[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 05. 19:38

Hát igen.Ezt mondom,hogy ez mindig a legújabb GTA-k eladási sikerein múlik.Most éppen a GTAVön és az eladásain múlik a franchise.
Mondjuk azért azt is valljuk be,hogy a GTA-k azért is ilyen tartósak,mert a többi játékhoz képest elég későn érkeznek az egymás utáni epizódok(amelyen nem DLC-k,hanem valóban új részek).
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2012. 12. 05. 19:50-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 05. 19:49

Az bisztos, hogy ezzel a három karakteres dologgal felrázták a sorozatot. Aztán, hogy miként fogadja majd a nagyközönség az még jövő zenéje. De, ha bejön, akkor ebben az irányban tovább folytathatják a munkát, és így lesz jövője a következő részeknek is. Lehet tényleg kellett már, hogy felrázzák a sorozatot ilyen, meg még ki tudja milyen újításokkal.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 05. 19:54

bodom26 írta:Az bisztos, hogy ezzel a három karakteres dologgal felrázták a sorozatot. Aztán, hogy miként fogadja majd a nagyközönség az még jövő zenéje. De, ha bejön, akkor ebben az irányban tovább folytathatják a munkát, és így lesz jövője a következő részeknek is. Lehet tényleg kellett már, hogy felrázzák a sorozatot ilyen, meg még ki tudja milyen újításokkal.
A Rockstar tudja, hogy lepjen meg minket.:D
Csak 3 főhősnél több ne legyen, szerintem 3al a legélvezhetőbb, habár ez még a jövőben változhat.:)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 05. 19:58

Hát ja.Biztos lesznek olyanok,akiknek ez nagyon nem fog tetszeni(ez a három karakteres dolog)ezen az oldalon is van egy ilyen ember,vita elkerülése végett nem nevezném meg.Szerintem is nehezen fogják fogadni(sőt,bevallom,én is elég kritikus szemmel viszonyulok már most ehhez a dologhoz)de eszembe jut,hogy annak idején meg a GTAIV-re néztem úgy,mint egy teljesen más játékra a szinte teljesen megváltozott külcsin miatt,beletelt egy időbe,mire a renderware után megszoktam,de utána nagyon bejött és a mai napig is bejön.Szóval eleinte furcsa lesz az előző rész után,de semmivel sem lesz furcsább szerintem,mint a GTAIVgyel játszani a renderwares epizódok után,hiába lesz benne több főhős.Egy biztos,ha sikere lesz ennek a dolognak,akkor egy új korszak nyílik a GTA történelmében,és a franchise megint jó tíz évig kihúzza ezzel a megoldással,feltéve,ha a rajongók meg tudnak-e békélni az összes újítással.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 05. 20:03

Dave: Persze! Mindenképpen kell a változás. Mondjuk, ezek az új dolgok engem is megleptek, főleg amit mondtál, a három karakter. Mikor megtudtam, hogy hárman lesznek, nagyon nem tetszett, de azóta megbarátkoztam vele.
De az újítás, pláne az ekkora nagy, mindig rizikós, és sokszor nem is jön be. Van rá példa nem egy.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 05. 20:09

Hát igen,elég kockázatos húzás volt ez a R* részéről.De mondom,ha úgy vesszük,akkor a GTAIVgyel dettó ugyanez volt a helyzet,nem volt teljesen kockázatmentes vállalkozás,a Red Dead Redemptionről meg nem is beszélve(ennél a játéknál sokan mondták,hogy nem éri meg,a R* viszont belevágott és nyert). De kockázatot mindig vállalnia kell annak,aki meg akar menteni az elkorosodástól egy franchise-t.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 05. 20:18

Amikor én megtudtam,hogy 3 főhős lesz már majdnem könnyeztem az örömtől....szerintem nagyon jó húzás volt,mert én olyan játékot még nem láttam amiben 1-nél több karakterrel is pusztíthatsz,mászkálhatsz stb. (kivéve: Sims,de ebbe ne menjünk bele)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 05. 20:18

Szerintem a többségnek nem tetszett LEGELŐSSZÖR, de el kellett fogadnunk, és nekem már nagyon tetszik ez az új ''dizájn'':D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 05. 20:24

"Ízlések és pofonok" Dave ;)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 05. 20:27

Stan98 írta:Amikor én megtudtam,hogy 3 főhős lesz már majdnem könnyeztem az örömtől....szerintem nagyon jó húzás volt,mert én olyan játékot még nem láttam amiben 1-nél több karakterrel is pusztíthatsz,mászkálhatsz stb. (kivéve: Sims,de ebbe ne menjünk bele)
Én is könnyeztem, de az idegtől. XD De már lenyugodtam.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 05. 20:37

Stan98 írta:"Ízlések és pofonok" Dave ;)
Pontosan!

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 12. 05. 22:27

bodom26 írta:
Stan98 írta:Amikor én megtudtam,hogy 3 főhős lesz már majdnem könnyeztem az örömtől....szerintem nagyon jó húzás volt,mert én olyan játékot még nem láttam amiben 1-nél több karakterrel is pusztíthatsz,mászkálhatsz stb. (kivéve: Sims,de ebbe ne menjünk bele)
Én is könnyeztem, de az idegtől. XD De már lenyugodtam.
Mert megtudtad, hogy Trevor lesz az egyik. XDXD
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 12. 05. 23:00

Nekem sem annyira ellenszenves már ez a 3 főhős,de azért reménykedek,hogy jön majd egy DLC 1 főhőssel (mert ugye dlc már biztosan lesz,ezt már mondta a take two-és remélem itt EFLC szerű nagy dlc-re gondoltak,nem fegyvercsomagokra stb...)
It's all down south now.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 05. 23:03

Tigrito: Viccelsz?! Trevi jó arc! Csak hát vannak még rajta kívül is. De most már az sem baj.
De még jönnek majd infók, és remélem nem kell majd megint majdnem könnyeznem.. az idegtől. XD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 12. 06. 00:12

Szerintem sokan rosszul fogták fel ezt a három karakteres dolgot. A játék nem három külön ember történetéről szól, hanem egy három karakter alkotta együttes történetéről, a privát szálak mellékesek, illetve kiegészítők. Ebből kifolyóag az sem lényeges, hogy nagyon részletes és hosszú sztorit kapjanak az egyes főhősök, a csapatmunkán van a hangsúly.

Lezárt