[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 26. 11:04

Dave írta:Esküszöm, de sok hülye ember van, nekem kell mindenkinek elmagyarázni a dolgokat!-.-"
Gamekapocs szégyene!
Ha már valami nagy nevű dologról van szó akkor mindig megjelennek a nagyot mondani akaró emberek és elkezdik azt szidni. Csak nem nagyon tudnak mibe belekötni és elkezdik szidni ilyenkor például a grafikát, érthetetlenül. Nem játszottam még az AC3al és az FC3al, de képek és videók alapján a GTAV sokkal szebbnek néz ki. Bár ez még mindig semmi ahhoz képest, amikor megjelennek a Saints Row 3 100szor jobb, mint a GTAIV véleményű emberek

Ennek a cikknek a HSZei meg már akkor elérték a "hülye" szintet amikor az egyik gyerek kiakadt azon a címen, hogy képek a bejgli mellé, mert hogyan adhatnak ilyen címet miközben vannak akik éheznek :S

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 26. 11:12

Cseszneki írta:
Dave írta:Esküszöm, de sok hülye ember van, nekem kell mindenkinek elmagyarázni a dolgokat!-.-"
Gamekapocs szégyene!
Ha már valami nagy nevű dologról van szó akkor mindig megjelennek a nagyot mondani akaró emberek és elkezdik azt szidni. Csak nem nagyon tudnak mibe belekötni és elkezdik szidni ilyenkor például a grafikát, érthetetlenül. Nem játszottam még az AC3al és az FC3al, de képek és videók alapján a GTAV sokkal szebbnek néz ki. Bár ez még mindig semmi ahhoz képest, amikor megjelennek a Saints Row 3 100szor jobb, mint a GTAIV véleményű emberek

Ennek a cikknek a HSZei meg már akkor elérték a "hülye" szintet amikor az egyik gyerek kiakadt azon a címen, hogy képek a bejgli mellé, mert hogyan adhatnak ilyen címet miközben vannak akik éheznek :S
Like!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 12. 26. 14:18

Na jó én feldobok valami témát! Például a képek. Nagyon tetszett mindegyik. Arra leszek kíváncsi, hogy hogyan lehet majd megölni a cápákat. Hiszen a GTA-akban kevés olyan tárgy van amivel lehet cápát ölni. (ugye a fegyvereket vízben nem is lehet használni, hajóról meg szerintem nem lehet őket észrevenni)
+
Csak nekem tűnik Michael keze kicsit furcsának? Nagyon hülyén néz ki, vagy csak azért tűnik annak mert abnormális módon fogja azt a telefont. Nem tudom :/

Remélem ez a kutyaszállítós dolog csak egy küldetés kedvéért van benne. Nem szeretném hogy ha beülök egy kocsiba akkor perceket kelljen várni míg beszáll a kutya is -.- Am nem lepődnék meg ha a R* úgy oldaná meg a kutya kérdést mint a RDR-ben a lovat--> fütyülsz egyet és a semmiből előjön

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 26. 15:08

Nem tudom, hogy csak a küldetésben lehet a kutya az anyósülésen, de az mindenképp érdekes lesz, hogyha nem cabrio lesz a jármű, akkor, hogy tudja a blöki elhelyezni a hátsóját az ülésen. Az ablakkal együtt zúg be a kocsiba?

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 26. 16:24

insanity06 írta:Csak nekem tűnik Michael keze kicsit furcsának? Nagyon hülyén néz ki, vagy csak azért tűnik annak mert abnormális módon fogja azt a telefont. Nem tudom :/
Én inkább azt mondanám, hogy ez a Michael furcsa, de mindenben. Ezen az új képen olyan feje van, mint egy elmebeteg zombinak. Az egész feje furcsa

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 12. 26. 16:58

Nekem a kinézetével nincs gondom...inkább ezt az egoista dolgot nem bírom...miért kellett egoistának csinálni :/

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 26. 17:18

Hát nekem sem szimpatikus Michael,mintha a Keresztapa című filmből lépett volna elő,és szerintem ez egy GTA-ban egyáltalán nem áll jól.Mondjuk úgy még bírnám is és örülnék is neki,ha mondjuk egy gazdag főnök lenne a játékban,aki kismillió küldetést ad,de úgy,mint játszható karakter,így nekem egyáltalán nem kóser a faszi.Főleg nem két ilyen totál GTA-ba illő,menő pasas mellett nem.De lehet,hogy majd megszeretem,nekem Niko sem volt elsőre szimpatikus,hátha Michaelt is megszeretem majd.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 26. 17:44

insanity06 írta:Nekem a kinézetével nincs gondom...inkább ezt az egoista dolgot nem bírom...miért kellett egoistának csinálni :/
Szerinted miért egoista?

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 12. 26. 19:30

igaz! rosszul fogalmaztam. Nem is az hogy önimádó. Hanem nem törődik senkivel, csak a saját érdekeivel.Utálja a családját, tipikus újgazdag alak. Még a saját fiát is leszólja. Lehet hogy megfogom szeretni (sőt biztos) de lesz nála szerethetőbb karakter (khmm...khmm Trevor)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 26. 20:24

Nekem a szeme fura Michael-nek. Azon a képen úgy néz ki, mint egy próbababa. Vagy egy viaszbábu a Madame Tussauds-ban. Franklin és Trevor búrája okésnak tűnik.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 27. 11:12

Tényleg Michael a "legócskább" karakter,de attól még lehet,hogy szerethető fickó lesz.....bár ha már lehet válogatni,akkor Trevorral játszanék inkább többet mint Michael-el... :lol:

A kutya meg szerintem tök jó,hogy van a játékban,remélem még "fegyverként" is alkalmazható. De ha nem,akkor,nem...viszont a fütyülős megoldás lenne a legjobb ha kutyázni akarunk ....vagy akár hogyha Franklinnel épp a házánál lennénk akkor felkínálná a játék,hogy magunkkal akarjuk e vinni vagy se :)

A cápás dologhoz annyit fűznék hozzá,hogy szerintem Katana-val lehet majd megölni :roll: de ha azzal nem,akkor nincs ötletem,hogy mivel :insecure:

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 12. 27. 11:16

Stan98 írta: A kutya meg szerintem tök jó,hogy van a játékban,remélem még "fegyverként" is alkalmazható.
Majd megjelenik egy elhízott Rottweiler jel a fegyverek helyén. :D :D :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 27. 11:21

Hát srácok,azért el lehet intézni a cápát,és nem kell feltétlenül Katana hozzá.Hisz,ha fel tudjuk csalogatni a cápát a felszínre,miközben mi egy hajón állunk egy gépfegyverrel,akkor megsorozzuk,és ha erős fegyverrel támadunk,akkor meg is hal.Meg ha egy nagyobb vízi járművel megyünk neki,akkor abba is belehalhat.De ha ezek közül egyik sem válna be,akkor ott van a tengeralattjáró,amivel remélhetőleg küldetésen kívül is lehet majd a tenger alámerülni,és azzal csak el lehet intézni. :D Bár nem tudom,mindenesetre valahogy csak kilehet majd csinálni,még akkor is,ha ilyen nagyok lesznek,mint a képen.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 27. 12:19

Szerintem sem kell ahhoz egy szigonyágyú, vagy egy robbanó szigony, hogy elintézzek egy cápát. Bár én inkább megfigyelem majd a vizi állatokat, növényeket. Persze mindenképpen kipróbálom majd a "vadászatot" is. De, ha nem lesz különösebb ráció a vadak kilövésében, nem eröltetem majd. A távcsöves puskát azért felavatom egy két jószágon. :D

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 12. 27. 12:31

Kíváncsi leszek a PETA reakciójára. Ugye az RDR-nél is volt de az vadnyugat...az más helyzet...ott még elfogadható volt az állatkínzás. De úgy hogy most a "jelen" korban játszódik a PETA tuti kiakad :D
Csak gondoljatok bele. Ez most olyan mintha elmennél kempingezni és látnál egy Trevor alkatú embert aki kiakarja irtani az összes állatállományt :D

Lezárt