[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 03. 10. 16:25

az előbbi borító kedvet adott és csináltam én is egyet :D:

http://kepfeltoltes.hu/130310/gta_V_com ... es.hu_.png

De jöhetne már a hivatalos is... :roll:

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 10. 16:32

Commodore 64.:)
Tetszik, jó lett, én is remélem, hogy nem sokára megmutatja a R*.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 10. 17:22

Na ez a Commodore még akkor volt, mikor szerintem még beszélni sem tudtam :D Vicces lenne egy ilyen DOS-os GTA V.... :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 10. 19:30

Én már tudtam beszélni, mikor megkaptam a kis C64-em. :P És a poén, hogy még mind a mai napig működik és játszom is vele. XD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 10. 21:38

Dave írta:Egy kis érdekesség így a nagy csöndben, akár jó hír is lehet.
http://thesource.hu/hir/grand_theft_aut ... ta_t/20100
Vagyis a mi "kis" GTA-nkból sose lesz COD.:)
Keress rá, már több hírt is írtunk erről, ezt már jó párszor elmondták, úgyhogy nem újdonság. :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 10. 21:54

Tudom, csak újra szóba hozták gondoltam azért megosztom veletek.:)

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 03. 11. 17:16

Nem tudom ki, hogy van vele, de én ha nem ismerek egy játékot, akkor mindig borító alapján döntöm el, hogy megvegyem-e. Mivel ismerem a GTA-t megvenném, mert tudom, hogy jó, de sajnos pont olyan artworkökkel csináltátok meg, ami nem igazán tükrözi a játékot. Gondolok itt a szép tájra, az akciókra és kocsikra (amiket beleraktatok). Mondjuk nem mintha az eddigi GTA-s borítók olyan hű de jók lettek volna.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 11. 17:21

Én úgy vagyok vele, hogy a borítót ott szarom le, ahol van. Minek nekem az? Arra jó, hogy egy fekete DVD/CD dobozát színesebbé tegye. Bármikor kicserélhetem egy papírra, amire ráírtam, hogy XY (a játék neve).
Egy játékból jobban érdekel (Most akcióval teli, külsőnézetes, karakterirányítós játékról beszélek) a (sorrendben) történet, szereplők, pálya/térkép, fegyverek, hangulat, grafika, autók, stb........ borító.
A borító alapján szerintem különben sem lehet rendesen ítélni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 11. 17:51

Persze hogy nem. Én mondjuk mielőtt szereznék egy játékot, meg bátyám is ezt csinálja.. Előtte gameplay-t nézünk róla, hogy maga a játék milyen. Szerintem ennél jobban nehezen lehet leszűrni egy játékról hogy jó-e vagy sem. Meg persze fontos a kritika róla.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 11. 17:54

Persze, ez is igaz. A borító amúgy tényleg nem határoz meg semmit, max annak a készítőjének a fantáziáját :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 11. 17:56

Én sohasem a borító alapján ítélkezem. Szerintem ez nagy baromság. Régen volt egy-két játék, amit a borítója alapján vettem meg, mert tetszett és jól nézett ki. Enyhén kifejezve megbántam, mert a borító jó menő volt, a játék meg egy nagy rakat szar. Azóta sohasem a borító alapján ítélkezem.
Én személy szerint szinte minden játékot (legyen az ismert sorozat új része, mint pl.: GTAV, vagy legyen egy teljesen ismeretlen cím) mindig egy-két gameplay alapján ítélem meg, hogy kell-e, vagy sem, és a R* marketingkampánya ezért sem jön be annyira, mert gameplayt tuti nem fognak kiadni. Persze lehet itt most kérdezni, hogy hol van a bizalom, de a mai világban sajnos pont akkor kerülsz szarba, ha mindenkiben/mindenben megbízol. Szóval én mindig is a gameplayek alapján fogom eldönteni, hogy kell-e a játék vagy sem, és bizalom ide-oda, a R*-nál a GTAVnél sem fogom másképp csinálni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 11. 18:00

Hát a GTA esetében tudom hogy a gameplay-ek nélkül is meg fogja érni az árát. Kérdés az hogy mennyire alkot majd ezzel a résszel maradandót a R*. A 3 főszereplős megoldással már biztos hogy egy ideig senki nem felejti el :D ,az viszont közel sem biztos hogy pozitív értelemben véve marad majd fennt ez a dolog sokak szemében.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 11. 18:03

A GTA letett már valamit az asztalra, abban lehet bízni, hogy nem ad ki szart, főleg ennyi készülődés, és titkolózás után.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 11. 18:10

Igen, ez a húzás tényleg nagyon veszélyes volt a R* részéről. De volt már néhány cím, amire mindenki azt mondta, hogy a R* öngyilkosságot követ el az elkészítésével és hogy sikertelen lesz, erre a R* egy POZITÍVAN maradandót alkotott. A legjobb példa erre a Red Dead Redemption. A Revolver után mindenki azt mondta a R*-nak, hogy ne próbálkozzanak, úgysem fog sikerülni és hogy ezzel rengeteget kockáztatnak, és tuti bukni fog a vadnyugatos játékuk. Erre a R* a publikum képébe röhögött, és megalkotta a világ egyik legjobb játékát, ami bizonyos szempontokból magát a GTAIV-et is túlszárnyalta. Szóval lehet, hogy ebből a többkarakteres dologból is sikerül pozitívat kihozniuk, de ez most nagyban függ tőlünk, régi motoros GTA-soktól is, hogy hogyan fogjuk fogadni ezt az újítást. Teszem azt például, hogy már több, mint biztos, hogy már most van egy csomó régi GTA-rajongó, aki most leírta már a GTAV-öt a több főszereplő miatt. Szóval sok múlik azon is, hogy mi mennyire barátkozunk majd meg ezzel, bár a R*-tól függ elsősorban, hogy ezt a minden eddiginél nagyobb változást hogy sikerül a rajongóknak tálalni.

Szerk.: Noxius Enterprise: I suppose you are right. ;)

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 11. 18:31

Sajnos voltak már olyan játékok amit évekig fejlesztettek mégis pocsék lett ilyen pl a mafia 2 amit nagyon vártam, azt hittem lesz olyan jó vagy jobb is lesz, mint a gta 4, a másik meg a diablo 3 amit sajnos meg is vettem. Ezek miatt nem szabad csak a kritikusi tesztekre hallgatni.

Lezárt