[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 05. 15:07

Cube Head írta:Hazaértem, semmi. Elég valószínűtlen hogy ma lesz valami
Én sem vagyok benne biztos, Cube, de azt is vedd figyelembe, hogy még csak 3 óra, messze még a holnap. :) Szóval ha nem lennének csúszásban, akkor akár még ma is jöhetne simán. Később..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 05. 15:34

Mai nap jöhetne, de ha jönne kiraktak volna már rég egy számlálót.
Amit tegnap este hosszasan leírtam és Rockstar nem akarta elhinni, sajnos igaz volt.
De még talán lehet reménykedni.

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 11. 05. 15:49

Új artwork srácok!

http://i.imgur.com/zj29i.jpg

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 05. 15:50

wantoo írta:Új artwork srácok!

http://i.imgur.com/zj29i.jpg
XDXDXD ez nagyon nagy!:D
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 11. 05. 15:57

Kisdave írta:
Cube Head írta:Hazaértem, semmi. Elég valószínűtlen hogy ma lesz valami
Elmaradt a Töri TZ.:D
Nem tudom, majd kiderül 5óra fele.
Nekem is :D
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 05. 15:58

Cube Head írta:
Kisdave írta:
Cube Head írta:Hazaértem, semmi. Elég valószínűtlen hogy ma lesz valami
Elmaradt a Töri TZ.:D
Nem tudom, majd kiderül 5óra fele.
Nekem is :D
Hova jársz? Hol laksz?
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 11. 05. 16:08

Most olvastam egy oldalon h két föhös lesz a GTA V ben az egyik Albert DeSevilla 42 éves puertorikói elvált akinek két gyermeke van a másik pedig Dougie Vejo Los Santosban nőtt fel.És ujra benne lesz a Grove St. de nem találkozhatunk Cj-vel.Ujra lehet majd tuningoln autokat és a fizimiskánkat is lehet váltosztatni mini játékként lhet golfozni teniszezni és szörfözni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 05. 16:11

Kisdave írta:
Cube Head írta: Nekem is :D
Hova jársz? Hol laksz?
Ne offoljatok már ennyire feleslegesen! Erre ott a levél!
wantoo írta:Új artwork srácok!

http://i.imgur.com/zj29i.jpg
A kutyafej az eléggé tetszetős, pont illik oda egyébként. Legalábbis számomra. :) Hát az a csaj, az meg nó komment kategória, de van benne valami... :) Most ha ez a kép hivatalos lenne, tehát mondjuk a R* vezetőségéből szerkesztette volna meg valaki a képet ilyenre, merném állítani 100%-ra, hogy ez a leányzó tényleg egy örömlány, hiszen azokat szokták ilyen alárendelt szerepben emlegetni.
bencedome18 írta:Most olvastam egy oldalon h két föhös lesz a GTA V ben az egyik Albert DeSevilla 42 éves puertorikói elvált akinek két gyermeke van a másik pedig Dougie Vejo Los Santosban nőtt fel.És ujra benne lesz a Grove St. de nem találkozhatunk Cj-vel.Ujra lehet majd tuningoln autokat és a fizimiskánkat is lehet váltosztatni mini játékként lhet golfozni teniszezni és szörfözni.
Igen, valahogy gondoltam. Amúgy ezt hogy érted? Kettő főszereplő? Ez nekem valahogy nem logikus. Ez most hogy lesz? A tippek akkor bejöttek, mert pont erre a kettő fazonra gyanakodtam, de hogy egyszerre 2? Ez sok..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
kismercse
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 08. 20. 15:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kismercse » 2012. 11. 05. 16:17

Ez még csak pletyka, ne vegyétek biztosra. Állítólag a Gameinformerből szivárgott ki.

Itt egy bővebb leírás.

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 11. 05. 16:19

Ez alapján a játéknak két főszereplője lesz, Albert DeSilva Puerto Rico-i származású amerikai, 42 éves, elvált, két gyermeke van - idősebb korában, pénzért vágott neki a bűnözésnek. A másik főszereplő fiatalabb, Dougie Vejo Los Santosban nőtt fel. Apropó, Los Santos: mint ismert, a játékban ez lesz az egyedüli nagyváros, mellette kisebb falvakba juthatunk el. A Grove Street visszatér, CJ-vel és Sweettel viszont nem találkozhatunk.

Ismerősök azért lesznek, legalább egy karakter itt lesz a negyedik részből. Mi magunk megint vásárolhatunk ingatlanokat, lesz autóátalakítás, és emberünk haját, arcszőrzetét és ruházatát is megváltoztathatjuk - gyúrás és tetkók nem lesznek. A minijátékok közé bekerül a golf, a tenisz és a szörf is, a Game Informernek pedig az Alimony nevű küldetést mutatták meg állítólag a Rockstar munkatársai: ebben kell kirabolni egy ékszerboltot, ahogy a trailerben is láttuk

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 05. 16:24

Valamiért azt súgja a belső megérzésem, hogy igazat mondasz. :o Mármint, hogy ezek tényleg így lesznek. Game Informer-ből szedted te is ezeket a kiszivárgott infókat?

Egyébként, ha tényleg igazak ezek az infók, akkor sajnálom, hogy a tetkók megint nem térnek vissza. :( Pedig azt vártam nagyon. A 2 szereplős dolgon meglepődtem, a többire én is így számítottam.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 11. 05. 16:24

Luszie írta:

Ne offoljatok már ennyire feleslegesen! Erre ott a levél!
[/quote][/quote]


Bocs leállok.

Érdekes ez az infó, bár tényleg csak pletyka szintű, tehát nem kéne örülni még.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 05. 16:38

Ha ez igaz,akkor a tetkók meg a gyúrás miatt én is szomorú és csalódott vagyok kicsit :( Viszont azon nem nagyon vagyok meglepődve,hogy a R* ennyi idő után belátta,hogy valahogy újítani kell a sztorin,és a képek alapján én is erre gondoltam,hogy több mint 1 karakter lesz a játékban.Meg a többi mai nagy játékban is ez van (Assassins Creed 3)szóval nem csodálom,hogy R* is megpróbálja két karakterrel csűrni-csavarni a sztorit,ez számomra nem akkora meglepetés,feltéve,hogy igaz-e a pletyka.
Amúgy meg ne legyetek türelmetlenek srácok!Csütörtökön úgyis megtudunk egy csomó dolgot a játékról,ha több,mint 1 évig kibírtuk,hogy a R* szinte semmi infót nem tudat a játékról,és a képekkel is igazából csak hülyét csinált belőlünk(a sok filózás miatt),akkor ezt a 4 napot már igazán kibírhatjuk! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 05. 16:42

De hát miért kellene újítani? Szerintem tök jó volt 1 főhőssel. Amúgy is adni akarnak ki mellé DLC-ket, akkor meg mi értelme? Mondjuk én még sosem játszottam 2 főszereplős játékkal, annó néztem vidit a Miami Vice-ról FreddyD feldolgozásban, de azért kicsit más szerintem.
Amúgy tök jó, mert pont csütörtök az a nap, mikor 4-ig vagyok suliba. A többi nap már itthon vagyok 2-kor. Az én szerencsém ez. Nem mintha azon a pár órán olyan sok múlna.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 05. 16:57-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 11. 05. 16:42

Én ezt a két főszereplős dolgot, valahogy nem tudom elképzelni.

Lezárt