[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 11. 15:44

Hessa: XD Akkor nálad a raszta menne a süllyesztőbe? XD

dani.szentgali: XD Ja, lehet Michael felesége tartja majd az órákat, és még akkor is direkt tapogatja majd Bellicet meg Trevit, ha jól csinálják a gyakorlatot, bezzeg a férje hiába csinálja direkt rosszul, arra akkor is azt mondja, hogy jó drágám, nagyon fasza! :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 15:50

A Postal 2 végén anyuka fegyvert ragad és véget vet a mulatságnak. Akár itt is lehet ilyen... XD

Raszta? Nálam csak egy raszta van. Little Jackob! :D Ajwe raszta! XD Na de nem azért, hanem ha be tudnám rakni multiba azt az állat Niko-t, akkor születnének durva videók! :D Főleg, ha az első trainer is megszületik. :D XD

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 11. 15:53

Hessa írta:A Postal 2 végén anyuka fegyvert ragad és véget vet a mulatságnak. Akár itt is lehet ilyen... XD

Raszta? Nálam csak egy raszta van. Little Jackob! :D Ajwe raszta! XD Na de nem azért, hanem ha be tudnám rakni multiba azt az állat Niko-t, akkor születnének durva videók! :D Főleg, ha az első trainer is megszületik. :D XD
Arra kíváncsi leszek! :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 11. 15:56

Megy itt is az általános társalgás :D
Little Jacob és egyéb szereplők felvehető kinézete a GTA V multijában nagyon király lenne :)
Bár én inkább Vlad kinézetét venném fel :D Csodálkozom, hogy Hessa nem ezt mondta először is :P
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 16:06

NoxiusEnterprise írta:Megy itt is az általános társalgás :D
Little Jacob és egyéb szereplők felvehető kinézete a GTA V multijában nagyon király lenne :)
Bár én inkább Vlad kinézetét venném fel :D Csodálkozom, hogy Hessa nem ezt mondta először is :P
Ezt akartam, de akkor mi maradt volna neked? :D Amúgy az EFLC részekben az a legmókásabb, hogy a trainer alapból tartalmazza Vladot is. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 11. 16:11

NoxiusEnterprise írta: Little Jacob és egyéb szereplők felvehető kinézete a GTA V multijában nagyon király lenne :)
Jaja. :D Tuti valamelyik maffiataggal mennék. Már csak a megjelenésük miatt is. Vagy Bernie-vel, azon meg tuti röhögnék mikor fut... :D
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 16:13

Milyen érdekes... Mikor én multiban Bernie-t választom karakteremül, soha senki nem engedi, hogy beszálljak mellé... XD Bár lehetnek más okok is... XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 11. 16:21

Én a "más okok"-ra tippelek. :)
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 16:23

Láttad a videónkat vagy valaki megmondott? XD Melyik volt az? XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 11. 16:31

Egyiksem.
Csupán tipp.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 11. 16:54

Hessa írta:A Postal 2 végén anyuka fegyvert ragad és véget vet a mulatságnak. Akár itt is lehet ilyen... XD

Raszta? Nálam csak egy raszta van. Little Jackob! :D Ajwe raszta! XD Na de nem azért, hanem ha be tudnám rakni multiba azt az állat Niko-t, akkor születnének durva videók! :D Főleg, ha az első trainer is megszületik. :D XD
Nálam a raszta=néger, az összes. Úgy hívom őket. Ha azt hallom, hogy rasztás, sose egy norvég rasztás hajú gyereket képzeltem el, vagy jut eszembe, hanem egy fekete Jamaicai :D Most mindegy, hogy Jamaicai, vagy sem, a lényeg, hogy Isten fél órával később vette ki őket a sütőből.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 16:57

bodom26 írta:Nálam a raszta=néger, az összes. Úgy hívom őket. Ha azt hallom, hogy rasztás, sose egy norvég rasztás hajú gyereket képzeltem el, vagy jut eszembe, hanem egy fekete Jamaicai :D Most mindegy, hogy Jamaicai, vagy sem, a lényeg, hogy Isten fél órával később vette ki őket a sütőből.
Érdekes. Nekem a Raszta szóról először egy hatalmas gomolygó füstfelhő jut eszembe és aki mögötte sejlik... XD

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 11. 17:07

XD Hát ez az! És ennek a kultúrája honnan is ered, és milyen bőrszínű emberek mívelték ezt előszőr? :D Jákob sem éppen sápkóros! XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 11. 17:41

bodom26 írta: Ha azt hallom, hogy rasztás, sose egy norvég rasztás hajú gyereket képzeltem el, vagy jut eszembe, hanem egy fekete Jamaicai :D
Dettó. :D
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 01. 11. 17:47

dani.szentgali írta:A GameInformerig meg a második Trailerig én sem szerettem Trevort,tényleg úgy nézett ki,mit egy kopasz csöves,de az előbb említett események után a favoritommá vált. :P
Hessa:Végre van egy ember az oldalon rajtam kívül,aki Michaellel szimpatizál a legkevésbé!Én sem bírom túlzottan az ürgét,de kitudja,lehet hogy majd megszeretem.Ha meg nem,akkor marad Trevor meg Franklin.Legalább ezért is lesz jó ez a már most sokat szidott többkarakteres dolog.
Nem te voltál az egyetlen. Én amikor megláttam Michaelt az 1. előzetesben azóta reménykedtem, hogy csak egy mellékszereplő lesz. Hát sajnos nem így lett :( Játszani meg sajnos mindenképpen kell majd vele

Lezárt