[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 04. 21:21

Furcsának furcsa, de szerintem azért bele illik a GTA-kba, hiába egy TPS orientált franchise-ról beszélünk.
Nem tetszik nagyon. :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 11. 04. 21:27

Az mindenképpm dicséretre méltó, hogy nem csak odafosnak egy kameranézetet, hanem minden játékelemet hozzáigazítanak.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 04. 22:16

Elég vagány szerintem, de csak a járműveknél, egyébként ezt már megkapja a prevgen tábor is?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 04. 22:18

Sajnálatosan nem. :(

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 05. 06:04

Loading írta:Ki mit gondol az új GTA V (PS4,X1 és PCés féle GTA5) First-Person újdonságról? Mert én szerintem nagyon furcsa a GTA szériában ez az ujdonság.
Ja, nagyon furcsa! Engem egyáltalán nem is érdekelt a dolog, nem is annyira szeretem az ilyen látószögeket, de azt el kell ismerni, hogy nagyon jól nézett ki. Tényleg királyul néz ki, ennek ellenére nem fogom használni.
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 11. 05. 16:14

Az autó vontatós furgon hol az istenben van?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 05. 16:23

Gonzales írta:Elég vagány szerintem, de csak a járműveknél, egyébként ezt már megkapja a prevgen tábor is?

Már hogy kapnánk meg?! Elég nyilvánvaló volt, hogy a prevgenesek ebből is kimaradnak. Bár az őszintét megvallva ez az első olyan dolog, amire még én is azt mondom, hogy nem igazán bánom, hogy kimaradok belőle. Szeretem az FPS műfajt, rengeteget szoktam COD-ozni meg BF3-mazni, valamint a videó alapján valóban le a kalappal a Rockstar előtt, gyönyörűen kivitelezték ezt az újdonságot, de ahogy előttem is írták már páran, a GTA mindig is TPS játék volt. Szerintem ezzel már tényleg arra megy rá a Rockstar, hogy mindenes játékot csináljon a GTAV-ből. Ezzel csak oda akarnak verni egyet a COD-oknak meg BF-eknek és az FPS fanoknak, hogy "látjátok ti szerencsétlenek, a mi játékunkba is beleépítettük már a belső nézetet, amire bukik a nép!". És ez szerintem teljesen fölösleges. Oké, hogy korrektül összerakták az FPS nézetet és nem csak odahányták, de ez szerintem már akkor is sok. Persze lehet, hogy valakinek bejön, valóban nem néz ki rosszul, de ez véleményem szerint tényleg már a szenzációhajhászság határát súrolja, amire semmi szükség. Mivel én úgyis kimaradok belőle, ezért mindegy, nem zavar annyira, de az az egy szent, hogy ha valaha lenne egy akkora lélegzetvételű újítás a nextgen GTAV-ben, ami már tényleg GTAVI-tá tenné a játékot, és azt mondanám, hogy megérné még egyszer megvenni, akkor az nem ez az FPS nézet lenne. Jól néz ki, de szerintem kicsit túlzás. Nem így kéne megpróbálkozni az FPS fanok GTA-ra szoktatásával.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Loading
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014. 11. 02. 18:51

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Loading » 2014. 11. 05. 19:50

dani.szentgali írta:
Gonzales írta:Elég vagány szerintem, de csak a járműveknél, egyébként ezt már megkapja a prevgen tábor is?

Már hogy kapnánk meg?! Elég nyilvánvaló volt, hogy a prevgenesek ebből is kimaradnak. Bár az őszintét megvallva ez az első olyan dolog, amire még én is azt mondom, hogy nem igazán bánom, hogy kimaradok belőle. Szeretem az FPS műfajt, rengeteget szoktam COD-ozni meg BF3-mazni, valamint a videó alapján valóban le a kalappal a Rockstar előtt, gyönyörűen kivitelezték ezt az újdonságot, de ahogy előttem is írták már páran, a GTA mindig is TPS játék volt. Szerintem ezzel már tényleg arra megy rá a Rockstar, hogy mindenes játékot csináljon a GTAV-ből. Ezzel csak oda akarnak verni egyet a COD-oknak meg BF-eknek és az FPS fanoknak, hogy "látjátok ti szerencsétlenek, a mi játékunkba is beleépítettük már a belső nézetet, amire bukik a nép!". És ez szerintem teljesen fölösleges. Oké, hogy korrektül összerakták az FPS nézetet és nem csak odahányták, de ez szerintem már akkor is sok. Persze lehet, hogy valakinek bejön, valóban nem néz ki rosszul, de ez véleményem szerint tényleg már a szenzációhajhászság határát súrolja, amire semmi szükség. Mivel én úgyis kimaradok belőle, ezért mindegy, nem zavar annyira, de az az egy szent, hogy ha valaha lenne egy akkora lélegzetvételű újítás a nextgen GTAV-ben, ami már tényleg GTAVI-tá tenné a játékot, és azt mondanám, hogy megérné még egyszer megvenni, akkor az nem ez az FPS nézet lenne. Jól néz ki, de szerintem kicsit túlzás. Nem így kéne megpróbálkozni az FPS fanok GTA-ra szoktatásával.
Van benne igazság. Én szerintem még az FPS nézetről az hogy jól néz ki de attól félek mint PL. a gta2-nél a Rockstar hirtelen betet 1 újdonságot (2001-ben mikor a GTA3 jelent meg) hogy szinte teljesen eltörölték a felülnézetet. Most meg hirtelen megjelent az FPS nézet és akkor (szerintem) a GTA6 FPS nézetű lesz. De remélem hogy a Rockstar inkább marad a TPSnél és akkor inkább ha nagyon akarja a Rockstar az FPS-t betenni majd a GTA6-ba akkor legyen úgy hogy állítható legyen. Mert ha a GTA6 kb:3-4 év múlva megfog jelenni akkor nehogy úgy leggyen mint 2001-ben hogy hirtelen átváltott felülnézetből TPS-be most meg TPS-ből FPS-re. Mert a GTA nem az a játék mint PL:FarCry sorozata. Jó a FarCry az már 1 másik műfajú játék de akkor is. A Rockstar már nagyon akarja az FPS-t (szerintem) de ezt csak a Rockstar tudja hogy véglegesíteni akarná az FPS-t a játékjaikba (GTA jövőbeli sorozatjaiba). Ennyi a véleményem az FPS újításáról.
GTA forever

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 11. 05. 22:05

Körülbelül én is ezen az állásponton vagyok. A GTA mindigis a külsőnézetes világa miatt volt ilyen jó,belső nézetből nem egy annyira élvezhető játék lenne szerintem...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 05. 22:22

Sose lesz FPS játék a GTA, ez csak egy plusz dolog, ami hozzá tesz a játékhoz.
Elveszítené a varázsát a játék és ezt a R* is tudja, mi értelme lenne a karakter testreszabásnak mondjuk?

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 11. 05. 23:48

Miért kell idehozni a COD-t vagy BF-t? Semmi köze nincs a dologna ezekhez. Nyilván a R* nem ezek miatt rakta vele az FPS nézetet. A helyzet az, hogy van konkurencia FPS sanboxban is, PL FarCry, így hát fel kell venni a versenyt vele
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 06. 07:57

Én már régóta vágyom arra, hogy legyen FPS nézet a GTA-kban. Örülök neki, hogy végre lesz. Vannak dolgok, amik csak így jönnek át igazán. Egy tanknak vagy repülőnek jobban lehet érezni a méreteit, sokkal jelentősebbek. Én sose a TPS nézet miatt szerettem a GTA-kat, hanem a szabadon bejárható világ miatt. Az viszont szerintem soha nem következik be, hogy kizárólag FPS nézet legyen egy GTA-ban. Kicsit irigy vagyok, hogy csak a nextgenesek kapják meg ezt, azért írtam annyi faszságot a hír alá. Értem én a Rockstart is, hogy akarnak valami újdonságot rakni a játékban, ami ha azt nézzük dicséretes is, de akkor is... A lejobban úgy jött volna ki ez a genereáció váltás, hogy kicsit elcsúsztatják a játékot és egyszerre adják ki mind a 4 platformra. Persze ez a Rockstarnak nem érte volna meg annyira.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 11. 06. 10:16

realostew írta:Miért kell idehozni a COD-t vagy BF-t? Semmi köze nincs a dologna ezekhez. Nyilván a R* nem ezek miatt rakta vele az FPS nézetet. A helyzet az, hogy van konkurencia FPS sanboxban is, PL FarCry, így hát fel kell venni a versenyt vele

Én épp az FPS nézett miatt nem próbálkozok a FarCry-jal, pedig a környezet tetszene. :lol: Én valahogy nem szeretem.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 11. 06. 16:21

Visali írta:
realostew írta:Miért kell idehozni a COD-t vagy BF-t? Semmi köze nincs a dologna ezekhez. Nyilván a R* nem ezek miatt rakta vele az FPS nézetet. A helyzet az, hogy van konkurencia FPS sanboxban is, PL FarCry, így hát fel kell venni a versenyt vele

Én épp az FPS nézett miatt nem próbálkozok a FarCry-jal, pedig a környezet tetszene. :lol: Én valahogy nem szeretem.
Pedig nem olyan nehéz vele játszani. :) én a 3. Játszottam. Nem volt annyira nehéz megszokni.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 11. 06. 18:59

Visali: Adom, én se tudtam megbirkózni a FarCry játékokkal.De alapból a map sem jött át. Jó a környezet és jó a dzsungel gondolat is, de szarul van kivitelezve szerintem. Az autók irányítása meg kifejezetten katasztrófa. Legalábbis PC-n, én azon próbáltam.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Válasz küldése