[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 15:08

bodom26 írta:Trevor -Michael te most jógázol, mert jó gáz vagy?!!
Az hagyján, de ezekre a tevékenységekre meghívhatunk barátot is. XD Ha Michael jógázik, akkor a többi is részt vehet benne. XD

Dani, teljesen egyet kell veled értenem. Nem tudnak annyira elvonatkoztatni CJ-től, hogy ne óhatatlanul őt idézze fel bennünk... Ha csak a trailereket nézem, akkor is csak hasonlóságokat látok. Jól vezet, falfirkák, bandázás, kutya imádat. (Aki játszotta a hot coffee modot, az érti... XD XD )

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 01. 11. 15:11

Ráadásul a Trailer 2 egyik jelenetében még a hangjuk is megszólalásig ugyan olyan.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 11. 15:13

Hessa és Tigrito:Szerintem is tiszta CJ az a srác!Akarva/akaratlanul,de a R* bizonyos szempontból megcsinálta CJ HD-remakejét,akit átnevezett Franklinnek!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 11. 15:15

dani.szentgali írta:
Amúgy a többiek nagyon mondták itt,hogy Franklin kicsit sem hasonlít CJ-re szerintük,és a R*nak nem az a célja vele,hogy visszaadja a CJ feelinget...nos,ezzel nem értek egyet,szerintem Franklin nagyon sok CJhez hasonló tulajdonsággal fog majd bírni,azon kívül,hogy néger.Én is CJéhez hasonlítanám mind fizikum,mind szellemi tulajdonság alapján,bár ez nagyon abszurd,de remélem,hogy így lesz.
Szerintem nem mondták sokan, és egyet értek veled.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 11. 15:19

Luszie:Nem akarok veszekedni,én sem úgy emlékszem,hogy te mondtad volna,de jópáran mondták,hogy Franklin személyisége vadonatúj lesz,és nem fog hasonlítani a PS2es éra egyik szereplőjéhez sem,ahogy a másik két karakter sem.Nos,Trevor és Michael tényleg nagyon új figura,de Franklin akkor is CJ.De köszi,hogy egyetértesz velem,nem vitának írtam ezt. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 11. 15:21

dani.szentgali írta:Luszie:Nem akarok veszekedni,én sem úgy emlékszem,hogy te mondtad volna,de jópáran mondták,hogy Franklin személyisége vadonatúj lesz,és nem fog hasonlítani a PS2es éra egyik szereplőjéhez sem,ahogy a másik két karakter sem.Nos,Trevor és Michael tényleg nagyon új figura,de Franklin akkor is CJ.De köszi,hogy egyetértesz velem,nem vitának írtam ezt. :)
Michael = Mr. Vercetti(kicsit gazdagabb formában)
Franklin = CJ(R.A.G.E. változatban)
Trevor = Trevor XD

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 15:23

Trevor = GTA játékosok (Brutal edition)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 11. 15:24

dani.szentgali: Bocs! :D

Hessa: XDD Hát igen Trevornak sem árt a jóga, jót tesz az idegeinek, bár nem úgy látszik! :D Csak vajon engedi-e, hogy odamenjek vele Michael csoportos jógaórájára! XD Szerintem kicsavarja majd a gondolatával a kontrollert a kezemből! :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 11. 15:24

Hessa írta:Trevor = GTA játékosok (Brutal edition)
XDDDDDDDDDDDDDD

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 11. 15:25

Azért szerintem eddig a legvéresebb ugyancsak Tommy. Ő félig-meddig egy pszichopata és hidegvérű gyilkos, egy fejvadász, egy mittudoménmégmi :D
Szóval Trevor legalább egy kicsit hasonlít rá ebben.
Amúgy nem tudom, hogy hogyan lehet ennyi információ alapján eldönteni, hogy ki kire hasonlít. Főleg Franklin esetében, akiről még a többieknél is sokkal kevesebbet tudunk.
Azon kívül, hogy feka, eddig még nem hasonlít olyan sokban CJ -re.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 11. 15:27

NoxiusEnterprise írta:Azért szerintem eddig a legvéresebb ugyancsak Tommy. Ő félig-meddig egy pszichopata és hidegvérű gyilkos, egy fejvadász, egy mittudoménmégmi :D
Szóval Trevor legalább egy kicsit hasonlít rá ebben.
Amúgy nem tudom, hogy hogyan lehet ennyi információ alapján eldönteni, hogy ki kire hasonlít. Főleg Franklin esetében, akiről még a többieknél is sokkal kevesebbet tudunk.
Azon kívül, hogy feka, eddig még nem hasonlít olyan sokban CJ -re.
Ez csak egy feltétel volt.:)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 15:27

bodom26 írta:dani.szentgali: Bocs! :D

Hessa: XDD Hát igen Trevornak sem árt a jóga, jót tesz az idegeinek, bár nem úgy látszik! :D Csak vajon engedi-e, hogy odamenjek vele Michael csoportos jógaórájára! XD Szerintem kicsavarja majd a gondolatával a kontrollert a kezemből! :D
Szinte elképzelem, hogy Trevor szépen nyugodtan bemegy a terembe. Leül a szőnyegre és próbálja a lábait a nyakába rakni. Ez mivel nagyon nem megy neki, felpattan és tombolni kezd. Óriási pilátesz labdákat vág Michaelhez és sört követel... XD XD XD

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 11. 15:33

Hessa: XD Mást én sem nagyon tudok elképzelni! XD De sajnálom, hogy Bellic nem lesz a játékban. Trevivel húznék Michael jógaórájára, és hívnám Niko-t is. De szépek lennének! :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 15:35

bodom26 írta:Hessa: XD Mást én sem nagyon tudok elképzelni! XD De sajnálom, hogy Bellic nem lesz a játékban. Trevivel húznék Michael jógaórájára, és hívnám Niko-t is. De szépek lennének! :D
Az fix, hogy amint jön az első rendes Niko modell hozzá, én belerakom! XD Franklin, boccs, de már most szólok, hogy le leszel cserélve! XD

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 11. 15:36

bodom26:Michael felesége meg csak úgy tombolna ettől a három őrülttől!!XXXXDDDDD A végén még ő is átmenne Trevorba az idegbajtól,amit ez a hihetetlen hármas okozott neki!! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt