GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 07. 15. 11:32

Szerintem vannak tartalmak, amiket arra az időre tartogattak, ha már minden platformra (PC-re is) megjelent a játék.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 15. 11:43

Szerintem biztosan lesz egy kaszinós DLC, mert van egy kiszivárgott videó, amely ezt támasztja alá:
https://www.youtube.com/watch?v=bMTNFRlXMck
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Benito94
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. 09. 15. 22:57

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Benito94 » 2015. 07. 16. 10:26

Valamelyik nap láttam egy érdekességet onlineban, a gyereknek 7778as szintje volt. Hogyan lehet valakinek ilyen magas szintje?
Kép: http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =479089997

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 16. 10:42

Biztosan sokat kockult. :D :lol: Szerintem ő hacker lehetett.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 16. 11:39

De nem feltétlenül. Lehet azis, hogy neki Hackeltek Rp-t
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 16. 20:11

Sok ilyennel lehet találkozni szinte minden platformon.
Well look who's back

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 07. 18. 09:02

Mi a legmagasabb szint? Vagy nem korlátozták?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 18. 10:09

Elvileg nincs maximum szint. Én legalábbis így tudom, de lehet, hogy 9999 a maximum. Bár ha úgy vesszük, a 120 a legmagasabb szint, hisz azután már nincsen semmilyen feloldható elem a játékban, ettől függetlenül lehet még felfelé menni.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 19. 09:25

Szerintem is kb végtelenségig jönnek a szintek, de a 120. után már nincs sok értelme fejlődni, mert ahogy Arminho is mondta, azt a szintet megugorva már nincs lehetőségünk semmilyen szinthez köthető tartalmat (se fegyvert, se ruhát, se autót, se jobon való részvételi feltételként megadott szintet) feloldani. A szintlépés az összes kioldható tartalom után amolyan mellékes dolog, amiért érdemes játszani a pénz mellett.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 07. 22. 11:17

Üdv!
Tudna nekem valaki csinálni egy videót a GTA Onlineban a Shooting Range azon belül Covered Targets challengeről?
A videó lehetőleg szemléltesse mit mikor hogy kell lőni és mennyi pont jár továbbá mit mikor nemszabad lőni és mennyi pontlevonás jár. A videóra természetesen nincs szükségem csak a megnézése által gyűjtött információra tehát megtekintése után törlöm vagy ha feltöltés által lesz számomra elérhető akkor utána nyugodtan törölhető.

Köszönöm!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 22. 13:07

Az melyik rész?
Guess who's back!

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 07. 24. 11:07

Ez most komoly? xD Hát akkor lássuk!

GTA Online: vagyis abban ahol a radar jelzései kék színűek és többen lehet játszani a világ több pontjáról együtt. A GTA 5 multiplayer részének is nevezik.

Shooting Range: eddig amelyik gta-ba volt ilyen szinte mindenhol így hívták tehát nemcsoda hogy ittis ez a neve tehát elég érdekes számomra hogy egy gta-s oldalon konyhanyelven is le kell írnom ezt. Tehát megfelelő a radaron fehér köralapon fekete fegyver jelzéssel ellátott Fegyverboltban (olyan bolt ahol pénzért fegyvert lehet venni) található ahol szintén a radaron a célkereszt ikonhoz odasétálva melynél szemkiszúróan fehér betükkel oda van írva hogy Shooting Range na itt indítható. A járulékos beállítások után egy nagyobb teremben találjuk magunkat ahol az ellenféllel együtt a játékos színének megfelelően piros vagy lila fokozatosan megjelenő céltáblákat kell lövöldözni a pontszerzés érdekében.

Covered Target: Nos a járulékos beállítások során az alkalmazott fegyver kiválasztása mellett további három féle challenge közül válogathatunk. 1.Random Target 2.Target Grid éés 3.Covered Target
Én a legutolsóra vagyis a Covered Target-re vagyok kíváncsi.


Elnézést de ennél jobban nemtudom kifejteni.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 24. 11:31

Ja, komoly volt, csak nem értetted.
A Covered Targetre voltam kíváncsi, hogy vajon hogy néz ki (abból meg tudnám mondani, hogy mi a feladat).
De akkor leírom mind a hármat te meg ráismersz.
Két szín van, lila és narancs, te valamelyik célokat vagy hivatott lelőni. A Random target esetében csak le kell lőni a felugró (lecsapódó) táblákat. Az egyiknél aztán az a cél, hogy a másik tábláit lődd (ezek egy nagy négyzetben vannak), addig, amíg neked többed nem lesz, mint neki. Az nyer, akinek a meccs végén több táblája van.
A harmadiknál négy sorban van négy-négy tábla, mellettük pedig van (a két játékos sorai között minden sornál) egy-egy tábla. Két sor van nyitva. A játékosok táblái között levő táblákat meglőve fel tudod pattintani a te soraidat, ezzel együtt az ellenfél sorai eltűnnek (alapból sekktábla mintázatban vannak a sorok). Innentől fogva egymást folyton akadályozva a lehető legtöbb táblát kell lelőni a saját oldaladon.
Guess who's back!

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 07. 24. 11:46

Fogalmam sincs hogy néz ki csak a nevét tudtam. Köszönöm! :)
Milyen a pontozás nekem 100 ha ellenfelét lövöm -150?
A négy sort a karakterhez képest függőlegesen vagy vízszintesen kell értelmeznem?
Milyen színűek a sorokat aktiváló célok és arra jár pont?
A sorokat aktiváló célok fixen mindig ottvannak vagy eltalálás esetén minden alkalommal újra lecsapódik?
Ha egy sorban le lesz lőve pl kettő a négyből s az ellenfél azt a soromat eltünteti de én utána visszaszerzem akkor ugyanúgy a maradék kettő lesz ott amiket előzőleg nem lőttem le vagy megint teljes lesz a sor?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nemohalacska 2015. 07. 24. 12:13-kor.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 24. 12:10

Az elsőnél -150, igen. A másik kettőnél nem kapsz mínusz pontot, emrt az egyiknél pont az ellenfélét kell lőni, a másiknál nem reagál.
Vízszintes sorok.
Azt hiszem igen, neked ugyanúgy kettő marad meg belőle. A max. pont tizenhat, gondolom. Sokat járok lőtérre, de az esetek nyolcvan százalékában az elsőt csinálom, tizenötben a másodikat. Ezt pont alig.
Guess who's back!

Válasz küldése