GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 05. 13:12

Tudom, én is azt szoktam csinálni, csak most kellett egy kis alternatív megoldás. Korábban már megszereztem az egymilliót, de elköltöttem a Kurumám és az Enduro motorom maximális feltuningolására, illetve kifizettem az utolsó rablás megtervezését, így félmillióm maradt, de aztán szereztem kétszázezret a napi küldetésekből és egyéb dolgokból. Tegnap pedig ugyebár kaptam háromszázezret attól a hackertől. Eddig mindig becsületesen szereztem a pénzt, de most megragadtam a lehetőséget, hogy legyen egy kis pluszpénzem. Nem olyan nagy bűn ez. Nem milliókat kaptam tőle, hanem 320000 dollárt.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 05. 14:50

De az a felesleges például. Miért kötölező maximumra felhúzni minden autót? Főleg Onlineban, ahol túl vannak árazva a dolgok.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 05. 14:55

Én is szoktam autót tuningolni, de csak motort, fékeket és váltót, illetve rakok rá páncélt és golyóálló gumit. Szerintem ezek hasznos dolgok, és pár nap alatt meg lehet rá keresni a pénzt.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 05. 15:07

Ja, csakis egy dolog miatt tuningoltam fel a járműveimet maxra - 2 autóm és 1 motorom van feltuningolva 100%-osan -, mégpedig azért, mert van egy olyan award, amely szerint tuningold fel az egyik járművedet fullosra. És én ezt megcsináltam. Kaptam érte egy tetkót :D. Igaz, a legelső feltuningolt kocsimat régebben vittem ki fullosra, a Kurumát meg az Endurót pár napja.

Egyébként lehet tuningolni az Insurgentet és a Technicalt?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 05. 15:15

A páncél szerintem felesleges. A golyóktól nem véd, aki meg fel akar robbantani, az úgy is felrobbant. Ilyen szempontból a golyóálló gumi a leghasznosabb, meg a teljesítményen érdemes javítani, bár én azt se szoktam. Csak a legtöbb ember ezt nem tudja kezelni. Mindig röhögök mikor meglátok egy mindenféle rikító színekben pompázó Addert vagy Zentornót rommá törve. Az ilyennek is érdemes volt rommá tuningolni az autót.

A sima Insurgentet lehet tuningolni. A Technicalt nem tudom lehet e.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 05. 17:41

Páncélt csak azért teszek rá a járműveimre, hogy roncsolódjanak, ugyanis 100%-os armorral csak karcolások lesznek a kocsin a legfrontálisabb ütközés után is.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 05. 18:48

A pénzkunyerálással csak az a baj, hogy, nem vagy különb mint azok aki feljönnek egy szerverre, és megkérdezik, hogy van-e ott hacker. Én ha megkérdezem, akkor azért teszem, mert nem akarok összefutni. Ők azért, hogy letámadják a kéréseikkel és pénzért nyávogjanak. Múltkor egy fickó rám dobott egy fejszét meg körülrakott mindenféle zsákokkal. Én meg csak feljelentettem, de nem szedtem fel semmit.
A kocsituningról meg annyit, hogy egy jól tuningolt muscle (Ruiner, Buffallo) képes lehagyni egy gyengébb supert, terepen pedig még jobb. Én most azzal az ami motorral vagy a Hot Rod Blaseremmel megyek, mert vidéken verhetetlenek. A páncél jó, mert tompítja az ütközést, a golyóálló gumi pedig fantasztikus. Egy egyszerűbb küldetést is nehéz lehet megcsinálni nélküle.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 05. 18:57

Arminho írta:Páncélt csak azért teszek rá a járműveimre, hogy roncsolódjanak, ugyanis 100%-os armorral csak karcolások lesznek a kocsin a legfrontálisabb ütközés után is.
Én ezt inkább úgy próbálom orvosolni, hogy nem ütközök. Engem már az is idegesít, ha összevan karcolva az autóm.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 05. 20:07

Ha nem sietek sehová, én se ütközök. De ilyen ritkán van. :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 07. 14:02

Nekem jelenleg 7 millióm van, 26 fullos autóm, minden maszk illetve ejtőernyős kiegészitő is megvan. Minden hasznos Légi-vizi-földi járgány ott parkol a pegasusnál, Megvan a legjobb kilátással rendelkező ház. Minden kocsikerekemre (amin jól áll) van Platinum tárcsa (+60000 fölött$$) és van egy Arany Swift-em ami nem jó semmire de megvettem. De nem én nem vagyok felvágós.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 07. 14:48

A platinum tárcsa nálad a króm felnit jelenti? :D Amúgy azt meglehet szerezni ingyen is. Nekem már a Lowrider meg a Tuner króm felnik ingyen vannak.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 07. 17:48

Én mindig csak az aktuális frissítéssel érkező kocsikat, motorokat veszem meg. Az a baj, hogy mire összekaparom rájuk a pénzt, már jön is az újabb update. Egyébként nekem van egy high-end apartmanom Del Perro-ban és egy kis házam Paleto Bay-ben, egy Pegassi Osiris-om, egy pánzélozott Kurumám és egy quad-om (apropó, azt hogy lehet eladni?), valamint a sztori módban megvehető helikopterek, repülők (kivéve a Buzzard) lehívhatóak a Pegasus-tól.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 07. 19:12

Neked is két házad van? :D Nekem is a Del perro heights és a Paleto Bay -i házak vannak meg (a Del perro szar mert heist közben bugos a garázs és fagy). A quadot elviszed a LSC -be és ott eladod.
De ha ilyen péniszméregetés megy itt, akkor most vettem egy Liberatort :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 07. 20:08

Rockstar69 írta:A platinum tárcsa nálad a króm felnit jelenti? :D Amúgy azt meglehet szerezni ingyen is. Nekem már a Lowrider meg a Tuner króm felnik ingyen vannak.
Azt-azt :D Arminho, Ne erőlködj. :) (I'm just kidding :D :lol: )
Amugy amikor olvastam erről a MarksMan pisztolyról, eleinte egy olyasminek hittem, mint Uncharted 3-ból a Tau Sniper-t, vagy Last of us-ból az El'Diablo.
De nem. VÉGRE EGY REVOLVER :D (féleség) de már nagyon vártam egy ilyen fegyvert

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 07. 20:40

VoorstedelijkeViking írta:A quadot elviszed a LSC -be és ott eladod.
Igen, de régebben nem lehetett bevinni a quadot az LSC-be. Változnak az idők.
Gonzales írta:Arminho, Ne erőlködj. :)
Azt csak a vécén szoktam. :) Nem akarok semmit sem méregetni, mindössze kíváncsi vagyok, mennyire maradtam le a többi játékostárshoz képest.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2015. 07. 07. 21:44-kor.

Válasz küldése