GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 09. 14:00

Rockstar69: Igen, tudom. Én is normálisan szoktam kilépni az Online-ból. Mindig visszalépek a sztoriba, és onnét kilépek a játékból. Szerintem nem volt véletlen, hogy pont akkor dobott ki a játék, mikor 35 milliót kaptam a hackertől. Hiába tettem be a bankba a pénzt, egyből elveszett, amint visszaléptem. Biztosan a Rockstar valamilyen szűrőprogramot vagy valami mást beállíthatott, és az dobhatott ki a játékból.

UnNarrator: Nem, akkor sem jó. Mikor betettem a számlámra a 35 milliót, maradt még kb. 500000 dollár a zsebemben, mert azt nem tudtam betenni. Miután visszaléptem a játékba, már az 500000 dollár sem volt meg.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 04. 09. 16:00

NikitaDragovich írta:Rockstar69: Igen, tudom. Én is normálisan szoktam kilépni az Online-ból. Mindig visszalépek a sztoriba, és onnét kilépek a játékból. Szerintem nem volt véletlen, hogy pont akkor dobott ki a játék, mikor 35 milliót kaptam a hackertől. Hiába tettem be a bankba a pénzt, egyből elveszett, amint visszaléptem. Biztosan a Rockstar valamilyen szűrőprogramot vagy valami mást beállíthatott, és az dobhatott ki a játékból.

UnNarrator: Nem, akkor sem jó. Mikor betettem a számlámra a 35 milliót, maradt még kb. 500000 dollár a zsebemben, mert azt nem tudtam betenni. Miután visszaléptem a játékba, már az 500000 dollár sem volt meg.
Én, a saját pénz-hack szituációm óta egy centet sem tettem a számlámra. A világon semmi nem tûnt el belõle, csak amit én költöttem el, pedig azóta PS4-re is átváltottam.
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 09. 17:02

De amugy tényleg azt kell csinálni, hogy nem rakod rá a bankszámládra.
És, nem Robi.. :D A Rockstar csak ugy nem dob ki az egész PSN hálozatból. Ha csaláson kapnak, akkor általában letiltanak ugy egy hónapra, és email-en értesitenek, hogy "terohadéknehekkeljé' "
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 11. 14:25

Új orosz roulette a játékban! :D 5:30-tól látható
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 11. 14:40

Jaj ez a gyerek... Melyik pillanat vicces ebben a videóban? Csak mert a címe szerint azok vannak benne...
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 04. 15. 18:23

Rockstar69 írta:Jaj ez a gyerek... Melyik pillanat vicces ebben a videóban? Csak mert a címe szerint azok vannak benne...
Igazad van, nem vicces. Na majd én csinálok mindjárt valami jó kis komédiát, mint múltkor a Han Solo-s gif. Akkor végre újra mosolyoghatsz.
je

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 16. 09:23

Már tűkön ülve várom Thelostduck újabb mesterművét. :P :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 21. 17:20

Ezt a videót mindenkinek érdemes megnéznie! :)
http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... r-dlc.html
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 04. 21. 18:30

A Rockstar ezt körülbelül leszarja. Ettől függetlenül én aláírtam a petíciót.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 21. 19:02

Én is aláírtam! Nagyon jó lenne egy motoros DLC! :D Remélem, a Rockstar észhez fog térni! Emellett jó lenne egy petíciót indítani egy sztoris DLC mellett!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 21. 21:03

Én nem írom alá. Valószínű, hogy a Rockstarok összeülnek megterveznek egy motoros DLC-t, castingolnak embereket, stb, hogy egy 2 és fél éves játékhoz DLC-t készítsenek pár kocka kedvéért, miközben vígan megélnek a GTA Online-ból meg a régi játékaikból, ezenkívül valószínűleg már rég keszül az új rész meg más játékok. Egy ekkora cégnek biztos nem okoz gondot betervezni egy új projektet... Szánalmas az egész. Mindjárt írok egy petíciót, amit aláíratok pár csövessel az utcán, mert én meg kamionos DLC-t akarok. Valószínűleg pont annyit érnék vele én is. Amúgy is szar alapokra hiába csinálnak bármilyen DLC-t. Én új Rockstar játékokról (akár egy GTA), akarok hallani, nem a GTA V-ről. Így is unalmas már, hogy 3 éve a csapból is az folyik.

szerk: Ja, most olvastam el a hírt. Nem is DLC-ről van szó, hanem frissítésről, csak a GameStarosok nincsenek tisztában a fogalmakkal. De akkor is hülyeség. A Rockstar minden frissítéses hír alatt kiírja, hogy hova kell megírni, hogy mire vágynak a játékosok.
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 04. 22. 08:44

Rockstar69 írta:Én nem írom alá. Valószínű, hogy a Rockstarok összeülnek megterveznek egy motoros DLC-t, castingolnak embereket, stb, hogy egy 2 és fél éves játékhoz DLC-t készítsenek pár kocka kedvéért, miközben vígan megélnek a GTA Online-ból meg a régi játékaikból, ezenkívül valószínűleg már rég keszül az új rész meg más játékok. Egy ekkora cégnek biztos nem okoz gondot betervezni egy új projektet... Szánalmas az egész. Mindjárt írok egy petíciót, amit aláíratok pár csövessel az utcán, mert én meg kamionos DLC-t akarok. Valószínűleg pont annyit érnék vele én is. Amúgy is szar alapokra hiába csinálnak bármilyen DLC-t. Én új Rockstar játékokról (akár egy GTA), akarok hallani, nem a GTA V-ről. Így is unalmas már, hogy 3 éve a csapból is az folyik.

szerk: Ja, most olvastam el a hírt. Nem is DLC-ről van szó, hanem frissítésről, csak a GameStarosok nincsenek tisztában a fogalmakkal. De akkor is hülyeség. A Rockstar minden frissítéses hír alatt kiírja, hogy hova kell megírni, hogy mire vágynak a játékosok.
Nem lenne az unalmas, ha értelmes content- et pakolnának bele, de csak ilyen a nagyszerű járművek jönnek 43 milliárd GTAforintért, és rendkívül stricis ruhadarabok 920 ezer- ért. Ezek miatt már én is letöröltem a játékot. Azt még el is fogadnám, hogy a single playert hanyagolják, és inkább az online-t bővítik, de az, hogy beleokádnak néhány autót, azokhoz tuningolási lehetőséget, és 3 darab ruhát, azt ne nevezzék már bővítésnek.
Ja tényleg, most jut eszembe a sok király adversary mode. Tekintsétek a hozzászólásomat semmisnek. Most megyek, és veszek pár cápás kártyát.
je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 22. 12:15

Amugy a héten egyszer kocsikáztam Franklin-nel és az autó rádiójában a Cápa kártyákat reklámozták. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 26. 08:49

A Gta online karbantartásban lesz holnap éjjel egytől. Hátha terveznek valami nagyot.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 26. 13:01

Én is ebben bízom! Mondjuk ez a "nagy" terv lehetne már végre az, hogy leállítják végre ezt a szart a picsába és áttérnek az érdemtelenül elhanyagolt egyjátékos módhoz!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése