[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 15. 15:15

Kiscserko írta:Lehet számítani valami gyűjtői, vagy speciális, vagy limitált kiadásra? Mert akkor azt venném meg, de nem tudom, hogy mennyire szoktak ők ilyet csinálni.

Ez a mod tényleg nagyon jó, bár szerintem ennél kicsivel jobb lesz az V-ben.
100%, hogy lesz gyűjtöi kiadás!
Gyenge napok vannak...

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 15. 16:32

Gyűjtői verzió, mi? Max Payne-nél jól megszívtam, mert nem tudtak hozatni PC verziót... -.-" Nagyon remélem, hogy GTA V-nél már nem lesznek ilyen töketlenek a beszerzők...
Ám, szerintetek milyen extrákat tartalmazna a gyűjtői?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 15. 18:03

Kiscserko:Szerintem is nagyon jó és élethű az a videó(ennyit arról,hogy "Liberty Cityben nem volt elég hely az élvezhető repüléshez" Rockstarka szerint -.- ),de a GTAVben ennél sokkal élethűbb lesz szerintem is,bár be kell látnom,a modder nagyon kreatív és szinte kitűnő munkát végzett.
Gyűjtői verzió?Biztos vagyok benne,hogy ha lesz,akkor tartalmazni fog egy őrjöngő Trevor figurát,amint Michael meg Frank próbálják leállítani.XD Viccet félre téve szerintem nem lesznek túl nagy dolgok benne,max fémdoboz meg egy-két csekélység,például azok a már most megszerezhető GTAV pólók meg ilyenek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 15. 18:44

Hát gyűjtő verzió jó lenne....

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 15. 20:21

És ezeket a játék kijövetele előtt kb. mikor jelentik be?

Igen, az a modder jó munkát végez, még a szárnyak és stb. mozgását is megcsinálta.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 15. 20:33

Én azt szeretném, ha a gyűjtői verziónál a játékban is lenne némi plusz. Nem csak egy felfújtfejű Trevor-t babát kapnánk, hanem valamit a játékban is. Azért nem Franklint mondam, mert neki már így is léggömbfeje van.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 15. 20:37

Szerintem jobb így. Beszélek azok nevében, akik nem engedhetik meg maguknak azt a verziót, mégis GTA fanok.
Kapsz mellé valami pólót, vagy valami tagságot, vagy kutyafülét..Az is extra. Mondjuk én személy szerint egy GTA V-ös fekete S-es pólónak nagyon örülnék. (Szept 11-én van a szülinapom, aki kedvet kap majd rá hogy vegyen, írom, hova postázza! :lol: ) jobban mint valami játékbeli extra dolognak. Bár mondjuk olyat is el tudok képzelni hogy mondjuk multiplayer-ben kaptok egy olyan kinézetet, vagy ruhát ami csak ilyen verziót vásároltaknak lehet meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 01. 15. 21:15-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 01. 15. 20:45

bodom26 írta:Én azt szeretném, ha a gyűjtői verziónál a játékban is lenne némi plusz. Nem csak egy felfújtfejű Trevor-t babát kapnánk, hanem valamit a játékban is. Azért nem Franklint mondam, mert neki már így is léggömbfeje van.
na ebből szokott a "felháborodás" lenni,a következménye pedig magas warezolás lenne. Tényleg jobb így ahogy eddig volt,ezt a "gyűjtői kiadásba többet rakunk" módszert csak pénzhajhász EA games szintű kiadók alkalmazzák,szerintem is sokkal jobb ha inkább fizikai ajándékot adnak,a játékot adják oda teljes egészében. (és kerüljék a "kapsz két új ruhát és 3 új fegyvert" szintű DLC-ket,maximum EFLC szintű kiegészítőt adjanak)
It's all down south now.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 15. 20:47

Szerintem pont azért drágább a gyűjtői változat, mert 6500ft pólót, meg 30cm figurát, meg drága fém dobozt meg stb. adnak. Mikor vettem a GOW3-at, ugyanannyi volt, mint az alap verzió, pedig kaptam ajándékokat, meg még letölthető pályákat, karaktereket is.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 15. 21:01

Persze hogy drágább, hülyék is lennének nem drágábban adni.

Milyen játék már az ilyen. :D Ritka az ilyesmi nem?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 15. 21:10

Luszie írta:Szerintem jobb így. Beszélek azok jogában, akik nem engedhetik meg maguknak azt a verziót, mégis GTA fanok.
Kapsz mellé valami pólót, vagy valami tagságot, vagy kutyafülét..Az is extra. Mondjuk én személy szerint egy GTA V-ös fekete S-es pólónak nagyon örülnék. (Szept 11-én van a szülinapom, aki kedvet kap majd rá hogy vegyen, írom, hova postázza! :lol: ) jobban mint valami játékbeli extra dolognak. Bár mondjuk olyat is el tudok képzelni hogy mondjuk multiplayer-ben kaptok egy olyan kinézetet, vagy ruhát ami csak ilyen verziót vásároltaknak lehet meg.
Én sem engedhetem meg magamnak. Vagyis most lett volna rá keret, ha akartam volna, de sajnálok rá 30 000 Ft-ot, ezért azt fogom csinálni, hogy megveszem az alap verziót és mégvárom, hogy le menjen a Special Edition ára és majd akkor megveszem. Az üzletekbe biztos heszámítják a régit is. XBox360-ra most láttam 15 000 Ft-ért vadonat új Max Payne 3 Special Edition-t.
Gyenge napok vannak...

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 15. 21:14

Nem akarok ünneprontó lenni, de ha azt vesszük, merre tart a R* és a többi játékgyártó marketingje, akkor azt kell mondanom, lehet, hogy a babák, pólók vagy akármi mellé DLC-k is jönnek majd ajándékba. Mert az fix, hogy ezt is ilyen utó-vásárlós izékkel fogják megspékelni, mint Max kománk kálváriáját. Ha azt vesszük, hogy abban is vissza van még két nagy pack, de már megkétszerezték az alapjáték árát.. Hááát... Tuti, hogy GTA V esetében is megéri majd nekik pár dolgot egy ideig visszafogni...

Rockstar69, véletlen PC verzióhoz nem láttad? :P

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 15. 21:21

Luszie: Az oké, hogy drágábban adják, de 30000, meg 60000-ért?! Ha néhány ezerrel többért adnák az rendben is lenne. Most azért nem fogok kiadni egy fél vagyont, mert kapok egy vigyorgós Michael-t, egy feketére fújt vizipisztolyt, meg egy fullra szétizzadt Trevor pólót, meg egy kiskönyvet.

Mr.Vercetti: A másik, aki warezos, az warezos is marad. Aki fanatikus ajándék gyűjtő, az ezután is megveszi, ha van rá keret. Aki meg nem fanatikus gyűjtő, de ragaszkodik az EREDETI játékhoz, de "csak" alap verziót szokta venni, az nem fogja két plusz autóért letölteni.

De inkább nem mondtam semmit, legyen egyforma minden verzió.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 15. 21:27

Ilyen drága? Ezek beteges árak! Istenem... Csodálom azt a magyar embert aki megveszi. Nyílván külföldön máshogy viszonyulnak ennyi pénzhez... főleg USA-ban. Szerintem ott nekik az ennyi, mint itt egy 5000-es.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 15. 21:27

Utálom az ilyen kis szar DLC-ket! L.A.Noire-hoz van négy DLC ebből kettőnek darabaja több, mint 3000 Ft a másik kettőnek meg 1200 Ft darabja. És egy rohadt ügy az egész! Mikor megláttam csak annyi jutott eszembe,hogy ...*** Remélem a GTA V-nél nem lesz ilyen!

Hessa: Nem láttam PC-re!
Gyenge napok vannak...

Lezárt