GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 10. 11:49

Miért nem akarja letölteni az új update-ot? Ki se adja, mintha nem volna semmi újdonság :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 10. 18:31

Nem lehet, hogy azért, mert sokan töltik le egyszerre? Amúgy nekem egyből beadta, és le is tudtam tölteni. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 10. 18:45

Nem, azért mert még nem volt kiadva az update :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 10. 21:46

Szerencsére én elsőre le tudtam tölteni a frissítést. Bár nem játszottam vele túl sokat (éppen csak kipróbáltam az összes új dolgot), mondanék egy szokásos rövid kis véleményt a frissítésről. A véleményem pedig az, hogy az egésznek semmi értelme nem volt, az új kocsik és a fegyó mégis megmentette (átmenetileg) ezt a DLC-t. Az arany Luxor és Swift gépek teljesen fölöslegesek a sztorimódba. Az odáig oké, hogy az Online-ba belerakják, hogy legyen értelme játszani és pénzt gyűjteni az Online-ban, de a sztorimódban igazából csak "dísznek" vannak. Elég szomorú, hogy ezt a két csicsás repülő aranyrögöt belerakták a sztorimódba, hogy foglalja a helyet, míg azokat a járműveket, amiknek lett volna értelme a sztorimódban is a szórakozás kibővítése céljából (például a Heist DLC-s Hydrának meg Savage-nak) és lett volna valami hasznuk, azokat meg kihagyták a sztorimódból. -.- A PDW fegyver elég jó lett, bár csak pár rendőrt lőttem le vele, de első használatra pofás kis SMG, mindenképpen jó szórakozást nyújt és az Online-ban biztos jól lehet majd osztani vele a halált- főleg, hogy alapból hangtompítóval van felszerelve és extended mags-zel igen nagyra növelhetjük a tárkapacitását. Az autók közül az Osiris lett a legkirályabb, nagyon eltalálták! Jól néz ki, és elég gyors is. Majd ha holnap este fele lesz időm, mindenképp feltuningolom, mert kíváncsi vagyok, hogy mi az a maximum, amit ki lehet belőle hozni. Összességében nem lett olyan rossz mini DLC, de már épp itt lenne az ideje, hogy valami komolyabb tartalmat is kapjunk a játékba, ne csak a már meglévő járművek aranyozott változatát meg egy-két új autót, fegyvert.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 11. 12:41

Egyetértek Danival, igaza van. Én is kipróbáltam tegnap a DLC-t a sztorimódban. Nagyon jó ez az új SMG. A legelső mentésemben (C befejezés) próbáltam ki mindhárom karakteremmel. Lost MC-s motorosokat gyilkoltam az új SMG-vel, és nagyon élvezetes volt lelőni őket! :D Erős, pontos és gyors fegyver; tetszik. ;)
Az autókról annyit, hogy szerintem is jók lettek! A harmadik mentésemben Michael garázsába beletettem mind a négy járművet. Majd ha a játék végénél leszek, akkor feltuningolom őket, csak sajnos el fognak majd veszni, mert ebben Michaelt fogom megölni. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 11. 19:48

Nekem nagy csalódást okozott.. Hiába vettem 5 millás Swift-et a másik 2 mellé, ugyan olyan csak "aranyozott"...De Ami leginkább letört, hogy a fegyverminták csak Next gen exklúzivak.. Most komolyan R* ki nem szeretet volna egy Yusuf Amir festésû fegyverrel irtani a népet..?!
Sokkal többet is kihozhattak volna ebbõl az update-ból.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 06. 11. 20:04

Szépen, lassan ráderőszakolják a next-gen konzolokat. Először egy exkluzív fegyverminta, utána egy exkluzív autó (vagy valami hasonló), a végén pedig már nem is fognak kiadni updatek-et a last gen-re "memóriahiány" miatt. Hiába, ez is csak üzlet...
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

monguz82
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. 06. 08. 09:48

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: monguz82 » 2015. 06. 12. 09:59

Üdv!
GTA 5 Online Xbox One konzolon keresek 3 főt aki végigvinné velem az 5 Heist-ot hard nehézségi fokozaton.
Lehetőleg 2 Heist-ot kellene megcsinálni egy alkalommal, időtől függően.
15-%-ot tudok felajánlani.
Akit érdekel irjon privátban.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 06. 13. 15:43

Szerintetek lehet abból baj ha egy cheater mellém hackelt egy csomó pénzeszsákot én meg felvettem párat? Gobdoltam nem gond ha átmegyek 2-3 db-n de 400k-t adott az a kevés is és nem tudom hogy elmentsem e vagy sem.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 06. 13. 15:57

Ne mentsd el! Írj a Rockstar Supportra, hogy ez van. Nehogy aztán még téged dobjanak cheaters poolba. Tegnap én is felfigyeltem rá, hogy ilyesmiről beszélgetnek a szobában, ahol voltam. Remélem, gyorsan javítja a Rockstar.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 06. 13. 16:00

És ha elmentem majd gyorsan el is költöm? Mert ugye nekem nincs fent semmilyen cheat prigram meg semmi azt meg gondolom nem tudják megmondani honnan van pénzem...
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 06. 13. 16:46

Nagyobb a baj, valamiért az összes fegyver is megvan... még az exkluzív tartalmak is, hogy tudom ezeket eldobálni?
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 06. 13. 22:21

Szerintem vissza lehet követni, ki hol mit csinált, és mennyit szezett. Máskülönben a Transaction log sem éenne lehetséges a netes bankszámlán. Azt viszont már a múltkor sem tudta megcsinálni a Rockstar, hogy elvegye azokat a cuccokat, amik moddolt pénzből, gondolom ugyanez érvényes erre is.

Végleg eldobni fegyvert sajnos nem nagyon lehet :/ Én már egy ideje próbálok megszabadulni a Vintage pisztolytól és a többi felesleges kacattól, ami csak lassítja a fegyverváltást, de sajnos mindig visszateszi.

Ha PC-n játszol, minden korábbi fegyver, ami csak gyüjtői és különleges kiadásban volt, az mindenki számára elérhető PS4-en, X1-on és PC-n, csak fizetni kell érte az Ammu-Nationben. Ha nem játszottál PS3-on vagy Xbox 360-on és railgunod van, akkor viszont valami gubanc van.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 14. 07:49

Ilyen kis tételt le tudnak vonni. Anó kaptam valakitől 100-200 ezer dollár körüli összeget, és megtartottam, mert nem tudtam, hogy hacker. (Akkoriban milliókat osztottak) Aztán később el is költöttem bőven azt a pénzt, de amikor visszavették a pénzeket, tőlem is levonták.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 14. 10:43

Én nem szoktam ilyen miatt írogatni a Rockstar-nak. Ha nem túl feltűnő (pár százezer), akkor engem nem nagyon zavar. Ha esetleg furcsa lenne egy 10-20 milliós plusz, akkor talán megfontolnám a dolgot. Vagy elkölteném a. pénzt. :D
Well look who's back

Válasz küldése