[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 09. 10:40

Szerintem nem kell majd lemezeket cserélgetni, elég tré megoldás lenne.
A látótávolság, avagy a játéktér betöltése pedig még a IV-ben sem volt valami tökéletes, elég csak az EFLC-kre gondolni, ahol olykor semmi nem volt. :D
Visszamenőleg meg még rosszabbnak lehet őket mondani.
Pl SA-ban kocsikázol valahol, és ha nagyon gyorsan mész, akkor csomó dolgot nem látsz.. Nekimész mondjuk valaminek, akkor azt se tudod minek mentél neki, aztán néhány másodperc múlva kiderül, hogy ott bizony egy kis fa volt :)

Szerk: Tényleg király ez a Hitleres vidi! :lol: Annyi minden szöveggel láttam már.
Lehet meg is osztom!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 11:44

Cseszneki: Persze nem megerőltető nekem sem, csak ahogy Luszie fogalmazott, elég tré lenne, pláne egy ilyen játéknál. Annyi még, hogy nekem nem is tetszik.
Még a Mass Effect-nél hagyján az más stílus.

Mr.Vercetti: Én sem értem, miért úgy oldották meg, de valami oka bisztosan volt.
Igen a San Andreas-nál érthetőbb lett volna ez a megoldás, még sem volt benne, pedig többszöröse a pálya mérete. Meg túl sok idő sem telt el a két játék között, mégis ott már nem volt ez a betöltős dolog. Úgy látszik sikerült megoldaniuk ezt a nem éppen szép megoldást rövid idő alatt.

Ugyan nem tudok ellene tenni, de bízom benne, hogy nem lesz dvd csere, meg töltögetés a GTAV logo gyönyörködése alatt. Bár az utóbbi az ki van zárva.

Ahogy Dave mondta, "csak oldják meg jól".
Számomra jól.. :P

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 09. 11:59

bodom26:Ez a töltögetős dolog engem is nagyon zavarna,de az Assassins Creed 3 is két DVD-n van,és akár hiszed,akár nem(jómagam is meglepődtem rajta)egyszer sem kellett kicserélnem a lemezt játék közben sem játékterület átlépése,sem xy mennyiségű küldetés elvégzése után,szóval igazából fogalmam sincs,miért van dupla lemezen a játék(bár azóta van egy tippem,hogy a multiplayer van a második CD-n,de mivel nincs már arany tagságom,ezért nem nagyon tudhatom meg).Ezzel csak annyit szeretnék mondani,hogy ha a GTA5ben is így oldják meg,hogy külön CD-n a szingli és külön a multi,akkor az nekem is teljesen megfelel,sőt,bízom benne,hogy így lesz megoldva,ha valóban két lemezes lesz(márpedig sajnos szinte 100%,hogy az lesz).
A Vice City-s témához még annyit,hogy úgy látszik,ez a szigetről-szigetre töltőképernyő csak ezen a térképen van(számomra is érthetetlen okokból),mert nem csak a sima VC-n,hanem a néhány évvel később kijött Vice City Stories-on is dettó ugyanez van,ami azért elég szánalmas.Bízom benne,hogy ha lesz is CD csere a GTA5ben,akkor azt csak az xy főküldetés elvégzése után kell majd elvégezni,és nem a két Vice City-s epizód mintájára úgy,hogy városrészenként,mert akkor lebaszná néhányszáz rajongó a R*-t
az biztos.(és teljesen jogosan!)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 12:13

Egyetértek!

Azt nem tudom, hogyha a single rész kéttő vagy több lemezen van, akkor azt meg lehet-e oldani, ha máshogy nem is, hogy felteszem a vinyóra az összes lemezt, és a játék indításához és futtatásához már csak az indító dvd kell, a többi csak adathordozóként szolgált, mert egy dvd-re ugye nem fért volna el a játék.
Előre szólok, hogy ezekhez én hülye vagyok, úgyhogy a fentiek lehet margaságok.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 09. 12:18

bodom26:Sajnos nem tudom én sem,hogy lehet feltenni a játékot a wincseszterre xboxon,de nekem volt egy-két játékom,amiben az első berakáskor megkérdezte a gép,hogy felakarom-e rakni a winyóra a játékot,én azt leokéztam,megvártam a feltöltést,azt csá.Az olyan játékoknál viszont,amik nem kérdezik meg,hogy felakarom-e tölteni,azokon sajna nem tudom,hogy hogyan kell. :(

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 12:33

Én az y-t szoktam megnyomni és utána, ha megnyomtam az okét, akkor elkezdi feltölteni a vinyóra a játékot. Nekem sem mindig kérdezi meg. De ha te nem erre gondoltál, akkor sztornó az egész. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 09. 12:36

De erre gondoltam.Köszönöm a tippet :) .A segítségeddel mostmár akárhány lemezes is lesz a GTA5,akkor is élvezni fogom,köszönöm :)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 12:44

Szivesen! :)

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 12. 09. 12:54

Na ilyen szempontból ezért is jobb a PC, mert ott egyszerűen csak felrakod a Daemon Tools-ot és akármennyi cd-s is a játék simán tudsz játszani cserélgetés nélkül, csak felmásolod az összes cd-t, mint képfájl és csatlakoztatod virtuális meghajtóra.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 13:07

Rendben, de ezért most nem fogok PC-t venni. Akkor inkább cserélgetek. Anno PC-n is kellett.
És mérget veszek rá, hogy az új box-on már nem lesz ez a "probléma."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 09. 14:29

Szerintem a "mostanin" sem lesz ez a probléma...
Ps-n meg pláne nem :D Blu-ray lemezek miatt.

PC-n még talán, de most Xbox-on nem tudom elképzelni, hogy egyszercsak válts lemezt. Úgy fogják optimalizálni, hogy ne legyen erre szükség, legalábbis én úgy tenném. Ezért is lesz a játék "gyérebb" mint PC-n, mert egyrészt nem lesz akkora, így ebből már adódik, hogy olyan jó sem lesz :)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 12. 09. 15:09

Luszie írta:Szerintem a "mostanin" sem lesz ez a probléma...
Ps-n meg pláne nem :D Blu-ray lemezek miatt.

PC-n még talán, de most Xbox-on nem tudom elképzelni, hogy egyszercsak válts lemezt. Úgy fogják optimalizálni, hogy ne legyen erre szükség, legalábbis én úgy tenném. Ezért is lesz a játék "gyérebb" mint PC-n, mert egyrészt nem lesz akkora, így ebből már adódik, hogy olyan jó sem lesz :)
valamennyire biztos lebutítottabb lesz,mint pc-n,bár én pont attól félek,hogy a pc verzióba csak átteszik az xbox-os grafikát,holott a legtöbb pc már jóval többre is képes lenne

bár ha több hónapos késéssel portolják,akkor már csak nem egy szimpla "xbox szimulátort" kapunk

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 09. 16:32

Luszie írta:Szerintem a "mostanin" sem lesz ez a probléma...
Ps-n meg pláne nem :D Blu-ray lemezek miatt.

PC-n még talán, de most Xbox-on nem tudom elképzelni, hogy egyszercsak válts lemezt. Úgy fogják optimalizálni, hogy ne legyen erre szükség, legalábbis én úgy tenném. Ezért is lesz a játék "gyérebb" mint PC-n, mert egyrészt nem lesz akkora, így ebből már adódik, hogy olyan jó sem lesz :)
Az L.A.Noire is több lemezes, úgyhogy nem elképzelhetetlen.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 18:06

És az L.A. Noire-nál, attól függetlenül, hogy több dvd-s, kell cserélgetni a disc-eket?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 09. 18:22

bodom26:Az LA Noire-nál nem tudom,de utolsó reménykedésünkért van egy játék,az Assassins Creed 3,ahol hiába dupla lemezes,nem kell cserélgetni.Amúgy engem az egyáltalán nem zavarna,ha a sztoriban xy elvégzett küldetés után cserélgetni kéne kettő(vagy akár több,3-4)lemezt,csak ne az legyen,mint a Vice Cityn játszódó epizódoknál,hogy Los Santos felénél bejön a töltőképernyő,és ki kell cserélni a lemezt,én csak ettől kapnék agyvérzést.Szarok a küldetésekre,csak az Open World ne legyen lemezekre bontva.

Lezárt