GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 25. 21:18

Arminho írta:Nikita: tudom milyen érzés ez, velem is sokszor történt, és tényleg idegesítő. Mint ahogy feljebb írtam, most már szabad vagyok, szívesen segítek. Csak hívj meg. A délután nagy részében GTA Online-ozok, de ha esetleg Guitar Hero-znék, bátran küldj meghívót, és jövök is. :)
Bocs, de nekem ennyi volt az Online. Meguntam ezt a sok szarságot. Tudtam, hogy ez lesz. Tudtam, hogy nem fogják elfogadni a meghívásokat. Már az Online rablások megjelenése előtt tudtam! Én befejeztem. Tisztára felidegesítettek, és ha ez még nem lenne elég, akkor a hétfői dolog miatt is ideges vagyok - aki olvasta azt a kritikát, az tudja, mire gondolok. Tiszta depi vagyok már megint. Tavaszi szünetre veszek magamnak egy másik játékot. Majd nyáron újra előveszem a GTA V-öt, de én már nem bízok semmiben. Nagyon szerettem volna sok pénzt kapni, és tuningolt autókkal járkálni, mert ebben az egyhangú és monoton Online-ban a rablások kivételével nem lehet milliókat szerezni! Melegen ajánlom a Rockstarnak, hogy szarják le az Online-t, és adjanak már ki valamit a sztorihoz IS! Már rohadtul megszoktam, hogy egyedül játszok mindig. A Heistek k**va jók lennének, ha ez a mai generáció képes lenne elfogadni egy kibaszott felkérést! De hát az emberek ilyenek... Ilyen a mai generáció...!
Azért örülök, hogy legalább te élvezed ezt a szart helyettem is, és hogy megcsináltad a Humane Raidet. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 25. 21:43

Hidd el, nem csak te vagy az egyetlen, aki napokat pazarol el az életéből csak is azért, hogy megcsináljon egy rablást. Szervezz le az itteni fórumozókkal egy megfelelő időpontot (én nagyon szívesen játszok veled), amikor csak is együtt játszotok, és akkor a játékosokkal nem lesz gond. Így is el fog menni pár óra, de hidd el, barátokkal együtt megéri szenvedni, mert a szenvedésből idő után játék alakul. Mindössze türelem kell hozzá. Ha túlságosan felhúz a játék, akkor játssz egy fél órát mással, aztán gyere vissza Online-ozni. Nálam ez működik. :)
Well look who's back

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 03. 25. 21:54

Abszolút egyetértek Arminho-val, ha van egy jó csapat, onnantól kezdve már gyerekjáték az egész. Amúgy én is szívesen segédkezem a küldetésekben. :)
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 25. 23:24

Igazatok van. Bocs az előzőért, csak egy kicsit felhúztam magam, mert mostanában feszült vagyok. :( Holnap újra megpróbálom. Remélem, tudunk majd egy jót játszani. :D

Tequi-La-La: Vegyél fel barátnak. Ez a PSN ID-em: Gerii_hun
Ha lehet, akkor Robinak vagy Nikitának szólíts, mert Geri az öcsém neve. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 26. 07:36

NikitaDragovich írta:
Arminho írta:Nikita: tudom milyen érzés ez, velem is sokszor történt, és tényleg idegesítő. Mint ahogy feljebb írtam, most már szabad vagyok, szívesen segítek. Csak hívj meg. A délután nagy részében GTA Online-ozok, de ha esetleg Guitar Hero-znék, bátran küldj meghívót, és jövök is. :)
Bocs, de nekem ennyi volt az Online. Meguntam ezt a sok szarságot. Tudtam, hogy ez lesz. Tudtam, hogy nem fogják elfogadni a meghívásokat. Már az Online rablások megjelenése előtt tudtam! Én befejeztem. Tisztára felidegesítettek, és ha ez még nem lenne elég, akkor a hétfői dolog miatt is ideges vagyok - aki olvasta azt a kritikát, az tudja, mire gondolok. Tiszta depi vagyok már megint. Tavaszi szünetre veszek magamnak egy másik játékot. Majd nyáron újra előveszem a GTA V-öt, de én már nem bízok semmiben. Nagyon szerettem volna sok pénzt kapni, és tuningolt autókkal járkálni, mert ebben az egyhangú és monoton Online-ban a rablások kivételével nem lehet milliókat szerezni! Melegen ajánlom a Rockstarnak, hogy szarják le az Online-t, és adjanak már ki valamit a sztorihoz IS! Már rohadtul megszoktam, hogy egyedül játszok mindig. A Heistek k**va jók lennének, ha ez a mai generáció képes lenne elfogadni egy kibaszott felkérést! De hát az emberek ilyenek... Ilyen a mai generáció...!
Azért örülök, hogy legalább te élvezed ezt a szart helyettem is, és hogy megcsináltad a Humane Raidet. :)
Ez nem így működik, hogy küldesz egy invitet és ugrik mindenki. Ha tényleg kell a segítség, írj egy üzenetet. Mivel percenként érkezik 10 meghívó ne várd el, hogy pont a tiédet vegyék komolyan. Sokszor van olyan, hogy mennék segíteni valahova, de mire csatlakoznék, kiírja, hogy teli a szerver. Szóval, ha nem írsz üzentet, senki nem tudja, hogy tényleg szükséged van e segítségre. Én letoltam már minden heistet, ugyanazokkal az emberekkel, de én írtam nekik üzenetet, mindig megbeszéltük ki mikor ér rá stb. Egyébként mikor kaptam tőled meghívót, mentem segíteni. Még haveromat is hívtam. Te egyébként még azzal is nehezíted a dolgodat, hogy free aimal játszol. Ez sokakat eltántotíthat. Arra meg nem számíts, hogy milliókat keresel a heistekkel... Ha pénzt akarsz, jobban megéri, ha egymás után tolod a missziókat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 26. 16:26

Amugy van ez a kihivás amihez teljesiteni kell az összes heistet feltételek nélkül, s kapsz egy milliót. Hogyan is megy ez?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 26. 16:52

Mi az hogy feltételek nélkül? Ha ugyan azzal az emberrel csinálod meg az összes heistet, kapsz 1 milliót. Meg van valami olyan kihívás, hogy ugyanazokkal az emberekkel csináld végig az összes rablást hardon, meghalás nélkül. A megjelenés előtt azt írták, hogy ezért 10 millió jár, de én a Rockstartól nem olvastam ilyet. Lehet azért is csak 1 millió jár.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 26. 18:21

Jött egy új frissítés. Valaki tud valamit róla?
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 26. 18:23

Csak Javitócsomag.
De van egy olyan kihivás is amiért egy milliot kapsz ha csak simán megcsinálod a rablásokat
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 26. 18:31

Gonzales írta:Csak Javitócsomag.
De van egy olyan kihivás is amiért egy milliot kapsz ha csak simán megcsinálod a rablásokat
*sorrendben
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 27. 16:11

Na, tegnap sikerült továbbjutnom! Megöltük Gavin van der Loopot, Josh Shermant és Dima Popovot. Nekem Gavin van der Loopot és Josh Shermant kellemet megölnöm, jóllehet már sokszor megöltem őket, hiszen korábban sokszor elcsesztem ezt a küldetést, de most sikerült! :D

Arminho egyik ismerősével, Raptorral elkezdtük a második rablás befejezését. Rendes srác ez a Raptor! :D Sajnálatosan Arminho nem tudott nekünk segíteni, így két másik játékos jött be, akik amerikaiak vagy angolok voltak. Raptorral nagyon idegesek lettünk, tudniillik ez a két másik játékos nagyon balfasz volt! -.- Én voltam a rab, Raptor pedig a fegyveres, akivel együtt bementem a börtönbe, viszont a másik két hülyegyerek tiszta csicskák voltak! 1-2 órán keresztül próbálkoztunk, de ezek a birkák folyton elcseszték... :@ Annyira mérgesek lettünk rájuk, hogy mindketten leléptünk, és Raptor megígérte, hogy holnap (azaz ma) megcsináljuk Arminhóval és UnNarratorral. Remélem, Arminho és UnNarrator segíteni fog nekünk! :D Meg kell menteni Maxim Rashkovskyt! :D

Egyébként annak ellenére, hogy folyton elcsesztük a pályát a sok birka miatt, élveztem Raptorral játszani. Jókat szórakoztunk. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 27. 16:26

Gyors megjegyzés: Raptor nem az én ismerősöm, hanem Rockstar-é. Rockstaron keresztül ismertem meg őt. Tényleg jófej. Segíteni pedig szívesen segítek. :)
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 27. 17:35

Jönnék énis Nikita :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 27. 19:01

Igen, Raptor az én barátom, bár tegnap azt mondta engem szervezett be a rablásba. :D Mondjuk attól még a Ti haverotok is lehet. Ezt üzeni amúgy: "Hát tudom én hogy mekkora király vagyok nem kell ezt orrom alá dörgölni XD"
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 27. 20:50

Rockstar megengedte, hogy barátkozzunk vele :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése