GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 03. 20:26

Najó. Helyesbítek :D Mentem 1-2 Deathmatchet Stanie-vel s hihetetlen volt :lol: Egy golyóval lelõttem 2 embert.. Meg még sorolhatnám :D Stan volt a tanu.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 06. 19:56

Tudna valaki segíteni nekem holnap az utolsó rablásban? Elakadtam a második Setupnál. Holnap 20:20-kor kezdenénk. Légy szíves, segítsetek, mert már kurvára idegesít az Online! A mai nap folyamán megcsináltam egy csapattal az első előkészületet, azonban a másodiknál rengeteget szenvedtünk. Folyton kiléptek meg meghaltak a játékosok, aztán szerencsére találtam egy jó csapatot. Egy motorcsónakkal menekültünk a folyónál, én pedig véletlenül megnyomtam a háromszöget, ezért a karakterem beleugrott a vízbe, és a motorcsónak vezetője képtelen volt visszajönni értem, mert egy hülye f*sz! -.- Ezek után nagyon sokat úsztam, míg eljutottam a Calafia-hídhoz, ahol azonban a zsaruk megtámadtak engem, de én gyorsan kinyírtam őket a helikoptereikkel együtt. Ekkor megpróbáltam volna lopni egy autót, hogy kövessem a balfasz csapatomat, erre kiírja, hogy meghalt az egyik! -.- :@ Utána meg ki is lépett az a balfasz! Annyira ideges lettem, hogy kiléptem ebből a szarból, és kikapcsoltam a PS-t! Ekkora egy mocskosan undorító küldetést soha az életben nem láttam! Légyszi, segítsetek nekem holnap, mert nagyon felidegesített ez a szar, még a fejem is fáj miatta! Nem is tudom, hogy hányszor próbáltam már meg más és más csapattal. SEGÍTSETEK!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 06. 20:51

Lehet tudok segíteni, és lehet tudok hívni mást is. Csak akkor várj meg, ne úgy, mint ma!
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 06. 21:02

Rendben, kösz. Igen, tudom, csak hát egyből elfogadták hárman az invitet, és úgy gondoltam, hogy akkor megpróbálom velük, és sikerült is.

Mindegy. Holnap este akkor legyél fent. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 07. 07:17

Énis segitenék csak az a gond, hogy nem vagyok otthon 2 hétig. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 07. 12:08

Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 07. 17:49

Most írom a levelet a Rockstar-nak. De előtte azért rendelek egy csomagot. :D
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 07. 19:42

Jön valaki segíteni? Most fent vagyok PSN-en.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 08. 16:29

Na, tegnap nagy nehezen meg tudtam csinálni egy csapattal a Pacific Standard - Signalt. Most én voltam a motorcsónak vezetője, és én nem voltam annyira b*zi, mint az előző sofőr, aki otthagyott engem, miután véletlenül kiugrottam. Én többször is visszamentem azokért a játékosokért, akik véletlenül kiestek a csónakból. Második próbálkozásra tudtuk megcsinálni, mert elsőnek sajnos lejárt az idő. Mindegy, a lényeg annyi, hogy készen van.

Ma 19:30-kor várok játékosokat a maradék Setuphoz és a fináléhoz! Légy szíves, segítsetek, mert hétfőn már le fognak járni a kedvezmények! Légyszi, segítsetek!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 08. 16:51

Arminho írta:Most írom a levelet a Rockstar-nak. De előtte azért rendelek egy csomagot. :D
Ha kapsz valami jutalmat, amiért köptél, azt elfelezzük! :D Mondjuk én is köptem, de én csak Supporton linkeltem be nekik, egy másik ügy kapcsán, de meg köszönték, hogy jeleztem nekik.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 08. 17:23

Nekem is megköszönték.

Nikita: Én szívesen segítek, de nem biztos, hogy fent tudok lenni. Majd meglátjuk.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 09. 01:30

The Pacific Standard Job - TELJESÍTVE! :D

Igen-igen! Nagy nehezen megcsináltuk egy csapattal. Nagyon sokat idegeskedtem, mert elsőnek nehezen akart összejönni, de azért csak meglett. Első körben a harmadik setupot csináltuk. Arminhóval és néhány más játékossal megcsináltuk, csak sajnos Arminhónak ezután el kellett mennie, így új embereket kellett keresnem az utolsó két setuphoz. Szerencsére találtam egy magyar játékost egy Facebookos oldalról, aki segített nekem. :D Elsőnek sajnos a magyar barátomnak nem akart betölteni a játék, utána meg nekem lett szar, mert a végtelenségig töltött, ezért ki kellett lépnem. Utána visszaléptem a GTA-ba, de sajnos a töltőképernyő a végtelenségig töltött, ezért megint kiléptem, aztán vissza. Itt már a sztoriba léptem be, utána az Online-ba. Hál' Istennek minden jól ment! Megcsináltuk az utolsó két setupot és a finálét is. :D A finálé könnyű volt, mert egy páncélozott Kurumával menekültünk. :P Bevallom, hogy nekem nagyon tetszett ez a The Pacific Standard Job, mert sok pénzt adott. Összesen 1100000 dollárt szereztem vele. A csapattársaim ragaszkodtam ahhoz, hogy adjak nekik pluszban öt százalékot, és én megadtam nekik, mert őnélkülük nem tudtam volna eljutni idáig, ezért megérdemelték. Tehát, ők hárman kapták a 20%-ot én meg a 40%-ot. Jelenleg most 2588171 dollárom van. Szerintetek mire költsem? Ezeket venném belőle:

1.) HVY Insurgent Pick-Up
2.) Guardian
3.) Páncélozott Kuruma
4.) Casco
5.) Hydra
6.) Valkyrie
7.) Technical
8.) Savage

Melyikeket vegyem meg? Lehet, hogy kéne még szereznem egy kis pénzt. Ha gondoljátok, holnap beinvitálhattok engem néhány fináléra, hogy sok pénzünk legyen.
Én mellesleg szerintem az Insurgent Pick-Upot, a Cascót és a Technicalt fogom megvenni. Megéri?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 08. 09. 07:12

Az Insurgent Pick-Upot, mivel most az van féláron. Meg vedd meg a Savage-et is. Féláron megéri.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 09. 11:16

Köszi. Mindkettőt megveszem. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 09. 13:01

A páncélozott Kuruma szerintem alapkellék. Rengeteget segített nekem rablásokban, küldetésekben és Freemode-ban a seggfejek ellen.
Well look who's back

Válasz küldése