[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 19:14

Rockstar69: Tudod mi az az igazi fíling? Amit te mondtál, hogy az nagyon jó lenne, ha csak úgy le lehetne űlni, és gyönyörködni a tájban, legyen az egy csendes kis utca, vagy egy hegyvidéki táj. Ráadásul most már olyan a grafika, hogy a látvány csak fokozódna.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 19:18

Azt én is szeretném! Bízom benne, hogy raknak bele ülési lehetőséget, mert az L.A.Noire-ban is volt.

Tudom, hogy mindig ezzel jövök, de azt mondták, hogy sokféle jármű lesz benne, meg az egyik képen is látszik hogy jól ki van dolgozva traktor. Szóval az lenne a kérdésem, hogy van rá esély, hogy lesz benne csuklós busz?
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 11. 19:26

Csuklós busz??Az igen!Nem lepődnék meg,ha legközelebb valaki repülő csészealjat írna XD Nem tudom nem LA-ban lakom(sajnos),úgyhogy nem tudom,hogy ott járnak-e csuklós buszok.
OFF:a GTAIV-ben a buszokról jut eszembe,hogy egyszer megpróbáltam busszal menni a haverjaimért,hogy kipróbáljam,be tudnak-e egyszerre többen is ülni az utastéren.Aztán láttam,hogy nem tudom kideríteni,mivel nem lehet egyszerre több haverral lógni.Végül kiakartam próbálni multiban,csak elfelejtettem,és már lejárt az aranyom(xboxos vagyok)és így nem tudom,hogy el lehet-e foglalni az összes ülést a buszban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 11. 19:32

Ha odamentél a reptérhez los santosban a kapuhoz, ráálltál egy kocsi tetejére simán bejutottál a repülőtérre, ahol mindig van egy dodo és egy shamal is. Az már más tészta, hogyha lezárt területre repültél 4 csillagos körözési szint. Egyszer átrepültem sfbe a játék elején, gyorsan be egy pay 'n spraybe de nem szünt meg a köri :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 19:33

Rockstar69 írta:Azt én is szeretném! Bízom benne, hogy raknak bele ülési lehetőséget, mert az L.A.Noire-ban is volt.

Tudom, hogy mindig ezzel jövök, de azt mondták, hogy sokféle jármű lesz benne, meg az egyik képen is látszik hogy jól ki van dolgozva traktor. Szóval az lenne a kérdésem, hogy van rá esély, hogy lesz benne csuklós busz?
Tényleg mindig a busszal jössz. :) Nekem nem baj, ha nem csuklós, de remélem járják majd a várost, mint a mérgezett egerek. A legnagyobb az lenne, hogyha utasként is felszállhatnék rá. Várnám a megállóban, mint akármelyik NPC. :D :D

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 11. 19:35

Remélem, ha busz lesz belső kamerás nézetre lehet-e majd váltani, az nagyon jó lenne :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 19:36

dani.szentgali írta:Csuklós busz??Az igen!Nem lepődnék meg,ha legközelebb valaki repülő csészealjat írna XD Nem tudom nem LA-ban lakom(sajnos),úgyhogy nem tudom,hogy ott járnak-e csuklós buszok.
OFF:a GTAIV-ben a buszokról jut eszembe,hogy egyszer megpróbáltam busszal menni a haverjaimért,hogy kipróbáljam,be tudnak-e egyszerre többen is ülni az utastéren.Aztán láttam,hogy nem tudom kideríteni,mivel nem lehet egyszerre több haverral lógni.Végül kiakartam próbálni multiban,csak elfelejtettem,és már lejárt az aranyom(xboxos vagyok)és így nem tudom,hogy el lehet-e foglalni az összes ülést a buszban.
Miért ne járnának csuklós buszok? http://static.flickr.com/2148/2311864378_b73f1b11d1.jpg
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 11. 19:41

dani.szentgali írta:Végül kiakartam próbálni multiban,csak elfelejtettem,és már lejárt az aranyom(xboxos vagyok)és így nem tudom,hogy el lehet-e foglalni az összes ülést a buszban.
Miért ne lehetne? TLAD-ban is mikor el kell lopni a rabokkal teli buszt, ott is ülnek! Ez valódi játékosokkal sem lenne másképp. Csak nem lehet egyszerre több embert felkapni. :/

Én amit szeretnék a járművekkel kapcsolatban, és eddig egyetlen egy GTA-ban sem volt, az az, hogy az V-be végre rakjanak olyan kameranézetet, ami a kormányt mutatja! Tehát mondjuk ami van minden normális autós játékba. Azt látom, amit a valóságba látnék. Az utasteret és a kormányt. Motor/hajó stb esetében csak a kormányt, meg a tengert...Mikor mit. Eddig ilyet miért nem raktak bele? Bár nem hiszem hogy sokat használnám, -nem tudom igazából így előre- de nagyon jó feeling-et adna.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 19:44

Az egy teljesen más busz amiről te beszélsz. Belül nézetet meg gondolom azért nem raknak a játékba, mert rohadt nagy meló megcsinálni. Szerintem simán van vele annyi munka, mint a külső meg szerkesztésével.
Gyenge napok vannak...

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 11. 19:55

Ha van vele annyi munka is akkor ne csináljanak 6000 féle sportkocsit, mert az ember úgyis a legjobbat fogja használni

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 11. 19:59

Amúgy elég érdekes, hogy a GTA részben autós játék, még sincs kormány támogatás. Vezetni lehet, csak az embert nem lehet irányítani kormánnyal. A Vice City-be még lehetett, de a San Andreas-tól kezdve nem, mert ott már az R3-al kell irányítani az emberkét.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 11. 20:01

Rockstar69 írta:de a San Andreas-tól kezdve nem, mert ott már az R3-al kell irányítani az emberkét.
L3, nem? A bal oldali az L3. Azzal kell irányítani az emberkét, vagy nem? IV-ben biztos, hogy azzal kellett meg alapjáraton PS3 játékoknál azzal kell. R3 másra van.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 11. 20:02

Vajon melyik konzolon lesz jobb a grafika? PS3 vagy xbox360? :insecure: Szerintem a PS3-nak a blueray miatt most kicsit több előnye lesz. Azért mégis hatalmas területről beszélünk.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 20:04

Lehet sok meló, de tényleg jó lenne belső nézet a járművekben. Szerintem előbb utóbb lesz ilyen.

Skyfall: Mivel ez nem exclusive, nem lesz nagy különbség.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 11. 20:06-kor.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 11. 20:05

Azt mondják hogy az Xbox játékoknak általánosságba véve szebb a grafikája. Valamivel..
1-2 kép összehasonlítást néztem, igazából annyira nem szembetűnő. Annyi, hogy ott az Xbox képe valamennyivel kidolgozottabbnak tűnt, meg talán élesebbnek. Mások meg azt mondják, hogy a PS3-é szebb. Végülis nem érdekes, egy kutya.

De mivel én PS3 fan vagyok, azt mondom, hogy PS3-on szebb lesz! :D Már csak elfogultságból is. Egyébként nálunk nem valami szépek a játékok PS3-on, mert bátyámnak ilyen nagy 50 kilós TV-je van, és teljesen más, mintha HD lenne, de játszhatónak játszható azért :)
"Whatever." (Ryder)

Lezárt