[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 08. 19:47

Tudjátok min gondolkoztam?
- Lehet, hogy a Rockstar Games csak elakarja terelni a figyelmünket a megjelenési dátumról, a hivatalos borítóval.
Lehet van benne valami nem? :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 08. 19:54

Nincs miért ködösíteniük... Ha jól emlékszem, nem egy játékukkal csúsztak már térben és időben. Ez sem lenne újdonság, ha az első kiírás ellenére az a március max április vagy május lenne... :P

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 20:00

Hát igen,a R*nál sohasem lehet tudni.Mindig csak annyit tudunk,hogy valamikor jön a játék,azt kész.Ez az egyetlen,amit nem szeretek bennük.
Dave:Meglehet,bár az lenne a legjobb,ha a borítókép mellé kapnánk magát a megjelenési dátumot.Bár ez úgysem fog bejönni,de a remény hal meg utoljára,nem? :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 08. 20:09

dani.szentgali írta:Hát igen,a R*nál sohasem lehet tudni.Mindig csak annyit tudunk,hogy valamikor jön a játék,azt kész.Ez az egyetlen,amit nem szeretek bennük.
Dave:Meglehet,bár az lenne a legjobb,ha a borítókép mellé kapnánk magát a megjelenési dátumot.Bár ez úgysem fog bejönni,de a remény hal meg utoljára,nem? :D
Én személy szerint egy plusz trailernek vagy egy hivatalos gameplay részletnek örülnék igazán... Nagyon kíváncsi vagyok a karakter váltás módjára... :P

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:11

Én egy trailer-nek örülnék a legjobban. Egyet Franklin szemszögéből, mert olyat még nem láttunk. Valami hasonlót a másodikhoz, nagyon szép, akciódús volt.

A karakterváltás újdonságait majd először játszás közben akarom megcsodálni. Ha már megjelenés előtt tudni fogjuk, az már nem ugyanolyan. Meg úgy hiszem ezt nem fedik majd fel.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 20:16

Hessa:Plusz Trailer nem lenne rossz,persze csak megjelenési dátummal a végén! :D Elvégre a legtöbb videojátékcég már az első Trailerek végére szokott rakni egy pontos megjelenési dátumot,de ha arra nem,akkor a másodikra már mindig adnak.A R* meg nem adott.Szóval ha jönne a harmadik Trailer,akkor nekem az lenne a legfontosabb,hogy a végén ott legyen a megjelenési dátum.Gameplayrészletnek/videónak is örülnék,csak sajna a R*nak nem szokása ilyet csinálni,ez a másik,amit nem szeretek bennük! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 08. 20:17

Szerintem már közeleg a megjelenési dátum, hiszen már mindjárt Tavasz! :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:22

dani.szentgali írta:Hessa:Plusz Trailer nem lenne rossz,persze csak megjelenési dátummal a végén! :D Elvégre a legtöbb videojátékcég már az első Trailerek végére szokott rakni egy pontos megjelenési dátumot,de ha arra nem,akkor a másodikra már mindig adnak.A R* meg nem adott.Szóval ha jönne a harmadik Trailer,akkor nekem az lenne a legfontosabb,hogy a végén ott legyen a megjelenési dátum.Gameplayrészletnek/videónak is örülnék,csak sajna a R*nak nem szokása ilyet csinálni,ez a másik,amit nem szeretek bennük! :D
A R*-ra ez nem jellemző. Mivel 3 évvel a játék tervezésének megkezdése után adták ki az első trailer-t, és akkor még a játék sehol nem volt, szóval így a láthatatlanba érthető is, hogy nem adnak meg megjelenési dátumot. Viszont már régóta be van határolva, hogy kb mikorra érkezik a játék, és ez szerintem egyelőre pont elég is nekünk. Majd a kövi trailer végére már én is várok egy pontosat :) Legalább hónapra leszűkítve.


Én kimondottan örülök, hogy ők nem olyan mint csomó játék tervező cég. Elsütnek minden jó poént még a játék kiadása előtt. Az a jó érzés, mikor meglepődsz, mikor meglátod a kezelőfelületet, nem pedig mikor már hónapokkal ezelőtt láttad azt. Bár persze ez csak az én véleményem. Én örülök neki, hogy a R* mindent megtart az utolsó pillanatig, és sok "titkot" a játékosra hagy felfedezni.
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 08. 20:25

Dani: Rengeteg dolog van, amit utálhatunk R*-ban, de odateszik magukat minden játékban és ezért megéri kitartani mellettük... :P Még akkor is, ha nem ismerik a naptárat... :D

Luszie: Miért épp Franklin? :D Én Trevort nézném meg ámokfutás közben... XD XD

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 08. 20:28

Hessa írta:Dani: Rengeteg dolog van, amit utálhatunk R*-ban, de odateszik magukat minden játékban és ezért megéri kitartani mellettük... :P Még akkor is, ha nem ismerik a naptárat... :D

Luszie: Miért épp Franklin? :D Én Trevort nézném meg ámokfutás közben... XD XD
Én nem utálom a R*, sőt imádom őket, ahogy már Luszie "kolléga" elmondta, ink. titkolózzanak, mint hogy mindent elmondjanak! :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:30

Mondtam egy pl-t. Először azt akartam írni, hogy "azért mert Trevorról már volt trailer" de aztán rájöttem hogy a második trailer az ilyen "mindenes" volt hiszen mindhárom karakterről láthatunk elég sok mindent. Hát akkor viszont tényleg inkább Trevor :D De végülis egy kutya. Valamelyikőjükről, akiről még nem láttunk komplett trailer-t, mert abban azért megegyezhetünk, hogy az első trailer egyértelműen Michael-é volt. Szóval mostmár azért még jöhetne 1-1 a másik két ludasról is.

Dave: "kolléga" óóóh :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 20:32

Luszie:Nem is azt mondom,hogy a R* csinálja azt,mint mondjuk amit most csinált a Ubisoft az Assassin's Creed 3mal.Mert az már tényleg túlzás volt,rengeteg poént lelőttek,és napokkal a megjelenés előtt még előre odaadtak egy csomó példányt a tesztereknek,akik az egészet felrakták You Tube-ra.DE én mint már régebben mondtam,akárhogyis bízok a R*ban,mert eddig nem sokszor csalódtam bennük,én egy nagyon körültekintő vásárló vagyok,lévén,hogy nem vagyok milliomos család sarja.És tényleg nem azt várom a R*tól meg senki mástól,hogy minden poént lőjenek le,de azért egy 5perces videót igazán kiadhatnak,amiben úgysem derülne ki sokminden a játékról,hogy valóban meggyőződjek arról,hogy tényleg olyan jó játék lesz-e,hogy kiadjak érte sok pénzt.Mert így vakon,akármennyire is szeretem a GTA-t meg tisztelem a R*t,nem fogok megvenni egy játékot sem csak a címért.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:33

Szerintem pedig már pont a nevéért megéri megvenni. Mert ha nem is GTA lenne, de ha már ott lenne a sárga R betű a sarokban, már akkor lehet tudni, hogy az a játék megéri az árát.
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 08. 20:35

Én azért előnyben részesíteném Trevort a két delikvens közül... :P Úgy jellemezték azt az állatot, hogy a tipikus GTA játékos mintájára készült. Kíváncsi vagyok, mit lát rólunk a R* és Trevoron keresztül meg fogjuk látni körvonalaiban... XD

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 20:35

Luszie:Hát...azért ez nem teljesen így van,de ezen ne vitatkozzunk. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt