskiegészítés sosem árt... :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 10. 07:25

Nekem pont az a fun, hogy magam szedem össze a pénzt, amire kell. Szerintem ez lenne az Online lényege. Dehát kinek mi... :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 08. 10. 10:59

Rockstar69 írta:Nekem pont az a fun, hogy magam szedem össze a pénzt, amire kell. Szerintem ez lenne az Online lényege. Dehát kinek mi... :D
Ja, csak minden pofátlanul drága... khm 25+k egy dudáért vagy 39k fegyverfestésekért, elég pofátlanság...
De valahogy én se merek pénzt felvenni, pedig egy csomó barátom hasnál trainert és mondták, hogy adnak amennyi csak kell, de nem merek kérni, nehogy bannoljanak, már így is 1 milliót felvettem. Bár lehet nincs benne kockázat, ha őket is csak 2 hétre bannolták csalás miatt+nullázták a pénzüket, gondolom ha én kapnék még ennyi sem járna, legfeljebb elveszik.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 10. 12:55

kekesi írta:
Rockstar69 írta:Nekem pont az a fun, hogy magam szedem össze a pénzt, amire kell. Szerintem ez lenne az Online lényege. Dehát kinek mi... :D
Ja, csak minden pofátlanul drága... khm 25+k egy dudáért vagy 39k fegyverfestésekért, elég pofátlanság...
De valahogy én se merek pénzt felvenni, pedig egy csomó barátom hasnál trainert és mondták, hogy adnak amennyi csak kell, de nem merek kérni, nehogy bannoljanak, már így is 1 milliót felvettem. Bár lehet nincs benne kockázat, ha őket is csak 2 hétre bannolták csalás miatt+nullázták a pénzüket, gondolom ha én kapnék még ennyi sem járna, legfeljebb elveszik.
Ja, én ilyenekre nem költök. :D Nem hiszem, hogy téged bannolnak, ha veszel fel pénzt.
Gyenge napok vannak...

almakecske0
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015. 07. 31. 07:51

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: almakecske0 » 2015. 08. 13. 18:50

hogy lehet kikapcsolni a saját radaromat az online-ban (PC)?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 13. 19:58

Ha magát a radart akarod eltüntetni, akkor: Menu - Settings - Display - Radar [OFF]
Ha a te ikonodat akarod levenni a radarról, úgy, hogy a többi játékos ne lássa, akkor: hívd fel Lester-t, és válaszd az Off the Radar szolgáltatást [500$]
Well look who's back

almakecske0
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015. 07. 31. 07:51

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: almakecske0 » 2015. 08. 13. 20:16

köszönöm a 2.-ra gondoltam ja és a visszaállítása ugyanez?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 08. 14. 08:23

Nem, ez időre megy. Van egy perced, aztán újra megjelensz.
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 08. 19. 15:29

Numero Uno achit szeretném megcsinálni. Visali a múltkor egy jó pár részében segített, de áramszünet volt, nem tudom, hogy mentette e az állást. Nálam amúgy is szinte mindig Saving Failed-et ír. Ha esetleg valaki tudna segíteni, megköszönném. Amúgy sem tudok eligazodni ebben az online-ban, hogy mit honnan tudok indítani.

Nagynehezen rájöttem, hogy a Rally versenyt bármilyen versenybe belépve beállíthatom, de ott meg ugye 4 ember kellene elvileg, holott a játék ezt nem követeli meg. De kell ugye 2 pilóta, meg 2 mitfárer. Van is egy ilyen achi, hogy másodpilótaként segítsünk nyerni valakit. Az az achi is hiányzik. Gondolom a Numero Uno-nál akkor 4 ember kell, hogy legyen ellenfél.

Szintén a Numero Uno-nál kellene Gang Attack. Azt honnan tudom indítani, hogy másik játékos is csatlakozzon hozzám? Mivel a leírás szerint nem biztos, hogy jó egyedül megcsinálva.

A Survival rész az tiszta, térképről tudom indítani, de ott meg esélytelen, hogy 10 kört végigvigyek/vigyünk.

Numero Uno Team Deathmatch, Survival, illetve Gang Attack részében elég, ha a csapat nyer, vagy nekem kell a legjobbnak lennem a csapatból?

Aztán van a The Midnight Club achi. Mennyire kell moddolt autónak lennie? Illetve hogyan tudom egyáltalán a saját autómat versenybe vinni. Mindig azt írja, hogy csak gyalogosan léphetek be a versenyt jelző mezőbe.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 19. 16:29

A Rally race bármelyik landrace menüjében kitudod választani. Nincs külön olyan, hogy Rally Race. A gang attackokhoz ott a leírás a freemode feladatok cikkünkben, a játékmódok cikkben meg találsz leírást a búvóhelyekhez a survivalokban. A sandy shoreit egyedül is megtudtam csinálni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 08. 19. 17:41

Rockstar69 írta:A Rally race bármelyik landrace menüjében kitudod választani. Nincs külön olyan, hogy Rally Race. A gang attackokhoz ott a leírás a freemode feladatok cikkünkben, a játékmódok cikkben meg találsz leírást a búvóhelyekhez a survivalokban. A sandy shoreit egyedül is megtudtam csinálni.
A Rally Race jogos, arra közben rájöttem én is. Viszont ott legalább 4 ember kell, ha jól értem. Mert egyedül, vagy ketten nincs verseny. Kell két sofőr, meg két segéd. Nyilván a Numero Uno és a Backseat Driver trófeához is kell a 4 ember a verseny kedvéért.
A Gang Attack-ot meg tudom csinálni, nyertem is, de a trófea leírásban az van írva, hogy lehet, csak akkor fogadja el, ha többen teljesítik. De hogyan tudok meghívni másik játékost? Én csak belesétálok a piros körbe a térképen, lelövök valakit és kezdődik a játék, nem tudok másokat hívni.
Survival-t is sikerült teljesíteni, meg is adta a trófeát. Viszont ugye a Numero Uno trófeánál is ugyanezt teljesíteni kell, de nem tudom, hogy nekem kellene a legjobbnak lenni, tehát a legtöbb ellenséget megölnöm, vagy elég csak a teljesítés (egyébként kétszer meghaltam, tehát lehet el sem fogadja a leírás szerint). Ugyanez a Team Deathmatch-nél is. Vajon elég a csapatnak nyerni?

Illetve még mindig szeretném megtudni, hogy a saját autómmal hogyan tudok versenyt kezdeni. Sajnos nem jövök rá. És milyen módosítások kellenek az autón, hogy a The Midnight Club trófeát jóváírja. Nekem túl bonyolult ez az Online rész.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 08. 19. 20:27

Ez a béna online sem a The midnight club acsit, sem a Full refund acsit nem adja meg. Pedig csomó módosítást tettem az autóra, aztán az 5 győzelem is megvolt. Mi a titok, mit csinálok rosszul? A full refundnál meg jön a tolvaj, kirámol, fellök, utánamegyek, megölöm, visszaveszem a pénzt, de nem ad trófeát. Nevetséges. Az ember összegyűjtené őket, de nem lehet.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése